Αλλαγή Βαθμολογίας

Απορίες πάνω σε πρόσθετα εργαλεία του παιχνιδιού όπως editors, FM Scout κτλ.
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
matakos
Trialist
Trialist
Posts: 50
Joined: Sun Nov 23, 2008 2:28 pm
Football Manager της ομάδας: Panserraikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γεια σας παιδια και καλή χρονία.Εχω μια απορία, μηπως γνωριζετε αν υπαρχει καποιο editing προγραμμα για το fm 2009 με το οποιο μπορω να αλλαξω σε ενα save τη βαθμολογία του πρωταθληματός;Γιατι ενας φιλος μου εχει πει για ενα αντιστοιχο, στο fm 08 oμως, και θα ηθελα να ξερω αν υπαρχει κατι αντιστοιχο στο 09.

Ευχαριστω
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13675
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Ένα καλό πρόγραμμα πρέπει να έχει ο Ολυμπιακός...

Ένσταση λέγεται...


:drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν νομίζω ότι μπορείς να αλλάξεις απευθείας τη βαθμολογία. Ίσως κάποιος real time editor σου δίνει τη δυνατότητα να πειράξεις τα αποτελέσματα των αγώνων. Για παράδειγμα το 1-0 να το κάνεις 0-3. :D
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
matakos
Trialist
Trialist
Posts: 50
Joined: Sun Nov 23, 2008 2:28 pm
Football Manager της ομάδας: Panserraikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

multiplier wrote:Δεν νομίζω ότι μπορείς να αλλάξεις απευθείας τη βαθμολογία. Ίσως κάποιος real time editor σου δίνει τη δυνατότητα να πειράξεις τα αποτελέσματα των αγώνων. Για παράδειγμα το 1-0 να το κάνεις 0-3. :D
Α, πιστευω πως και αυτο θα εκανε τη δουλεια του.Ενδιαφέρον ακούγεται, μήπως γνωρίζεις τιποτα περισσοτερο;
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Όχι. Δεν έχω βάλει ποτέ real time editor εκτός από τη χρονιά με το bug στην επέκταση του γηπέδου για να διορθώσω τη χωρητικότητα. Δεν έχω ιδέα τι μπορούν και τι δε μπορούν να κάνουν ο καθένας από αυτούς.
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
User avatar
Dinos7
Backup
Backup
Posts: 778
Joined: Fri Nov 30, 2007 8:12 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός,Πανσερραϊκός
Location: Ηράκλειο(Κρήτης)/Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Νομίζω ότι γίνεται με το FMRTE. Αλλά γιατί θες να αλλάξεις την βαθμολογία; :-D
matakos
Trialist
Trialist
Posts: 50
Joined: Sun Nov 23, 2008 2:28 pm
Football Manager της ομάδας: Panserraikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Dinos7 wrote:Νομίζω ότι γίνεται με το FMRTE. Αλλά γιατί θες να αλλάξεις την βαθμολογία; :-D
Ασε,ασε πετυχα μεγαλη νίκη και με συνδιασμο αποτελεσματων πηγα 7ος,,και μολις πηγα να βαλω save κοπηκε το ρευμα!Απιστευτη γκαντεμιά!
User avatar
nikos_chalandri
Indispensible
Indispensible
Posts: 1939
Joined: Mon Jul 03, 2006 10:51 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Χαλανδρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

matakos wrote:
Dinos7 wrote: Αλλά γιατί θες να αλλάξεις την βαθμολογία; :-D
πετυχα μεγαλη νίκη και με συνδιασμο αποτελεσματων πηγα 7ος,,και μολις πηγα να βαλω save κοπηκε το ρευμα!Απιστευτη γκαντεμιά!
Που να παιρνες και κανα champions league δηλαδη? :P
Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις

https://www.facebook.com/pages/Apo-mikr ... 2994411112
matakos
Trialist
Trialist
Posts: 50
Joined: Sun Nov 23, 2008 2:28 pm
Football Manager της ομάδας: Panserraikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nikos_chalandri wrote:
matakos wrote:
Dinos7 wrote: Αλλά γιατί θες να αλλάξεις την βαθμολογία; :-D
πετυχα μεγαλη νίκη και με συνδιασμο αποτελεσματων πηγα 7ος,,και μολις πηγα να βαλω save κοπηκε το ρευμα!Απιστευτη γκαντεμιά!
Που να παιρνες και κανα champions league δηλαδη? :P
Ναι αλλά εχω Πανσερραίκο ρε συ.Το ροστερ που εχω ειναι μέτριο....Η 7η θεση ειναι αρκετά υψηλή για Πανσερραικο.
User avatar
telis_7
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 296
Joined: Fri Apr 07, 2006 8:57 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δυστηχως αλλαζει απευθειας μονο την βαθμολογια αλλα (λεει;) να αλλαξεις τη βαθμολογια και αντι να εχεις π.χ. 20 νικες να εχεις 25 ? δλδ να εχεις παραπανω βαθμους αλλα τα αποτελεσματα να ειναι ηττες ?
Post Reply

Return to “Eργαλεία Editing / 3rd party programs”