ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΑΙΧ

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2009
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
AGGLOSKRITI
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Wed Aug 19, 2009 12:37 am
Football Manager της ομάδας: OLYMPIAKOS
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟ 2026 ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΠΗΡΑ ΤΟ SAVE ΜΟΥ ΣΕ ΑΛΛΟ PC ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΟΤΑΝ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΤΟ SAVE ΜΟΥ ΞΑΝΑ ΣΤΟΝ ΑΡΧΙΚΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ Κ ΤΑ CL ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΘΩΣ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΜΟΥ.ΕΠΙΣΗΣ ΔΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ TO HISTORY ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ.ΕΠΑΙΞΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΕ ΟΥΤΕ ΑΥΤΗ ΣΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ(ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ,ΓΚΟΛ)ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ Κ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΟΣΩ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ..
User avatar
lee-tock
Indispensible
Indispensible
Posts: 1856
Joined: Sat Jun 06, 2009 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Status: Money n Pressure
Has thanked: 0
Been thanked: 0

σωζεται αλλου το ιστορικο.αλλα δεν ξερω που ακριβως ρε γμτ και εγω το ψαχνω... αλλα επισης βαραινει και το σειβ . για μενα καλυτερα που τα ξεφορτωθηκες :D
ΟΣΟΙ ΕΚΡΑΖΑΝ ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΡΟΥΦΑΝΕ
User avatar
skerzos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 16074
Joined: Wed Jul 30, 2008 6:42 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Celtic, Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 20 times

Δοκιμασε να μεταφερεις τα αρχεια απο εδω: C:\Documents and Settings\User\Application Data

Σημειωση: Ο φακελος αυτος ειναι κρυφος, για αυτο πατα ΕΝΑΡΞΗ>> ΕΚΤΕΛΕΣΗ και εκει κανε copy-paste το path που σου εδωσα και μετα run...
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”