Δεν ανανεωνονται τα πρωταθληματα

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Locked
User avatar
Mad999p
Amateur
Amateur
Posts: 167
Joined: Mon Oct 22, 2007 8:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξεκινησα με Zaragoza και 9.0.3 db.... ολα καλα μεχρι που εχω φτασει 10 Ιουλιου 2009 και δεν μου ανανεωνει ουτε τα πρωταθληματα ουτε τους στοχους της ομαδα,μπατζετ κλπ.Γιατι συμβαινει αυτο και μπορω να κανω τιποτα;
User avatar
Kostas1993
Banned
Banned
Posts: 1757
Joined: Sat Aug 09, 2008 12:05 pm
Football Manager της ομάδας: Ντεν παιζω μανατζερ
Αγαπημένη Ομάδα: Sunderland,Bayern Munchen,QPR
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Νομίζω στην Ισπανία αργεί να το κάνει.Περίμενε καμιά δεκαριά μέρες ακόμα κ λογικά θα ανανεωθούν :wink:
Image

Image
User avatar
Mad999p
Amateur
Amateur
Posts: 167
Joined: Mon Oct 22, 2007 8:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.Κ.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

θα δοκιμασω αν ειναι μια με holiday αλλα τι να πω εχω ξενερωσει γιατι εχασα τις μισες ευκαιριες στο μεταγγραφικο παζαρι


Οχ ναι ελεος...μετα απο 2 μερες εγιναν....παντως υμαρτον τοσο αργα...δλδ αμα ειναι να κλεινουν ολοι οι παικτες και υστερα να παιρνω εγω το μπατζετ δεν γινεται..τεσπα ευχαριστω
Locked

Return to “Bugs”