Παίκτης παίζει παράλληλα σε 2 ομάδες!

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
panos395
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Sat Aug 22, 2009 12:28 am
Football Manager της ομάδας: Aston Villa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Να τα πάρω από την αρχή...
Ήμουν προπονητής στον παναθηναϊκό και έδωσα δανεικό κάποιον παίκτη μου στην ζενίτ. Από την στιγμή εκείνη, σταμάτησε να εμφανίζεται η αξία του παίκτη. Στο τέλος της χρονιάς ο παίκτης δεν επέστρεψε. Μετά από ένα χρόνο και ενώ βρισκόμουν πλέον στην άστον βίλα, τον αγόρασα με μεταγραφή από τον παναθηναϊκό, με τον παίκτη να βρίσκεται ακόμα στην ζενίτ, έχοντας μάλιστα υπογράψει συμβόλαιο με αυτήν. Ήρθε κανονικά, αλλά αργότερα ανακάλυψα ότι υπάρχει ακόμα στον παναθηναϊκό (under 21s) και δίνει παιχνίδια με αυτήν την ομάδα, ενώ είχε παίξει σε 2-3 παιχνίδια και για μένα. Δοκίμασα swap με τον FM real time editor, ο παίκτης εμφανιζόταν μόνο στον παναθηναϊκό αλλά εμφανιζόταν 2 φορές στην λίστα του real time editor. Με νέο swap εμφανίζεται και πάλι και στις 2 ομάδες.
Πρόκειται για τον Antonis Papadopoulos:
Image
Image

Από όπου και να τον επιλέξω, μου βγάζει τα εξής:
Image
Image

Από τα 9+3 non-competitive παιχνίδια που έχει κάνει, τα 1+1 είναι με εμένα και τα υπόλοιπα με τους νέους του παναθηναϊκού.
Χρησιμοποιώ το 9.3.0 update, δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ τον editor, ενώ παράλληλα στον υπολογιστή μπορεί να τρέχει σχεδόν οτιδήποτε.
someone
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 686
Joined: Fri Jan 23, 2009 11:54 am
Football Manager της ομάδας: arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: arsenal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αυτο και αν ειναι κουλο, δεν εχω ιδεα τι φταει. Εισαι μοναδικος.
Post Reply

Return to “Bugs”