Μαθήματα Γαλλικών

Ήρθαν εδώ και άφησαν το στίγμα τους...Η ξεκούραση των πολεμιστών...
Post Reply
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DrGonzo wrote:Κρίμα το σερί...Έχει σκαμπανεβάσματα η ομάδα.....
Δεν μπορώ να τους στρώσω με τίποτα...
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο Stancu πάλι σκόραρε? Θα τον βάλω βασικό να δω πως θα τα πάει? Ίσως αυτός να λύσει το πρόβλημα με τα σουτ?

Αυτό το ματς ήταν σημαντικό. Μετά την 4αρα από την Μαρσέιγ έπρεπε να δείξουμε χαρακτήρα.

Θα αντιμετώπιζα την Μπορντό χωρίς τους Eduardo , Rajtoral , Menez & Gouffran που ήταν τιμωρημένοι.

Μην σας απασχολεί η ήττα από την Μαρσέιγ. Μία κακή παρένθεση ήταν. Πάμε γερά να επιστρέψουμε στις νίκες.

Image

Στην πρώτη φάση του αγώνα ο Love ανοίγει το σκορ για την Μπορντό? 0-1? Στο 14 0-2 ο Chamakh? Όλα τα είχαμε αυτό μας έλειπε? Στο 36 έξω ο Stancu λόγω τραυματισμού? Μπαίνει ο Gomis? Ημίχρονο? άντε πάλι 2 γκολ στο πρώτο τέταρτο? Τι γίνεται ρε παιδιά??? Γιατί μπαίνετε τόσο χαλαρά?? Παίξτε λίγο μπάλα στο 2ο. Kjaer & Adrien αντί Oravec & Matuidi? Στο 2ο μέρος παίζουμε καλύτερα αλλά γκολ γιόκ? Στο 92 ο Benitez μειώνει σε 1-2? Τέλος. Αυτά τα γρήγορα γκολ θα μας καταστρέψουν? Ρε παιδιά μπαίνουμε δυνατά από το πρώτο λεπτό. Όχι από το 15ο και μετά. Θα μπορούσα να έχω σαν δικαιολογία τις πολλές απουσίες αλλά δεν το κάνω? Παίζαμε στην έδρα μας και έπρεπε να κερδίσουμε? 1 εβδομάδα έξω ο Stancu και 2-3 ο Kalou?

Ακολουθεί το ματς με την Pari FC για το French Cup σε 3 μέρες όπου περιμένω ένα εύκολο απόγευμα?.

Προσοχή μην τραυματιστεί κανείς.

Image

Το 1-0 στο 4 με τον Caceres? 2-0 στο 15 από τον ίδιο παίχτη. Και τα δύο γκολ με κεφαλιές μετά από κόρνερ? 3-0 στο 38 με τον Adrien? Ημίχρονο. Ωραία. Αυτό είναι. Είπαμε προσοχή μην χτυπήσει κανείς. Gomis , Oravec & Sall αντί Benitez , Menez & Dabo? 4-0 στο 47 με τον Oravec? Adrien και 5-0 στο 49? Τέλος. Μπράβο. Ας μου πει κάποιος όμως γιατί έπρεπε να πάρουμε 3 κίτρινες μετά το 5-0? Δεν σηκώνει σχολιασμό το παιχνίδι.. Καμία σύγκριση μεταξύ των ομάδων. Και για να πω την αλήθεια δεν είμαι ευχαριστημένος με την ομάδα παρά το 5-0. Ο λόγος?? Απλός. 12 σουτ , 5 στην εστία , 5 γκολ? Ούτε απέναντι σε ομάδα μπάζο δεν μπορούμε να πετύχουμε το τέρμα?

Κάπως έτσι τελείωσε και ο Ιανουάριος. Με δύο πολύ άσχημα αποτελέσματα. Το ματς με την Παρί ούτε καν το υπολογίζω?

Image

Η κλήρωση του French Cup μας φέρνει αντιμέτωπους με την Τουλούζ. Το ματς θα γινόταν στην έδρα τους στις 11/03/09

Επόμενο παιχνίδι το εκτός έδρας με την Νις σε 3 μέρες?
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οι μέρες περνάνε πολύ γρήγορα. Ειδικά όταν δεν έχεις με κάτι να ασχοληθείς πλην των προπονήσεων.

Θέλω επιστροφή στις νίκες στο πρωτάθλημα. Μπορούμε να κερδίσουμε.

Image

Το ημίχρονο τελείωσε χωρίς να έχει κάτι να δείξει. Μοιρασμένο το παιχνίδι. Τουλάχιστον δεν φάγαμε 2 στο 15λεπτο. Πάμε γερά για την νίκη τώρα. Guarin & Gomis αντί Matuidi & Benitez? Στο 54 η Νις ανοίγει το σκορ με τον Kone? Στο 70 ο Gouffran δίνει την μπάλα στον Gomis που έφυγε σαν βέλος στην αντεπίθεση και έκανε το 1-1 με δυνατό σουτ? Τέλος 1-1? Δεν πειράζει παιδιά. Καλή εμφάνιση. Δεν ήθελα να τους ρίξω το ηθικό. Ο Αγώνας με την ΑΕΚ ήταν σε 4 μέρες.

Τους έδωσα και 1 μέρα ρεπό.

Λοιπόν παιδιά ξεχάστε τα όλα. Θέλουμε σκορ πρόκρισης. Και βασικό να μην δεχτούμε γκολ. Πάμε γερά.

Image

Στο 10 ο Stancu εκμεταλλεύεται το μακρινό γύρισμα του Monteyene στον Macho κλέβει την μπάλα και κάνει το 1-0? Στο 13 μας ακυρώνουν γκολ του Stancu?Στο 22 ο Blanco ισοφαρίζει για την ΑΕΚ με κεφαλιά? 1-1? Ημίχρονο. Και σας το είπα. Μην φάμε γκολ. Δεν πειράζει. Πρέπει να κερδίσουμε. Πάμε γερά. Guarin αντί Matuidi? Στο 58 ο Stancu με δυνατό σουτ έξω από την περιοχή κάνει το 2-1? Ο μικρός άξια είναι βασικός? Gomis αντί Gouffran & Oravec αντί Bilos στο 75? Στο 84 και πάλι ο Blanco κάνει το 2-2? Α ρε Caceres τον έχεις και man to man ανάθεμα σε? Τέλος? Ρε Caceres?ρε Caceres?Τι να πω? Το 2-2 μας αναγκάζει να πάμε να παίξουμε για την νίκη στην Αθήνα?

Ακολουθεί το παιχνίδι με την Οσέρ σε 2 μέρες?
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Με χάλασε πολύ το 2-2 με την ΑΕΚ. Ένας παίχτης ήταν επικίνδυνος. Ο Blanco. Το ήξερα και γι αυτό έβαλα πάνω του τον Caceres? Αλλά και πάλι 2 γκολάκια μας κάρφωσε? Ελπίζω στην Αθήνα να είμαστε πιο αποτελεσματικοί.

Θέλουμε την νίκη. Όχι μόνο για να ανεβούμε στην βαθμολογία αλλά και για να μας ανεβάσει τι ηθικό για το ματς με την ΑΕΚ. Πάμε γερά.

Image

Στο 13 ο Bilos κερδίζει πέναλτι. Τα εκτελεί ο ίδιος και 1-0? Στο 34 η Οσέρ ισοφαρίζει με κεφαλιά του Mignot? Ημίχρονο. Αν δεν φάμε γκολ δεν γίνεται ε?? Πρέπει πάντα να τρώμε γκολ? Πάμε για την νίκη στο 2ο. Sall & Guarin αντί Cacerres & Matuidi? Στο 62 και ενώ πλέον ελέγχουμε απόλυτα το παιχνίδι ο Martin αποβάλλεται με 2η κίτρινη. ΠΑΜΕ ΤΩΡΑ. φωνάζω από τον πάγκο? Βάζω και τον Benitez μέσα για να κάνω την ομάδα πιο επιθετική. Θα παίξει πίσω από τον Stancu στην θέση του Menez που πήγε αριστερά. Βγήκε ο Bilos? Τέλος? 1-1? Για άλλη μια φορά man of the match ο αντίπαλος τερματοφύλακας. Είπαμε όλοι οι τερματάδες με εμάς θα ξεκωλωθούν.

Βαθμολογία μετά από 27 αγώνες :

Image

Ακολουθεί το παιχνίδι με την ΑΕΚ

Όλα για όλα. Μόνο με νίκη θα περάσουμε στην επόμενη φάση
Coach και με 3-3 περνάμε
Ρε Στάθη με δουλεύεις?? Με τα νεύρα μου παίζεις??
Έλα ρε coach να ελαφρύνω το κλίμα θέλω.
Καλά καλά κοιτάξτε να παίξετε μπάλα σήμερα να προκριθούμε και μετά κάνουμε και πλάκα. Άντε πάμε. Α για να μην το ξεχάσω. Στάθη μια και έχεις όρεξη σήμερα αναλαμβάνεις τον Blanco.
Ok Coach.

Image

Είμαστε καλύτεροι αλλά το 0-0 είναι το σκορ του ημιχρόνου. Άντε παιδιά 1 γκολ είναι. Το έχουμε. Πάμε γερά. Guarin αντί Matuidi? Στο 63 βγάζω τον Stancu ποτ ήταν εκτός παιχνιδιού και περνάω τον Gomis? Στο 76 η ΑΕΚ ανοίγει το σκορ με τον Gracian? Δεν έχω άλλη επιλογή. All out attack και ότι βγει? 2-0 στο 87 με Καπετάνο. Τέλος. Το περίεργο θα ήταν να μην δεχτούμε γκολ. Πάει. Τέλος η Ευρώπη για εμάς. Τα κεφάλια μέσα και όλη η προσοχή στο πρωτάθλημα. Και μέχρι εδώ που φτάσαμε καλά ήταν. Ειδικά αν σκεφτεί κανείς από πού ξεκινήσαμε.

Επόμενο παιχνίδι με την Λυών εκτός έδρας?.

To be continued?
philip21
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3525
Joined: Wed Jan 09, 2008 6:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK,Barca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το πάλεψες αλλά η ΑΕΚ όπως και να το κάνουμε είναι...ΑΕΚ
Δε πειράζει,πάνε να πατήσεις τη Lyon στο γήπεδό της!!!
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και στο είπα...Προσοχή στην ΑΕΚ...Για κάποιο λόγο στην Ευρώπη κάνει τρελά πράγματα καμιά φορά....Κρίμα...Πάμε για άλλα τώρα!!!
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
Peter_Punk
Amateur
Amateur
Posts: 245
Joined: Mon May 19, 2008 9:53 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Pao , Nationalmannschaft
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Με το roster που έχεις θα έπρεπε να χτυπάς άνετα Champions League.
Θα σου πρότεινα να μην αλλάξεις τίποτα από παίκτες , με τον καιρό θα έρθουν και τα αποτελέσματα.
Το 'χεις. :wink:
Image
Image
billy_marseille
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 434
Joined: Tue Dec 04, 2007 3:59 pm
Football Manager της ομάδας: Olympique de Marseille
Αγαπημένη Ομάδα: Olympique de Marseille/Osfp
Location: Athens/Marseille
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πολυ καλο το story φιλε!!μπραβο!!!τα πας παρα πολυ καλα!!!μου αρεσει ιδιαιτερα η ιστορια γιατι ειμαι και fan του le championnat αφου μονο γαλλικο παιζω!!!
παντος να το ξερεις couchαρεις μια απο τις πιο ιστορικες ομαδες κ απο τις μεγαλυτερες (βαση τιτλων, ιστορια) της γαλλιας!!
καλη συνεχεια
DROIT AU BUT
MaxKarapro
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3059
Joined: Thu Feb 07, 2008 10:27 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barca, Liverpool
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρε θηρίο ... πως καταφέρνεις να παίζεις δύο διαφορετικά save και να γράφεις ταυτόχρονα και για τα δύο ιστορία είναι απορίας άξιον.....μπράβο σου πάντως.....

Ο Αγαπούλης στο κάρφωσε.?????
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

MaxKarapro wrote:Ρε θηρίο ... πως καταφέρνεις να παίζεις δύο διαφορετικά save και να γράφεις ταυτόχρονα και για τα δύο ιστορία είναι απορίας άξιον.....μπράβο σου πάντως.....
Χεχεχε. Απλά αυτό τον καιρό έκατσαν έτσι τα πράγματα και έχω αρκετό ελεύθερο χρόνο. Αλλά από εδώ και πέρα λογικά πιο γρήγορα θα προχωρήσει αυτή η ιστορία παρά η άλλη με την Γιουβέντους. Θα δούμε πως θα τα βολέψω...
User avatar
Griyio
Backup
Backup
Posts: 819
Joined: Thu Mar 10, 2005 4:41 pm
Football Manager της ομάδας: RCD Mallorca
Αγαπημένη Ομάδα: PAO
Status: Astatus
Location: Brahames
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κοίτα να τα βολέψεις εκεί στη St. Etienne γιατί τα βλέπω λίγο στον φούτσο τους τα παληκάρια σου!! Οτι να ναι κάνουν... Απρόβλεπτοι στο full!!!
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θυμάσαι τι μου είπες στην αρχη???

Όταν είπα
Παλι καλα που ειμαι ο κλασικος ελληνας ζαμανφουτιστας και το αγχος ειναι αγνωστη λεξη για μενα
Εσύ είχες πει
Μην είναι και οι παίχτες ζαμανφο υτίστες μόνο... Άντε καλή αρχη!!
Μάλλον έπεσες μέσα....
User avatar
Griyio
Backup
Backup
Posts: 819
Joined: Thu Mar 10, 2005 4:41 pm
Football Manager της ομάδας: RCD Mallorca
Αγαπημένη Ομάδα: PAO
Status: Astatus
Location: Brahames
Has thanked: 0
Been thanked: 0

filologos wrote:Θυμάσαι τι μου είπες στην αρχη???

Όταν είπα
Παλι καλα που ειμαι ο κλασικος ελληνας ζαμανφουτιστας και το αγχος ειναι αγνωστη λεξη για μενα
Εσύ είχες πει
Μην είναι και οι παίχτες ζαμανφο υτίστες μόνο... Άντε καλή αρχη!!
Μάλλον έπεσες μέσα....
Δυστυχώς... Αφού και γω πίστευα οτι θα στρώσουν!! Τι διάλο?? 2η χρονιά είναι.... Δεν ξέρω τι θα κάνεις αλλά πρέπει να βρεις λύση!!!
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Διακρίνω μια δυσκολία στο σκοράρισμα και έτσι αποφάσισα να αλλάξω σύστημα. Το ρόστερ της ομάδας είναι τέτοιο που πιστεύω ότι το νέο σύστημα θα αποδώσει καλύτερα και θα εκμεταλλευτώ περισσότερο τους παίχτες που έχω. Και έτσι όπως ξαναβλέπω το ρόστερ δεν νομίζω να κάνω πολλές κινήσεις το καλοκαίρι. Με την προϋπόθεση φυσικά να μην φύγει κανείς. Ίσως να κινηθώ για ένα δεξί μπακ και ένα AMC? Θα δείξει. Κάτι ακόμα που πρέπει να αλλάξει είναι τα πρόσωπα. Δεν μπορώ να αλλάξω όλη την 11αδα με την μία αλλά σιγά σιγά θα δίνω ευκαιρίες.

Image

Ok μάγκες ξέρω πως η αλλαγή συστήματος είναι λίγο ρίσκο στην μέση του πρωταθλήματος αλλά πιστεύω πως αυτό το σύστημα τελικά σας ταιριάζει περισσότερο. Πάμε γερά.

Image

Μέτριο παιχνίδι με λίγες φάσεις στο πρώτο 25λεπτο. Στο 31 ο Guarin δίνει στον Rajtoral και αυτός με δυνατό σουτ κάνει το 0-1? Ημίχρονο. Μπράβο ρε μάγκες. Αυτό είναι. Μην χαλαρώσετε λεπτό. Πάμε γερά να τους τελειώσουμε. Στο 49 η Λυών ισοφαρίζει με τον Toulalan? 1-1? Και στο 65 ο Govou κάνει το 2-1? Αχ αυτά τα νεκρά 20λεπτα? Gomis αντί Stancu? 3-1 στο 80 με τον Bodmer? Στο 93 ο Menez κλέβει την μπάλα στον χώρο του κέντρου και φεύγει μόνος του στην αντεπίθεση? 3-2? Τέλος? Δεν πειράζει παιδιά. Αυτό το νεκρό 20λεπτο να μην είχαμε και όλα θα ήταν σούπερ. Για πρώτο ματς και μάλιστα σε μία τόσο δύσκολη έδρα το σύστημα πήγε καλά. Για να δούμε στην συνέχεια?

Ακολουθεί το εντός έδρας παιχνίδι με την Ρεν?

5 ματς χωρίς νίκη. Α-ΠΑ-ΡΑ-ΔΕ-ΚΤΟ. Θέλω νίκη ρε παιδί μου πώς να σας κάνω να το καταλάβετε???

Image

Μάλλον το κατάλαβαν γιατί πιέζουν σαν μανιασμένοι. Στο 25 ο Guarin κάνει το 1-0 με ωραίο σουτ έξω από την περιοχή? Είμαστε καταιγιστικοί αλλά ο τερματοφύλακας της Ρεν κρατάει το 1-0. Ημίχρονο με τα σουτ να είναι 17-3 (12-0 στην εστία). Αυτό είναι ρε. Έτσι πρέπει να παίζετε. Πάμε γερά και στο 2ο μέρος. Adrien & Benitez αντί Matuidi & Stancu? Η Ρεν ισοφαρίζει με τον Gignac στο 50? Το πρώτο σουτ της Ρεν που πάει στην εστία? Ο Eros εκτέλεσε το κόρνερ ο Benitez πήρε την κεφαλιά ο τερματάς απέκρουσε και με 2η προσπάθεια ο Benitez έκανε το 2-1 στο 66. Τέλος. Επιτέλους νίκη. Και με πολύ καλή εμφάνιση. Μπράβο σε όλους. Εντάξει κερδίσαμε αλλά αν πρέπει να κάνουμε σε κάθε ματς 30 σουτ για να βάλουμε 2 γκολ?

Τουλάχιστον ο μήνας έκλεισε με νίκη

Image

Κάτι θα κάνω και με αυτόν? Θα σκουπίσει για λίγο καιρό τον πάγκο αφού κάνω γνωστό σε όλους ότι δεν είμαι ικανοποιημένος?

Σε 1 εβδομάδα θα αντιμετωπίζαμε την Λανς εκτός έδρας?
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στις μέρες που μεσολάβησαν μέχρι το ματς με την Λανς δουλέψαμε πάνω στο σύστημα. Έπρεπε να το μάθουν και να το συνηθίσουν όσο το δυνατόν πιο γρήγορα.

Τουλάχιστον ο Mautidi είχε τα @@ να παραδεχτεί ότι δεν παίζει καλά. Πρέπει να του το αναγνωρίσω αυτό.

Λοιπόν παιδιά θέλω μια εμφάνιση ανάλογη του ματς με την Ρεν. Θέλω να κάνουμε το κάτι παραπάνω φέτος και πιστεύω πως και μπορούμε και προλαβαίνουμε. Πάμε γερά.

Image

Από το σημερινό παιχνίδι θα έλειπαν οι Guarin & Stancu που είχαν συμπληρώσει κάρτες? Στο 16 ο Dindane ανοίγει το σκορ? 1-0? Στο 36 ο Gouffran δίνει στον Benitez και αυτός με δυνατό σουτ φέρνει το ματς στα ίσια? 1-1? Ημίχρονο σε ένα μοιρασμένο ως τώρα παιχνίδι. Μπράβο παιδιά. Καλή εμφάνιση. Όμως θέλω την νίκη. Και μπορούμε να την πάρουμε. Στο 53 ο Caceres δέχεται την κίτρινη κάρτα. Αποφασίζω να τον βγάλω. Στην θέση του ο Gioda.. Στο 60 κάνω και 2η αλλαγή. O Bilos έφαγε μια κλωτσιά και δεν ρισκάρω. Στην θέση του μπαίνει ο Rajtoral. Ο Menez πάει αριστερά και ο Rajtoral AMC? Στο 76 ο Dindane δίνει και πάλι προβάδισμα στην Λανς? 2-1? Στο 81 κάνω και την 3η αλλαγή. Και πάλι λόγω κλωτσιάς. Έξω ο Oravec και στην θέση του ο Adrien? Τέλος. 2-1? Ένας παίχτης μας κέρδισε? Τι να πω?Πάμε παρακάτω. Πιστεύω αξίζαμε κάτι παραπάνω?

Ακολουθεί το ματς κυπέλλου με την Τουλούζ εκτός έδρας?

Από το ένα κύπελλο αποκλειστήκαμε σε αυτό θέλω να συνεχίσουμε. Πάμε γερά.

Image

Δοκάρι του Gouffran στο 4? Τίποτε άλλο αξιόλογο στο πρώτο ημίχρονο. Ωραία παιδιά. Τουλάχιστον σταματήσαμε να τρώμε γκολ στην αρχή. Μπορούμε να κερδίσουμε. Τους έχουμε. Πάμε. Rajtoral & Gomis αντί Bilos & Benitez? 80΄. Μοιρασμένο το παιχνίδι με την Τουλούζ απλά να έχει λίγο παραπάνω κατοχή? Τέλος. Πάμε σε παράταση. Ένα γκολ είναι παιδιά. Μπορείτε. Adrien αντί Sall που κυριολεκτικά τα έφτυσε? Πάει και το 1ο ημίχρονο της παράτασης? Παίζουμε καλύτερα? Πάει και η παράταση. Το ματς θα κριθεί στα πέναλτι. Πρώτοι έμεις?.
Adrien και 0-1 , Bergougnoux και 1-1 , Eduardo 1-2 , Mansare και ο Bailly αποκρούει 1-2 παραμένει , Gouffran και ο Douchez αποκρούει παραμένει το 1-2 , Τabata και ξανά ο Bailly το βγάζει , Caceres και ο Douchez αποκρούει παραμένει το 1-2 , Mathieu και 2-2 , Gioda και 2-3 , Culina και 3-3 , Dabo και 3-4 , Medina εκτελεί και ο Bailly μας χαρίζει την πρόκριση? Μπράβο ρε μάγκες. Πολύ ωραία. Είμαστε στην επόμενη φάση. Bailly φοβερός. Πολύ μεγάλη πρόκριση. Θέλω να προχωρήσουμε στο French Cup όσο το δυνατόν περισσότερο.

Σε 3 μέρες υποδεχόμασταν την Μετς. Δεν υπάρχει καιρός για χαρές και πανηγύρια.
Post Reply

Return to “Retire / Resign - Ιστορίες που έφτασαν στο τέλος”