Skin Ολυμπιακού για το fm 09

Ενημερωθείτε και βρείτε νέα skins για το FM 2009
vampire.blueblooded
Amateur
Amateur
Posts: 200
Joined: Sun May 18, 2008 3:55 am
Football Manager της ομάδας: Olympiakos SF Peiraios
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

TNX παλίκαρε!!! :wink:
Αν έχει αποδοχή η δουλειά μας εμείς συνεχίζουμε και ελπίζουμε να γινόμαστε καλύτεροι!!! 8)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~ΔΕΝ ΠΡΟΣΑΡΜΌΖΟΜΑΙ ΣΤΟ ΝΑ ΑΡΕΣΩ~~~~~~~
~~~ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΩ~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Image
User avatar
elcorto
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 275
Joined: Sun Apr 13, 2008 10:58 am
Football Manager της ομάδας: sslazio
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος-sslazio-volivia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μπραβο ρε φιλε αν και δεν το κατεβασα ακομα!!!!

να σε ρωτησο αμα γεινεται να μου πεις?????
οταν δουλεβης σε καποιο σκιν τα γραματα που ειναι στα αγγληκα μπωρουν να τα βαλεις στα ελληνικα :o :o :o
με χαλια ελληνικα και ουτε ξενοι γλωσα παιζω μανατζερ απο το μεγαλο επος του cm01-02
στο παλμαρε μονο 1 cl
καλω χειμωνα
υ.γ σε οσους γραφουν αρνιτηκα σχολια για τα λαθη μου στην ορθωγραφια εγω σας διαβεβαιωνω οτι θα συνεχισω τα λαθη
giannis1031977
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 634
Joined: Tue Jul 14, 2009 12:01 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Ασπρα Χωματα,Ανω Κοκκινια
Status: Living the rest of my days in peace...
Location: Στη κοσμαρα μου...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

To skin δν μου το εμφανιζει στις επιλογες παροτι ακολουθησα αυτα που ελεγες.Μιπως φταιει το οτι εχω ενα αλλο backround εγκατεστημενο??
τα αρχεια στο σκιν τα κανω αποθηκευση η αποσημπιεση η και τα δυο??
Κατα τα αλλα τα screenshots δειχνουν πανεμορφα.Ισως το καλυτερο σκιν που εχω κατεβασει.
Congrats man.
The hand has five fingers, capable and powerful, with the ability to destroy as well as create. We have the power to stop and reverse the tides of time by making our awareness of abuse known to the powers of industry and their uncouth political arms. Only by raising this awareness and promoting personal peace within today's self-defeatist society, can we allow the planet a chance to avoid self-destruction! Open your eyes, open your mouths, close your hands and make a fist.
Bill_xanthi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5131
Joined: Sat Oct 27, 2007 5:28 pm
Football Manager της ομάδας: Man United
Αγαπημένη Ομάδα: Glory
twitter: iBillxan
Status: As the Reds go marching, on, on, on!
Location: Glory
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

elcorto wrote:μπραβο ρε φιλε αν και δεν το κατεβασα ακομα!!!!

να σε ρωτησο αμα γεινεται να μου πεις?????
οταν δουλεβης σε καποιο σκιν τα γραματα που ειναι στα αγγληκα μπωρουν να τα βαλεις στα ελληνικα :o :o :o
όχι, δεν σχέση η διαδικασία δημιουργίας σκιν με τις λέξεις που χρησιμοποιούνται
giannis1031977 wrote:To skin δν μου το εμφανιζει στις επιλογες παροτι ακολουθησα αυτα που ελεγες.Μιπως φταιει το οτι εχω ενα αλλο backround εγκατεστημενο??
τα αρχεια στο σκιν τα κανω αποθηκευση η αποσημπιεση η και τα δυο??
Κατα τα αλλα τα screenshots δειχνουν πανεμορφα.Ισως το καλυτερο σκιν που εχω κατεβασει.
Congrats man.
είναι σαφέστατες οι οδηγίες του νομίζω...αποσυμπιέζεις το αρχείο που κατέβασες και αντιγράφεις του δύο φακελους που προκύπτουν στον φάκελο των σκινς. μετά ακολουθείς την διαδικασία μέσα απο το παιχνίδι που αναφέρει και έτοιμος!
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο
και τ' όνομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο..♪♫
giannis1031977
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 634
Joined: Tue Jul 14, 2009 12:01 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Ασπρα Χωματα,Ανω Κοκκινια
Status: Living the rest of my days in peace...
Location: Στη κοσμαρα μου...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

giannis1031977 wrote:To skin δν μου το εμφανιζει στις επιλογες παροτι ακολουθησα αυτα που ελεγες.Μιπως φταιει το οτι εχω ενα αλλο backround εγκατεστημενο??
τα αρχεια στο σκιν τα κανω αποθηκευση η αποσημπιεση η και τα δυο??
Κατα τα αλλα τα screenshots δειχνουν πανεμορφα.Ισως το καλυτερο σκιν που εχω κατεβασει.
Congrats man.
είναι σαφέστατες οι οδηγίες του νομίζω...αποσυμπιέζεις το αρχείο που κατέβασες και αντιγράφεις του δύο φακελους που προκύπτουν στον φάκελο των σκινς. μετά ακολουθείς την διαδικασία μέσα απο το παιχνίδι που αναφέρει και έτοιμος![/quote]

Exω ακολουθησει το read me οπως ακριβως τα λεει και ομως τι σκιν δν εμφανιζεται στις επιλογες του preferences. :?
Off Topic:
μαμημενα γραφικα :evil: :evil:
The hand has five fingers, capable and powerful, with the ability to destroy as well as create. We have the power to stop and reverse the tides of time by making our awareness of abuse known to the powers of industry and their uncouth political arms. Only by raising this awareness and promoting personal peace within today's self-defeatist society, can we allow the planet a chance to avoid self-destruction! Open your eyes, open your mouths, close your hands and make a fist.
vampire.blueblooded
Amateur
Amateur
Posts: 200
Joined: Sun May 18, 2008 3:55 am
Football Manager της ομάδας: Olympiakos SF Peiraios
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

δεν ξέρω τότε τι συμβαίνει φίλε μου... είναι παράξενο αυτό που μας αναφέρεις... δεν είναι δυνατόν (ουσιαστικά) να αποσυμπιέσεις το filesystem ενός skin να το βάλεις μέσα στον φάκελο των skins και αυτά να μην αναγνωρίζονται απο το παιχνίδι εκτός κι αν έχει γίνει λάθος στον κώδικα (απο τον δημιουργό του skin) κάτι που δεν συμβαίνει μιας και τα skin πριν καν αρχίσω την δημιουργία των γραφικών τα testaρω πολλές φορές και για αρκετή ώρα παιχνιδιού για να είμαι σίγουρος πως οι αλλαγές που έχω κάνει στον κώδικα του δεν δημιουργούν αστάθεια στο παιχνίδι και πως εμφανίζονται όπως πρέπει!! 8)
Δοκίμασε και πάλι!!! :wink:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~ΔΕΝ ΠΡΟΣΑΡΜΌΖΟΜΑΙ ΣΤΟ ΝΑ ΑΡΕΣΩ~~~~~~~
~~~ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΩ~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Image
giannis1031977
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 634
Joined: Tue Jul 14, 2009 12:01 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Ασπρα Χωματα,Ανω Κοκκινια
Status: Living the rest of my days in peace...
Location: Στη κοσμαρα μου...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

vampire.blueblooded wrote:δεν ξέρω τότε τι συμβαίνει φίλε μου... είναι παράξενο αυτό που μας αναφέρεις... δεν είναι δυνατόν (ουσιαστικά) να αποσυμπιέσεις το filesystem ενός skin να το βάλεις μέσα στον φάκελο των skins και αυτά να μην αναγνωρίζονται απο το παιχνίδι εκτός κι αν έχει γίνει λάθος στον κώδικα (απο τον δημιουργό του skin) κάτι που δεν συμβαίνει μιας και τα skin πριν καν αρχίσω την δημιουργία των γραφικών τα testaρω πολλές φορές και για αρκετή ώρα παιχνιδιού για να είμαι σίγουρος πως οι αλλαγές που έχω κάνει στον κώδικα του δεν δημιουργούν αστάθεια στο παιχνίδι και πως εμφανίζονται όπως πρέπει!! 8)
Δοκίμασε και πάλι!!! :wink:
No problem το βρηκα. 8)
The hand has five fingers, capable and powerful, with the ability to destroy as well as create. We have the power to stop and reverse the tides of time by making our awareness of abuse known to the powers of industry and their uncouth political arms. Only by raising this awareness and promoting personal peace within today's self-defeatist society, can we allow the planet a chance to avoid self-destruction! Open your eyes, open your mouths, close your hands and make a fist.
vampire.blueblooded
Amateur
Amateur
Posts: 200
Joined: Sun May 18, 2008 3:55 am
Football Manager της ομάδας: Olympiakos SF Peiraios
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

:wink:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~ΔΕΝ ΠΡΟΣΑΡΜΌΖΟΜΑΙ ΣΤΟ ΝΑ ΑΡΕΣΩ~~~~~~~
~~~ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΩ~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Image
Post Reply

Return to “Skins”