ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΑΠΟΡΕΙΕΣ

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM.
Post Reply
crohn -37-
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Wed Aug 12, 2009 9:08 pm
Football Manager της ομάδας: Betis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΓΚΕΣ.ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ,ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ.ΓΙΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΠΟΡΟΙΕΣ ΜΟΥ.

1.ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΗΝ FIREBLAST.ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΟΜΑΔΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ FIREBLAST ΓΙΑ YOUTH Η' ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΑΞΩ ΕΓΩ?Κ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΕΓΩ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΩ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ?

2.ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΑΤΙ 16ΧΡΟΝΑ.(ΗΟΤ PROSPECT ΣΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ).ΜΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ ΜΕΤΑ ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΣΤΗΝ UNDER19.ΣΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΩ ΣΤΗΝ YOUTH ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ.ΤΙ ΚΑΝΩ?

3.ΠΟΙΟΣ ΠΡΟΠΟΝΕΙ ΤΗΝ Β TEAM?ΕΧΩ ΚΑΤΙ 20ΧΡΟΝΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΑΖΩ ΕΚΕΙ ΓΙΑ 1-2 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΟΥΣ!!!!

4.ΠΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ASSISTAND,ΤΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ,ΤΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ?

5.ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΜΟΥ ΔΕΧΕΤΑΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΟΜΔΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΩ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ ΟΣΥΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ Κ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΚΑΜΙΑ ΛΑΛΑΚΙΑ ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 2ο ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ ΜΟΥ.

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΛΟ Κ ΣΙΟΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Κ ΤΙΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΤΟΥΣ!!!!
User avatar
lee-tock
Indispensible
Indispensible
Posts: 1856
Joined: Sat Jun 06, 2009 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Status: Money n Pressure
Has thanked: 0
Been thanked: 0

2) σε καποια πρωταθληματα ετσι και υπογραψεις επαγγελματικο συμβολαιο με εναν 16χρονο με την μια θεωρειται ενηλικος και κανει προπονησεις με την πρωτη ομαδα.
3)την βητα ομαδα την προπονουν και οι κανονικοι αλλα και οι youth coaches
4)ειναι σημαντικος γιατι αυτος επιλεγει τα ταλεντακια που θα παρει η ομαδα στις ακαδημιες της στην αρχη καθε χρονιας και σου κανει και αναφορες για τον αγωνα. επισης μπορει να ειναι και head coach στην βητα ομαδα. αρα για μενα πρεπει να εχει καλο τακτικαλ νοουλετζ,μαν μανατζμεντ και τζατζινγκ ποτενσιαλ αμπιλιτι μεταξυ αλλων
5)μπορεις να τον κρατησεις αμα του κανεις και εσυ την ιδια στιγμη προταση για αναναιωση συμβολαιου και δεχθει
ΟΣΟΙ ΕΚΡΑΖΑΝ ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΡΟΥΦΑΝΕ
padeloswp8
Training Engineer
Training Engineer
Posts: 4259
Joined: Fri Jun 09, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης, Juventus, Chelsea
Location: Μπουγατσοφραπεδούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γειά σου crohn! Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...

Ας απαντήσω κι εγώ στη μια ερώτηση που έμεινε :D

Η FireBlast έχει και Youth... Στο περσινό τόπικ ( viewtopic.php?f=106&t=16510 ), στην πρώτη σελίδα, είναι το πρώτο attachment :wink:

Α, και αν μπορείς μη γράφεις με κεφαλαία γιατί είναι σα να φωνάζεις :wink:
H2O Polo


When I'm Good
I'm Really Good

When I'm Bad
I'm Better!

crohn -37-
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Wed Aug 12, 2009 9:08 pm
Football Manager της ομάδας: Betis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδία ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Με καλύψατε πλήρως εκτός από την 3η ερώτηση.

Εντάξει την Β ομάδα την προπονούν οι δικοί μου προπονητές. Ποιό είναι όμως το πρόγραμμα που ακολουθούν? Γίνεται να βάλω την FIREBLAST?
User avatar
lee-tock
Indispensible
Indispensible
Posts: 1856
Joined: Sat Jun 06, 2009 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Status: Money n Pressure
Has thanked: 0
Been thanked: 0

βητα ομαδα εννοεις την reserve team h την under 18 ?
αν εννοεις την πρωτη ακολουθει το προγραμμα της βασικης ομαδας αν εννοεις την δευτερη μπορεις να βαλεις την "εκδοση" της φαιερμπλαστ για τα πιτσιρικια γιατι αν δεν κανω λαθος τους πιτσιρικαδες δεν μπορεις να τους προπονεις με την ιδια ενταση που προπονεις τους επαγγελματιες
ΟΣΟΙ ΕΚΡΑΖΑΝ ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΡΟΥΦΑΝΕ
crohn -37-
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Wed Aug 12, 2009 9:08 pm
Football Manager της ομάδας: Betis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εννοώ την reserve team. Όταν λες το βασικό πρόγραμμα τι εννοείς? Εγώ ρωτάω πως μπορώ να της φορτώσω το εξειδικευμένο πρόγραμμα της fireblast.
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2009”