[Scouting]10 scouters,ολοι στο ιδιο ματς

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
User avatar
mitsosvd
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5896
Joined: Sun Jun 04, 2006 11:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Αθηνα
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Πριν ξεκινησει το παγκοσμιο κυπελλο του 2010 στην Γερμανια,εκοψα ολα τα assignments των σκαουτερ μου και τους εστειλα να πανε ολοι(γυρω στους 12) στο παγκοσμιο κυπελλο.Ξεκιναει το παγκοσμιο κυπελλο στις 11 του μηνα με 2 παιχνιδια,αιγυπτος-Ιταλια και Σουηδια-Ιαπωνια,και τα παρταλια πηγαν όλοι να δουν τους ιταλους,και δεν πηγε κανεις στο αλλο παιχνιδι,μονο ενας που του ειχα πει να παει να παρακολουθησει τον ιμπραιμοβιτς.Σε κανα μισαωρο λογικα θα εχει τελειωσει το world cup,και θα δω αν το συνεχισουν,αλλα αν και μικρο,μου μοιαζει για bug.
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τα παιχνίδια παίζονται σε διαφορετικές ώρες, οπότε το πιο λογικό μου φαίνεται να πήγαν και στα δύο, αλλά ίσως βρήκαν κάποιους παίκτες να προτείνουν μόνο στο ένα. Από πού συμπέρανες ότι δεν πήγαν στο δεύτερο;
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
User avatar
mitsosvd
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5896
Joined: Sun Jun 04, 2006 11:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Αθηνα
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Αυτο συνεχιστηκε και στα επομενα παιχνιδια της πρωτης φασης,οπου ακομα και αν γινοντουσαν 3 παιχνιδια,εξακολουθουσαν να μου στελνουν ρεπορτς απο μονο ενα παιχνιδι.Σκεφτηκα οτι ισως μου προτειναν τους παικτες που τα πηγαιναν καλυτερα εκεινη τη μερα,αλλα εριξα μια ματια και υπηρχαν και στα αλλα παιχνιδια παικτες που επαιξαν πολυ καλα.Τελικα ο υπολογιστης μου αποφασησε να κανει update τα windows και εκλεισε με τσσαμπουκα μονος του το ΦΜ,και το σειβ ηταν 9 μερες πριν αρχισει το μουντιαλ και πριν τους πω να πανε Νοτιο Αφρικη(και οχι γερμανια που λεω απο πανω,αυτο θα ηταν bugαρα),οποτε θα τους ξαναστειλω απο περιεργια,αλλα θα στειλω 2-3 που δεν εχουν ασσαϊνμεντς αυτη τη στιγμη.Eιναι πολυ δευτερευον μπαγκ,και αν ειναι μπαγκ,αλλα ειπα να το αναφερω,και αν χρειαστει το σειβ που δε νομιζω,θα το κρατησω.
Δεν ξερω αν συμπερηφερθηκε ετσι επειδη δεν ειναι αληθοφανες να στελνω ολο το επιτελειο στο παγκοσμιο κυπελλο,αλλα σκεφτηκα οτι σε τετοιες διοργανωσεις βλεπουμε να σκανε μυτη τοσοι παικτες και να κανουν ονομα.
User avatar
telis_7
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 296
Joined: Fri Apr 07, 2006 8:57 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εχει δικιο ο φιλος εστελνα και γω 2 scout μου σε καθε διοργανωση οταν επαιζε καλοκαιρι και οι 2 εκτος του οτι εβλεπαν τον ιδιο αγωνα μου προτειναν και τους ιδιους παιχτες...

Off Topic:
να τι θα ηθελα να αλλαξει στο fm 2010
Post Reply

Return to “Bugs”