προβλημα με saved game απο αλλο pc

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
=-fallen=-
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Tue Jun 16, 2009 4:42 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γεια σας.

Εχω 1 μεγαλο προβλημα με το fm2009.Εχω κανει installation to game στη δουλεια ( no comment :oops: ) αλλα και στο σπιτι.Θελώ να συνεχιζω το ιδιο saved game απο το 1 pc στο αλλο μεσω USB flask.Το θεμα ειναι οτι εγω μπορει να 8ελω αλλα το Game εχει αλλη γνωμη.
Εχω μεταφερει την custom db που εφτια3α κ την εχω κανει copy-paste και στη περιοχη την αναλογη στα "εγγραφα μου" αλλα και στο "program files" .To saved game το κανω copy sto saved folder κανονικα.Οταν κανω load game μου βγαζει το μηνυμα : "The database folder with which this game was created could not be found. The game is now using the default dateabase folder " και το fm crushαρει.

υπ'οψιν : την dm μπορω κ την βλεπω και να την φορτωσω τοσο απο το game κ απο το official editor (με αυτον εκανα της αλλαγες) το version ειναι το 9.1.0

το 1 ροοτ ειναι : C:\Documents and Settings\Fallen\Τα έγγραφά μου\Sports Interactive\Football Manager 2009\db
και το αλλο ειναι : C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2009\data\db
τα saved games ειναι στο default saved folder και καμοια αλλη αλλαγη εχει γινει .

Εχω προσπα8ησει να κανω new game με την νεα βαση και την δεχεται κανονικα...οταν κανω load ομως μου βγαζει το μηνυμα που εγραψα παραπανω.

παρακαλω βοηθειστε -papas
User avatar
telis_7
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 296
Joined: Fri Apr 07, 2006 8:57 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
Αν με παρεις στη δουλεια σου :oops: θα σου δειξω πως να το κανεις -meaculpa -meaculpa -meaculpa
Post Reply

Return to “Bugs”