Ξεκινημα

Post Reply
User avatar
Erellond
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 498
Joined: Tue Apr 29, 2008 5:44 pm
Football Manager της ομάδας: Torino FC , Ross County
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool , PAOK , FC Bayern
Location: Αγ.Θεόδωροι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ελαβα επιτελους το email με την αποδειξη.Κανω download το client,το τρεχω και μ λεει οτι your sign in credentials were not recognised...Πρεπει να μου ερθει κι αλλο email ή σα -jerk απλα εχω ξεχασει το σωστο password?
User avatar
dforlan9
Graphics' Expert
Graphics' Expert
Posts: 15589
Joined: Tue Apr 29, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός / Arsenal
facebook προφίλ: dforlan9
twitter: dforlan9
Location: Piraeus
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

Το password είναι αυτό του SEGA PASS σου, κανονικά θα πρέπει να το δέχεται. Δοκίμασε αν κάνεις login με αυτό στο SEGA PASS, και λογικά θα κάνεις λogin με αυτό και στο FML.
User avatar
Erellond
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 498
Joined: Tue Apr 29, 2008 5:44 pm
Football Manager της ομάδας: Torino FC , Ross County
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool , PAOK , FC Bayern
Location: Αγ.Θεόδωροι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Done,οπως ηταν προφανες ηταν δικια μ -jerk
Johnyharam
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Wed Dec 03, 2008 1:10 pm
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

agapitoi filoi kalispera

eimai neos thamonas sto club sas

o logos eggrafis mou einai to na mporesw na mathw akomi perissotera pragmata gia to fm genikws

epipleon antimetwpizw ena thema anaforika me to fm 2009 to opio evelpista na lisw

exw kanei kanonika installation exw fortwsei kanonika ta prwtathlimta exw stisei kanonika tin omada kai ligo prin xekinisei to prwto mats exw endeixi oti fortwnei alla paramenei ekei...

to pio periergo einai pws arxika (exthes pou dokimastika to etrexa xwris na fortwsw tosa prwtathlimata eftasa mexti tin 5i agwnistiki tou ellinikou prwtathlimatos)!!!!!

parakalw opios gnwrizei as voithisei enan distixo kollimeno sinadelfo!!!!


eyxaristw ek twn proterw.
WiseSif
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2294
Joined: Fri Apr 01, 2005 5:20 pm
Football Manager της ομάδας: BARCALONIKA F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: AS PAOK Salonika
Status: Νέος Πατέρας....
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γιανναρε πρώτον όχι Greeklish και δευτερον λάθος χώρος.

Καλωσήρθες anyway. :D
G. "The Wise" Sif
*** Barcalonika FC ex "Greek KEANE and RAMOS" FML Gameworld ***
*** waiting for the new release of UFLIVE (http://www.uflive.com/)
*** New Greek Site for UFLIVE.GR : http://www.uflive.gr ***
PAOK FC - "Issue of Heart"

Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
tsaousis
Amateur
Amateur
Posts: 135
Joined: Sat Feb 25, 2006 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: AthensCT,TSV 1860 Munchen,OSFP
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Fiorentina
Location: Καλλιθέα , Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

γεια σας παίδες, θέλω να ξεκινήσω fml!!
ο keane ποτε θα είναι διαθέσιμος για να μπω και εγώ ?
και κάτι άλλο αν μπορεί κάποιος να μου στείλει ένα link με το που πάω για να πλήρωσης και να φτιάξω account..ευχαριστώ :)
The Godfather
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 264
Joined: Tue Jan 22, 2008 9:57 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΠΟΕΛ
Location: Λευκωσία
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φίλε Tsaousis το σκέφτηκες καλά για το FML??? Δεν έχεις φίλους, οικγένεια παιδιά κλπ??? (: (: (:

Anw, αφού το αποφάσισες εδώ είσαι: http://footballmanagerlive.com/order/index.php?ts=1

Για το πότε θα είναι διαθέσιμος ο Keane ας ενημερώσει κάποιο από τα παιδιά που είναι στον GW για το πότε μπαίνει στην pre-season βδομάδα...
vasvas_78
Amateur
Amateur
Posts: 192
Joined: Tue Apr 12, 2005 8:36 am
Location: Ξάνθη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλησπέρα παίδες......Εγώ είμαι στον Φόουλερ και σκέφτομαι να έρθω στον κιν, στην παρέα σας...Το μόνο που με απασχολεί είναι ότι τώρα είμαι Νο 20-50 στην κατάταξη στον Φόουλερ, στην ομάδα παίζουν 5 πρωτοκλασσάτοι παίκτες, όπως Drogba(32χρ), Nihat(31), Vuksevic(25), hamsik(23), dzagoev(19) και γενικώς η ομάδα πάει απο το καλό στο καλύτερο...

- Αξίζει τον κόπο να έρθω στον Κίν, στο τέλος μάλιστα της πρώτης σεζόν?
- Οι καλοί παίκτες είναι όλοι καπακωμένοι και δεν υπάρχει κάτι αξιόλογο στην αγορά για initial squad?
- τα σκιλλς μου θα τα έχω στον Κίν ή πρέπει να μπώ σε κάποιον pro-Gameworld?
- Αξίζει γενικά τον κόπο μετά από τέσσερις σχεδόν σεζόν να αλλάζεις κόσμο και να χάνεις δουλειά 3 μηνών?

Αν μπορεί να απαντήσει καποιος υπέυθυνα στα ερωτήματά μου, θα με βοηθήσει να αποφασίσω...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,

Βασίλης
Football Manager Live....still missing you!!!!!!
nofairplay
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Tue Nov 09, 2010 5:21 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos CFP
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θα φάω κράξιμο αλλά δεν μπορώ θα ρωτήσω . Τί είναι ακριβώς στο fml ; Γουστάρω αυτά που είδα και θέλω να χωθώ . Ναί είμαι χθεσινός -mperdema
WiseSif
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2294
Joined: Fri Apr 01, 2005 5:20 pm
Football Manager της ομάδας: BARCALONIKA F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: AS PAOK Salonika
Status: Νέος Πατέρας....
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nofairplay wrote:Θα φάω κράξιμο αλλά δεν μπορώ θα ρωτήσω . Τί είναι ακριβώς στο fml ; Γουστάρω αυτά που είδα και θέλω να χωθώ . Ναί είμαι χθεσινός -mperdema
mmmm Το κράξιμο θα το φας απο άλλους όταν θα αρχήσεις.... (γυναίκα , κολητούς κτλ κτλ)

Λοιπον, σκέψου το FM προσαρμοσμένο σε online gaming . Είναι ενα ΜΜΟ στο οποίο ο χρόνος τρέχει σε κανονικές συνθήκες και μια FM-ική χρονιά διαρκεί 4 βδομάδες.

Σέ ένα κόσμο Gameworld συμμετέχουν μόνο human teams που μοιράζονται σε Football Associations με δομή αγγλικού πρωταθλήματος σχεδόν και υπάρχουν και τα UFFA competetions στα οποία παίζουν οι νικητές των εγχώριων FA όπως σε CHL και Europa League.

Κατα τα άλλα , chats , transfers , auctions και πολύ κάψιμο.
G. "The Wise" Sif
*** Barcalonika FC ex "Greek KEANE and RAMOS" FML Gameworld ***
*** waiting for the new release of UFLIVE (http://www.uflive.com/)
*** New Greek Site for UFLIVE.GR : http://www.uflive.gr ***
PAOK FC - "Issue of Heart"

Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
nofairplay
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Tue Nov 09, 2010 5:21 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos CFP
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αχάμ μάλιστα ευχαριστώ πολύ . Με λίγα λόγια φτιάχνεις μια δικιά σου ομάδα , με δικό σου έμβλημα , δικό σου όνομα κλπ κλπ και παίζεις με άλλους μέσω ίντερνετ ; Μπορεί να πετάω ...κίες αλλά είμαι τελείως άσχετος με το fml . :oops: Επίσης ξεκινάς όποτε θες; Δηλαδή πληρώνεις 5 ευρώ και ξεκινάς ;
WiseSif
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2294
Joined: Fri Apr 01, 2005 5:20 pm
Football Manager της ομάδας: BARCALONIKA F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: AS PAOK Salonika
Status: Νέος Πατέρας....
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nofairplay wrote:αχάμ μάλιστα ευχαριστώ πολύ . Με λίγα λόγια φτιάχνεις μια δικιά σου ομάδα , με δικό σου έμβλημα , δικό σου όνομα κλπ κλπ και παίζεις με άλλους μέσω ίντερνετ ; Μπορεί να πετάω ...κίες αλλά είμαι τελείως άσχετος με το fml . :oops: Επίσης ξεκινάς όποτε θες; Δηλαδή πληρώνεις 5 ευρώ και ξεκινάς ;
Ακριβώς έτσι.

Σε βάζουν σε όποιον GW έχει θέσεις , εκτός και αν έχεις κανένα φίλο κάπου και σε κάνει invite μέσω του site.

Αν ο κόσμος είναι middle season ,μπαίνεις στο reception FA μπορείς να κάνεις αγοραπωλησίες κ να προετοιμάζεσαι με φιλικά μέχρι που θα λήξει η season και θα μπεις κανονικά σε lower division της FA που θα επιλέξεις.
G. "The Wise" Sif
*** Barcalonika FC ex "Greek KEANE and RAMOS" FML Gameworld ***
*** waiting for the new release of UFLIVE (http://www.uflive.com/)
*** New Greek Site for UFLIVE.GR : http://www.uflive.gr ***
PAOK FC - "Issue of Heart"

Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
Post Reply

Return to “Τεχνικές ερωτήσεις”