Πρασινα ονειρα!

Ήρθαν εδώ και άφησαν το στίγμα τους...Η ξεκούραση των πολεμιστών...
Locked
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Όνομα:Μarios
Επίθετο:Monachos
Ημ. Γέννησης:13/4/1973
Τόπος καταγωγής:Greece
Δεύτερη υπηκοότητα:
Αγαπημένη ομάδα:Panathinaikos
Ομάδα με την οποία ξεκινήσατε:Panathinaikos
Ανοικτά πρωταθλήματα:
England:A,B
Spain:A,B
Germany:A,B
Italy:A,B
France:A,B
Greece:A,B
Database:Large-Load all players from:Brazil,Argentina
Παιχνίδι: FM 2008


Τεταρτη 27 Ιουνιου 2007
Γκαρσονιερα Μαριου Μοναχου
Βριζοντας τον ΟΤΕ που κανει 20 μηνες να μ ενεργοποιησει το ADSL,βαζω το dial-upικο καλωδιο κ συνδεομαι στο μαγικο κοσμο του internet.Πριν μπω στο fm-greece,περναω μια βολτουλ απο το e-mail μ.Ενα εισερχομενο μνμ βλεπω κ λεω λες να ειναι απο καμια ομαδα;;Τιτλος:Θελετε να γινεται ο νεος προπονητης της ομαδας.Ριχνω εκει κι αλλα βρισιδια νομιζοντας οτι ειναι μια απο τις γνωστες λλκ του ιντερνετ τυπου you are the 999th visitor.You win.Λεω να μπω κ βλεπω πανω πανω:ειμαστε απο την ΠΑΕ Παναθηναικος.Τι λλκ που εισαι ρε Γιωργο;;Παλι τις φαρσες αρχισες λεω νομιζοντας οτι ενας φιλος μ κανει πλακα οπως ειχε κανει κ πριν 2 μηνες με τη Μπαρτσα.Λεω ομως να διαβασω πιο κατω να δω τι πιπες γραφει παλι.Μολις συνειδητοποιω οτι οντως ειναι απο την ΠΑΕ Παναθηναικος τρελαινομαι.Κοιταζω την αφισα του Λουκα Βυντρα που εχει ενα Χ πανω της κ λεω:Ετοιμασου να παρεις ποδι καραγκιοζη.Μετα κοιταζω διπλα,στη σβησμενη παλι φωτο του Βελιτς κ του λεω:Αυτα που ξερεις ξεχνα Γκουσγκουνη.Δν κανεις πια κουμαντο.
Μολις τελειωνω με τις αφισες αποφασιζω να απαντησω.Λιτα αλλα περιεκτικα πληκτρολογω:Ενδιαφερομαι για τη θεση που μ προτεινεται κ ζηταω μια συναντηση να συζητησουμε.

Μετα απο μια ωρα κ καμια 200αρια χιλιαδες refresh βλεπω 1 εισερχομενο μνμ.Πιρνω βαθεια αναπνοη,πινω μια γουλια νερο,κοιταζω την αφισα του Dimebag,κανω την προσευχη μ κ παταω το κουμπι.Μολις βλεπω οποτε θελετε μπορουμε να συναντηθουμε πεταγομαι στον αερα.Kατευθειαν απανταω:Μπορω κι αυριο το πρωι.Κατεθεια κι αυτοι:10 το πρωι στα γραφεια της ομαδας.Το επομενο μνμ μ ειχε 2 γραμματα:ΟΚ.
Aπο εκεινη την ωρα αρχισα να αγχωνομαι.Τι να φορεσω;;Κοστουμι η μπλουζα απλη με τζινακι;;;Το starακι η κτ αλλο;;;Ποτε να παω να αγορασω επισημα ρουχα αν αποφασισω να φορεσω αυτες τις βλακειες;;;Μηπως να φορεσω τη γραβατα του ΠΑΟ για να δειξω οτι αγαπαω την ομαδα;;;Τι να λεω;;Κυριε Βαρδινογιαννη η [System Interruption: Μη βρίζεις!];;;
Ρε δν πανε ολα στο γερο-διαολο;;;Απλα ντυμενος κ με το που μπαινω ρωταω πως να τον λεω...εγω ειμαι ρε κι αν σ αρεσω.
Τωρα τι κανω;;Μπαινω στα Παναθηναικα φορουμ κ τους λεω εγω ειμαι ο νεος προπονητης κ αν ηρεμησουν η να κανω την παπια μεχρι να ανακοινωθει;;Να παρω συγγενεις κ φιλους να το πω η θα κανουν καμια λλκ κ θα μ τη χαλασουν;;Με αυτα τα ερωτηματικα μπαινω στο αυτοκινητο.Ηρθε ενας φιλος μ απο Αγγλια κ παω να τον δω λεω σε φιλους,εππαγελματικοι λογοι στη μανα μ...

ΥΓ Συνεχιζεται...
Last edited by burnt with fm on Mon Jan 14, 2008 11:49 pm, edited 1 time in total.
Image
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πεμπτη 28 Ιουνιου 2007
Ωρα:7:24
Στο σπιτι της αδερφης μ

Ολη τη νυχτα ουτε που εκλεισα ματι.Σκεφτομουν τη σημερινη μερα.Πως να μιλησω;;Τι εντυπωση θα κανω;;Ποσα θα μ δωσουν;;Θα τα βρουμε;;
Σηκωνομαι απο το κρεβατι κ παω στην κουζινα να πιω ενα καφε μν κοιμηθω μεσα στο γραφειο του προεδρου(μη χεσω).

Πεμπτη 28 Ιουνιου 2007
Ωρα:9:21
Στο smartακι μ

Τι παω να κανω εγω εκει;;Πως θα συνεργαστω με αυτο τον ανθρωπο;;Πως θα κρατηθω να μν τον βρισω μολις τον δω;;Θα του φτιαξω εγω ομαδαρα κ να δουμε τοτε αν θα ξανακουμπησει τη Θυρα13.Να δουμε τι θα γινει με τα εισητηρια.Τοτε η ομαδα θα περασει στα χερια αυτων που την αγαπανε.Θα το βουλωσει κ θα χαιρεται.Κ οταν του πω τοτε τι πιστευω γι αυτον αν κανει την κινηση κμε διωξει δν θα παταει κανεις στο γηπεδο.Ολοι με το μερος μ θα ναι κ θα το βουλωσει κ δν θα κανει τπτ.Κι αν δν τα παω καλα κ με αποδοκιμασουν οι φιλοι μ απο τη Θ13;;;Αλλα οχι ρε...δν προκειται να μν τα παω καλα.
Αυτα σκεφτομαι στο δρομο προς το ...ονειρο μ(;;).

Πεμπτη 28 Ιουνιου 2007
Ωρα:9:54
Φτανω στα γραφεια της ΠΑΕ.
Παιρνω βαθεια ανασα κ ενα χαπακι για να μν επιτεθω στο καβουρα μολις τον δω.Με το που μπαινω μ λενε Γεια σας.Σας περιμενει ο κ. Βαρδινογιαννης στο γραφειο του κ με οδηγουν εκει.Κοιτα ρε πστ που γιναμε κ διασημοι λεω απο μεσα μ.

Πεμπτη 28 Ιουνιου 2007
Ωρα:9:55
Ενα βημα απο το γραφειο του ραλιστα.Κανω την προσευχη μ κ χτυπαω την πορτα.Η πορτα ανοιγει αυτοματα κ ο Bελιτς(ουστ ατριχε)μ λεει να κατσω.Μετα τις γνωριμιες κ τα λοιπα περναμε στο θεμα μας.Εγω φοβομουν μν πω καμια [System Interruption: Μη βρίζεις!] για το οικονομικο κ μολις με ρωτησαν τι ζηταω απο χρηματα ειπα τι προτεινουν.Μ ειπαν 6000 τη βδομαδα κ για να μν φανω σαν το λλκ που δεχεται οτι του πουν προτεινα 7000 για να κλεισουμε στα 6750.Μετα περασαμε στο θεμα budget.Μ προτεινε ο Τζιγγερ 3,3m(φυσικα το καραφλο πραγμα που υπηρχε διπλα τ συμφωνουσε σε ολα).Ζητησα περισσοτερα αλλα αυτος αρνηθηκε(δν αρχισες καβουρα).Ο στοχος ενας:νταμπλ κ καλη πορεια στην Ευρωπη.Τουλαχιστον 8αδα Ουεφα δηλαδη.Δωσαμε τα χερια(ντρεπομαι),υπογραψα το μονοετες συμβολαιο κ κανονισαμε την επομενη μερα στις 12 το πρωι να δωθει η συνεντευξη τυπου στην οποια θα ανακοινωθει κ επισημα η προσληψη μ κ στη συνεχεια να γνωριστω με τους παικτες.Επισης,συμφωνησαμε να κανω οτι θελω κ με το τεχνικο επιτελειο της ομαδας.
Μετα απο 2 ωρες βγαινω απο το γραφειο του προεδρου με αναμεικτα συναισθηματα.Ο Σερ-Τακης παιρνει 17500 κι εγω μονο 6750...στην ΠΓΕ να πηγαινα περισσοτερα θα μ εδινε.Αλλα ειπαμε,καποτε θα αναγκαστεις να μ προσκυνησεις.Ενω τα σκεφτομαι ολα αυτα ακουω ενα κοουτς κ βλεπω διπλα μ το φαλακρο βουνο.Ευγενικος εγω λεω παρακαλω κ αυτος μ λεει να με ξεναγησει στο γηπεδο της Λεωφορου.Τρελαινομαι,αναβουν τα λαμπακια μ.Μ ερχεται ν του πω ασ'τα διαλα μωρη μπριζολα που θα με ξεναγησεις εσυ.Τοσα χρονια καθε Κυριακη εκει μεσα ειμαι.Καλυτερα απο σενα το ξερω.Αλλα κρατιεμαι κ παλι ευγενικα του απανταω:Δν χρειαζεται.Καθε Κυριακη εκει ειμαι κ το ξερω πολυ καλα.Μετα μ προτεινει να παμε στην καφετερια των γραφειων κ μετα θα ερθει κ ο προεδρος.Αρχικα σκεφτομαι μηπως το γυρισε κ μ την πεφτει κ του απανταω οτι ειμαι κουρασμενος κ πρεπει να γυρισω σπιτι.Το καταννοει κ μ λεει να φυγω κ να ειμαι στα γραφεια αυριο στις 11 το πρωι.

Πεμπτη 28 Ιουνιου 2007
Ωρα:14:43
Σπιτι της αδερφης μ που μ περιμενει με αγωνια.Μολις της λεω οτι εκλεισε αλλα μετα τα αξουω γτ τις εσπασα την αγαπημενη της κουπα.

Παρασκευη 29 Ιουνιου 2007
Ωρα:13:36
Μολις τελειωσε η συνεντευξη τυπου.Δν ειπα κτ το συγκλονιστικο.Ανακοινωσα τους στοχους της ομαδας.Σε 10 λεπτα θα εχω κ την πρωτη μ επαφη με τους παικτες.

Παρασκευη 29 Ιουνιου 2007
14:53
Η πρωτη συναντηση με τους παικτες δν ειχε κπ απροοπτο.Τελος για σημερα.Επιτελους ξεκουραση.

Παρασκευη 29 Ιουνιου 2007
Ωρα:15:35
Μπαινω στα Παναθηναικα φορουμ κ βλεπω με ευχαριστηση οτι η προσληψη μ σκορπισε χαρα στους φιλαθλους της ομαδας κ ολοι μ ευχονται καλη επιτυχια.Ειχα αγχος για το πως θα το παρουν οι φιλαθλοι.Φοβομουν οτι θα δω κπ να με λενε τσατσο αλλα ευτηχως ολοι ξερουν το μισος μ για τον Τζιγγερ.

ΥΓ Συνεχιζεται!
Image
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κυριακη 1 Ιουλιου 2007
Ωρα:13:11
Πρωτη μερα των μεταγραφων κ πηγα στο γραφειο του Τζιγγερ να συζητησουμε για τις προτασεις μ.Μολις μπαινω μεσα τον βλεπω να κοιταζει εξω απο το παραθυρο.Του γεια σας κυριε Βαρδινογιαννη αλλα τπτ.Πλησιαζω κ καταλαβαινω τι κοιταζω.Καποιος ειχε γραψει στον τοιχο απεναντι απο τα γραφεια Τζιγγερ παλιοπστ δωσε λεφτα η πουλα.Τον ακουσα να λεει μερικα Γαλλικα απο μεσα του κ τον ειδα αποφασισμενο να τελειωσει αυτα τα πραγματα αλλα να μν λεει ουτε μια κουβεντα για το μεγαλυτερο budget που του ειχα ζητησει.Που να ξερε οτι εχει μπροστα του τον ανθρωπο που εγραψε αυτο το πραγμα. :D :D :drinking:

Η ομαδα εδωσε τα δυο της πρωτα φιλικα εναντιον των μικρων του ΠΑΟ κ της Εχιδο.Φιλικα ξεμουδιασματος ηταν οποτε δν χρειαζονται σχολεια.Τους μικρους της ομαδας μ τους νικησα με 3-0(Παπαδοπουλος 2,Σαλπι)κ την Εχιδο 2-0 με 2 γκολ του Σαλπι.

Επισης καναμε κ την 1η μας μεταγραφη.
Image
Mεγαλο ταλεντο κ με Ιταλικο διαβατηριο.

Image
Στο ειχα πει οτι θα την κανεις.Σ ευχομαι καλη συνεχεια(μακρια απο μας κ κανε οτι θελεις)

Image
Εσπρωξα 2000? στο οτι θα παρουμε το πρωταθλημα.

Στη συνεχεια της προετοιμασιας θα αντιμετωπισουμε στη Λεωφορο την Αρσεναλ κ την Ιντερ κ εκτος εδρας την Μπαρτσα κ τον Αγροτικο Αστερα,ενω θα διοργανωσουμε κ το leoforos cup με τη συμμετοχη Παναθηναικου,Ρεαλ(θα την αντιμετωπισουμε στον ημιτελικο),Αγιαξ κ Μιλαν.

ΥΓ Συνεχιζεται
ΥΓ 2 Ο τοιχος ειχε τη δικη του ιστορια... :D
Image
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

H μεταγραφικη περιοδος τελειωσε.Εννοειτε οτι ο καβουριας δν εδωσε τπτ παραπανω.Παλι καλα που υπαρχουν οι δωσεις κ το adjust κ καθαρισαμε.

Image
Image
Image

"Η ΠΑΕ Παναθηναικος ανακοινωνει την ακυρωση του Leoforos cup λογω των υποχρεωσεων του Αγιαξ για τα προκριματικα του Champions League.Αντι αυτου του τουρνουα η ομαδα μας θα δωσει φιλικο στις 17 Αυγουστου με τη Μιλαν στη Λεωφορο."

Τα φιλικα:
ΠΑΟ-Ιντερ 3-2
Σαλπι(16,69),Piatti(58)-Ibrahimovic(17),Andriano(71)
Πολυ καλη εμφανιση.Επιθετικα ειμασταν απιαστοι.Αμυντικα με Σιμαο,Γκουμα δν περιμενα κ πολλα πραγματα.Ο Πιατι στο πρωτο του ματς εντυπωσιασε.Κατι μ λεει οτι αυτος θα γινει μεγαλος παιχταρας... :D

ΠΑΟ-Αρσεναλ 1-3
Σαλπι(28)-Αντεμπαγιορ(21,62,87)
Με Σιμαο πανω στον Αντεμπαγιορ τι να κανω;;Δν πειραζει παιδια....συνεχιστε γερα.

Αγροτικος Αστερας-ΠΑΟ 2-1
Μιχαλης Τερζης(45),Γιωργος Κουλακιωτης(πεν. 56)-Νταμε Εντοι(90)
Κακιστη εμφανιση απο τους αναπληρωματικους μ.Πολυ καλος ο Εντοι κ ο Πιατι.Καλες εντυπωσεις αφησε ο 16χρονο Κωστας Καρδαρης.

Μπαρτσα-ΠΑΟ 4-3
Ronaldinho(33,44),Henry(39,76)-Salpi(65,74,90)
Papadopoulos(sent off 19)
Αμυντικα για κλαμματα.Σιμαο-Γκουμας απογοητευτικοι κ παλι.Επιθετικα βγαζαμε φωτιες στην αντεπιθεση.Τρεις ασσιστ απο τον εκπληκτικο 15χρονο Lauri Dalla Valle,τρια γκολ απο τον εξισου εκπληκτικο Δημητρη Σαλπιγγιδη.Πολλες ξενες εφημεριδες την επομενη μερα μιλαγαν για το τεραστιο ταλεντο αυτου του Φιλανδου 15χρονου κ φυσικα οι Ελληνες δημοσιοκαφροι δν χασαν την ευκαιρια κ βγαλαν 25 ενδιαφερομενες ομαδες.Ευτηχως ο Lauri εμεινε προσγειωμενος.

Επομενο φιλικο με τη Μιλαν κ μετα η πρωτη αγωνιστικη του Ελληνικου πρωταθληματος μεσα στο τηγανι. :yea: :yea: :pare5: :knight: :knight: :sex: :sex:

"Ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο τις μεταγραφικες κινησεις της ομαδας.Οι φημες οτι ειμαι δυσαρεστημενος με το budget για τις μεταγραφες δν θελω να τις σχολιασω.Καλυψαμε ολα μας τα προβληματα με παιχτες μικρους σε ηλικια κ εξελιξιμους"
Αυτα δηλωσα σε συνεντευξη μ στο Παναθηναικο Τριφυλλι για τις μεταγραφες της ομαδας.

Πολλοι λενε οτι οι σχεσεις σ με τον κ. Βαρδινογαιννη δν ειναι οι καλυτερες.Τι εχετε να πειτε;;
"Οσοι θελουν να κανουν κακο στην ομαδα λυπαμαι αλλα δν θα τα καταφερουν."
Αλλοι λενε οτι δν ειναι καλες με τον κ. Βελιτς...
"Ειπαμε δν εχω κανενα προβλημα με τον κ. Βαρδινογιαννη"(ε,δν αντεξα αλλο...πεταξα την πρωτη σποντα,παλι καλα που ειναι βλαμμενος ο δημοσιογραφος κ δν καταλαβε τι ειπα κ δν μ πιεσε αλλο :D )
Η γνωμη σας για τη μεχρι τωρα παρουσια της ομαδας στα φιλικα;;
"Δωσαμε δυσκολα φιλικα.Ηθελα να δοκιμασω τους παικτες μ σε πολυ δυσκολες συνθηκες.Τα αποτελεσμα μιλαν απο μονα τους."

ΥΓ Συνεχιζετε
ΥΓ 2 Ο τοιχος ειχε τη δικη του ιστορια... :D
Image
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΠΑΟ-Μιλαν 0-1
Μαλντινι(55)
Καλη εμφανιση.Αξιζαμε εστω το Χ.Κλεισαμε τα ατου της Μιλαν αλλα ο παππους μας το καρφωσε με κορνερ.Φανερα βελτιωμενοι αμυντικα με Cahais-Gouma.

Κυριακη 12 Αυγουστου 2007
Φτανει στα γραφεια της ΠΑΕ ενα φαξ που λεει να δηλώσουμε παικτες για το πρωταθλημα.Ζηταμε παραταση αλλα η απαντηση ειναι αρνητικοι.Μα πως;;Αφου εχουμε ακομα 5 μεταγραφικες μερες;;;Τι γινετε εδω;;Δν εχουμε τελειωσει τις μεταγραφες μας.Αρνητικη κ η δευτερη απαντηση.Αναγκαστικα δηλωνουμε τους παικτες.Cahais κλεινει εκεινη την μερα αλλα δν μπορουμε να τον δηλωσουμε.Η επιστροφη του Μορις μ λυνει τα χερια γτ με αμυντικους μονο Γκουμα κ Παντιδο δν θα πηγαιναμε πουθενα αλλα ακομα κουρασμενος ειναι ο Μορις.Αμυντικο διδυμο στο τηγανι Παντιδος-Γκουμας.

Η μερα του ντερμπι φτανει.Τι σκατα να ακνω τωρα;;;Το αγχος μ δν περιγραφεται.Το πρωτο μ επισημο ματς κ βρηκε να ειναι εκει;;Αυτο το ματς;;Κ χωρις παικτες;;Μαμω τη γκαντεμια μ...

Μπαινουμε στα αποδυτηρια κατω απο αποδοκιμασιες,μπουκαλια,αναπτηρες κ αλλα αντικειμενα.Γραμμενους σας εχω ρε μελη.Θα κλαιτε σε δυο ωρες.
Αποστολη;;
Corradini
Galinovic
Nilsson
Fyssas
Seric
Morris(κατακουρασμενος)
Pantidos
Goumas
Mattos
Almeyda
Karagounis
Ninis
Piatti
Romero
Dimoutsos
Μantzios
Papadopoulos
Salpingidis
κι ο θεος βοηθος.

Αρχιζουμε:
GK:Corradini(σταθερος)
DR:Nilsson(να χα κι αλλον)
DL:Fyssas(ψυχαρα)
DC:Goumas(να χα κι αλλον)
DC:Pantidos(να χα κι αλλον)
DM:Μattos(απ'τους καλυτερους στα φιλικα)
DM:Kara(ψυχαρα)
AMC:Νινης(...)
AMC:Piatti(χωρις λογια)
FC:Σαλπι(φωτια)
FC:Παπ(ας ελπισουμε να κοψει τις λλκ)

Αντε να δουμε... [-o< [-o<

Olimpiakos 2.25
Draw 3.2
Pao 2.75

3'-Σουτ του Στολτιδη η μπαλα στο Γ του καραγκιοζη.
5-Λουα Λουα αποφευγει τον Παντιδο,σουταρει κ 1-0.(που παω ρεεε)
8-Κλεψιμο Νιλσον,μπαλια στο Σαλπι αλλα αυτος σουταρει λιγο εξω απο την περιοχη ψηλα.
9-Ελευθερος ο Νε εξω απο την,σουτ κ 2-0.(οχ Παναγια μ θα με φανε,Μορις πανω για ζεσταμα)
15-Μπαλια του Νε στο Λουα Λουα,τον χανει ο Παντιδος αλλα σουταρει πανω στον Ερος.
18-Σουτ του Πιατι πανω στο Σηφακη...παλι ο Πιατι στην επαναφορα μπλοκαρει ο Σηφακης
20-Αντεπιθεση με το Λουα Λουα κ 3-0(μορις μεσα,Παντιδος το μπουλο)
28-Μπαλια Πιατι στον Παπ που βγαινει στην πλατη του Σεζαρ,πλασαρει σωστα κ μειωνει σε 3-1(παμε να σωσουμε οτι μπορουμε)

Ημιχρονο 3-1
Εχει να πεσει βρισιδι στο ημιχρονο.Θα ψαχνουν που να κρυφτουν.
Β' ημιχρονο
45-Σεντρα Νινη απο τα δεξια,κεφαλια Παπ η μπαλα λιγο εξω.(ρε λες να γινει)
58-Πασα Καρα στον κενο χωρο,τετ-α-τετ Σαλπι αλλα το σουτ ειναι κακιστο.Τραυματισμος Παπ στην ιδια φαση.
75-Πιατι στον Παπαδοπουλο,σεντρα απο τα αριστερα αλλα ο Σαλπι δν κανει καλη κεφαλια.
Αλλαγες:
Matias Almeyda-Giorgos Karagounis
Vaggelis Mantzios-Dimitris Papadopoulos
84-Φουλ επιθεση,4-1-5...προσοχη στις αντεπιθεσεις
6 λεπτα καθυστερησεων.Μπορουμε ακομα...
91-Σουτ του Νε μεσα απο την περιοχη κ ελευθερος παν στον Ερος
93-Μαντζιος στο τετ-α-τετ,καθυστερει κ τον προλαβαινει ο Νε.Καπου εδω τελειωνει κ το ματς
95:32-Εκπληκτικη μπαλια Πιατι στον Μαντζιο που βγινει τετ-α-τετ κ μειωνει κι αλλο.
Τελος

Στη συνεντευξη τυπου δηλωσα:
"Πληρωσαμε τα αμυντικα λαθη του πρωτου 20λεπτου.Μετα ανεβασαμε την αποδοση μας αλλα ηταν δυσκολο να παρουμε κπ βαθμο με 3 γκολ πισω.Κοιταζουμε το επομενο ματς κ θα προσπαθησουμε να το ξεχασουμε γρηγορα.Ζητω συγγνωμη απο τους φιλαθλους μας κ τους υποσχομαι οτι θα τα δωσουμε ολα για καλυτερη συνεχεια."

Το ξεχναμε γρηγορα κ συνεχιζουμε.Σας περιμενουμε στη Λεωφορο.
Ακολουθει αναλυση καθε παιχτη ξεχωριστα αργοτερα...

ΥΓ Συνεχιζεται.
ΥΓ 2 Ο τοιχος ειχε τη δικη του ιστορια. :D
Image
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image

Εros Corradini:Δν φερει ευθηνη για κανενα γκολ.Μετα το μισαωρο που εστρωσε η αμυνα δν αντιμετωπισε κπ προβλημα
Pablo Piatti:Απο αυτον ξεκινησαν κ τα δυο γκολ.Πολυ καλος κ παλι.
Takis Fyssas:Ειχε αρκετα προβληματα με τον Γκαλετι.
Mikael Nilsson:Απλως καλος χωρις πολλα λαθη.
Γιαννης Γκουμας:Οσο ηταν με τον Παντιδο μεσα ηταν κακος...μετα απλως δν εκανε κπ λαθος χοντρο.
Νικος Παντιδος:Κακος.Στα δυο απο τα τρια γκολ φερει την ευθηνη.
Marcelo Mattos:Θετικος κ παλι.
Δημητρης Σαλπιγγιδης:Δν εκανε καλο ματς κ δν βοηθησε καθολου.
Γιωργος Καραγκουνης:Δν του πει αυτη ηυ θεση
Σωτηρης Νινης:Βοηθησε αρκετα οταν ξυπνησε η ομαδα.
Δημητρης Παπαδοπουλος:Αν δν ειχε τραυματιστει θα βοηθουσε περισσοτερο.
Νασιφ Μορις:Με την εισοδο του γυρισε το ματς.Εκλεισε καλα το Λουα Λουα κ εφτιαξε την αμυνα.
Ματιας Αλμειδα:Καλος αμυντικα.Επιθετικα δν περιμενα πολλα
Βαγγελης Μαντζιος:Ανοιξε διαδρομους κ πετυχε κ ενα ωραιο γκολ.

Επομενο ματς στη Λεωφορο με την Ξανθη.Μονο νικη...

ΥΓ Συνεχιζετε την Κυριακη γτ παμε Καλαβρυτα... :D :D
ΥΓ 2 Ο τοιχος ειχε τη δικη του ιστορια...
Image
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πεμπτη 20 Σεπτεμβριου 2007
Σπιτι αδερφης μ(σιγα μν πηγαινα στις Εκαλες κ στις αλλες παπαροπεριοχες)
Ωρα:9:34

Χτυπαει το κινητο μ.Βλεπω προεδρος.Ωχχχ...τι να θελει παλι ο λλκ;;;
Εγω:Παρακαλω
Καβουρας:Γεια σ Μαριε.
Εγω:Γεια σ προεδρε.
Καβουρας:Κοιμοσουνα;;
Εγω:Οχι βεβαια,προσπαθω να φτιαξω λιγο το συστημα για να βελτιωσω την ομαδα(@@)
Καβουρας:Α,μπραβο.Προπονηση ποτε ξαναεχετε;;Σημερα εμαθα εχετε ρεπο.
Εγω:Ναι.Ηθελα να τους ξεκουρασω απο το ματς με τους Ουκρανους(θα δειτε παρακατω).Προπονηση αυριο το πρωι παλι
Καβουρας:Α,ωραια.Θα ηθελα να περασεις απο το γραφειο μ.
Εγω:Βεβαιαως.Σε ποση ωρα;;
Καβουρας:Σε 1 ωρα γινεται;;
Εγω:Τι λες ρε λλκ πρωινιατικα;;
Καβουρας:Δν σε ακουσα καλα.(παλι καλα που δν το ειπα δυνατα)
Εγω:Ναι,βεβαιως κ μπορω.
Καβουρας:Ωραια.Σε περιμενω.
Εγω:Οκ!

Ωχχχ.Πως σηκωνονται τωρα;;;Αι στο διαλο ρε ανθρωπε πρωινιατικα.Ποπο.Στο ονειρο σ με βλεπες;;;Μονο μν μ πει καμια λλκ τωρα.Αν ειναι τπτ καλο το καταπινω.Αν θελει να κανει καμια λλκ...


Πεμπτη 20 Σεπτεμβριου 2007
Γραφεια ΠΑΕ
Ωρα:11:27
Μπαινω στο γραφειο:
Εγω:Καλημερα κ συγγνωμη για την καθυστερηση αλλα ειχε κινηση.
Καβουρας:Δν υπαρχει προβλημα.
Εγω:Τι με θελετε;;
Καβουρας:Χτες σβηστηκε αυτο που ειχε γραφτει απεναντι αλλα σημερα παλι γραμμενο ειναι.
Εγω:Κ εμενα τι με θελετε;;(τη μπουλεψαμε)
Καβουρας:Θελω να σταματησει αυτο το πραγμα.
Εγω:Τι μπορω να κανω;(ωχχ...τη μπουλεψαμε λεμε)
Καβουρας:Εχεις στη διαθεση σ απο σημερα 10m? για να τα κανεις οτι θελεις.
Εγω:Πως;;
Καβουρας:Αυτο που ακουσες.
Εγω:Επιτελους.Θα κανω το ονειρο μ πραγματικοτητα.Θα παω στην Κουβα κ θα μπορω να κανω οτι γουσταρω.(ουτε απολυση,ουτε ξυλο απο μπραβους,ουτε τπτ,γαματος ειναι τελικα :D .Με το λαδωμα ολα λυνονται
Προεδραρα:Ε;;
Εγω:Ναι,Ειναι ονειρο μ αυτο απο τοτε που ημουν παιδι.
Προεδραρα:Οχι δν καταλαβες.
Εγω:Τι;;
Καβουρας(κ παλι):Τα 10m ειναι για μεταγραφες.Οχι για σενα.
Εγω:Ε;;
Καβουρας η προεδραρα(θα δειξει απο αυτο που θα πει τωρα):Θελω να βουλωσω τα στοματα οσων με βριζουν κ λενε οτι δν βαζω λεφτα και αλλα τετοια.
Εγω:Το ειχα καταλαβει.Απλως εκανα πλακιτσα.
Προεδραρα(τελικα):(γελια)Εισαι εξυπνος τελικα.
Εγω:Ευχαριστω πολυ προεδρε.
Προεδραρα:Λοιπον...αυτα.Δν σε θελω κτ αλλο.Αν δν με θες κ εσυ κατι αλλο μπορεις να πηγαινεις.
Εγω:Οχι,ουτε εγω θελω κατι αλλο.Τελος καλο,ολα καλα που λενε.
Προεδραρα:Μαλιστα.Θα σε δω αυριο στην προπονηση.
Εγω:Γεια σου προεδρε
Προεδραρα:Γεια.

Πεμπτη 20 Σεπτεμβριου 2007
Ωρα 11:57(συντομα τελειωσαμε)
Εξω απο τα γραφεια της ΠΑΕ
Τηλεφωνακι στο Γιωργο γρηγορα.

Γιωργος:Ναι
Εγω:Ελα Γιωργο.Μαριος
Γιωργος:Τι θες βρ λλκ πρωινιατικα
Εγω:Κοιμασαι;
Γιωργος:Ρε λλκ,εγω μολις ξυπνησα εσυ τις λες τις λλκ;;Γινεται να κοιμαμαι κ να σου μιλαω ταυτοχρονα;;
Εγω:Κολλας κι εσυ...τεσπα,κοιμοσουν;;
Γιωργος:Οχι,επλεκα.Τραβα κοιμησου κανα 5ωρο να στρωσεις
Εγω:Δν παιζει.Με καλεσε ο πρωην καβουριας στο γραφειο κ εχω πολλα να σ πω.
Γιωργος:Τι πρωην μαμω τις παρεες σ;;
Εγω:Θα συναντηθουμε να σ πω.
Γιωργος:Που;Ποτε;;
Εγω:Σε μιση ωρα Συνταγμα.Μπροστα απο τα παπαροemo. :D
Γιωργος:Οκ.
Εγω:Τσακισου.

Πεμπτη 20 Σεπτεμβριου 2007
Ωρα:12:47
Συνταγμα(μπροστα απο τα λλκισμενα)
Ακομα να ερθει(την περιμενα εγω τη λλκ)Τηλεφωνο παλι(να μ ομως,ο Τζιγγερ πληρωνει)

Γιωργος:Ναι.
Εγω:Που σκατα εισαι;
Γιωργος:Τωρα λεμε ρε ερχομαι.
Εγω:Αντε ρε.

Περναει ενα τεταρτο ακομα κ εχω μπροστα μ τα βλαμμενα.Μν κολλησω τπτ μονο.Τελικα τον γραφω κ την κανω.

Πεμπτη 20 Σεπτεμβριου 2007
Ωρα:20:11
Σπιτι της αδερφης μ
Τηλεφωνακι στο κοιμηση.

Γιωργος:Ναιαι,
Εγω:Ελα ρε.Που εισαι;
Γιωργος:Σορρυ για το στησιμο ρε.Δν μπορουσα να σηκωθω με την καμια
Εγω:Ελα τωρα ρε.Ακομα περιμενω.
Γιωργος:Μα καλα...ληγμενα παιρνεις;;Περιμενεις 8 ωρες;;
Εγω:Ναι ρε.Πρεπει να σ πω τι εγινε.
Γιωργος:Τεσπα,αντε να ρθω ν δω τι θες να μ πεις.
Εγω:Γρηγορα

Πεμπτη 20 Σεπτεμβριου 2007
Ωρα:20:37
Σπιτι της αδερφης μ

Γιωργος:Ελα ρε λλκ.Που εισαι;;
Εγω:Ελα ρε.Τωρα ερχομαι.
Γιωργος:Ε,πανε κ ...σου.
Εγω:Οκ.
Γιωργος:Ελα γεια.
Εγω:Μισο
Γιωργος:Λεγε...
Εγω:Αυριο 12 μετα την προπονηση εκει.
Γιωργος:Ναι,ναι @@.
Εγω:Καλα,αμα ερθω σπιτι σ κ αρχισω κ χτυπαω το κουδουνι...
Γιωργος:Παλια καλα που μ το πες να το κατεβασω.
Εγω:Αμα πω στη Γιωτα που ειμασταν προχτες με το Μακη τι θα γινει;;
Γιωργος:Οκ.Θα ρθω.(ετσι)
Εγω:Αν θελεις ε;;Μν πιεζεσαι, :D
Γιωργος:Ελα γεια.
Εγω:Τον παιρνεις απ τ αυτια.
Γιωργος:Danke.

Μολις του πα την αλλη μερα τι εγινε εμεινε με το στομα ανοιχτο.Μ ειπε οτι μαλλον πουστιες κανει αλλα εγω δν το πολυπιστεψα.Μ προτεινε να στειλω κανα σκαουτερ να δει κτ παιχτακια που βρηκε στο FM κ του λεω ΟΚ.Για να δουμε τι θα γινει.Ελπιζω να μν ειναι λλκ ολοι. :evil:

Κληρωση Κυππελου Ουεφα
Παναθηναικος-Metalist
Αντε παει κι αυτο.Χαλαρα κ ακοπα.

2η αγωνιστικη
ΠΑΟ-Ξανθη 2-0
Παπαδοπουλος(34),Σαλπιγγιδης(45)
Ευκολη νικη απο το πρωτο ημιχρονο κ ξεκουραστη.Καλη μπαλιτσα στο πρωτο ημιχρονο,στο 2ο χαλαρωσαμε κ κρατησαμε το σκορ.
Εισητηρια:12093(ελατε γηπεδο ρε καναπεδες)

3η αγωνιστικη
Πανιωνιος-ΠΑΟ 0-2
Σαλπι(54),Νταμε(87)
Αγχωτικη αλλα πολυ σημαντικη νικη.Εδρα που ισως δυσκολεψει τους υπολοιπους.

Uefa 1st round 1st leg
Panathinaikos-Metalist 3-0
Σαλπι(64,pen 90),Mαντζιος(89)
Καναμε τα ευκολα δυσκολα αλλα τλκ πηραμε νικη-προκριση.
Εισητηρια:12509

4η αγωνιστικη
Παο-Λεβαδειακος 1-0
Μαντζιος(24)
Παιρνουμε τα αποτελεσματα αλλα ο κοσμος θελει κ μπαλα για ερθει στο γηπεδο.Ελπιζω να παιξουμε καλυτερα στη συνεχεια.
Εισητηρια:12428

5η αγωνιστικη
Τριπολη-ΠΑΟ 0-1
Νταμε(24)
Matias Cahais(sent off 77)
Τα ιδια με το Λεβαδειακο.Σκοραραμε στο ιδιο λεπτο κ μετα ηρεμησαμε.Ευτηχως δν κινδυνεψαμε καθολου.

Uefa 1st round 2nd leg
Metalist-PAO 2-1
Bermudes(33),Koval(90)-Παπαδοπουλος(89)
Για αλλη μια φορα μετα το φιλικο με τον Αγροτικο οι αναπληρωματικοι ηταν κακιστοι.Ο μονοι καλοι ηταν οι νεαροι Μπουτζικος κ Βλαχος.Ο Παπαδοπουλος 10 σουτ κ εβαλε ενα γκολ με 4 τετ-α-τετ.Εφυγες λεμε.Μαντζιος η Νταμε μεσα μαζι με Σαλπι.

Λεφσκι-Πανιωνιος 3-1
Πανιωνιος-Λεφσκι 2-0
Δυσκολη προκριση.

Αρης-Σοσο 0-3
Σοσο-Αρης 1-0
Ξεφτιλα.2 ηττες απο τη 17η στο Γαλλικο πρωταθλημα.

ΑΕΚ-Ντανφερμλιν 4-2
Ντανφερμλιν-ΑΕΚ 0-0
Ακοπα!

Champions League
Στουτγκαρδη-ΟΣΦΠ 4-1
Με 9 παικτες η Στουτγκαρδη.Ποτε θα κανει διπλο ο Θρυλος στην Ευρωπη;; :D
ΟΣΦΠ-Αρσεναλ 1-1

Ομιλος παλουκι με Αρσεναλ,Βαλενθια,Στουτγκαρδη,Του χρονου διπλο. :D :D

Dalla Valle,Malarz,Simao σπερνουν με τους.Π
Image
Αλλος ενας νεαρος παικτης στην ομαδα.Θα δωθει αρχικα δανεικος γτ ειναι ξενος κ μετα βλεπουμε.

Σκαει...σκαει...σκαει...σκαει...σκαει.Φυλαχτειτε...

ΥΓ Συνεχιζεται
Spoiler: show
ΥΓ Ο τοιχος ειχε τη δικη του ιστορια οτι κ να κανει ο ακατανομαστος. :D Αυριο παλι γραμμενος θα ναι ο τοιχος. :D
Image
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σκαει...σκαει...σκαει...σκαει...σκαει...

5,4,3,2,1,κανενα
Spoiler: show
Image
Image
Eσκασε διπλη βομβα.Φυσικα η ενισχυση δν σταματαει εδω.Ακολοθουν πολλα μπαμ ακομα.
Spoiler: show
Image
Kληρωση ομιλων κυππελου Uefa
Image
Δυσκολα πραγματα αλλα μπορουμε κ πρωτοι.Αντε μαγκες φορεστε τα ευρωπαικα σας κοστουμια κ παμε.


6η αγωνιστικη
ΠΑΟ-Εργοτελης 2-0
Πιατι(75),Παπαδοπουλος(88)
Πιο δυσκολη νικη απ οτι δειχνει το τελικο σκορ αν κ θα επρεπε να το ειχαμε καθαρισει ευκολα.Δυσκολια στο γκολ βλεπω.
Εισητηρια:12520

7η αγωνιστικη
ΠΑΟ-ΠΑΟΚ 1-2
Πιατι(45)-Ιλιεφ(22),Μπαλαφας(πεν. 70)
Ηττα-σοκ.Πρωτη εντος εδρας ηττα κ ελπιζουμε τελευταια.Ο κοσμος γεμισε τη Λεωφορο αλλα εφυγε δυσαρεστημενος.Κριμα.Ζηταω συγγνωμη απο τον κοσμο εκ μερους ολης της ομαδας κ του υποσχομαι καλυτερη συνεχεια λεω εγω ενω ο μπαρμπα-Γιανννης λεει για διαιτησιες.Κοψε τις λλκ Γιαννακη,καθαρο ηταν το πεναλτι.


ΥΓ Συνεχιζεται!!
ΥΓ2 Ο τοιχος μπορει να λεγε κ λλκ! :D
Image
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επομενο ματς:
Παο-Σαραγοσα
Ωχχχχ.Δυσκολα τα πραγματα.Πρεπει να το παρουμε.Δευτερη συνεχομενη αποτυχια θα ειναι το χειροτερο.Παμε παλικαρια γερα.
2 μερες πριν το ματς....
Spoiler: show
Ο Τακης Φυσσας τραυματιζετε στην προπονηση.2 με 3 μηνες εξω.
Γρηγορα αριστερο μπακ.
Την ημερα του ματς ανακοινωνω την αποστολη.Χωρις εκπληξεις.
Τραυματις:
Καραγκουνης
Φυσσας
Εκι
Πιατι

Πιατι,Καρα εξω...τι κεντρο θα χουμε.Το σταυρο μας γρηγορα.
Corradini
Galinovic
Cahais
Morris
Goumas
Seric
Boutzikos
Nilsson
Almeyda
Mattos
Dimoutsos
Romero
Ivanschitz
Ninis
Papadopoulos
Salpi
Dame
Mantzios

Στα αποδυτηρια ανακοινωνεται η 11αδα.Κι αυτη χωρις εκπληξεις

Image

K το ματς αρχιζει:
2-Μπαλια του Cuartero στον Ricardo Oliveira στην πλατη της αμυνας μ,ολο το γηπεδο φωναζει,ο Oliveira πετυχαινει το γκολ αλλα ο εποπτης εχει τη σημαια σηκομενη.Offside.
12-Zapater μπαλια για το Μιλιτο,κερδιζει την κεφαλια ο Μορις...η μπαλα παει στο Μιλιτο που αποφευγει τον Cahais βγαινει στο τετ-α-τετ αλλα ο Corradini αποκρουει το σουτ τ.(δν μπηκαμε καλα)
15-Ματουζαλεμ στο Μιλιτο που σπαει το offside αλλα το πλασε τ βγαινει απο τον Corradini κ στη συνεχεια απομακρυνει ο Cahais.
25-O Mιλιτο σουταρει απο μακρια.Η μπαλα αλλαζει πορεια απο το ποδι του Cahais μπερδευει τον Corradini κ 0-1.(τι χαλια ειναι αυτα.ουτε ενα σουτ στο τερμα ακομα)
30-Χουανφραν απο τα αριστερα πασαρει στο Μιλιτο,παλι τετ-α-τετ κ παλι βγαζει ο Corradini.(ξυπνατε ρε,Παπ,Μαντζιος ζεσταμα)
31-Ματος κλεβει στο κεντρο απο το Ντ'Αλεσαντρο,πασα στον κενο χωρο για το Σαλπι που βγαινει τετ-α-τετ αλλα πλασαρει εξω.
44-Αλλαγη
Εξω ο Ricardo Oliveira
Μεσα ο Sergio Garcia
Ημιχρονο
Image
Τα νουμερα μιλανε απο μονα τους.Χαλια!
Ελπιζω να μπουμε καλυτερα στο 2ο ημιχρονο.

2ο ημιχρονο
56-Σεντρα του Νιλσον πο τα δεξια,κεφαλια του Σαλπι κ γκολ!!!Ο εποπτης ομως εχει το σημαιακι ορθιο. :shock: Ολο το γηπεδο ορθιο.Οι παικτες διαμαρτυρονται αλλα πλεον δν αλλαζει κτ.Καθαρο γκολ ηταν αλλα...
66
Δημουτσος,Νινης εξω
Αλμειδα,Ρομερο μεσα
76
Μαντζιος μεσα
Ιβανσιτς εξω
4-3-3
90
Σουτ του Ματος,η μπαλα κοντραρει στο Σαλπι που πετυχαινει το γκολ αλλα παλι offside.Τι αλλο να κανουμε.
+4
Τελος

Εισητηρια:16607
Διαιτητης:Massimo Busacca(o τραγικος απο το Νορβηγια-Ελλαδα που μας ειχε σφαξει,στο ματι μας εχει βαλει ο καραγκιοζης)


Κριμα.Δευτρη συνεχομενη ηττα εντος εδρας.Στο 1ο ημιχρονο δν υπηρχαμε.Στο 2ο πετυχαμε δυο γκολ αλλα κ τα δυο ακυρωθηκαν.Αλλο ενα σημαντικο ματς στο οποιο δν παιξαμε οπως επρεπε κ χασαμε μετα απο αυτο με τον Ολυμπιακο στο Καραισκακη.

ΥΓ Συνεχιζεται
ΥΓ2 Να ξυπνησουν οι παικτες κ ποιος τον χεζει τον τοιχο! :(
Image
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συνεχεια μεταγραφων:
Image
Image

Αλλοι δυο ταλαντουχοι ποδοσφαιριστες που υπογραφουν.Ελπιζουμε να βοηθησουν την ομαδα στην προσπαθεια τους!
Spoiler: show
Κ εχει κ συνεχεια!!
Image
Ευχελαιο γρηγορα.Τι ειναι αυτο;;;Ουτε επιτηδες να το κανανε.Πως να παιξω τωρα εγω.

Image
Μεσα σε ολους τους τραυματισμους ηρθε κι ενα νεο που με ευχαριστησε ιδιαιτερως!!Με το καλο να επιστρεψει οπως παλια!


Greek cup 4th round
Pierikos-PAO 0-2
Ιβανσιτς(41 πεν),Ματος(84)
Πολυ πιο ευκολα απ οτι δειχνει το τελικο σκορ κ με αρκετες αλλαγες περασαμε το εμποδιο του Πιερικου!

8η αγωνιστικη
ΠΑΟ-ΑΕΚ 2-1
Ιβανσιτς(45),Τσιγκας(81)-Λυμπεροπουλος(90)
Νικη στο μεγαλο ντερμπι με καλη εμφανιση αλλα με το προβλημα στο τελειωμα να εμφανιζεται κ να κανει τα πραγματα δυσκολα.19 σουτ,2 γκολ!! :(Τουλαχιστον πηραμε το ματς.
Τραυαματιες:Νταμε,Σαλπι...
Εισητηρια:16595

Uefa cup Grp F
Blackburn-Panathinaikos 1-1
David Dunn(88)-Mantzios(24)
Απουσιες:
Παπαδοπουλος
Εκι
Καρα
Νταμε
Σαλπι
Φυσσα
κ τον Πιατι που επεστρεψε πριν δυο μερες απο τραυματισμο κ με condition 82% πηραμε παλικαρισιο Χ κ αξιζαμε κ κτ παραπανω.Ειμασταν καλυτεροι αλλα ατυχοι.Ισοφαριστηκαμε στο τελος κ δν ειχαμε περιθωρια αντιδρασης.Νικες με Εμπολι,Bezanija κ περασαμε.Δυσκολος ομιλος τελικα.


9η αγωνιστικη
ΠΑΟ-Βεροια 3-0
Τσιφλιδης(14,26),Ιβανσιτς(23)
Ευκολη νικη.Καθαρισαμε στο πρωτο μισαωρο κ μετα χαλαρωσαμε κ κρατησαμε δυναμεις για τη δυσκολη συνεχεια.
Τραυματισμοι:Μαντζιος,Νινης,Αλμειδα(τι στο διαολο γινεται;;Βουντου μας εχουν κανει;;)

Κληρωση κυπελλου:
Image
Μπορουμε να περασουμε!!

Image
Καλα παμε μεχρι στιγμης.Αν δν ειχαμε κ τους κωλοτραυματισμους θα μασταν καλυτερα.

Image
1-2 απο τη Λοκομοτιβ κ θες κ να περασεις;;Κριμα!!

Image
Παμε μωρη Πανιωναρα!!Κρατα γερα!!

Image
Image
Που παει σε τετοιο ομιλο;;

ΥΓ Συνεχιζεται!!
ΥΓ2 Ο τοιχος ειχε τη δικη του ιστορια!!(μαλλον)
Image
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπράβο ρε παλλήκαρε. Ωραία προσπάθεια!
Λοιπόν βάλε τον Nazarith να παίξει λιγάκι και πούλα τον! Σε μένα με Πανιώνιο σε 6 μήνες τον έδωσα 10Μ!
Είσαι ωραίος αν και στο πρωτάθλημα περιμένω να τα πας καλύτερα!
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kατσε να ρθει πρωτα...
Δν εχω θεσεις ξενου ομως...τεσπα...θα δουμε.
Στο πρωταθλημα εχω κ ματς λιγοτερο ομως!!
Image
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image

Aλλη μια ταλενταρα στην ομαδα.Ο Μarko Marin ου απο πολλους παρουσιαζεται ως ο νεος Μπεκενμπαουερ υπεγραψε στον ΠΑΟ. :shock:
Ολοι λενε που θα χωρεσουν ολοι συτοι.Μν ανησυχειτε...ολοι οι καλοι χωρανε!!

Image
Σε ευχαριστουμε για οσα προσφερες στον Παναθηναικο(@@)κ σου ευχομαστε καλη συνεχεια στην καριερα σ.

10η αγωνιστικη
Καλαμαρια-ΠΑΟ 0-1
Τσιγκας(74)
Ακομα κ χωρις παικτες βρηκαμε τη λυση κ πηραμε το τριποντο.
Τραυματιες:Τσιγκας(μν ξεχνιομαστε κιολας :evil: )

11η αγωνιστικη
Λαρισα-ΠΑΟ 4-1
Γκικας(7),Σαιτιωτης(19),Κλειτον(22),Αντερσον(45)-Μαντζιος(16)
Κουραση.Απουσιες.Αισχος.Ντροπη.Το ξεχναμε!! :?

Euro cup grp F
Panathinaikos-Bezanija 2-0
Cahais(28),Mantzios(64)
Ευκολοη νικη.Αν κ αργησαμε πηραμε τελικα τους πρωτους μας βαθμους.
Τραυματιες:ΚΑΝΕΝΑΣ
Εισητηρια:14408

12η αγωνιστικη
ΠΑΟ-ΟΦΗ 4-1
Νινης(2,24),Ματος(28),Πιατι(40)-Λεοζινιο(53)
Βρηκαμε καπου να ξεσπασουμε.Ανετη νικη χωρις να λειψουν οι τραυαματισμοι οπως συνηθως!!
Τραυματιες:Τσιφλιδης(3-4 μηνες)
Εισητηρια:12079

Euro cup grp F
Εμπολι-ΠΑΟ 1-1
Βανουτσι(19)-Μαντζιος(41)
Δυστηχως δν καταφεραμε να παρουμε τη νικη που θα μας χαριζε την προκριση απο τωρα,χωρις να αναγκαστουμε να παρακαλαμε αλλες ομαδες αφου ο Ματος εχαε πεναλτι στο 82.
Τραυματισμοι:Νταμε(71 μπηκε,82 βγηκε)

Image
Eλπιζουμε η η Μπλακμπερν η η Bezajina να χασουν ωστε να καταφερουμε να προκριθουμε.Δν ξερω αν ειναι καλυτερα να βγουμε τριτοι η δευτεροι.
Απο το CL ερχονται:
Φενερ η Σαλκε(οποιος νικησει στο μεταξυ τους ματς στην Τουρκια,με Χ περνα η Φενερ)

Real 11
Porto 8
Lazio 8
B. Jerousalem-Porto,Lazio-Real

Chelsea 13
PSV 6
Shakhtar 4
Rosenborg 4
Rosenborg-Chelsea,Shakhtar-PSV

Valencia 12
Arsenal 7
Stuttgard 6
Olimpiakos 4
Arsenal-Olimpiakos,Stuttgard-Valencia

Barca 10
Sporting 8
Werder 7
Besiktas 3
Barca-Werder,Besiktas-Sporting

Liverpool 10
Benfica 8
Rangers 5
Kobenhavn 4
Kobenhavn-Benfica,Liverpool-Rangers

Roma 10
Man. Utd 8
CSKA 5
Touluse 4
CSKA-Toulouse
Roma-Man Utd

Sparta(η μονη σιγουρη)
Βοηθατε ρε πατριωτεεεεεες!!

Image
Image
jose_thominho
Indispensible
Indispensible
Posts: 1817
Joined: Fri Oct 19, 2007 9:01 pm
Αγαπημένη Ομάδα: παναθηναικος
Location: Πατρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

να μπουν και οι μετταγραφες απο γεναρη και να ρολαρει καλυτερα η ομαδα!
burnt with fm
Manager
Manager
Posts: 4988
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

13η αγωνιστικη
Ηρακλης-ΠΑΟ 1-0
Νικολοπουλος(38)
Συνεχεια στις κακες εμφανισεις κ αλλη μια ηττα.Ξυπνατε ρε παιδια.Παιξτε μπαλα...

14η αγωνιστικη
Ατρομητος-ΠΑΟ 0-1
Μαντζιος(90)
Αλλη μια κακη εμφανιση αλλα ευτηχως πηραμε τους τρεις βαθμους με γκολ του Μαντζιου στη ληξη.Με προβληματιζουν πολυ οι εμφανισεις μας.

15η αγωνιστικη
ΠΑΟ-Αρης 0-0
Τι να κανω;;Πως να κανω καλυτερη την ομαδα;;Οι οπαδοι αποδοκιμαζουν κι εχουν δικιο.Να ερθει ο Γεναρης να στρωσει η ομαδα με τις μεταγραφες.

Image
Tουλαχιστον περασαμε!!

Image
Με ποιον ειπαμε κληρωθηκαμε;; :D
Μακαρι να παιξω με τον Πανιωνιο αν κ το βλεπω πολυ δυσκολο. :|

Image
Σιγουρα μπορουσαμε κ καλυτερα.Αν κ δν παιξαμε καθολου καλα στον πρωτο γυρο μενουμε κοντα στην πρωτη θεση.Ελπιζω οι νεοι παικτες που θα ερθουν να βοηθησουν την ομαδα να κατακτησει το πρωταθλημα που τοσο θελουν παικτες κ οπαδοι.

Επομενο ματς με τον Ολυμπιακο στη Λεωφορο!!
Σε δηλωσεις που εκανε στο supersport fm 94.6 ο κ. Βαρδινογιαννης για το ντερμπι δηλωσε:
"Θελω οι παικτες μ να μαμησουν τον λουστη τον Ολυμπιακο!!" :D :drinking:
Εννοειτε οτι το γηπεδο θα ειναι γεματο κ καυτο.

ΥΓ Συνεχιζετε!
ΥΓ Τζιγγερ ψυχαρα για παντα Τριφυλλαρα!!
Image
Locked

Return to “Retire / Resign - Ιστορίες που έφτασαν στο τέλος”