4-4-2,Παναθηναϊκός,Ιδανική Τακτική

Όλες οι τακτικές που έχετε να προτείνετε!
Post Reply
panosraul
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:23 am
Football Manager της ομάδας: Real Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Real Madrid,Panathinaikos
Location: Patra
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Download->http://www.sendspace.com/file/eg9h6i


Image


Image


Πιστεύω ότι η συγκεκριμένη τακτική είναι ιδανική για Παναθηναϊκό,αρκεί βέβαια να υπάρχουν οι κατάλληλοι παίχτες.Με αυτή την τακτική είμαι πρώτος με μόλις 1 ήττα και 2 ισοπαλίες σε 20 αγώνες.Όσοι τη δοκιμάσετε περιμένω σχόλια!!! :-D
Image
Image
Image
User avatar
bebious
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Tue Nov 13, 2007 12:15 pm
Football Manager της ομάδας: pao
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Location: crete
Has thanked: 0
Been thanked: 0

θα το τσεκαρω γιατι εχω τον Παναθηναικο και ακομα ψαχνω ενα καλο συστημα. Μονο που εγω δεν εχω παρει τοσο καλους παιχτες. κανω επενδυση στο 'μελλον'
User avatar
Pantos89
Trialist
Trialist
Posts: 23
Joined: Thu Dec 11, 2008 10:59 am
Football Manager της ομάδας: Pao
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δοκιμασα την τακτικη,αλλα δεν μπορω να πω οτι ειχα ικανοποιητικα αποτελεσματα :cry: :cry:

Στα προκριματικα με τη σλαβια,εφερα 1-0 στο ΟΑΚΑ με γκολ στις καθυστερησεις και στο επαναληπτικο κερδισα 3-4.Επειτα εχασα στη σουπερλιγκ απτον αστερα εκτος :cry: :cry: ,εριξα πενταρα στον ΟΦΗ εντος και εχασα 2-3 απτη Σαλκε εντος.Τα παρατησα οταν εφερα στο ΟΑΚΑ ισοπαλια με τον πανθρακικο. :roll: :roll:

Απολογισμος-Αναμεικτα συναισθηματα,κυριως αρνητικα.Βεβαιως,λογο ανασφαλειας ζητησα λιγοτερα λεφτα για μεταγραφες και ετσι πουλησα και πηρα λιγοτερους παικτες.Γιαυτο το λογο το ροστερ μου δεν ηταν αρκετα δυνατο.Επιπλεον,ημουν νυσταγμενος (: (: οταν επαιζα και πολλες φορες ξεχνουσα να αλλαζω mentality,αν και δεν γνωριζω κατα ποσο αυτο αποτελει παραγοντα της σχετικης αποτυχιας μου.

Σιγουρα παντως η τακτικη αυτη στα χερια ενος πιο εμπειρου παικτη με δυνατοτερο ροστερ μπορει να αποδεικνυοταν αποτελεσματικη.
ΙΝΤΕΡ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 0-1

26-11-08
FMFREECE
Trialist
Trialist
Posts: 11
Joined: Wed Dec 19, 2007 9:52 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φιλαρακο χρησιμοποιω το ιδιο σε καποιο σημεια συστημα θα μπορουσες να μου πεις αν εχεις πειραξεις καπως τους παιχτες με δλδ τον επιθετικο τον εχεις βαλει set to ->striker ή οπως ειναι . ελπιζω να καταλαβες
panaxa 3
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Tue Jan 06, 2009 8:58 pm
Football Manager της ομάδας: panathikaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ρε παιδια ενα το σχημα 4-2-2-1
οι 4 αμυντικοι :τα δυο cb κανονικα και με ενα βελακι ελαφρως πρως τα πισω για να μην προοθουνται πολυ και τα δυο πλαγια κανονικα
οι δυο dmf:ο ενας καλος στην αμυνα για να μην περναει τιποτα και ο αλλος καλος στην επιθεση και λιγο στην αμυνα με το βελακι του να φτανει μεχρι και την θεση του atm
οι αλλοι δυο θα παιζουν ml και ο αλλος mr με τα βελακια τους μεχρι το atm
και φυσικα ενας κλασικος cf σε στυλ adebayor


thanks for watching!!!!!!!!!!
Asterios341
Trialist
Trialist
Posts: 25
Joined: Sun Mar 29, 2009 11:57 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έχω τον ΠΑΟ από την αρχή.Έχω φτάσει στο 2016 και παίζω πάντα 4-4-2.Είμαι 193 ματς αήττητος και έχω πάρει 2 φορές το CL!Το αλλάζω ελαφρώς όταν παίζω εκτός στην Ευρώπησε 4-4-1-1 -gioupi .Β'αζω τουλάχιστον 70 γκολ και δέχομαι μέγιστο 8 (σε μία χρονι'α δ'εχθηκα 4).Πιστεύω είναι το πιο ολοκληρωμ'ενο!!!!! -tsekouri
User avatar
mitsosvd
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5898
Joined: Sun Jun 04, 2006 11:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Αθηνα
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

panaxa 3 wrote:ρε παιδια ενα το σχημα 4-2-2-1
οι 4 αμυντικοι :τα δυο cb κανονικα και με ενα βελακι ελαφρως πρως τα πισω για να μην προοθουνται πολυ και τα δυο πλαγια κανονικα
οι δυο dmf:ο ενας καλος στην αμυνα για να μην περναει τιποτα και ο αλλος καλος στην επιθεση και λιγο στην αμυνα με το βελακι του να φτανει μεχρι και την θεση του atm
οι αλλοι δυο θα παιζουν ml και ο αλλος mr με τα βελακια τους μεχρι το atm
και φυσικα ενας κλασικος cf σε στυλ adebayor


thanks for watching!!!!!!!!!!
Τον 11ο παικτη στον πηρε ο αλεφαντος για να κατεβασει το 4-4-3?
Post Reply

Return to “Έτοιμες τακτικές!”