Οι σείχηδες του Μάντσεστερ

Χωρίς νερό μπορώ, χωρίς ιστορία όχι...Συνεχίστε ακάθεκτοι
Post Reply
giannis1031977
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 634
Joined: Tue Jul 14, 2009 12:01 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Ασπρα Χωματα,Ανω Κοκκινια
Status: Living the rest of my days in peace...
Location: Στη κοσμαρα μου...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kαλα η μεταγραφη του Ζλαταν δν παιζεται...στο χορταρι ομως ολα θα φανουν :wink:
Αυτη η αρσεναλ ρε γμτ ειναι εντελως cheat οπως εγραψε και ενας φιλος παραπανω :roll:
Στο δικο μου σαιβ εχει παρει 3 συνεχομενες φορες τσου λου. :shock:
Και το χειροτερο ειναι οτι σε εχει κανει και ψιλοπελατη παρα την ομαδαρα που εχεις :?
Ελπιζω να το σηκωσεις φετος το τιμημενο.
Με τα τρελα λεφτα που εχει μου κανει εντυπωση που δν πηγες να παρεις τον villa
και πηρες αυτον τον ρετζεν τον σοουζα.Με επιθετικη τριπλετα Robinho,Ibra,Villa -doublekiss
Πιστεψε με καταλαβα απολυτα πως ενιωσες με τον αποκλεισμο απο την πορτο.Εγω το ειχα παθει με τον Ολυμπιακο απο την Αρσεναλ :evil: στους 4 το 2012 αν θυμαμαι καλα. :evil:
Περιμενω με αγωνια την συνεχεια.

Off Topic:
Πολυ ωραια η ιστορια σου συνεχισε ετσι.
The hand has five fingers, capable and powerful, with the ability to destroy as well as create. We have the power to stop and reverse the tides of time by making our awareness of abuse known to the powers of industry and their uncouth political arms. Only by raising this awareness and promoting personal peace within today's self-defeatist society, can we allow the planet a chance to avoid self-destruction! Open your eyes, open your mouths, close your hands and make a fist.
User avatar
diant
Football Legend
Football Legend
Posts: 11291
Joined: Mon Nov 22, 2004 1:11 pm
Status: vitam impendere vero
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φοβερό ρόστερ -diatakste

Επιστροφή και καλή συνέχεια!!!!

:D
★ When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives ★
User avatar
ArxaioS_
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 289
Joined: Sat Apr 25, 2009 2:04 am
Football Manager της ομάδας: Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK-Asteras Tr
Status: Bet_MaNiaC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παλικαρε χρειαζεσαι 3 παιχτες για να μην χανεις τοσο ευκολα απο καθε αντιπαλο.
Σημειωνε. Zapata,Vargas,Vagner Love. Πιστευω με αυτους τους 3 και με ενα σοβαρο τερματοφυλακα...θα κανεις :ribo αν θες να πας ψηλα σε μια μεγαλη ομαδα, θες συνχρονα μπακ.... αμυτικο εμπιρο και αμυτικο που να χει καλο μαρκινκ και επιστροφες.εδωσες 150 εκατομυρια για τον ιμπραιμοβιτς...μπωρει αν ειναι απο τους τοπ....αλλα εχει ενα αρνητικο στην σημπεριφορα... ειναι καρκινομα...εγω απο αυτον εχασα ενα σιγουρο πρωταθλημα +12 με +30 γκολ διαφορα απο τον 2ρο...εγινε poor.. σηκονωταν και εφευγε απο την προπονιση και μου χαλασε ολη την ομαδα...τι προστημα εδεινα τι τι ...αστα....Wagner Love... για χαρη του εσπασα την ρητρα της ρεαλ 103 εκατομηριων για να τον αποχτησω. Γρηγορος...τελειο τελειωμα...
Εγω παντως εδωσα τις προτασεις μου,κοιτα τες , και αν θες μου απαντας αν σου αρεσαν...Καλη σηνεχεια -nutkick
   Μια ιστορια για την παοκαρα...    Απο το μικρόφωνο στα αποδυτήρια
GuS14
Trialist
Trialist
Posts: 31
Joined: Sun Feb 17, 2008 1:06 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: i have a dream...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φιλε μου θα συμφωνησω κ εγω τρομερος ο Ibra αλλα χρειαζεσαι 3 παιχτες στηλοβατες κατα την γνωμη μου Akinfeev->εγγυηση στα GK Vargas και Srna για τις πτερυγες παιζουν ολη την πλευρα.
Εγω μετα απο πολυ χρημα κ κοπο εν ετει 2012 καταφερα να σηκωσω το CL

Υ.Γ. Ααα ρε αυτη η Κ[*][*][*]ARSENAL ικανη να σε κανει να αλλαξεις πρωταθλημα..2 χαμενοι τελικοι FAC,LC κ PREMIER στο τσεπακι του Arsene καθε χρονο..που θα παει δεν θα αποσυρθει -wall
giannis2589
Backup
Backup
Posts: 870
Joined: Thu May 29, 2008 3:53 pm
Football Manager της ομάδας: ΟΣΦΠ
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ
Status: Βαριεται...
Location: Αιωνια μπροστα απο την οθονη του υπολογιστη μου...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν θα υπαρξει συνεχεια?? :?
"When a man lies, he murders some part of the world. These are the pale deaths which men miscall their lives. All this I cannot bear to witness any longer. Cannot it's Kingdom of Salvation take me home?"

"Freedom Fighters sent out to the sun escape from brainwashed minds and pollution.
Leave the earth to all it's sin and hate, find another world where freedom waits"

Jimi Hendrix:
When the power of love overpowers the love of power, the world will know peace.
Post Reply

Return to “Real managers don' t need food”