FM Real Time Editor 2009

Απορίες πάνω σε πρόσθετα εργαλεία του παιχνιδιού όπως editors, FM Scout κτλ.
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
johny-P
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3466
Joined: Tue Jul 15, 2008 4:26 pm
Football Manager της ομάδας: Ν/Α
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός - Barca
Status: Του κίτσου η μάνα.
Location: Μαλαισία
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πέρνα το net framework 3.5 και θα παίξει.
BILL1996
Trialist
Trialist
Posts: 11
Joined: Wed Jul 08, 2009 9:09 am
Football Manager της ομάδας: PANATHINAIKOS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πως και απο που thanks
johny-P
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3466
Joined: Tue Jul 15, 2008 4:26 pm
Football Manager της ομάδας: Ν/Α
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός - Barca
Status: Του κίτσου η μάνα.
Location: Μαλαισία
Has thanked: 0
Been thanked: 0

http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=en



κατέβασε το και κάνε το εγκατάσταση.
BILL1996
Trialist
Trialist
Posts: 11
Joined: Wed Jul 08, 2009 9:09 am
Football Manager της ομάδας: PANATHINAIKOS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

THANK YOU ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ!!!

-gioupi -gioupi (: (: :-D :-D :D :D
jagg1977
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Fri Aug 21, 2009 9:40 am
Football Manager της ομάδας: Napoli
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γεια σας παιδιά. Τρεις ερωτησεις έχω.
1.- Μπορώ να αλλάξω το current position rating και το potential position rating ενός παίκτη, γιατί όταν παω να το αλλάξω και κάνω μετά save changes και επανέλθω δεν το αλλάζει.
2.- Απ' ότι έχω δει υπάρχει διαφορά στο current position rating και το potential position rating του FMRTEv2.0.0250 και των αντίστοιχων τιμών του genie scout. Ποιο είναι πιο αξιόπιστο;
3.- Η συγκεκριμένη ερώτηση δεν ξέρω αν κολλάει εδώ η στο topic του genie scout. Ποιο είναι αυτό που έχει μεγαλύτερη αξία όταν ψάχνετε έναν παίκτη, to pa, ή το potential position rating;
Το ρωτάω γιατί έχω κάποιους παίκτες από την ακαδημία που όπως είδα στο genie έχουν pa 195, 190 αλλά (best) potential position rating 64% και 69% ενώ κάποιοι άλλοι με pa 168 και 154 έχουν (best) potential position rating 75% και 80%.
4.- Και τέλος και σχετική με την πρώτη ερώτηση. Αν τελικά γίνεται να αλλάξω το current position rating και το potential position rating ενός παίκτη μέσω του FMRTE θα φαίνεται και η αλλαγή στο genie;
Ευχαριστώ
FREEDOM1978
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Wed Oct 12, 2005 8:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ρε παιδες , ξερει κανεις αν ολα αυτα που λεμε υπαρχουν και για τα mac εκτος απο τα pc?
modifier, editor , scouter, αυτα τα προγραμματακια βγαινουν και για mac και που μπορω να τα βρω?

σας ευχαριστω πολυ.
User avatar
geo_gatos
Trialist
Trialist
Posts: 49
Joined: Mon Jan 31, 2005 4:02 am
Αγαπημένη Ομάδα: Inter,Panathinaikos
Location: Ελλάς,Αθήνα,Μάνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδια κατεβασα τον real time editor παταω εκει στο load game και μου βγαζει error.. Τι παιζει?? Framework εχω..
User avatar
giannis.gate7
Trialist
Trialist
Posts: 11
Joined: Wed Apr 07, 2010 9:42 pm
Football Manager της ομάδας: ολυμπιακος,
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

geo_gatos wrote:Παιδια κατεβασα τον real time editor παταω εκει στο load game και μου βγαζει error.. Τι παιζει?? Framework εχω..
και εμενα το ιδιο μου συβαινει μου ανοιγει το προγραμα και παταω load game και μου βγαζει error και λεει fmrte didnt detect fm/wsm 2009 running . εχω κατεβασει το προγραμα απο το λινκ στην σελιδα 5 .εχω το net framowrk version 4.0 απο το fille hipo το κατεβασα
εισαι στο μυαλο κατι μαγικο...........
-------------------------------ολυμπιακος----------------------------------------------
Post Reply

Return to “Eργαλεία Editing / 3rd party programs”