We'll keep the white flag flying high! [END]

Ήρθαν εδώ και άφησαν το στίγμα τους...Η ξεκούραση των πολεμιστών...
Locked
MarcosG
National Manager
National Manager
Posts: 7978
Joined: Thu Dec 21, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός Liverpool Barcelona
facebook προφίλ: markos.galerakis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η season 2000-2001 βρήκε την ομάδα να φτάνει στην κορυφαία στιγμή της (σύγχρονης) ευρωπαικής ιστορίας της όταν κατάφερε να φτάσει μέχρι και τα ημιτελικά του champions league,κόντρα σε κάθε προγνωστικό:αρχικά,στον 3ο προκριματικό γύρο,απέκλεισε με 2 νίκες την M?nchen 1860 (2-1 εντός και 1-0 εκτός) ενώ στον 8ο όμιλο τερμάτισε στην 2η θέση με 9 βαθμούς (ήττα 4-0 στην πρεμιέρα από την Barcelona εκτός,1-0 την Milan μέσα,6-0 την Be?ikta? και 0-0 στην Τουρκία,1-1 με τους Ισπανούς εντός και τους Ιταλούς εκτός).Στην 2η (τότε) φάση των ομίλων τερμάτισε και πάλι στην 2η θέση με 10 βαθμούς (ήττα 0-2 εντός από την Real,1-0 την Lazio εκτός,2-1 εντός και 4-1 εκτός την Anderlecht,ήττα 3-2 στην Μαδρίτη και 3-3 με τους Ιταλούς) και βρέθηκε αντιμέτωπη της Deportivo την οποία και απέκλεισε με νίκη 3-0 εντός και ήττα 2-0 εκτός.Η ξέφρενη πορεία σταμάτησε τελικά στην Valencia καθώς μετά το 0-0 του πρώτου αγώνα ηττήθηκε 3-0 και αποκλείστηκε από τον τελικό της διοργάνωσης.
Και κάπου εκεί ξεκίνησε η πτώση:η κακή οικονομική διαχείριση-με υπέρογκα δάνεια που δεν μπόρεσε ποτέ να αποπληρώσει καθώς δεν κατάφερε να προκριθεί ξανά στο champions league-έφερε πωλήσεις πρωτοκλασάτων παιχτών (ενδεικτικά Rio Ferdinand,Lee Bowyer,Robbie Fowler,Robbie Keane,Jonathan Woodgate,Harry Kewell,Olivier Dacourt,Paul Robinson,Mark Viduka,James Milner,Alan Smith,Aaron Lennon),διαδοχικές αλλαγές τεχνικών (O'Leary,Venables,Reid,Gray,Blackwell,Carver για να φτάσουμε στον Dennis Wise),αγωνιστικό υποβιβασμό από την premiership,πώληση του γηπέδου και του προπονητικού κέντρου,υπαγωγή σε καθεστός διαχείρισης αλλά τίποτα δεν μπόρεσε τελικά να αποτρέψει το ''μοιραίο'':η season 2007-08 βρίσκει την LEEDS UNITED,για πρώτη φορά στην ιστορία της,στην τρίτη κατηγορία της Αγγλίας,στην (Coca-Cola) League One,και μάλιστα με ποινή αφαίρεσης 15 βαθμών.
Κι εδώ ξεκινάει η ιστορία μας...
Last edited by MarcosG on Sun Nov 18, 2007 7:27 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Επιτέλους.....λοιπόν....επειδή irl την ομάδα όλοι είναι έτοιμοι να την Leedsάρουν....κάνει κάτι... :wink:
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
MarcosG
National Manager
National Manager
Posts: 7978
Joined: Thu Dec 21, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός Liverpool Barcelona
facebook προφίλ: markos.galerakis
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
Είσαι και δημοσιογράφος :P Η ομάδα irl είναι 4η,μόλις 2 βαθμούς από την κορυφή...
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Είσαι άτυχος...


Δεν είμαι απλά δημοσιογραφος, είμαι και mod εδώ, και υπάρχει ένας κανόνας....εγω δεν κάνο λάθος.....




εσυ βγες και πες οτι είναι ευχαριστημένοι εκεί που είναι, στη κατηγορία που παίζουν....ακούστηκες.... :P
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
MarcosG
National Manager
National Manager
Posts: 7978
Joined: Thu Dec 21, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός Liverpool Barcelona
facebook προφίλ: markos.galerakis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κάποιες φορές,τα γεγονότα λαμβάνουν χώρα τόσο γρήγορα που δεν προλαβαίνεις καλά καλά να καταλάβεις τί συμβαίνει...
Έτσι και τώρα...Η-προ μερικών εβδομάδων-τυχαία γνωριμία μου με τον Dennis Wise εξελίχθηκε σε μια ευκαιρία ζωής για εμένα:σήμερα μου αποκάλυψε ότι προσωπικοί λόγοι τον οδηγούν στην έξοδο από το Elland Road και ότι ο ίδιος πρότεινε στην διοίκηση εμένα ως αντικαταστάτη του!Το εκπληκτικό είναι ότι η διοίκηση μην έχοντας άλλες λύσεις δέχτηκε να συζητήσει μαζί μου!!! :shock: Δεν έχασα χρόνο,δεν το σκέφτηκα καν,τέτοιες ευκαιρίες σου παρουσιάζονται 1 φορά,κι αν...Ευχαρίστησα τον Dennis,του ευχήθηκα όλα να πάνε καλά με το πρόβλημα που αντιμετώπιζε κι έτρεξα σπίτι.Πρώτη μου κίνηση:οδηγίες φυσικά,πώς πάμε στο γήπεδο για την συνάντηση με την διοίκηση της ιστορικής Leeds United.
MarcosG
National Manager
National Manager
Posts: 7978
Joined: Thu Dec 21, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός Liverpool Barcelona
facebook προφίλ: markos.galerakis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η συνάντηση πήγε καλά.Η διοίκηση μου έδειξε εμπιστοσύνη και μου προσέφερε 5ετές συμβόλαιο,έναντι 170.000 ευρώ το χρόνο .Μου εξήγησαν ότι χρήματα για μεταγραφές δεν υπάρχουν εφέτος και ότι στόχος πρέπει να είναι μια αξιοπρεπής θέση στο πρωτάθλημα,3-4 γύροι στα κύπελλα και κατάκτηση του Johnstone?s Paint Trophy.Μέχρι το τέλος της 5ετίας όμως θέλουν το πρωτάθλημα της Championship/την άνοδο στην Premiership.
Δέχτηκα χωρίς δεύτερη σκέψη αν και προσωπικά οι στόχοι μου ήταν διαφορετικοί,για εφέτος:αδιαφορούσα για τα κύπελλα και μεγάλος μου στόχος ήταν η ΑΝΟΔΟΣ,άμεσα,παράλληλα με το ξεκαθάρισμα του έμψυχου δυναμικού μας και την ανεύρεση ταλέντων για την δημιουργία ενός ισχυρού κορμού.Ακόμα κι αν δεν ανέβουμε φέτος δεν θα με πειράξει καθώς θέλω όταν με το καλό τα καταφέρουμε η ομάδα να είναι έτοιμη για την νέα κατηγορία και να μην γίνουμε...ανελκυστήρας :wink:
Χωρίς χρήματα για μεταγραφές,κύριο μέλημά μου ήταν η στελέχωση του τεχνικού επιτελείου και η προσπάθεια για την ενίσχυση της ομάδας με δανεισμό παιχτών.
Image

Image

Η χρονιά ξεκίνησε καλά και όσο κι αν έβλεπα ότι το επίπεδό μας δεν ήταν αρκετά καλό για το επόμενο βήμα,ενδόμυχα ήδη πραγματοποιούσα σχέδια για την παραμονή μας στην...championship :drinking:

Image


Image

Με εξαίρεση την συντριβή από την Manchester City (μα τί ατυχία ήταν αυτή,και στα 2 κύπελλα να κληρωθούμε με την City;) και την απώλεια του Johnstone?s Paint Trophy η ομάδα έδειχνε αξιοθαύμαστη σταθερότητα και ικανή για το θαύμα της ανόδου,ακόμα και απευθείας!!!

Image

Οι ισοπαλίες όμως μας κόστισαν ακριβά κι έτσι,φτάσαμε στο Wembley.Όλα ή τίποτα...

Image

Οι καρδιές όλων σταμάτησαν να χτυπάνε όταν δεχτήκαμε την ισοφάριση και στην διαδικασία των πέναλτυ το γεμάτο Wembley φάνταζε άδειο,δεν ακουγόταν τίποτα.Αλλά όταν ο Sean McDaid έστειλε την μπάλα έξω το φανατικό μας κοινό πρέπει να ''έπιασε'' τα 100dB :-D 8)

Image

Παρά το -15 του ξεκινήματος και χωρίς μεταγραφές,τα καταφέραμε!!!Τα συγχαρητήρια αξίζουν στους παίχτες μου που ξεπέρασαν κάθε προσδοκία.

Image

Off Topic:
Τελικά είμαι ανεπίδεκτος μαθήσεως.Πώς θα καταφέρω να μην εμφανίζεται αυτό το ''άσπρο'' στα screenshots μου;Sorry για το περιληπτικό της πρώτης χρονιάς αλλά...παρασύρθηκα και την τελείωσα χωρίς ανάσα με αποτέλεσμα να μην έχω το κουράγιο να αναλύσω τα παιχνίδια ένα προς ένα μετά.Στην συνέχεια,θα επανέλθω στο γνώριμό μου στυλ :P
MarcosG
National Manager
National Manager
Posts: 7978
Joined: Thu Dec 21, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός Liverpool Barcelona
facebook προφίλ: markos.galerakis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η συνάντηση με την διοίκηση εν όψει της νέας χρονιάς έγινε σε πολύ καλό κλίμα.Με άνοδο από την 1η χρονιά,με 33 νίκες,20 ισοπαλίες και μόλις 9 ήττες και τέρματα 106-63 αυτό έλειπε να μην ήταν καλό θα μου πείτε αλλά με τους Άγγλους ποτέ δεν μπορείς να είσαι βέβαιος :P
Προσωπικά,κρατάω την προσέλευση του κόσμου μας,ο οποίος με Μ.Ο. 19.317 έδειξε έμπρακτα ότι στηρίζει την προσπάθειά μας ενώ και στο ξεκίνημα της περιόδου τα μηνύματα είναι ενθαρρυντικά καθώς διατέθηκαν 16.758 διαρκείας έναντι 10.000 την προηγούμενη περίοδο.
Αλλά,για την ομάδα,τα δύσκολα μόλις ξεκινάνε.Η championship έχει άλλες απαιτήσεις.Οι διοικούντες μου προσφέρουν 4Μ για μεταγραφές με απαίτηση ''mid table position'' κι εγώ τονίζω την πίστη μου ότι με λίγα παραπάνω χρήματα έχουμε δυνατότητες για ''top half'' 8) .Δέχονται,μου προσφέρουν 6Μ και το μεταγραφικό κυνήγι ξεκινάει.Προσπαθώ να υπογράψω νεαρούς παίχτες και κυριολεχτικά ''οργώνω'' τις μικρές εθνικές ομάδες αλλά η ανταπόκριση είναι...απογοητευτική.Ούτε καν από την Arsenal,που έχει γίνει parent club,δεν καταφέρνω να πάρω δανεικούς παίχτες της απόλυτης εμπιστοσύνης μου κι έτσι,αφού χάθηκε πολύτιμος χρόνος αλλάζω τακτική:ξανά δανεισμός παιχτών,υπογραφή όσων πιτσιρικάδων μπορέσω να προσελκύσω και τον Ιανουάριο ελπίζω να είμαι σε θέση να διαπραγματευτώ με μεταγραφικούς στόχους από θέση ισχύος.Οι 2 μου επιθετικοί εμφανίζουν τάσεις φυγής και δεν θέλουν να ανανεώσουν τα συμβόλαιά τους που λήγουν στο τέλος της χρονιάς αναγκάζοντάς με να ψάξω τους free agents για αντικαταστάτες...Γενικά,δεν πήγαμε καλά στον μεταγραφικό τομέα και μόνο 2-3 κινήσεις της τελευταίας στιγμής ίσως αποβούν σωτήριες.
Συνοπτικά,ιδού το πάρε δώσε του καλοκαιριού:

Image

Δεν είμαι καθόλου αισιόδοξος.Οι παίχτες που ήθελα στην ομάδα δεν ήρθαν και η ενσωμάτωση των 17 (!!!) νέων μονάδων θα πάρει πολύ χρόνο....η (αν)ομοιογένεια που θα παρουσιάσουμε τους πρώτους μήνες με προβληματίζει :? Εν τω μεταξύ,η ατυχία μας χτύπησε την πόρτα πολύ νωρίς.Στις 17/7,μόλις 10 μέρες μετά τον δανεισμό του,ο Hobbs-ο οποίος προοριζόταν για βασικός,δίπλα στον Huntington-τραυματίστηκε σε παιχνίδι των κάτω των 19 της Αγγλίας και θα απουσιάσει για 4-5 μήνες :shock: Ούτε να ντεμπουτάρει,έστω και σε φιλικό,δεν πρόλαβε :evil:
Οι δημοσιογράφοι προβλέπουν ότι πάνω από την 13η θέση δεν υπάρχει πιθανότητα να τερματίσουμε ενώ και οι books εν τω μεταξύ κυκλοφόρησαν τις αποδόσεις τους για τις ομάδες που θα κερδίσουν την άνοδο.Πρώτο φαβορί οι 3 ομάδες που υποβιβάστηκαν από την Premierleague,δηλαδή Middlesbrough,Derby και Wigan με απόδοση 2,75 ενώ ακολουθούν Norwich,Sheffield United με 3,00 και Q.P.R. με 6.Όσο για εμάς;34,00 παρακαλώ :roll: κι ιδού η ευκαιρία να τονώσω το ηθικό των παιχτών μου εν όψει της-εξαιρετικά-δύσκολης αποστολής μας.Στοιχηματίζω 70.000 ευρώ (από τα 170.000 που θα λάβω για εφέτος) πάνω μας και ''καρφιτσώνω'' την απόδειξη στον πίνακα ανακοινώσεων στα αποδυτήρια...τομέας ψυχολογία:check :wink:
Σε ό,τι αφορά τον αγωνιστικό τομέα,τα πράγματα θα είναι πιο δύσκολα...Ο μόνος τρόπος να δέσουμε όσο γίνεται πιο γρήγορα είναι να βρεθούμε σε καταστάσεις πίεσης από νωρίς.Έτσι,αποφασίζω να κλείσουμε 5 δυνατά φιλικά παιχνίδια.Αυτά θα είναι κατά σειρά με Aberdeen και Celtic εκτός έδρας και με την 2η ομάδα της Arsenal,τον ΠΑΟ και την Rangers εντός.
MarcosG
National Manager
National Manager
Posts: 7978
Joined: Thu Dec 21, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός Liverpool Barcelona
facebook προφίλ: markos.galerakis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image

Ανέλπιστα καλή-εξαιρετική-εμφάνιση στην ανεπίσημη έναρξη της χρονιάς


Image

Παρά την αυτονόητη διαφορά επιπέδου αποδώσαμε αρκετά καλά...


Image

Στα πρώτα 20'...δεν υπήρχαμε στον αγωνιστικό χώρο :twisted: Μπροστά στο φάσμα της συντριβής σοβαρευτήκαμε και μαζέψαμε κάπως την κατάσταση :roll:


Image


Πολύ κακό πρώτο ημίχρονο,καλό δεύτερο.Η ανομοιογένεια στο παιχνίδι μας είναι δυστυχώς εμφανής,και κυρίως στην αμυντική μας γραμμή :?


Image

Τελευταίο φιλικό και το αποτέλεσμα αποτελεί ''μαγική εικόνα'' καθώς είμασταν πολύ καλοί και κοιτάξαμε στα μάτια τον σαφώς δυνατότερο αντίπαλό μας.
Συνολικά,είμαι ικανοποιημένος από την προετοιμασία μας.Σίγουρα θέλουμε χρόνο για να δέσουμε αλλά ευελπιστώ ότι από Οκτώβρη-Νοέμβρη θα είμαστε έτοιμοι.Αρκεί να μην είναι αργά μέχρι τότε :? :roll:
MarcosG
National Manager
National Manager
Posts: 7978
Joined: Thu Dec 21, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός Liverpool Barcelona
facebook προφίλ: markos.galerakis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η αρχή της χρονιάς,ο Αύγουστος,κύλησε όπως περίμενα:με την ομάδα να δείχνει κάποιες φορές-για λίγο-τις δυνατότητές της αλλά συνολικά με πολύ έντονα προβλήματα στην ανάπτυξη που με την σειρά τους έφερναν αυξημένη πίεση στην άμυνά μας η οποία ''λύγισε'' αρκετές φορές.Ευτυχώς καταφέραμε και πήραμε κάποιους (αρκετούς) βαθμούς ενώ συνεχίζουμε και στο league cup,όπου η διοίκηση επιθυμούσε να φτάσουμε (τουλάχιστον) ακριβώς εδώ που βρισκόμαστε τώρα,στον 3ο δηλαδή γύρο όπου μας περιμένει ένα θεωρητικά εύκολο παιχνίδι κόντρα στην Wycombe,εκτός έδρας.
Συνοπτικά τα αποτελέσματα μέχρι στιγμής έχουν ως εξής:

Image


Το πλέον αξιοσημείωτο από την μέχρι τώρα πορεία μας είναι μάλλον αυτό που συνέβη στον αγώνα για το league cup κόντρα στην Chester:

Image


ΝΑΙ!!!Πέτυχε τέρμα με βολέ ο τερματοφύλακάς μας 8)

Γενικά,δεν μπορώ να πω ότι είμαι απογοητευμένος από την εικόνα μας μέχρι τώρα αλλά σίγουρα δεν είμαι και ευχαριστημένος.Ελπίζω η διακοπή 2 εβδομάδων που μεσολαβεί να μας βοηθήσει να βελτιωθούμε,κυρίως σε ό,τι αφορά την συνοχή μας και τους αυτοματισμούς μας,κάτι που απουσιάζει από το παιχνίδι μας μέχρι τώρα.
Όσο αφορά τα μεταγραφικά μας νέα,δυστυχώς δεν μπορέσαμε να έλθουμε σε συμφωνία για την ανανέωση των συμβολαίων των Constantine και Beckford και καθώς τα συμβόλαιά τους εκπνέουν στο τέλος της χρονιάς,θα παραχωρηθούν τον Γενάρη,εφόσον βέβαια βρεθούν ομάδες να μας ικανοποιήσουν οικονομικά.Πιθανότατα το ίδιο θα συμβεί και με τον Prutton ο οποίος με τόσους νέους παίχτες στην μεσαία γραμμή έχει χάσει την θέση του στην ενδεκάδα ενώ και το συμβόλαιό του-που επίσης εκπνέει τον Ιούνιο-είναι από τα πιο ακριβά στην ομάδα.
Με τα χρήματα από τις πιθανές αυτές παραχωρήσεις και ό,τι έχει...περισσέψει από το αρχικό μας budget των 6Μ θα προσπαθήσουμε να έρθουμε σε συμφωνία με την ομάδα του νεαρού παίχτη με τον οποίο έχουμε έρθει σε αρχική συμφωνία.Αν τελικά η μεταγραφή πραγματοποιηθεί πιστεύω ότι θα μας ισχυροποιήσει πάρα πολύ...
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Πολύ καλύτερη η παρουσίαση τη δεύτερη χρονία με τους αγώνες έναν έναν και τις φωτό! :-P
Α! Φέρε πίσω τον Άλαν Σμίθ 8)
MarcosG
National Manager
National Manager
Posts: 7978
Joined: Thu Dec 21, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός Liverpool Barcelona
facebook προφίλ: markos.galerakis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σκοπεύω να φέρω πίσω όσους πρώην παίχτες μας μπορέσω,αρκεί να κρίνω ότι μπορούν να προσφέρουν και φυσικά να το επιθυμούν και οι ίδιοι...αλλά πρώτα θα πρέπει να ανέβουμε πάλι εκεί που ανήκουμε,στην premierleague.Πάντως,ήδη...μαρκάρω στενά Milner,Smith και Ferdinand 8) Κι έναν να καταφέρω να υπογράψω,επιτυχία θα είναι!!!
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Ο Φέρντιναντ δεν παίρνει γύρω στα 8 μυριάκια το χρόνο? Θες να σου αφαιρεθούν κι άλλοι βαθμοί? :D
Καλή επιτυχία λοιπόν! (δηλαδή κοίτα ν' ανέβεις όσο πιο γρήγορα γίνεται Premier :wink: )

:thumbleft:
il_biscione
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3717
Joined: Sat Aug 04, 2007 10:05 am
Football Manager της ομάδας: Polisportiva Alghero
Αγαπημένη Ομάδα: F.C. Internazionale Milano
Status: Eh.
Location: South Of Heaven.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πήγαινε για Woodgate και Dacourt.. Τον δεύτερο πιστεώ οτι μπορείς να τον πάρεις και είναι καλος και σταθερός παίκτης..

ΠΑΜΕ LEEDS!!!!
Insieme per sempre 1998 - 2008Eterno Amore.
User avatar
demenegask
Trialist
Trialist
Posts: 71
Joined: Wed Oct 25, 2006 2:17 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

GLORY GLORY LEEDS UNITED

Καλή συνέχεια φιλέ...

:!: :!: :!: :!: :!:
Prepei Borei kai tha Ginei....
User avatar
Griyio
Backup
Backup
Posts: 819
Joined: Thu Mar 10, 2005 4:41 pm
Football Manager της ομάδας: RCD Mallorca
Αγαπημένη Ομάδα: PAO
Status: Astatus
Location: Brahames
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παρε και τον mills που στη city κουβαλάει νερά... Κάπου χαμηλά πρέπει να παίζει ο bridges και ο huckerby.... που είναι πιο εύκολοι για αρχή.... Κρίμα που σταμάτησε την μπάλα και ο Radebe.... Keep goin!
Locked

Return to “Retire / Resign - Ιστορίες που έφτασαν στο τέλος”