Γκειτσχεντ......!!!.Η ωρα της μεγαλης επιστροφης

Χωρίς νερό μπορώ, χωρίς ιστορία όχι...Συνεχίστε ακάθεκτοι
Post Reply
arrested3
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 314
Joined: Fri Apr 24, 2009 5:33 pm
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Αρης, Λιβερπουλ
Status: 8 years Football Manager and counting
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κριμα ρε φιλε και ειχα παρει απο την αρχη αυτην την ιστορια πολυ ζεστα.. Βεβαια απογοητευτηκα απο την τροπη που πηραν τα πραγματα αλλα σε καταλαβαινω γιατι πολλες φορες αλλιως τα σχεδιαζουμε και οι αναποδιες μετα πανε και ερχονται και στραβωνει το πραμα..
Ελπιζω καποτε να ξαναβρεις χρονο να ξανασχοληθεις και στην τελικη αν θελεις ποσταρεις και καμια ιστορια ετσι για το χαβαλε..

καλη επιτυχια σε οτι και αν κανεις και χαλαρα.. δεν χρειαζεται να απολογεισαι ολη την ωρα.. εδω ειμαστε δεν φευγουμε :wink:
User avatar
Man.l.g.o.t.z.y.02
Amateur
Amateur
Posts: 162
Joined: Mon Aug 10, 2009 10:38 am
Football Manager της ομάδας: Gateshead
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Μπαγερν,Αγιαξ,Ρομα
Status: Αρρωστος για καλο και ποιοτικο ποδοσφαιρο και για πιπινια.....!!!!
Location: Αγ.Παρασκευή
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τελικα υπαρχει θεος.....

Μετα την ειδοποιηση που ειχα οτι επρεπε την Δευτερα να παω για στρατιωτικη μετεκπαιδευση 14 ημερων και εχασα την γη κατω απο τα ποδια μου καθως μου ηρθε αποτομο......ηρθε η δικαιωση...

Η αναγγελια εκλογων ματαιωσε την ασκηση και υπαρχει σημερα απο το πρωι ακυρωση προσκλησης....ετσι θα παραμεινω Ανθυπολοχαγος εν αποστρατεια....και φυσικα κοντα σας....χιχιχι

Ετσι η ιστορια μου θα συνεχιστει με φουλ ρυθμους καθως 2 μερες τωρα ειχα χασει τον υπνο και το ενδιαφερον για αυτην....


Θα ποσταρω σημερα 2 κομματια 1000% γιατι τα εχω ψιλοετοιμα αλλα και γιατι ελυσα το προβλημα με το απλοαντ
Γκειτσχεντ......!!!.Η ωρα της μεγαλης επιστροφης.!!!!
User avatar
lee-tock
Indispensible
Indispensible
Posts: 1856
Joined: Sat Jun 06, 2009 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Status: Money n Pressure
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ωραιος συνεχισε ετσι!
η ιστορια σου ειναι γαματη γιατι συνδιαζει και τρελο στορυ με γκομενακια αλλα και καταστασεις απο τη ζωη του συγγραφεα (πχ προβληματα με το απλοουντιγκ, θεματα με το στρατο )
:D
ΟΣΟΙ ΕΚΡΑΖΑΝ ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΡΟΥΦΑΝΕ
Ζαφείρης Μαρινίδης
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 627
Joined: Tue Mar 13, 2007 12:58 pm
Football Manager της ομάδας: Manchester Utd.
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΡΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φίλε Lgotzy!!!!

Το ότι ήμουν είμαι και θα είμαι φανατικός οπαδός της ιστορίας σου το ξέρεις.

Τι να πω, άλλο ένα "διαστημικό" ξεκίνημα.
μη μπλέξεις πάλι με εξέδρες κλπ κλπ. και ατελείωτες ιστορίες "φταίω - φταις" και τέτοιες μπούδρες. Πολλές φορές είναι και θέμα κουλτούρας και νοοτροπίας.

Εδώ είναι ο χώρος σου, το ταλέντο σου...

Καλή συνέχεια.
User avatar
Man.l.g.o.t.z.y.02
Amateur
Amateur
Posts: 162
Joined: Mon Aug 10, 2009 10:38 am
Football Manager της ομάδας: Gateshead
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Μπαγερν,Αγιαξ,Ρομα
Status: Αρρωστος για καλο και ποιοτικο ποδοσφαιρο και για πιπινια.....!!!!
Location: Αγ.Παρασκευή
Has thanked: 0
Been thanked: 0

lee-tock wrote:ωραιος συνεχισε ετσι!
η ιστορια σου ειναι γαματη γιατι συνδιαζει και τρελο στορυ με γκομενακια αλλα και καταστασεις απο τη ζωη του συγγραφεα (πχ προβληματα με το απλοουντιγκ, θεματα με το στρατο )

:D
Πολλες φορες μας τυχαινουν εμποδια και εκει που νομιζουμε οτι εχουμε φουλ χρονο και φαντασια για να γραψουμε...εκει μας φρεναρει η ιδια η πραγματικοτητα.Ευτυχως λογω εκλογων ξεπερασα το εμποδιο του στρατου και συνεχιζω.


Ζαφείρης Μαρινίδης wrote:Φίλε Lgotzy!!!!

Το ότι ήμουν είμαι και θα είμαι φανατικός οπαδός της ιστορίας σου το ξέρεις.

Τι να πω, άλλο ένα "διαστημικό" ξεκίνημα.
μη μπλέξεις πάλι με εξέδρες κλπ κλπ. και ατελείωτες ιστορίες "φταίω - φταις" και τέτοιες μπούδρες. Πολλές φορές είναι και θέμα κουλτούρας και νοοτροπίας.

Εδώ είναι ο χώρος σου, το ταλέντο σου...

Καλή συνέχεια.
Ευχαριστω για τα καλα σου λογια και κυριως το βασικο ειναι οτι ειμαι ποιο ηρεμος πλεον καθως εισαι και παλι κοντα μας καθως μας ειχες ανησυχησει οποτε το οτι εισαι καλα ειναι το ποιο σημαντικο.

Η ιστορια μου ξεκινησε φουριοζικα απλα το τελευταιο διαστημα ειχα κατι εκτακτες δουλειες και μεγαλη ελειψη χρονου.Εχω ηδη ετοιμα σχεδον 2 κομματια αλλα 2-3 φορες που πηγα να κανω απλοαντ δεν μου εμφανιζε τις φωτο στο σαιτ......κολαγε..μιλαω για το ιματζ σακ και μετα το φοτομπακετ δεν μπορουσα να ρυθμισω την αναλυση.

Τελικα τα ξεπερασα αλλα δεν ειχα χρονο καθολου 2 μερες τωρα και να πω την αληθεια ντρεπομαι που εγραψα 2 φορες οτι θα ποσταρω και δεν το εκανα.

Τελος παντων μια απλη συγνωμη για την καθυστερηση και θα ποσταρω εντος του τριημερου σιγουρα την συνεχεια και θα συνεχισω κανονικα απο βδομαδα που μπαινω σε κανονικους ρυθμους......

Οσο βεβαια για το σεναριο προσπαθω να αποφυγω την επαναληψη με την προηγουμενη ιστορια αλλα καποια στοιχεια....τα ξεκλεβω απο κεινη....
Γκειτσχεντ......!!!.Η ωρα της μεγαλης επιστροφης.!!!!
Ζαφείρης Μαρινίδης
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 627
Joined: Tue Mar 13, 2007 12:58 pm
Football Manager της ομάδας: Manchester Utd.
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΡΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Απίστευτο! Η νέα ιστορία είναι καλύτερη από την παλιά! Το άριστα ξεπεράστηκε από το τέλειο.

Πλοκή, δράση και σενάριο για ΟΣΚΑΡ!!!

άπαιχτη και η φωτογραφία με το μπλε αεροπλάνο... Και σπάνια, πάντα "ψαχμένος" ο logtzy!!!! Κυκλοφορούν χιλιάδες φωτό αεροπλάνων αλλά πάλι βρήκες πάλι τό ξεχωριστό.

Απλά συνέχισε, τι άλλο να πω.
User avatar
PAO1133
Indispensible
Indispensible
Posts: 1711
Joined: Sun May 31, 2009 4:21 pm
Football Manager της ομάδας: portmouth
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Location: κατω πατισσια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το θεμα ειναι να βαλει κ ενα παιχνιδι.......
Sir___Alex wrote:Ενα κομματι μου μολις πεθανε.Απειρο ρισπεκτ στον Διαμαντιδη
User avatar
lee-tock
Indispensible
Indispensible
Posts: 1856
Joined: Sat Jun 06, 2009 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Status: Money n Pressure
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ρε μαρινιδη για ποια φωτογραφια λες;
ΟΣΟΙ ΕΚΡΑΖΑΝ ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΡΟΥΦΑΝΕ
User avatar
Man.l.g.o.t.z.y.02
Amateur
Amateur
Posts: 162
Joined: Mon Aug 10, 2009 10:38 am
Football Manager της ομάδας: Gateshead
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Μπαγερν,Αγιαξ,Ρομα
Status: Αρρωστος για καλο και ποιοτικο ποδοσφαιρο και για πιπινια.....!!!!
Location: Αγ.Παρασκευή
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευχαριστω Ζαφειρη....οντως το μπλε ηταν κατι το εξαιρετικο....με τραβηξε το χρωμα....

Οσο για τον φιλο που λεει για παιχνιδι..εχει δικιο....ερχονται μαζεμενα σημερα μπολικα ματσακια...

Απλα ειλικρινα εχω τωρα δυο μερες δουλευω πανω σε κατι πολυ δυσκολο,ζορικο και κυριως εθιστικο....που με εχει αποσπασει εξ ολοκληρου.Παντως το τελειωνω σημερα μεχρι το απογευμα και μετα στοιχημα...και ιστορια μεχρι να δουμε το βραδυ τα παιδια του Οτο....
Γκειτσχεντ......!!!.Η ωρα της μεγαλης επιστροφης.!!!!
User avatar
pavlos55
Indispensible
Indispensible
Posts: 1540
Joined: Thu May 07, 2009 6:14 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: pavlos.kosmetatos
Location: Λονδίνο - Νέα Φιλαδέλφεια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τι έγινε ούτε σήμερα ιστορία;;; :(
arrested3
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 314
Joined: Fri Apr 24, 2009 5:33 pm
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Αρης, Λιβερπουλ
Status: 8 years Football Manager and counting
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θα ποσταρει: 3,60
Δεν θα ποσταρει: 1,10
Δεν θα ποσταρει μεχρι μεθαυριο: 1,30

Υ.Γ: επειδη ειδα οτι αυτο μια φορα δουλεψε προτεινω να καθιερωθει! -gioupi
User avatar
pavlos55
Indispensible
Indispensible
Posts: 1540
Joined: Thu May 07, 2009 6:14 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
facebook προφίλ: pavlos.kosmetatos
Location: Λονδίνο - Νέα Φιλαδέλφεια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

arrested3 wrote:Θα ποσταρει: 3,60
Δεν θα ποσταρει: 1,10
Δεν θα ποσταρει μεχρι μεθαυριο: 1,30

Υ.Γ: επειδη ειδα οτι αυτο μια φορα δουλεψε προτεινω να καθιερωθει! -gioupi
Δεν θα ποστάρει...
User avatar
PAO1133
Indispensible
Indispensible
Posts: 1711
Joined: Sun May 31, 2009 4:21 pm
Football Manager της ομάδας: portmouth
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Location: κατω πατισσια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δεν θα ποσταρει μεχρι μεθαυριο....βαζω 2 ευρω.....
Sir___Alex wrote:Ενα κομματι μου μολις πεθανε.Απειρο ρισπεκτ στον Διαμαντιδη
LG.l.g.o.t.z.y.2010
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Sat Sep 12, 2009 12:01 pm
Football Manager της ομάδας: Gateshead
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Να ρωτησω κατι?

Τελικα θα κρατησει χρονια αυτη η κολωνια?


Λοιπον θα γραψω ενα ποστ το οποιο ελπιζω να ειναι καταλυτης.

Βασικα αυτος ειναι ο δευτερος λογαριασμος μου μια και ο αλλος εχει και παλι μπαναριστει απο καποιον υπευθυνο εδω και μια εβδομαδα ακριβως.....

Ο λογος ειναι απλος...

Εβω στην αρχη μου επετρεψαν να συμμετεχω στο φορουμ και ολα καλα και ωραια....καποια στιγμη ο Sponis μου στελνει πμ και μου λεει οτι δεν πρεπει να γραφεις στα τοπικ των ομαδων γιατι θελω πρωτα να μιλησεις με τον Θαναση τον υπευθυνο του σαιτ.

Του λεω οκ...και παροτι ειχα ηδη γραψει στα τοπικ Ολυμπιακου κυριως αλλα και Παναθηναικου,ΠΑΟΚ,ΑΕΚ και Αρη χωρις το παραμικρο προβλημα η προκληση εκανα δεκτο το αιτημα και για να μην προκαλεσω και παλι σταματησα τα ποσταρισματα για να μην βρεθω και παλι εκτος.

Στη συνεχεια ζητησα να γραφω στο τοπικ της εξεδρας γιατι απλα εκει υπαρχει το θεμα "πατε στοιχημα" και κυριως το "Φορμουλα 1 2009" που ειναι απο τα αγπημενα μου θεματα...

Δεν υπηρξε κανενα προβλημα και ο Sponis μου ειπε πως θα πρεπει να μιλησω με τον Θαναση για να αποκτησω μονο απο τον Θαναση οριστικα πληρης δικαιωμα ωστε να γραφω ελευθερα και στα τοπικ των ομαδων.Το δεχτηκα και αυτο.

Στη συνεχεια ανταλλαξα μηνυματα με τον υπευθυνο για πιθανη συναντηση μας στα Τρικαλα καθως ειναι κοινη περιοχη που θα μπορουσαμε να βρεθουμε η στην Αθηνα.Μου προτεινε να παω εκει που παιζουν ποδοσφαιρο αλλα του εξηγησα πως αν συμπιμπτει με το ματς της Εθνικης η ειναι λιγο πριν δεν θα μπορεσω.Μαλιστα του εδωσα για 3η φορα το κινητο μου και ζητησα το δικο του για να επικοινωνησουμε να κανουμε ενα καθαρο ραντεβου να πουμε σταρατες κουβεντες και για να λυθει η οποια παρεξηγηση......

Τελικα περιμενα αλλα δεν ειχα καποια απαντηση και υπεθεσα πως απο την επομενη εβδομαδα λογικα θα επικινωνησει να βρεθουμε...

Το βραδυ ομως του Σαββατου και απο κεκτημενη ταχυτητα καθως ειδα την σφαλιαρα της Εθνικης απο την Ελβετια και ανοιξα το πισι μπηκα στο σαιτ και ειδα το θεμα εθνικη ομαδα και εγραψα το σχολιο μου λεγοντας την αποψη μου με επιχειρηματα αλλα και αληθειες κατα την γνωμη μου.....

Οριστε και το λινκ....
.
viewtopic.php?f=7&t=5010&start=4635
.


Βεβαια δεν ειχα παρατηρησει μεσα στην βιασυνη και την παραζαλη απο την Ελβετικη σφαλιαρα οτι το τοπικ "Εθνικη ομαδα ποδοσφαιρου" ανηκει στο "προπονητες της εξεδρας" και μοιραια ειχα κανει το λαθος μου....το οποιο ομως δεν ηταν και για μπαναρισμα του λογαριασμου

Εχοντας δει και διαβασει κριτικες αλλα και αρκετα αισχη απο καποιους το δικο μου ποστ στεκεται πολυ καλυτερα απο πολλα αλλα και δεν προσβαλει κανεναν σε σχεση με αλλα και με τον τροπο γραφης αλλα και με το νοημα του.Παρολα αυτα δεκτον οτι εγραψα στο λαθος τοπικ που μου ειχαν πει να μην γραφω...

Αμεσως δεχτηκα ποινη και ειμαι εκτος απο το βραδυ του Σαββατου προς Κυριακη....

Δεκτον και το καταννοω πληρως αν και θα επρεπε να δεχτω η μια κιτρινη η μια ποινη κλειδωματος του τοπικ(ισα ισα που θα με προστατευε να μην ξαναγραψω) η εστω μια παρατηρηση καθως στο τοπικ Ολυμπιακου και αλλων λοιπων δεν ειχα ξαναγραψει και περιμενα την επικοινωνια με τον Θαναση.


Τελικα για να μην ξαναπροκαλεσω και δωσω πατημα σε καποιους μοντ οτι εχω αλαιας η οπως τα λενε κτλ....προσπαθησα με 4 ιμειλ στο info@fmgreece.gr να ζητησω επειγοντως η να αφαιρεσουν την ποινη,η να κλειδωσουν το τοπικ εξεδρα ωστε να μην εχω προσβαση ουτε ακομα και λανθασμενα αλλα το κυριοτερο ζητησα και ζητα με επανηλλημενα ιμειλ μια ακροαση,ενα τηλεφωνημα εστω ενα ιμειλ για να βρεθει μια λυση η να κανω μια συναντηση.

Αντ' αυτου τιποτα....ουτε το παραμικρο,ουτε τηλεφωνο ουτε τιποτα...ουτε ενα μηνυμα κατι...για μια συναντηση και φυσικα με εχουν σωπασει....γιατι δεν μπορω αν δεν επικοινωνουν ουτε με το ιμειλ ουτε στο τηλεφωνο μου αλλιως να επικοινωνησω με καποιον χριστιανο...

Παταθετω 2 ιμειλ....που εχω στειλει...

Καλησπερα και παλι.Περιμενα απαντηση στο μηνυμα απο τον Γκρικ μανατζερ που μου ειπα να συνατηθουμε και προτεινε εκει που μαζευεστε για μπαλα αλλα σε μηνυμα μου να μου πει ωρα και μερος δεν πηρα απαντηση.

Τελος παντων....

Το βραδυ του ματς της εθνικης εφαγα μπαν επειδη εγραψα καποιο ποστ για την εθνικη χωρις να καταλαβω οτι ειμαι στο τοπικ της εξεδρας που ειπαμε θα το συζητησουμε για να μου δοθει και παλι η οχι ελευθερια να γραφω.Τελικα αντι να μου κλειδωσετε το τοπικ ωστε να μην μπορω να απαντησω απλα εγραψα για την εθνικη και δεν ειδα οτι ειναι στο τοπικ προπονητες της εξεδρας.

Σας παρακαλω πολυ να μου αφαιρεσετε το μπαν ωστε να ενεργοποιηθει και παλι ο λογαριασμος μου και να συνεχισω την ιστορια μου που εχω ξεκινησει αλλα και να εχετε κλειδωμενο για μενα το τοπικ της εξεδρας μεχρι να κανουμε την συνατηση.

Αυτο ζηταω και παρακαλω να μιλησουμε αμεσα για δουμε την λυση που θα δοθει...

Επισης εχω δωσει επανηλημενα το τηλεφωνο μου το ......................... και περιμενω καποιο τηλεφωνο η ενα μηνυμα για να μιλησουμε

Εχω μιλησει με τον υπευθυνο τον Θαναση και εχουμε πει με μηνυματακια μεσω του σαιτ να βρεθουμε για καφε και το θελω πολυ να γινει και αμεσα.Απλα πρεπει να βρω ενα τηλεφωνο να επικοινωνησω γιατι τα μηνυματα δεν εξυπηρετουν...ποσο μαλιστα τωρα που για αλλη μια φορα με μπαναρατε...ενω θα μπορουσατε να εχετε κλειδωσει το θεμα προπονητες της εξεδρας καθως εκει εχετε θεματα γενικα οπως φορμουλα 1,εθνικη ομαδα που με ενδιαφερουν.

Φιλικα και περιμενω αμεσα απαντηση η τον ιδιο τον Θαναση να μου τηλεφωνησει η να μου στειλε με μηνυμα το τηλεφωνο του να τον παρω εγω να μιλησουμε....περιμενω αμεσα παρακαλω ειδοποιηση...

Ευχαριστω εκ των προτερων.




Αλλο ενα ιμειλ....

Φιλε Θαναση περιμενω απο το Σαββατο να επικοινωνησουμε και δεν εχω λαβει ουτε ενα ιμειλ ως απαντηση στα 4 που εχω ηδη στειλει.

Δεν ξερω αν δεν εχεις χρονο για μια συναντηση αλλα σιγουρα εχεις εστω δεκα πεντε λεπτα χροονου να μου αφιερωσεις για μια τηλεφωνικη συνομιλια...

Το τηλεφωνο μου ειναι .................... και το ιμειλ μου το εχεις.

Περιμενω να μιλησουμε.

Δεν θελω να αναγκαστω να φτιαξω αλλο λογαριασμο και να παρεμβω στο φορουμ για να μου δωσετε σημασια.Θελω να μιλσησουμε λαιβ τηλεφωνικα η και απο κοντα.Αλλα το θεωρω αναγκαιο να τηλεφωνηθουμε γιατι με τα ιμειλ και τα μηνυματα δεν βγαινει ακρη.

Αν δεν μποριες εσυ θελω να μιλησω με τον νουμερο 2..της ιεραρχιας της ιστοσελιδας και περιμενω απαντηση.

Αν δεν εχω νεα μεχρι την Τεταρτη θα το θεωρησω αδιαφορια προς το προσωπο μου και θα αναγκαστω να φτιαξω ενα νεο λογαριασμο ωστε να επεμβω στο φορουμ για να μιλησω με καποιον λαιβ ωστε να δουμε τι γινεται...

Ευχαριστω....




Φυσικα καμια απαντηση και παρολο που τους πληροφορησα οτι θα περιμενω μεχρι την Τεταρτη και παλι ουτε την Πεμπτη ουτε την Παρασκευη μου εδωσαν σημασια..


Ετσι σημερα Σαββατο αναγκαστηκα να κανω νεο λογαριασμο για να μπορεσω να επικοινωνησω και να ακουστει η φωνη μου και ταυτοχρονα να ερθω με καποιον σε επαφη...


Θα περιμενω μερικες μερες ακομη μεχρι να επικονωνησει μαζι μου ο Θανασης που δεν ξερω αν με αποφευγει η αν δεν εχει λαβει τα ιμειλ μου για καποιο λογο...ετσι και εγω εκανα νεο ακαουντ.


1)Η ιστορια μου θελω να συνεχιστει και εχω κανει σειβ ολα τα ποστ μου ωστε αν τυχον λεω αν τυχον απροκλητα σβηστει θα ξαναγραφει με απλο κοπυ πειστ..

2)Περιμενω καποια απαντηση η με ιμειλ η μεσω μηνυματος στον υπαρχων λογαριασμο η τηλεφωνικα καθως σημερα θα ειμαι ολη την ωρα διαθεσιμος μεχρι το βραδυ στις 23.00 που θα βγω σαν ανθρωπος για το ποτο μου.

3)Παρακαλω και επιμενω σε καποια απαντηση ωστε να ερθω σε επαφη με τον Θαναση

4)Δεν θελω να πουν καποιο οτι εχασα το δικιο μου που εκανα νεο ακαουντ καθως θα το θεωρησω σαν αστειο με τον Τοτο...


Ευχαριστω και αναμενω......................



Υ.Γ. 1.Σε θεμα επικαιροτητας εχω πολλα ενδιαφεροντα νεα για το νεο FM 2010 τα οποια μπορω αν θελετε να παραθεσω

Υ.Γ. 2.Εχω να σας ενημερωσω για μια σπουδαια εξελιξη σχετικα με το νεο Pes 2010 και πολλα μαντατα που εχω μαθει απο το ντεμο του που εχει παιξει καποιος γνωστος μου που τυχαια βρεθηκε Ιαπωνια σαν μπετα τεστερ

Υ.Γ. 3.Το ποιο σημαντικο νεο ειναι οτι εχει φτιαχθει καποια μηχανη-προγραμμα που σου επιτρεπει να παιζεις FM2009 και τα εκαστοτε ματς να τα φορτωνεις και να τα παιζεις στο Pro Evoloution Soccer απο το 1 μεχρι και το 9 και φυσικα και για το pes 2010 ειναι συμβατη.Ετσι παιζεις με τον Αιολικο ας πουμε στην Γ' Εθνικη και κανεις μεταγραφες κτλ....και οταν φτασει η ωρα των φιλικων παιζεις το φιλικο στο αντιστοιχο προ που εχεις στον υπολογιστη σου με ολα τα στατιστικα των παικτων να ειναι με βαση τα στατιστικα του FM2009 με πληρη δηλαδη ρεαλισμο.Εχω εικονες,βιντεο μεχρι και ιστορια να σας δειξω σαν τις δικες μας εδω που ομως απλα οι αγωνες παιζονται στο Pro Evoloution Soccer και μην μου πει καποιος οτι τον αφηνει αδιαφορ...το παντρεμα των δυο κορυφαιων σχολων....ποδοσφαιρου και προπονητικης.

Αυτα και αναμενω απαντηση για τηλεφωνικη η μεσω μηνυματος επικοινωνια....


Ευχαριστω εκ των προτερων...
User avatar
lee-tock
Indispensible
Indispensible
Posts: 1856
Joined: Sat Jun 06, 2009 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Status: Money n Pressure
Has thanked: 0
Been thanked: 0

λευτερια στον γκοτζυ!!

edit:για το συνδιασμο των δυο παιχνιδιων ειναι σιγουρο οτι θα βγει η ειναι φιδια ??
ΟΣΟΙ ΕΚΡΑΖΑΝ ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΡΟΥΦΑΝΕ
Post Reply

Return to “Real managers don' t need food”