Γκειτσχεντ......!!!.Η ωρα της μεγαλης επιστροφης

Χωρίς νερό μπορώ, χωρίς ιστορία όχι...Συνεχίστε ακάθεκτοι
Post Reply
User avatar
Man.l.g.o.t.z.y.02
Amateur
Amateur
Posts: 162
Joined: Mon Aug 10, 2009 10:38 am
Football Manager της ομάδας: Gateshead
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Μπαγερν,Αγιαξ,Ρομα
Status: Αρρωστος για καλο και ποιοτικο ποδοσφαιρο και για πιπινια.....!!!!
Location: Αγ.Παρασκευή
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημερα καλημερα κυριοι.

Η σημερινη μερα 10.08.2009 ειναι ξεχωριστη για 2 πολυ σοβαρους λογους.

Ο πρωτος ειναι οτι επιτελους οι μοντς εδωσαν το οκ τους να εχω μια δευτερη ευκαιρια και να μεινω νομιμως επιτελους στο φορουμ κρινομενος απο τις πραξεις μου στο αμεσο μελλον

Ο δευτεος λογος ειναι οτι σημερα ξεκινα με την αδεια τους βεβαια επισημα και νομιμα η ιστορια μου με την Γκειτσχεντ που ελπιζω να κανει απαντες να καταλαβουν τι σημαινει αγνο,φρεσκο,βρετανικο ποδοσφαιρο....


Φιλοι μου οπως λενε και οι Εγγλεζοι "ιτς α φουτμπαλ νται"


Λιγα λογια για την νταταμπεις και τις αλλαγες με τον ενταιτορ.

Η Γκειτσχεντ εχει γηπεδο 26.000 θεσεων
Εχω ανοιχτα 20 πρωταθληματα με ολες τις κατηγοριες τους(49 κατηγοριες)
Εχω χιουτζ νταταμπεις
Εχω ddt generator ενεργοποιημενο(με φουλ για ολη την Ευρωπη σε ολες τις χωρες)

Ετσι εχω περιπου διαθεσιμα 200.000 παικτες,περιπου 55.000 προπονητες και νον πλειερς και 12000 ομαδες
Σε QuadXtreme 9770 με 8 8gb ram και 2 gtx280 sli δεν πιστευω οτι υπαρχει ο παραμικρος κινδυνος αργοποριας.


Ξεκιναμε λοιπον και επισημα και νομιμα
Γκειτσχεντ......!!!.Η ωρα της μεγαλης επιστροφης.!!!!
skif_31
Backup
Backup
Posts: 976
Joined: Fri Apr 17, 2009 7:45 pm
Football Manager της ομάδας: -
Status: Ριλέντλες
Location: Hrakleio
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλη αρχη
Spoiler: show
θα τα παρατησεις πριν αρχισει το πρωταθλημα :twisted:
Stonecity3 wrote:Λευτεριά στον Σκιφ ρε.
:protest:


Θ.Π.Τ.Π.Μ.Ρ

:forthosewhothinkyoung:
User avatar
Man.l.g.o.t.z.y.02
Amateur
Amateur
Posts: 162
Joined: Mon Aug 10, 2009 10:38 am
Football Manager της ομάδας: Gateshead
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Μπαγερν,Αγιαξ,Ρομα
Status: Αρρωστος για καλο και ποιοτικο ποδοσφαιρο και για πιπινια.....!!!!
Location: Αγ.Παρασκευή
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν με πτοουν τα σποιλερ και τα μηνυματα που περικλειουν....η Γκειτσχεντ ηρθε και θα κανει παταγο...
Γκειτσχεντ......!!!.Η ωρα της μεγαλης επιστροφης.!!!!
User avatar
Man.l.g.o.t.z.y.02
Amateur
Amateur
Posts: 162
Joined: Mon Aug 10, 2009 10:38 am
Football Manager της ομάδας: Gateshead
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Μπαγερν,Αγιαξ,Ρομα
Status: Αρρωστος για καλο και ποιοτικο ποδοσφαιρο και για πιπινια.....!!!!
Location: Αγ.Παρασκευή
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημεριζω ολους τους πραγματικα αγνους και φανατικους φιλους του ποδοσφαιρου.

Η ιστορια μου ειναι ετοιμη να απογειωσει το ενδιαφερον για αυτην σε ολα τα επιπεδα, και με νεες ιδεες,σεναριο,δεδομενα,προσωπα και κυριως με μπολικη φαντασια να μπορεσει γρηγορα να φτασει σε σημειο να αγαπηθει και να δημιουργησει επανασταση.Ενα μονο παραμενει ιδιο σε αυτη την ιστορια.Η ομαδα.Και δεν θα μπορουσα να μην ασχοληθω με την σπουδαια Γκειτσχεντ και απο την 6η κατηγορια να την φτασω αν τα καταφερω, εκει που η Γιουναιτεντ, η Τσελσι η Αρσεναλ η Λιβερπουλ και τα αλλα θηρια μαχονται καθε χρονο για την κορυφη στην γηραια Αλβιωνα....
.
.
.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RcWREgAZwhk[/youtube]
Καποια στιγμη η Ισθμιαν Λιγκ(7η) κατηγορια ηταν μικρη για να χωρεσει τους ασπρομαυρους φονιαδες του Γκειτσχεντ....

.
.
.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pXCMq0GHoP4[/youtube]
Ο φασισμος των μεγαλων της Πρεμιερ Λιγκ πρεπει να νικηθει και ηδη στο Γκειτσχεντ η γιορτη εχει ξεκινησει..και ναι στο μυαλο ολων αυτων υπαρχει μονο το ποδοσφαιρο....και η Γκειτσχεντ...

.
.
.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TL6E1hVY8es[/youtube]
Η ομαδα της Γκειτσχεντ ειναι ετοιμη να παραδωσει μαθηματα αγνου,απλου,φρεσκου και κυριως γρηγορου επιθετικου ποδοσφαιρου

.
.
.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lqVyR18uLlc[/youtube]
Η μουσικη,η εικονα και κυριως οι αναμνησεις απο τον συνδυασμο των δυο απλα μας ταξιδευουν εκει που το ποδοσφαιρο ειναι τροπος ζωης.....στο νησι....

.
.
.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7e_5MJ3HPso[/youtube]
Οταν εχεις βιωσει τι εστι Αγγλικο παιχνιδι ποδοσφαιρου τοτε η μερα σου οταν εχει ματς κινειται ολοκληρη στον ρυθμο του ματς.Η βια δεν εχει θεση βεβαια αλλα η ιστορια μου τρεφεται απο την πραγματικοτητα και την φαντασια και ετσι ολα ειναι πιθανα...αρα και αληθινα..?

.
.
.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nw9rbWf8be4[/youtube]
Ακομα και οι σκηνες αυτες που μας γυρνανε χρονια πισω μας θυμιζουν πως εξελιχθηκε το ποδοσφαιρο εξω απο το γηπεδο και πως φτασαμε σημερα να απολαμβανουμε σε γηπεδα εκκλησιες υπεροχο ποδοσφαιρικο και μονο θεαμα......εδω ειναι που θα στηριχτει η ιστορια μου...στο θεαμα εντος γηπεδου εκτος αν καποια απροοπτα συμβουν και αναμιχθουν ολα σε ενα μειγμα που μονο η Γκειτσχεντ θα μπορεσει να σας προσφερει σαν πολη,σαν ομαδα,σαν ποδοσφαιρο,σαν τροπος ζωης....σαν τροπος να ζεις...........?

.
.
.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BOM1k4oLGJU[/youtube]
Φυσικα σαν λατρης του επιθετικου,καθαρου,γρηγορου ποδοσφαιρου δεν εχω καμια ορεξη να αφησω τους κακους,αμπαλους,διαβολικους και υπουλα σκληρους αντιπαλους μου να επικρατησουν και να κυβερνησουν το ποδοσφαιρικο γιγνεσθαι στο νησι.

.
.
.
Η ιστορια μου ειναι ετοιμη να ξεκινησει και στο επομενο ποστ θα σας βαλω για τα καλα στο νοημα,θα σας γνωρισω τους πρωταγωνιστες της εκτος γηπεδου(αλλωστε φαι χωρις αλατι ειναι σαν μπαλα χωρις διαπλοκη) και τους πρωταγωνιστες εντος γηπεδου αλλα και τους πραγματικους πρωταγωνιστες εντος των 4 γραμμων που εκει ξεχωριζουν τα παιδια απο τους αντρες και οι μπαλαδοροι απο τους αμπαλους.

Συντομα θα επανελθω....γιατι αυτος ο Αυγουστος δεν θα κυλησει οσο ησυχα νομιζατε........χωρις κατι το διαφορετικο..............!!!!
Γκειτσχεντ......!!!.Η ωρα της μεγαλης επιστροφης.!!!!
User avatar
Man.l.g.o.t.z.y.02
Amateur
Amateur
Posts: 162
Joined: Mon Aug 10, 2009 10:38 am
Football Manager της ομάδας: Gateshead
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Μπαγερν,Αγιαξ,Ρομα
Status: Αρρωστος για καλο και ποιοτικο ποδοσφαιρο και για πιπινια.....!!!!
Location: Αγ.Παρασκευή
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η ιστορια μου λοιπον κυριοι ξεκινα στις αρχες του Ιουλιου.....

Ειμαι αραχτος και απολαμβανω τις διακοπες μου σε ενα εξωτικο παραδεισο πινοντας τα κοκτειλ μου και τις παγωμενες μπυρες και απολαμβανωντας την γαληνη την ηρεμια και την απολυτη ομορφια σε τοπια και τουριστριες....


Image


Image

Τα κοριτσια ηταν ολα προθυμα για να περασουμε ομορφα και εγω φυσικα δεν ειχα σκοπο να φυγω απο τον εξωτικο παραδεισο χωρις να γευτω τις χαρες της φυσης και της γυναικειας ομορφιας.....

Image


Βεβαια η ομορφια του τοπιου ηταν τετοια που σε κανει να λες πως δεν φευγω απο δω ποτε.....!!!!


Image

Ομως που να ηξερα τι με περιμενε τις επομενες μερες......
Γκειτσχεντ......!!!.Η ωρα της μεγαλης επιστροφης.!!!!
User avatar
Man.l.g.o.t.z.y.02
Amateur
Amateur
Posts: 162
Joined: Mon Aug 10, 2009 10:38 am
Football Manager της ομάδας: Gateshead
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Μπαγερν,Αγιαξ,Ρομα
Status: Αρρωστος για καλο και ποιοτικο ποδοσφαιρο και για πιπινια.....!!!!
Location: Αγ.Παρασκευή
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ολα ειναι ησυχα,χαλαρα και περναω τελεια και περιμενω ενα ιβεντ που διοργανωνουν οι υπευθυνοι του ξενοδοχειου για να ανδειξουν την νικητρια του διαγωνισμου MISS REEF

Φυσικα ψηφισα και εγω αλλα το τι γινοταν δεν μπορωνα σας το περιγραψω μιας και οι μισες τουριστριες εψαχναν να βρουν τους γκομενους τους που ετρεχαν πισω απο τα αιθερια μωρακια που συμμετειχαν στον διαγωνισμο.....


Image

Το θερμομετρο ειχε ανεβει επικυνδυνα και προσπαθουσα να πιασω και γω την καλη με καποιο απο τα εξωτικα μωρα....


Image


Αλλο να τα ζειτε και αλλο να σας τα περιγραφω φιλοι μου.Το παρτυ που ακολουθησε ηταν ολα τα λεφτα.....

Ο Τζαρεντ ηταν ο μπαρμαν και ηταν κοληταρι και παντα μου εκανε κονε....οταν ειχε χρονο...
Οι μπυρες που καταναλωναμε ηταν πολλες....

Image

Ετσι καποια στιγμη και αφου τελικα ο Τζαρεντ φροντισε εφυγα μεσα σε παραζαλη απο την μπυρα αγκαλια με την Κλευ μια ομορφουλα Αμερικανα απο το Οχαιο και καταληξαμε σε απομερο σημειο για να περασουμε καλα και να της δωσω ενα μαθημα Ελληνικης ιστοριας


Image

Το μωρο ηταν δυναμιτης και κατα τις 11 το πρωι το ξυπνησαμε απο τον δυνατο ηλιο που ειχε αρχισει να καιει τα κορμια μας.Της εδωσα ενα φιλακι και πηγα για το δωματιο να φρεσκαριστω....εκτοτε δεν την εχω ξαναδει μαγκες..

Την ωρα που εφτασα στο δωματιο ειδα το κινητο μου πεσμενο στο πατωμα και αυτο με παραξενεψε.....ευτυχως δεν ειχε παθει τιποτα.Απλα απο τις πολλες κλησεις που ειχε δεχτει με την δονηση παρασυρθηκε και επεσε απο το στενο κομοδινο.

Ειδα τις κλησεις και απο εκεινη την στιγμη καταλαβα πως οι μερες μου στο πανεμορφο νησι τελειωναν αποτομα....

Πηρα αμεσως τηλεφωνο τον Τζακ που με εψαχνε φαινεται μανιωδως.Ο Τζακ ηταν ενας φιλος ατζεντης-μανατζερ-τα παντα ολα-.....

Εγω.....
Image


Ο Τζακ....
Image


Τζακ-ναι...ελα επιτελους...

Εγω-Ελα ρε αλανι που εισαι τι μου κανεις?Εισαι καλα?

Τζακ-Εγω καλα ειμαι.Αλλα και εσυ σε λιγο θα εισαι πολυ καλυτερα απο οτι εισαι αδερφε μου....σωθηκαμε...εκλεισα την δουλεια της δεκαετιας.....οπου κι αν εισαι αστα ολα και ελα να με βρεις....

Εγω-Γιατι ρε φιλε...τι εγινε?Τι δουλεια?Για λεγε για λεγε...γιατι καμια πατατα και μαλιστα βραστη θα μου πεταξεις...

Τζακ-Σου βρηκα ομαδα να κοουτσαρεις....σε 2 μερες πρεπει να ειμαστε στο Νιουκαστλ να μιλησεις με τον προεδρο και να υπογραψεις...μιλαμε χοντρα λεφτα...και θα φαμε καλα....τσακισου ελα...

Εγω-Νιουκαστλ...θεε μου...αληθεια λες?Κανονισες δουλεια με την Νιουκαστλ?...Παναγια μου...εισαι αρχοντας...εισαι θεος.....εισαι αδερφος...θα φαμε με χρυσα κουταλια αδερφε μου...θα κανουμε παππαδες...

Τζακ-Γιαυτο σου λεω..ξεκολα και ελα...αυριο να ειμαστε ετοιμοι και μεθαυριο ραντεβου στο Νιουκαστλ...

Εγω-Οκ....μεθαυριο θα ειμαι στο αεροδρομιο ελα να με παραλαβεις...και να παμε να κλεισουμε την δουλεια...μπαι...μπαι...



Ημουν τρελα ενθουσιασμενος....ο μπαγασας ο Τζακ...το καλυτερο παιδι...ο "αδερφος μου" ηταν διαμαντι και ειχε παντα καλες ακρες.Μια ζωη στα γκαλα,στα παρτυ,στις εκδηλωσεις με ενα κινητο στο χερι και με την καρτατου να την μοιραζει παντου....επαγγελμα ατζεντης...τελικα ηταν αρχηγος.

Εγω ακομα δεν μπορουσα να καταλαβω τι γινεται....τοσο νωρις,τοσο αποτομα απο το πουθενα στην Νιουκαστλ....ειχα τρελαθει....ηδη ειχα στο μυαλο μου την εικονα να καθομαι διπλα διπλα με τον Σερ Αλεξ και να δινουμε συνεντευξη τυπου....να μιλαω και να λεω....ναι...ηρθε η δικαιωση......

Ο Ιουλιος του 2008 εμοιαζε με παραμυθι....και απο τις πρωτες μερες του με εκανε να περναω καλα.Απο σημερα ομως αλλαζε η ζωη μου...επρεπε να ειμαι στις 3 του μηνα στο Νιουκαστλ...και επρεπε να αρχισω να φτιαχνω βαλιτσες και να ξεχασω το νησι....


Συντομα η συνεχεια...!!!
Γκειτσχεντ......!!!.Η ωρα της μεγαλης επιστροφης.!!!!
User avatar
Man.l.g.o.t.z.y.02
Amateur
Amateur
Posts: 162
Joined: Mon Aug 10, 2009 10:38 am
Football Manager της ομάδας: Gateshead
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Μπαγερν,Αγιαξ,Ρομα
Status: Αρρωστος για καλο και ποιοτικο ποδοσφαιρο και για πιπινια.....!!!!
Location: Αγ.Παρασκευή
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Την ιδια κιολας μερα εκανα τα οποια τηλεφωνα μου και φροντισα να κλεισω για την επομενη κιολας θεση με το αεροπλανο για το Λονδινο και απο κει για το Νιουκαστλ.Ημουν ενθουσιασμενος και γοητευμενος απο την ιδεα οτι θα ειμαι στην Νιουκαστλ.

Το βραδυ πηγα στο μπιτς μπαρ του ξενοδοχειου και ο Τζαρεντ με κερασε το τελευταιο υποθετω κοκτειλ στο νησι.Μαλιστα εμαθα οτι με εψαχνε και η Κλευ...η Αμερικανα αλλα δεν εδωσα σημασια.Αλωστε ειχα αλλα σχεδια στο μυαλο μου πλεον...


Image

Ο Τζαρεντ ηταν ηδη απασχολημενος με 2 κουκλια απο το Οσλο και μου εκανε νευμα........

Ειπα....αντε ας παω να το γλεντησω τελευταιο βραδυ....αλλωστε τοσο ευκολα δυσκολα ξαναβρισκεις πλασματα που με τα ματια και μονο σε λιωνουν...

Ετσι με το που τελειωσε την βαρδυα ο Τζαρεντ πηραμε τα μωρα και πηγαμε στο δωματιο του που ειχε απλα και μπολικα ποτα.

Η Ινκε και η Φρισκε ηταν πειρασμοι που υπο κανονικες συνθηκες θα καναμε πολλες μερες να τις ριξουμε....αλλα τα σφηνακια εκαναν δουλεια...αμεσα..

Image


Η Ινκε ηταν η αδυναμια μου....και το βραδυ ηταν ατελειωτο.....


Image
Το πρωι....ειχε φτασει και απο το παραθυρο του ξενοδοχειου ειδα την ομορφη μερα να ξεπροβαλει...

Στα γρηγορα και αφου χαιρετησα τον Τζαρεντ που ακομα αλλου πατουσε και αλλου βρισκονταν πηγα και εδωσα ενα φιλακι για αντιο στην πανεμορφη Ινκιε που ηταν χαμενη σε καποιο ονειρο...


Η ωρα να ακολουθησω το δρομο για την καταξιωση ειχε φτασει.Επομενος προορισμος Λονδινο και απο κει Νιουκαστλ οπου με περιμενε ο Τζακ.

Η ωρα που θα εκανα το μεγαλο αλμα πλησιαζε.


Image
Το γαλαζιο ατσαλινο Μποινγκ θα εκανε το πρωτο αλμα για μενα απο την Χαβαη για το Λονδινο...





Image
Ηδη εβλεπα τα πρωτα κομματια γης γυρω απο τον Ταμεση και το Λονδινο φανταζε τεραστιο οσο πλησιαζα


Image
Επιτελους....εφτασα στον προορισμο μου.

Ημουν πολυ χαρουμενος.Ανοιξα αμσεσως το κινητο μου να στειλω μηνυμα στον Τζακ οτι εφτασα.Η μεγαλη στιγμη ειχε φτασει.

Αποψε θα πηγαιναμε καπου ησυχα να κοιμηθουμε και αυριο ηταν το μεγαλο ραντεβου.Ειχα αγωνια και μολις πηρα την βαλιτσα αρχισα να ψαχνω τον Τζακ....αναμεσα στο πληθος που περιμενε στις αφιξεις....


Συντομα η συνεχεια....
Γκειτσχεντ......!!!.Η ωρα της μεγαλης επιστροφης.!!!!
User avatar
michael1
Manager
Manager
Posts: 4754
Joined: Thu Aug 09, 2007 1:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΡΗΣ
Location: Κίτρινη Τούμπα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ουτε ταινια του χολυγουντ πια αυτη η συνεχεια!! πως και πως την περιμενουμε!
User avatar
Man.l.g.o.t.z.y.02
Amateur
Amateur
Posts: 162
Joined: Mon Aug 10, 2009 10:38 am
Football Manager της ομάδας: Gateshead
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Μπαγερν,Αγιαξ,Ρομα
Status: Αρρωστος για καλο και ποιοτικο ποδοσφαιρο και για πιπινια.....!!!!
Location: Αγ.Παρασκευή
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξερω βεβαια οτι εχει ξεκινησει αρκετα πικαντικα η ιστορια μου ομως ετσι ειναι αυτα...πρεπει να δενεις το παρον και την ζωη με το παιχνιδι και το ποδοασφαιρο....οποτε ολα ειναι καθαρα θεμα μυαλου,φαντασιας,εμπειριων και κυριως τεχνης να μπορεις να περιγραψεις και να δεσεις οσα ζεις και κανεις με το παιχνιδι που απο μονο του ειναι συμπληρωμα της ζωης μας.
Γκειτσχεντ......!!!.Η ωρα της μεγαλης επιστροφης.!!!!
User avatar
Man.l.g.o.t.z.y.02
Amateur
Amateur
Posts: 162
Joined: Mon Aug 10, 2009 10:38 am
Football Manager της ομάδας: Gateshead
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Μπαγερν,Αγιαξ,Ρομα
Status: Αρρωστος για καλο και ποιοτικο ποδοσφαιρο και για πιπινια.....!!!!
Location: Αγ.Παρασκευή
Has thanked: 0
Been thanked: 0

michael1 wrote:ουτε ταινια του χολυγουντ πια αυτη η συνεχεια!! πως και πως την περιμενουμε!

Εχεις δικιο...αλλα ξερεις ειναι σαν τις ταινιες που δεν τα βρισκουν οι παραγωγοι με τους εμπορικους συνεργατες και τους διανομεις και η ταινια κοβεται...ετσι και εδω μονο που ολα πλεον ειναι νομιμα και το στορυ θα εχει συνεχεια αμεσα....μεχρι το απογευμα 1000%
Γκειτσχεντ......!!!.Η ωρα της μεγαλης επιστροφης.!!!!
skif_31
Backup
Backup
Posts: 976
Joined: Fri Apr 17, 2009 7:45 pm
Football Manager της ομάδας: -
Status: Ριλέντλες
Location: Hrakleio
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Man.l.g.o.t.z.y.02 wrote:Ξερω βεβαια οτι εχει ξεκινησει αρκετα πικαντικα .

ψωναρα? -doublekiss
Stonecity3 wrote:Λευτεριά στον Σκιφ ρε.
:protest:


Θ.Π.Τ.Π.Μ.Ρ

:forthosewhothinkyoung:
User avatar
Man.l.g.o.t.z.y.02
Amateur
Amateur
Posts: 162
Joined: Mon Aug 10, 2009 10:38 am
Football Manager της ομάδας: Gateshead
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Μπαγερν,Αγιαξ,Ρομα
Status: Αρρωστος για καλο και ποιοτικο ποδοσφαιρο και για πιπινια.....!!!!
Location: Αγ.Παρασκευή
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συντομα η συνεχεια με πιο ποδοσφαιρικη δραση....
Γκειτσχεντ......!!!.Η ωρα της μεγαλης επιστροφης.!!!!
User avatar
Man.l.g.o.t.z.y.02
Amateur
Amateur
Posts: 162
Joined: Mon Aug 10, 2009 10:38 am
Football Manager της ομάδας: Gateshead
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Μπαγερν,Αγιαξ,Ρομα
Status: Αρρωστος για καλο και ποιοτικο ποδοσφαιρο και για πιπινια.....!!!!
Location: Αγ.Παρασκευή
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η συνεχεια μας λοιπον.....

Με το που φτανω κυριοι περνω την βαλιτσα και με το που βγαινω βλεπω τον Τζακ να με περιμενει.....μεσα στην τρελη χαρα....
Εγω-Ελα φιλαρακο....εδω ειμαι...πατησα στο αγαπημενο σου νησι.

Τζακ-Ελα φιλε μου..........αντε να σε αγκαλιασω και παμε να στα πω τσιμπωντας κατι...

Εγω-Με εχεις κανει και πεταω απο την χαρα μου...αντε παμε γιατι ζαλιστηκα και πεινασα

Παρεα με τον Τζακ πηγαμε και πηραμε ενα ταξι.Μετα πηγαμε σε ενα ομορφο ρεστοραν για να φαμε κατι και να μου αναλυσει ο Τζακ πως εχουν τα πραγματα για την μεγαλη μου νεα εμπειρια.

Image

Το φαγητο ηταν εξαιρετικης ποιοτητα οπως αλλωστε και το κρασι και ο Τζακ αρχισε να μου μιλαει για το ψητο της υποθεσης...

Ο Τζακ....
Image

Εγω....
Image


Στο φαγητο λοιπον δοθηκαν οι απαραιτητες εξηγησεις...

Εγω-Για λεγε λοιπον Τζακ...ωραια πινουμε και τρωμε...μπες στο θεμα και πες μου πως τα καταφερες και εκλεισες τετοια δουλεια..για μενα.

Τζακ-Κοιτα ...φιλε μου τοσα χρονια στην γυρα ειμαι απλα πετυχα τον στοχο να σε ξανακανω μεγαλο κοουτς...αυτο δεν ηθελες?

Εγω-Ναι ναι....αυτο..αλλα στην Νιουκαστλ?Με αφηνεις αφωνο...

Τζακ-.....εεε...Νιουκαστλ...δεν μιλησα για Νιουκαστλ...

Εγω-Μα..τι λες τωρα...χαχαχα...αφου μου ειπες ξεκαθαρα ελα στο Νιουκαστλ σου εκλεισα δουλεια με την ομαδα...!!!

Τζακ-ουαου...εγινε παρεξηγηση σορυ ....ελα στο Νιουκαστλ αλλα οχι για την Νιουκαστλ.....αν ηταν για την Νιουκαστλ...τωρα θα τρωγαμε ηδη με χρυσα κουταλοπηρουνα και οπως βλεπεις αυτα που τρωμε ειναι απλα επαργυρα...!!!

Εγω-...μισο για να καταλαβω....οχι στην Νιουκαστλ...σε ποια?

Τζακ-Μα...εδω στο Νιουκαστλ...να διπλα...απεναντι..στην ....να μωρε...να ξερεις...στην....ωχου...να...Γκειτσχεντ την λενε την ομαδα..εδω στο Νιουκαστλ εδρευει....Γκειτσχεντ..

Εγω-Μα...πως ειναι δυνατον...αυτοι ουτε που τους ξερει κανενας....δεν υπαρχουν..σε ποια κατηγορια ειναι?

Τζακ-Κοιτα μην το παιζεις και δυσκολος πληρωνουν καλα...και ειναι στην 6η Αγγλιας..αλλα εχουν ονειρα...χαλαρωσε και συνεχισε να τρως τις ταλιατελες σου...χαλαρωσε..

Εγω-Τζακ....μου φαινεται πως μου χαλασες τις διακοπες και φετος...μα ειναι δυνατον?Στην 6η κατηγορια της Αγγλιας?Και πως την ειπες την ομαδα...Γκατσεντ...Γκει....Γκει?ωχ ωχ...Γκετσχαντ..πως?

Τζακ-ελα μην κανεις σαν μικρο παιδι..Γκειτσχεντ.....και ειναι πολυ σπουδαιο και μεγαλο σωματειο...θα δεις..

Εγω-Οκ...καλη μας ορεξη λοιπον και καλο μας υπνο.....Γκειτσχεντ....τι μου θυμιζει..τι μου θυμιζει...α...να σου πω...κατι γινεται με μητινγκ στιβου εδω....Γκειτσχεντ...κατι τετοιο ε?καλα...ωραια τα καταφερες ρε...μπραβο...ελπιζω να μην φαμε ξυλο....ε?ωχ....

Τζακ-Το ξερα πως θα ενθουσιαστεις...χιχιχι....μην μασας...θα παμε αυριο και θα δεις ποσο καλα ειναι......εκει....




Φυσικα η απογοητευση μου ηταν μεγαλη και απο την μια στιγμη ενω ημουν ετοιμος για την Νιουκαστλ και την Πρεμιερ Λιγκ βρεθηκα στην 6η κατηγορια και την Γκειτσχεντ....τι να εκανα λοιπον...θα πηγαινα αυριο στο ραντεβου...και οτι εβγαινε....

Το βραδυ ειχε πλεον φτασει και μια βραδυνη βολτα ηταν οτι επρεπε...ο Τζακ ειχε τρομερη κομωση και στον δρομο δεν υπηρχε γυναικα να μην μας κοιταξει....και κατι πανκ βεβαια τυποι μας χαιρετουσαν καθως καναμε την βολτα μας στην γεφυρα της πολης που ενωνει το Νιουκαστλ με το προαστιο του το φτωχο Γκειτσχεντ.....

Ο Τζακ...ειχε γινει αντικειμενο...προσοχης...
Image


Εγω ...σαν τυπικος γιαπι...ημουν πιο κυριος απο οτι φαινομουν...
Image


Η γεφυρα ηταν εντυπωσιακη...........
Image

Αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν οτι υπηρχε πολυς κοσμος που παροτι ηταν αργα περπατουσε εξω κανοντας την βολτα του.Ο Τζακ μου ειπε πως εχει πολυ ωραια βραδυα..αλλωστε ειναι 3 Ιουλιου...και ακομα και εδω κανει ζεστη...

Παντως ηταν πανεμορφα και το καλο της υποθεσης ηταν οτι ειχε πολυ ομορφες γυναικες...που μας κοιταζαν επιμονα...ειδικα τα μαλλια του Τζακ..που δεν εδεναν και πολυ με το κοστουμι του...

Το βραδυ γυρισαμε να ξεκουραστουμε στο ξενοδοχειο καθως αυριο θα ηταν η σπουδαια μερα...αν και εγω ημουν μεταξυ του να μην παω η να δειρω το Τζακ μεχρι και του να γυρισω Ελλαδα πρωι πρωι...να παω μια βολτα στην Παρο για να συνεχισω τις καλοκαιρινες διακοπες μου...



Ερχεται και η συνεχεια...
Γκειτσχεντ......!!!.Η ωρα της μεγαλης επιστροφης.!!!!
Caz
Banned
Banned
Posts: 3192
Joined: Fri Nov 21, 2008 3:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επιτελους μεγαλε..Καλη συνεχεια :-D

Φανατικος στην ιστορια σου :wink:
User avatar
Man.l.g.o.t.z.y.02
Amateur
Amateur
Posts: 162
Joined: Mon Aug 10, 2009 10:38 am
Football Manager της ομάδας: Gateshead
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Μπαγερν,Αγιαξ,Ρομα
Status: Αρρωστος για καλο και ποιοτικο ποδοσφαιρο και για πιπινια.....!!!!
Location: Αγ.Παρασκευή
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mr CaSaNoVaS wrote:Επιτελους μεγαλε..Καλη συνεχεια :-D

Φανατικος στην ιστορια σου :wink:

Ευχαριστω φιλε να σαι καλα.Ας ελπισω να εχω την καταλληλη φαντασια και αναλογη πορεια με την ομαδα μιας και ειναι πολυ δυσκολη η 6η κατηγορια...!!!
Γκειτσχεντ......!!!.Η ωρα της μεγαλης επιστροφης.!!!!
Post Reply

Return to “Real managers don' t need food”