ενα bug που οδηγει σε αλλιωση αποτελεσματος

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
pandelakis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 344
Joined: Tue Jan 27, 2009 5:39 pm
Football Manager της ομάδας: hsv-hamburger
Αγαπημένη Ομάδα: panatha - lazio
Status: ONE LOVE(homosexuals are not included)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλησπερα! εχω αυστραλια και στον τελικο του ασιαν καπ με την νοτιο κορεα μου εβγαλε οτι γυρω στους 5-6 παιχτες της ειναι inactive επειδη λεει ειχαν παιξει αλλον αγωνα την ιδια μερα :!: και οπως ηταν φυσικο επειδη παιξανε με μερικους μαυρισμενους παιχτες φαγανε μια ξεγυρισμενη 5αρα και ηρεμησανε:P οχι οτι με χαλασε το τελικο αποτελεσμα αλλα αμα συμβει στο μελλον και σε μενα ? δεν υποτιθεται οτι οταν ενας παιχτης φευγει με την εθνικη δεν μπορει να συμμετεχει σε αγωνες με την ομαδα του ?
"the only guys that wear hawaiian shirts are gay guys and big fat party animals"
pandelakis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 344
Joined: Tue Jan 27, 2009 5:39 pm
Football Manager της ομάδας: hsv-hamburger
Αγαπημένη Ομάδα: panatha - lazio
Status: ONE LOVE(homosexuals are not included)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δλδ να υποθεσω ειναι ανιατη η περιπτωση μου ? :cry:
"the only guys that wear hawaiian shirts are gay guys and big fat party animals"
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Διάβασε για αρχή τους κανόνες του τομέα και κάνε τις απαραίτητες διορθώσεις στο post σου. Επίσης δώσε μας καμία πιο αναλυτική πληροφορία και κανένα ss. Για παράδειγμα σε τι άλλο αγώνα είχαν συμμετάσχει την ίδια μέρα; Και επιπλέον μην κάνεις flooding ποστάροντας πολλές φορές σερί χωρίς ενδιάμεση απάντηση. Υπάρχει το edit για να προσθέσεις κάτι.
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
pandelakis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 344
Joined: Tue Jan 27, 2009 5:39 pm
Football Manager της ομάδας: hsv-hamburger
Αγαπημένη Ομάδα: panatha - lazio
Status: ONE LOVE(homosexuals are not included)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

σορρυ δεν το ξερα για το διπλο ποσταρισμα.επισης δεν ξερω τι σημασια εχει το να βαλω σ.σ. γιατι διπλα απο το ονομα του παιχτη απλα μου εχει το σηματακι που εχει οταν ενας παιχτης ειναι ινακτιβ(πως ειναι πχ οταν δεν εχει δηλωθει ενας ξενος στο ελληνικο πρωταθλημα) και οταν παταω στο ινακτιβ να δω τον λογο που δεν εχει δικαιωμα συμμετοχης μου λεει has already played in another match today η κατι τετοιο. και το θεμα ειναι οτι πηγα στους συλλογους τους και δεν ειχαν ματς την ιδια μερα... creepy ?
ti screenshot προτεινεις να βαλω για να δεις κ εσυ ? εννοω εκει π εχει την ομαδα μου και δειχνει το inactive απο τα fictures των συλλογων για να δεις που οντως δεν εχουν αγωνα εκεινη την μερα η κατι αλλο ?
"the only guys that wear hawaiian shirts are gay guys and big fat party animals"
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Μπορεί να έπαιξαν με κάποια απ' τις μικρότερες ηλικιακά εθνικές.
MeReNdA
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 541
Joined: Thu Dec 04, 2008 9:57 am
Football Manager της ομάδας: Parma, Sao Paolo, Carlisle
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Βarca
Location: Μπραχάμες..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

+1
Πηγαινε στα stats του παιχτη και λογικα θα δειχνει σε ποιο ματς επαιξε
Image
Image
Image
Image
Image
pandelakis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 344
Joined: Tue Jan 27, 2009 5:39 pm
Football Manager της ομάδας: hsv-hamburger
Αγαπημένη Ομάδα: panatha - lazio
Status: ONE LOVE(homosexuals are not included)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια οχι δεν επαιξαν to τσεκαρα.εξαλλου οταν τους καλεσεις σε μια εθνικη ομαδα πχ αντρων δεν μπορει να τους καλεσει ο προπονητης των ανντερ 23 στην ομαδα του... αλλα ενταξει μου φαινεται δεν εχει και πολυ νοημα να το συζηταμε .τα μπαγκς ειναι κυριως θεμα τυχης να σου τυχουν δεν μπορεις να κανεις κατι να τα αποφυγεις :|
"the only guys that wear hawaiian shirts are gay guys and big fat party animals"
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Aπό την οθόνη form στο προφίλ του παίκτη τα ss από όλες τις ομάδες που έχει πάνω δεξιά, εκεί που λέει team. Εκεί έχει όλα τα παιχνίδια που έχει παίξει, οπότε θα δούμε κατ' αρχήν αν έχει παίξει κάπου αλλού και που.
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
User avatar
Anathema
Amateur
Amateur
Posts: 177
Joined: Thu Sep 30, 2004 3:53 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Milan, Atletico Madrid
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιζω online με ενα φιλο μου. Απο τη στιγμη που βαλαμε το πατς 9.3.0 εχουμε προβλματα που δεν ειχαμε με το απλο παιχνιδι.
Εγω δεν εχω προβλημα μεν,αλλα ο φιλος που συνδεεται στο παιχνιδι,του αλλαζει τα αποτελεσματα... Παιζει το ματς ερχεται 1-1,μετα το βγαζει 0-0. Μετα κερδιζει 3-0,ανοιγει μεσα,δειχνει αλλους σκορερ σε αλλα λεπτα. Μετα κερδιζει 4-0,του βγαζει 3-0...
Τι ειναι αυτα ρε παιδια τα κουφα? Θα τρελαθουμε τελειως?
Ξερετε κατι? Τι να κανουμε?
Post Reply

Return to “Bugs”