Η Οδύσσεια ενός ξεριζωμένου

Χωρίς νερό μπορώ, χωρίς ιστορία όχι...Συνεχίστε ακάθεκτοι
Post Reply
xks
Manager
Manager
Posts: 4939
Joined: Tue Sep 09, 2008 3:55 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Paok Liverpool Barca Dormund
Status: καμενος!!!!!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εισαι ευρωπη ναι!!!!!!!!!!!!!!!!
μακαρι να γινουν μεταγραφες ουσιας
Καλοκαιρινή Ιστορία!!!!

Πρώτη Φορά!

Στη Γαλλία!!!!
User avatar
Griyio
Backup
Backup
Posts: 819
Joined: Thu Mar 10, 2005 4:41 pm
Football Manager της ομάδας: RCD Mallorca
Αγαπημένη Ομάδα: PAO
Status: Astatus
Location: Brahames
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nirearas wrote:Για mc-amc πιστεύω πως θα πρέπει να πάρεις έναν παίκτη της κλάσεως του Παρεχο και να μην κυνηγήσεις εκει το μπαμ...Θα έλεγα οτι τις <<καλές>> μεταγραφές πρέπει να τις κάνεις στα πίσω...Καθώς μην ξεχνάμε ότι από την άμυνα ξεκινάνε τα πάντα όλα


Κάτι ακόμα που ήθελα να γράψω και στο χθεσινό πόστ...Η ιστορία φίλε είναι εξαιρετικά, ας το πω, ευανάγνωστει..Δηλαδή εμένα μου αρέσει να αφιερώσω χρόνο στο να διαβάσω κάτι πολύ ωραίο στο μάτι( δηλαδή τα γράμματα στο κέντρο, ο τρόπος γραφής και αλλα)

Αυτά :P
H ψήφος σου καταμετρήθηκε man... Thanx!! :D Οι μεταγραφές στην άμυνα έχουν γίνει!! Μου έχουν μείνει οι μεταγραφές του MC-AMC, αναπληρωματικού DMC και του γρήγορου επιθετικού... Το βράδυ τα νεότερα!!

Όσο για τα καλά σου λόγια θα σου πω το εξής.. Πρώτα από όλα γουστάρω εγώ που γράφω.. Αφού μου λες και συ οτι γουστάρεις, τότε εγώ γουστάρω ακόμα περισσότερο!! :oops:
Hippocratis wrote:Τελικά πρέπει να σε αφήσει μόνο σου ο Θείος...

Μακάρι να βρεις ότι ψάχνεις..
Σιγά σιγά να ανεβαίνεις και επίπεδο με το Uefa -gioupi
Ο Θείος με το που ετοιμαστεί το ρόστερ επιστρέφει στην Αθήνα, την επιχείρηση του και τον Ακέφαλο Αετό!! Του χρωστάω πολλά όμως... Όσο για το ψάξιμο, έφαγα πολύ ώρα αλλά πιστεύω οτι θα είμαστε full πριν την έναρξη της χρονιάς!!!
xks wrote:εισαι ευρωπη ναι!!!!!!!!!!!!!!!!
μακαρι να γινουν μεταγραφες ουσιας
Δεν πέσαμε και ας το χε σίγουρο το Board, παρόλο που η ομάδα ήταν σχεδόν ίδια με πέρσι.. Επίσης τελειώσαμε πάνω από τη μέση του πίνανα, όπως πίστευς εγώ.. Του χρόνου τα δύσκολα, αλλά και οι απαιτήσεις μιας και η ομάδα θα ναι σχεδόν ολόκληρη δικό μου δημιούργημα!! Σήμερα θα τελειώσουν οι μεταγραφές και θα συμπληρωθεί το ρόστερ.. 2-3 έχουν μείνει ακόμα όπως είπα και παραπάνω...
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σε μεταγραφές μάλλον δεν μπορώ να σε βοηθήσω (όχι ότι χρειάζεσαι βοήθεια) γιατί τα μεγέθη Καβάλα-Γερμανία, είναι διαφορετικά. Αν όμως θέλεις καλό back up DMC, σου προτείνω Tine. Μωχάμεντ Αμπντουλαγιέ Τίνε. Τζάμπα πράγμα.
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
User avatar
Trapezitis
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 27182
Joined: Thu Nov 27, 2008 4:02 pm
Football Manager της ομάδας: Που τέτοια τύχη.
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ, Barca, Juve, Liverpool
Status: Παντρεμένος με παιδιά...
Location: Πετρούπολη
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Θα σου κάνω μερικές προτάσεις νέων παικτών που υπό προυποθέσεις, εκτός από καλά backup μπορει και να εξελιχθούν και σε βασικές μονάδες παρά το μικρό της ηλικίας τους.

Για dmc (και υπό προυποθέσεις και mc ή amc) δες τους Ζuculini (γνωστή αξία), Ariel Borysiuk και Οscar Sielva.

Ένας γρήγορος επιθετικός της ίδιας κλάσης και κατηγορίας είναι o Sadick Adams.

Έτσι κι αλλιώς όπως ξέρουμε, οι επιλογές είναι εκατοντάδες. Oι παραπάνω και ειδικά οι δύο πρώτοι μέσοι και ο Sadick με εξέπληξαν προσωπικά με την εξέλιξη τους (κατευθείαν και επιτυχημένα στα 17 τους στην πρώτη ομάδα σε save με OSFP), για αυτό και στους προτείνω.
Kwstas12345
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7330
Joined: Wed Nov 14, 2007 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Man Utd,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπράβο και από μένα για την είσοδο στην 5αδα...Πραγματικά μεγάλο επίτευγμα ανα αναλογιστείς ότι εσύ (σε θέμα μπάτζετ πάντα) πάλευες με ποδήλατο απέναντι σε τεθωρακισμένα. :D

Σε περιμένει πολύ δουλειά τώρα για τις μεταγραφές....
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.”

Tyrion Lannister
User avatar
Griyio
Backup
Backup
Posts: 819
Joined: Thu Mar 10, 2005 4:41 pm
Football Manager της ομάδας: RCD Mallorca
Αγαπημένη Ομάδα: PAO
Status: Astatus
Location: Brahames
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DrGonzo wrote:Σε μεταγραφές μάλλον δεν μπορώ να σε βοηθήσω (όχι ότι χρειάζεσαι βοήθεια) γιατί τα μεγέθη Καβάλα-Γερμανία, είναι διαφορετικά. Αν όμως θέλεις καλό back up DMC, σου προτείνω Tine. Μωχάμεντ Αμπντουλαγιέ Τίνε. Τζάμπα πράγμα.
Σιγά που δεν μπορείς.. Μη φανταστείς οτι έρχονται μεγάλα ονόματα... Άσε που στην ευρωπαϊκή κατάταξη είσαι παραπάνω.. Αν έχουμε διαφορά στα facilities μόνο... Το βραδάκι θα γίνουν οι τελικές κινήσεις.. Τον Τινέ θα τον δω... Thanx!!
TRAPEZITIS 7 wrote:Θα σου κάνω μερικές προτάσεις νέων παικτών που υπό προυποθέσεις, εκτός από καλά backup μπορει και να εξελιχθούν και σε βασικές μονάδες παρά το μικρό της ηλικίας τους.

Για dmc (και υπό προυποθέσεις και mc ή amc) δες τους Ζuculini (γνωστή αξία), Ariel Borysiuk και Οscar Sielva.

Ένας γρήγορος επιθετικός της ίδιας κλάσης και κατηγορίας είναι o Sadick Adams.

Έτσι κι αλλιώς όπως ξέρουμε, οι επιλογές είναι εκατοντάδες. Oι παραπάνω και ειδικά οι δύο πρώτοι μέσοι και ο Sadick με εξέπληξαν προσωπικά με την εξέλιξη τους (κατευθείαν και επιτυχημένα στα 17 τους στην πρώτη ομάδα σε save με OSFP), για αυτό και στους προτείνω.
Λατρέυω αυτούς τους τύπους παιχτών... Για αυτό και προτιμώ να διακινδυνεύω (όπως πρόσεξες και στις μεταγραφές μου γενικά ως τώρα) παρά να παίρνω κάποιον επειδή απλά έχει όνομα και θέλει και μπόλικο παρά!!! Thanx αδερφέ... Θα τους κοιτάξω.. To βράδυ τα νεότερα!!
Kwstas12345 wrote:Μπράβο και από μένα για την είσοδο στην 5αδα...Πραγματικά μεγάλο επίτευγμα ανα αναλογιστείς ότι εσύ (σε θέμα μπάτζετ πάντα) πάλευες με ποδήλατο απέναντι σε τεθωρακισμένα. :D

Σε περιμένει πολύ δουλειά τώρα για τις μεταγραφές....
Δεν πήγαν καλά ομάδες όπως Στουτγκάρδη, Ντόρτμουντ και Αμβούργο.. Ακόμα και η Leverkusen κάτω μου ήταν... Αυτό εκμεταλλευτήκαμε μιας και δεν παίξαμε και καμιά τρομερή μπάλα (για να λέμε και την αλήθεια).. Αλλά με βάση το υλικό ήταν σαφώς υπέρβαση!!

Τα λέμε το βράδυ πάλι...
User avatar
tasosbin
National Manager
National Manager
Posts: 9254
Joined: Thu Oct 18, 2007 12:02 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Liverpool F.C.
facebook προφίλ: tasosbin
Location: Κυπαρισσία
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
Contact:

για amc έχω να προτείνω έναν παίχτη που έχω προτείνει πολλές φορές και σε άλλους μάνατζερ (:
oswaldo chaurant
Image

είναι καλός και θα σε βοηθήσει, τον αγοράζεις περίπου 30Κ και τον πουλάς πολύ παραπάνω.
:liverpool:
User avatar
Griyio
Backup
Backup
Posts: 819
Joined: Thu Mar 10, 2005 4:41 pm
Football Manager της ομάδας: RCD Mallorca
Αγαπημένη Ομάδα: PAO
Status: Astatus
Location: Brahames
Has thanked: 0
Been thanked: 0

2η ΧΡΟΝΙΑ
Borussia M?nchengladbach
Image
ImageImage




O θείος Τάκης έκανε το έργο του, σε συνεργασία με τους scouters της ομάδας και το ρόστερ έκλεισε.... Και όπως με είχε ενημερώσει από πέρσι, την έκανε για Αθήνα.... Πλέον έχω μείνει μόνος μου να παλεύω με τους Γερμαναράδες!!!




ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ

Θα ξεκινήσω λίγο ανάποδα λοιπόν, με τον παίχτη που ο θείος είχε κλείσει από τον περασμένο Γενάρη, μαχόμενος με πάρα πολλές διεκδικήτριες ομάδες... Και αυτό γιατί θέλω να τονίσω τη σημαντική βοήθεια που μου έδωσε ολόκληρο αυτόν το χρόνο.. και μετά θα πάρουμε τα πράγματα με τη σειρά...Θείο σου χρωστάω!!!

Image

Image
Δεν έχω να πω και κάτι... Η εικόνα μιλάει από μόνη της... Μάλλον θα τον ξεκινήσω βασικό και τη 2η θέση θα διεκδικήσουν ο Audel με τον Jael... Εκτός απροόπτου πάντα!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



KEEPERS
Όπως σας είχα ενημερώσει... έδιωξα και τα 2 παλτά και έτσι στη συγκεκριμένη θέση ξεκινήσαμε από το μηδέν και είχαμε και Kinder έκπληξη... Πιστεύω οτι είμαστε κομπλέ πλέον και τη βγάλαμε και τζάμπα!!


Image
1,2 από τη Mallorca... Ήταν transfer listed και δεν το σκέφτηκα πολύ... Ο βασικός μας τέρμας!!



Image
Ελεύθερος από την Bolton... Μια χαρά μου κάνει για αλλαγή!!



Image
Για το μέλλον... Με το κατάλληλο ψήσιμο η αξία του θα ανέβει από τα 600,000 που σπρώξαμε...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



DEFENDERS
Αγοράστηκαν βασικός DR, βασικός DL και 2 Stopper!!


Image
Δεν μπορούσε να μου κάτσει καλύτερα... Πέρσι έπαιξε δανεικός από την Bayern στην Karsruhe και φέτος δεν ήταν στα πλάνα των Βαυαρών... Μόνο 850,0000!! Να χουμε και κανάν Γερμανό ε?



Image
Δεν είναι και ο Andreas Brehme, αλλά είναι γρήγορος και δυνατός!! Μόλις 23 και ελπίζω οτι θα βελτιωθεί και στο αμυντικό κομμάτι!! 1,2 από την Auxerre..



Image
Ο αρχηγός - παιχταράς
Spoiler: show
που λείπει από τον Παναθηναικό
Η πιο ακριβή μας μεταγραφή αλλά ο τύπος είναι τα πάντα όλα, διεθνής Τσέχος και μόλις 22 ετών... Άξιζαν τα 8,25 που σπρώξαμε στη Wolfsburg!!



Image
O 5oς CB που πήρα για το μέλλον.. Μόνο 200,000 από κάποια τυχάρπαστη!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



MIDFIELDERS
Αγοράστηκαν DMC (3oς), AMC και AMR... Στο χώρο του κέντρου όπως θα δείτε στηρίχτηκα σε νεαρούς ελπιδοφόρους παίχτες... Για να καταλάβετε τι εννοώ, ο μεγαλύτερος σε ηλικία παίχτης είναι ο Bradley και είναι 22... Μπορεί να μου στοιχίσει, αλλά έτσι την είδα με νιάνιαρα!!!!


Off Topic:
Εδώ να ευχαριστήσω και σας για τη βοήθεια σας... και πιο συγκεκριμένα:

@Gontzos: Φίλε ο πιτσιρικάς δύναμη... Τζάμπα πράμα.. Θα πάρει ευκαιρίες...

@TRAPEZITIS7: O Zuculini παιχταδούρα αλλά ζήταγαν πολλά τα χαμούρια και έχω ήδη βασικό DMC και ένα backup... Τον Borysiuk τον ήξερα αλλά μου κανε πολύ soft, δημιουργικός κόφτης και εγώ ήθελα κάποιον που να βαράει τη μάνα του(όπως ο Zuculini)!! Sielva και Adams μία που τους είδα και δύο τους είχα ξεχάσει χθες...

@Nirearas: Δεν πήρα μεγάλο όνομα όπως είπες αλλά έσπρωξα κάμποσα γιατί ερωτεύτηκα τον μικρό Βραζιλιάνο! Και όπως λέγαμε θα καλύψει τη θέση μαζί με τον Parejo...

@tasosbin: Φιλαράκι καψουρεύτηκα το Βραζιλιανάκι που θα δεις παρακάτω... Thanx για την πρόταση πάντως.. Φτηνός και καλός!!




Image
3ο αμυντικό χαφ (μπορεί και 2ο!!)... Αραπάκος μόλις 17 χρονών... Εισήγηση του DrGonzo!! Εισακούστη μιας και γιατί να μη δώσεις 28,000 (από 14,000 σε Vicenza και Pescara λόγω συνιδιοκτησίας) για ένα τέτοιο ταλέντο??



Image

Ήταν έρωτας με την 1η ματιά... Δεν άντεξα.. Του την έπεσα στεγνά και πλήρωσα 4,9 την τσατσά Cruzeiro για να τον πάρω!!! Ξέρω οτι είναι ρίσκο αλλά δεν πειράζει... Πιστεύω σε αυτόν πολύ... Και στην τελική αν χρειαστεί, υπάρχει και ο Parejo!!

Κολλητιλίκια από την αρχή με τον Jael... Δεν ειν κακό!!!
Image

Η γνώμη των ειδικών...
Image

Και κάποιες διακρίσεις του καλοκαιριού...
Image




Image
Δεν ήταν στις πρώτες επιλογές και σπάστηκα γιατί ήθελα συγκεκριμένα 2-3 παίχτες, για τους οποίους όμως μου ζήταγαν εξωφρενικά ποσά!! Για αυτό και γω βρήκα κάτι πιο οικονομικό... Θα καλύψει τη θέση του δεξιού χαφ μαζί με Matmour και Todorov!! 2,8 από τη Sochaux και αν δουλευτεί πιστεύω πως θα πάει καλά!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



ATTACKERS
Μόνο ένας ST έλειπε, ύστερα από την απόκτηση του Pantelic... Και αν έχουμε τραυματισμούς υπάρχει και ο γερό-Neuville με τον μικρό Κολομβιανό Perez που χα πάρει πέρσι, στη 2η ομάδα


Image
Γρήγορος επιθετικός που αγοράστηκε από την Wisla για 2,1


Συνοπτικά οι μεταγραφές και το κόστος τους:
Image



Και οι παίχτες που μας άφησαν για διάφορους λόγους:
Spoiler: show
Image


Το ρόστερ μας για φέτος (με κόκκινο οι παίχτες που θα αγωνίζονται στις ρεζέρβες κυρίως):
Image



Τα οικονομικά της ομάδας μια χαρά:
Spoiler: show
Image


Και οι Books έχουν αρχίσει τα στοιχήματα:
Image

Μετά την καλή χρονιά που πέρασε δείχνουν να μας υπολογίζουν...



Κλείνοντας ας δούμε και τα φιλικά της ομάδας, για να μη χάνουμε επαφή (σημειώνω οτι τα 2 πρώτα τα έπαιξα με τη 2η ομάδα γιατί τους είχα λιώσει στην προπόνηση και φοβόμουν μην τραυματιστούν):
Image



Ακολουθούν οι πρώτες σκέψεις για τα συστήματα που θα χρησιμοποιήσουμε φέτος, μιας και θα αλλάξουν, η πιθανή 11άδα, καθώς και η έναρξη της Bundesliga!!
Hippocratis
National Manager
National Manager
Posts: 8709
Joined: Wed Mar 12, 2008 10:43 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικός, AS Monaco
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός, Real Madrid
facebook προφίλ: hippocratis.katsikis
twitter: HippocratisK
Status: Δουλεύει...
Location: Μαρκόπουλο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κατ΄αρχάς τρομερή παρουσίαση φίλε μου, χαρά στο κουράγιο σου..

Οι μεταγραφές σου είναι πάρα πολύ καλές και ατενίζουμε το μέλλον με αισιοδοξία..!
Βέβαια θα δυσκολευτείς λίγο μέχρι να δέσει η ομάδα αλλά θα τον βρεις τον τρόπο!

Καλή συνέχεια!
Image
Image
User avatar
nir_8
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3357
Joined: Fri Apr 18, 2008 2:54 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Juventus, Νηρέας
Location: ??????
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πιτσιρικαρία και έτσι...Γουστάρω..Αυτή είναι η φιλοσοφία που θέλω να βλέπω...Πιστεύω ότι μόνο στην αρχή ίσως υπάρξει μια έλλειψη καλών αποτελεσμάτων λόγω προσαρμογής, αλλα σε βλέπω 4ο ή 3ο φέτο(που έλεγε και η γιαγιά μου) :D


ΥΓ..Simunek rulezz



edit:100η δημοσίευση :wink:
Last edited by nir_8 on Sat Apr 11, 2009 7:43 am, edited 1 time in total.
Image
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πήρες Πάντελιτς free ρε θηρίο...
Πήρες τρελό βραζιλιανάκι που θα κεντάει στο κέντρο....(δεν θα σε χαλάσει αν είναι ο δικός σου Diego)
Πήρες Σίμουλεκ...
Ασχήμηνες αλλά κι ομόρφυνες την άμυνά σου...(Αν εννοείς τι εννοώ :wink: )
Αλλά πάνω από όλα, πήρες Μωχάμεντ. Και όχι μόνο Μωχάμεντ. Αλλά και Αμπντουλαγιέ και Τίνε...

Τι να πω...Αιώνια πιστός...

Μπορούσια για Τσαμπιόλις!!!!!
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
xks
Manager
Manager
Posts: 4939
Joined: Tue Sep 09, 2008 3:55 pm
Football Manager της ομάδας: At.Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Paok Liverpool Barca Dormund
Status: καμενος!!!!!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ξοδευτηκαν πολλα χρηματα και πιστευω οτι θα εχεις μια πιο ανταγωνιστικη ομαδα φετος
καλητερη μεταγραφη για μενα ειναι ο μπερναντο
Καλοκαιρινή Ιστορία!!!!

Πρώτη Φορά!

Στη Γαλλία!!!!
User avatar
tasosbin
National Manager
National Manager
Posts: 9254
Joined: Thu Oct 18, 2007 12:02 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Liverpool F.C.
facebook προφίλ: tasosbin
Location: Κυπαρισσία
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
Contact:

έκανες πολύ καλές μεταγραφές. μένει να δέσουν αυτοί μεταξύ τους και θα κάνεις μεγάλα πράγματα.
πράγματι ο bernardo ειναι μεγάλη παιχταρα, τον γνωρίζω από το fm8.
:liverpool:
User avatar
Griyio
Backup
Backup
Posts: 819
Joined: Thu Mar 10, 2005 4:41 pm
Football Manager της ομάδας: RCD Mallorca
Αγαπημένη Ομάδα: PAO
Status: Astatus
Location: Brahames
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hippocratis wrote:Κατ΄αρχάς τρομερή παρουσίαση φίλε μου, χαρά στο κουράγιο σου..

Οι μεταγραφές σου είναι πάρα πολύ καλές και ατενίζουμε το μέλλον με αισιοδοξία..!
Βέβαια θα δυσκολευτείς λίγο μέχρι να δέσει η ομάδα αλλά θα τον βρεις τον τρόπο!

Καλή συνέχεια!
Αν είναι πσκ και έχεις χρόνο, χωρίς γυναίκα να σε πρήζει, κάνεις θαύματα!!! :D Να σαι καλά ρε φίλε!!
Καινούρια ομάδα, αλλά δε γινόταν και αλλιώς.. Και από του χρόνου 2-3 μεταγραφές παιχτών που θα κάνουν τη διαφορά!!

nirearas wrote:Πιτσιρικαρία και έτσι...Γουστάρω..Αυτή είναι η φιλοσοφία που θέλω να βλέπω...Πιστεύω ότι μόνο στην αρχή ίσως υπάρξει μια έλλειψη καλών αποτελεσμάτων λόγω προσαρμογής, αλλα σε βλέπω 4ο ή 3ο φέτο(που έλεγε και η γιαγιά μου) :D


ΥΓ..Simunek rulezz



edit:100η δημοσίευση :wink:
Πάντα αυτό καταλήγω να κάνω ακόμα και αν έχω άλλα σχέδια αρχικά!!! -meaculpa Ντάξει πήρα Pantelic Lux και Gorlitz.. Φτάνει η εμπειρία!! -foumarw
Στα φιλικά έκαναν όργια... Οκ φιλικά ήταν αλλά δεν έπαιξα και με την ομάδα του χωριού μου.. Θα δούμε στα επίσημα... Με Simunek χέστηκα πάνω μου σου λέεεεω!!
DrGonzo wrote:Πήρες Πάντελιτς free ρε θηρίο...
Πήρες τρελό βραζιλιανάκι που θα κεντάει στο κέντρο....(δεν θα σε χαλάσει αν είναι ο δικός σου Diego)
Πήρες Σίμουλεκ...
Ασχήμηνες αλλά κι ομόρφυνες την άμυνά σου...(Αν εννοείς τι εννοώ :wink: )
Αλλά πάνω από όλα, πήρες Μωχάμεντ. Και όχι μόνο Μωχάμεντ. Αλλά και Αμπντουλαγιέ και Τίνε...

Τι να πω...Αιώνια πιστός...
Μπορούσια για Τσαμπιόλις!!!!!
Ο θείος ο Θεός ρε φίλε έκανε το μπαμ!! -pappous
Ελπίζω να μην αργήσει να να προσαρμοστεί γιατί αυτά τα νιάνιαρα τα βραζιλιανοδεκαράκια δεν πολυγουστάρουν!! :drinking:
Σίμουνεκ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ!!
Αυτό οφείλω να ομολογήσω δεν το κατάλαβα (και επειδή είμαι σίγουρος οτι κάτι περίεργο είδες.. ξενέρωσα κιόλας που δεν έχω απάντηση -toixosmesh )!!
Τζάμπα πράμα ρε και μόλις 17.. :shock: Μου τον συστήσανε και τον τσίμπησα!!! :D

Τι να πω και γω... Δε γίνεται αλλιώς!! :drinking:
xks wrote:ξοδευτηκαν πολλα χρηματα και πιστευω οτι θα εχεις μια πιο ανταγωνιστικη ομαδα φετος
καλητερη μεταγραφη για μενα ειναι ο μπερναντο
Μακάρι να παίξει κιόλας φιλαράκι!! Θα δούμε στην πορεία..
tasosbin wrote:έκανες πολύ καλές μεταγραφές. μένει να δέσουν αυτοί μεταξύ τους και θα κάνεις μεγάλα πράγματα.
πράγματι ο bernardo ειναι μεγάλη παιχταρα, τον γνωρίζω από το fm8.
Την έψαξα πολύ τη φάση στις μεταγραφές... Ξέρω οτι υπάρχει η πιθανότητα να θέλουν χρόνο, αλλά με αυτόν τον τρόπο δε θα θέλω μεγάλες αλλαγές τις επόμενες χρονιές!! Όσο για τον Bernardo εγώ και να τον είχα πάρει δε θα τον θυμόμουν, γιατί μπορεί να υπάρχουν και άλλοι 14565876 Bernardo AMCs!!! :P
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εεε, να σου πω...Τον Σίμουνεκ και Γκορτλιπφσγφρψχ (πως σκατά τον λένε) δεν τους λες και ομορφάντρες...
Αλλά η άμυνά σου, αγωνιστικά έγινε πιο όμορφη... -doublekiss
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
Post Reply

Return to “Real managers don' t need food”