Η Πλατεία άναψε τα φώτα της... [END]

Ήρθαν εδώ και άφησαν το στίγμα τους...Η ξεκούραση των πολεμιστών...
Post Reply
Petrominas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 674
Joined: Mon Oct 22, 2007 11:53 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

To πρωταθλημα φετος ειναι δικο σου...Ειδικα με τον Κακα στην ομαδα...βλεπω να κανεις περιπατο :wink:

Γιατι βρε Σεβιλλη τα πας τοσο ασχημα? :evil:
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

28.09.2014
Primera Division 6η Αγωνιστική
Image
Ένα βαρετό πρώτο ημίχρονο, αλλά στην επανάληψη Kaka και Vantaggiato μας έδωσαν τρεις ακόμα υπερπολύτιμους βαθμούς για τη συνέχεια...

01.10.2014
Champions Cup GrpC 2η Αγωνιστική
Image
Κάναμε ένα τεράστιο βήμα για την πρωτιά στον όμιλο (για το αν προκριθούμε δεν το συζητάω) και παράλληλα περνάμε τα πρώτα μηνύματα στους αντιπάλους μας, πως φέτος έχουν αλλάξει πολλά σε αυτήν την ομάδα...

05.10.2014
Primera Division 7η Αγωνιστική
Image
Απλά απολαυστικοί...Raylon και Vantaggiato σκόραραν χατ-τρικ Χ 2 και η "εξάρα" ήρθε εντελώς φυσιολογικά. Παρ' όλα αυτά και ο αντίπαλος έδειξε καλά στοιχεία, αλλά η ποιότητά μας μπροστά μπορεί να κάνει τα πάντα φέτος...

08.10.2014
Primera Division 8η Αγωνιστική
Image
Ακόμα ένα τρίποντο, αυτή τη φορά εντός έδρας. Η άμυνά μας παρουσιάζει μια μικρή βελτίωση και αυτό είναι το ευχάριστο γεγονός από τη σημερινή αναμέτρηση...

18.10.2014
Primera Division 9η Αγωνιστική
Image
Νέο τρίποντο και νέα καλή εμφάνιση αμυντικά. Πιστεύω πως μέρα με τη μέρα, παιχνίδι το παιχνίδι γινόμαστε ολοένα και καλύτεροι σε όλους τους τομείς. Πρέπει μόνο να αποκτήσουμε σταθερότητα...

22.10.2014
Champions Cup GrpC 3η Αγωνιστική
Image
Και επίσημα στην πρώτη θέση του ομίλου μας και το βασικό είναι πως ο στόχος μας πλέον είναι να συνεχίσουμε με νίκες για να συγκεντρώσουμε όσους περισσότερους βαθμούς μπορούμε στην ειδική βαθμολογία της UEFA...

Βαθμολογία Champions Cup GrpC 3η Αγωνιστική
Image

25.10.2014
Primera Division 10η Αγωνιστική
Image
Ήδη έχουμε δώσει δύο πολύ δύσκολα παιχνίδια στο πρωτάθλημα με Μπαρτσελόνα και Ρεάλ και μάλιστα εκτός έδρας καταφέρνοντας να πάρουμε βαθμούς και στα δύο παιχνίδια. Σίγουρα αποκτούμε ένα προβάδισμα για το δεύτερο γύρο, αλλά πρέπει να παραμείνουμε σοβαροί μέχρι το τέλος...

Βαθμολογία Primera Division 10η Αγωνιστική
Image
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

29.10.2014
Primera Division 11η Αγωνιστική
Image
Η χειρότερή μας εμφάνιση μέχρι τώρα στο πρωτάθλημα. Η ομάδα της Βαλένθι είναι απλά καταπληκτική μέχρι στιγμής ειδικά στην άμυνά της. Απλά να δούμε πόσο θα αντέξει. Εμείς δεν έχουμε παρά να προχωρήσουμε στο επόμενο ματς και να αφήσουμε πίσω αυτό το παιχνίδι...

01.11.2014
Primera Division 12η Αγωνιστική
Image
Επανήλθαμε στα επιτυχή αποτελέσματα και απ' ότι φαίνεται φέτος θα σφαχτούμε για το πρωτάθλημα, Ατλέτικο, Βαλένθια και Ρεάλ. Οι υπόλοιπες ομάδες φαίνεται πως δεν είναι ικανές για τον τίτλο...

04.11.2014
Champions Cup GrpC 4η Αγωνιστική
Image
Και μαθηματικά στην επόμενη φάση του CL και μάλιστα με το απόλυτο μέχρι στιγμής 4Χ4... Επιθετικά πετάμε κυριολεκτικά φωτιές. Μπράβο μου!!!

09.11.2014
Primera Division 13η Αγωνιστική
Image
Όταν σε ένα παιχνίδι από τα 22 σουτ που κάνεις τα 16 είναι στην εστία, φυσικό είναι να κερδίζεις άνετα και μάλιστα με τέτοιο ευρύ σκορ, αν σκεφτεί κανείς και την ποιότητα που διαθέτουμε σαν ομάδα από τη μέση και μπροστά...

26.11.2014
Champions Cup GrpC 5η Αγωνιστική
Image
Εντάξει, δεν παίξαμε πολύ καλά, αλλά αυτό δε σημαίνει πως δεν έχουμε τη δυνατότητα φέτος για επαγγελματικές νίκες...

30.11.2014
Primera Division 14η Αγωνιστική
Image
Ακόμα μια άνετη νίκη. Ο αντίπαλος είχε μια φλύαρη υπεροχή αλλά δεν μας απείλησε σε κανένα σημείο του αγώνα. Συνεχίζουμε την προσπάθειά μας...

03.12.2014
Spanish Cup 4th Rnd Leg 1
Image
Ένα ημίχρονο ήταν αρκετό για να πάρουμε σκορ πρόκρισης από τον πρώτο αγώνα. Η διαφορά μας μέσα στο γήπεδο φαίνεται και από τα στατιστικά του παιχνιδιού...

09.12.2014
Champions Cup GrpC 6η Αγωνιστική
Image
Σε εάν μοιρασμένο παιχνίδι, όχι αρκετά ποιοτικό, ένα γκολ στο 20ο λεπτό ήταν αρκετό για να κερδίσουμε και αυτό το παιχνίδι και να κάνουμε το απόλυτο 6Χ6 στους ομίλους του CL... Η χρονιά εξελίσσεται ιδανικά μέχρι στιγμής...

Βαθμολογία Champions Cup GrpC 6η Αγωνιστική
Image

14.12.2014
Primera Division 15η Αγωνιστική
Image
Ακόμα μία εκτός έδρας νίκη και είμαστε αγκυροβολημένοι στις πρώτες θέσεις της βαθμολογίας. Πλέον έχουμε ισχυρή αυτοπεποίθηση και πολύ ανεβασμένη ψυχολογία και αυτό θα μας βοηθήσει στη δύσκολη συνέχεια...

Βαθμολογία Primera Division 15η Αγωνιστική
Image
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

17.12.2014
Primera Division 16η Αγωνιστική
Image
(Λόγω μακακίας δικής μου, δεν μπορώ να ποστάρω screenshot του συγκεκριμένου αγώνα)

21.12.2014
Primera Division 17η Αγωνιστική
Image
Η δεύτερή μας ήττα στο πρωτάθλημα. Αν και κάναμε ένα καλό παιχνίδι είμασταν εξαιρετικά άτυχοι και στο τέλος δεχτήκαμε και δεύτερο γκολ και χάσαμε ένα παιχνίδι, σε μια κρίσιμη καμπή του πρωταθλήματος...

27.12.2014
Primera Division 18η Αγωνιστική
Image
Χρειάστηκε ένα χαμένο πέναλτι από την αντίπαλη ομάδα για να ξυπνήσουμε και να παίξουμε το ποδόσφαιρο που ξέρουμε. Το τελικό 3-0 ήρθε εύκολα αρκεί να δει κανείς πως η Θέλτα έκανε 10 σουτ και κανένα δεν ήταν On Target...

03.01.2015
Spanish Cup 4th Rnd Leg 2
Image
Ήταν ένα εύκολο απόγευμα για την ομάδα μου. Με αρκετές αλλαγές στο βασικό σχήμα, αλλά παίξαμε πολύ καλά, αν και η αστοχία των επιθετικών μου με προβλημάτισε κατά διαστήματα...

07.01.2015
Spanish Cup 5th Rnd Leg 1
Image
Κάλλιστα μπορεί κάποιος να τη χαρακτηρίσει ήττα-σοκ, όμως τα δεδομένα είναι τέτοια που δεν αφήνουν περιθώρια στην ομάδα της Μούρθια να ονειρεύεται κάτι περισσότερο... Στον επαναληπτικό απλά θα κάνουμε αυτό που ξέρουμε καλύτερα...

11.01.2015
Primera Division 19η Αγωνιστική
Image
Κάποιος έπρεπε να πληρώσει τα σπασμένα και δυστυχώς αυτή ήταν η ομάδα της Κάντιθ... Δεν έχω κάτι να σχολιάσω για το συγκεκριμένο παιχνίδι, απλά από τα 12 εύστοχα σουτ, τα μισά ακούμπησαν το πλεχτό... Είναι και ένα μήνυμα για την ομάδα της Μούρθια που θα φιλοξενήσουμε στο αμέσως επόμενο παιχνίδι...

Βαθμολογία Primera Division 19η Αγωνιστική
Image
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
Kwstas12345
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7330
Joined: Wed Nov 14, 2007 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Man Utd,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παμε για τρεμπλ. Εισαι τεραστιος.Τι συστημα παιζεις?
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.”

Tyrion Lannister
jimis21
Indispensible
Indispensible
Posts: 1556
Joined: Wed Jul 25, 2007 7:42 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Περιμένω τη συνέχεια με πολύ αγωνία!!!

Κακά διέλυσέ τους όλους!
Έλα και εσύ στην κιτρινόμαυρη παρέα μας..

aekfans21.com
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και τώρα η συνέχεια...

Ας προσπαθήσω να κάνω μια ανασκόπηση και μία εις βάθος ανάλυση του πρώτου γύρου του πρωταθλήματος, αλλά και την παρουσία της ομάδας και στις υπόλοιπες διοργανώσεις:

Primera Division
Πιστεύω πως η ομάδα έχει εξελιχθεί πολύ τα τελευταια δύο χρόνια. Αυτό φαίνεται και από τη βαθμολογική μας θέση στην αυλαία του πρώτου γύρου που μας βρίσκει στην κορυφή μαζί με την ομάδα της Βαλένθια, αλλά και σε απόσταση έξι βαθμών από τους διώκτες μας.

Επιθετικά η ομάδα αποδίδει εξαιρετικά. Τα 53 γκολ που έχουμε σημειώσει σε 19 ματς (περίπου 3 γκολ/παιχνίδι) είναι αυτό που ουσιαστικά μας έχει φέρει στην κορυφή. Kaka, Vantaggiato, Raylon, Paez, Marveaux και Vailatti έχουν δημιουργήσει και πετύχει τη μερίδα του λέοντος από τα γκολ και έχουν συστήσει μία καταπληκτική επιθετική γραμμή, πάνω στην οποία θα βασιστούμε και στη συνέχεια για να πετύχουμε τους στόχους μας.

Αμυντικά δεν είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Θα μπορούσαμε να τα πάμε και καλύτερα, αλλά η αμυντική μας παρουσία είναι δικαιολογημένη μιας και δεν επενδύσαμε αρκετά σε αυτόν τον τομέα στην αρχή της περιόδου.

Champions League
Στην Ευρώπη μέχρι στιγμής έχουμε κάνει μια θαυμαστή πορεία. Στη φάση των ομίλων πετύχαμε το 6 στα 6 και μάλιστα με ομάδες όπως η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Πιστεύω πως έχουμε τη δυνατότητα, αν μας βοηθήσει και λίγο η κλήρωση, να φτάσουμε πολύ ψηλά και να διεκδικήσουμε ακόμα και την κούπα.

Συνεχίζεται...
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

και τώρα η συνέχεια...

14.01.2015
Spanish Cup 5th Rnd Leg 2
Image
Να πω την αλήθεια, δεν περίμενα τόσο δύσκολη πρόκριση. Μη σας ξεγελά το τελικό σκορ...Ο κανονικός αγώνας ήρθε 2-1 και στην παράταση απλά τελειώσαμε κάθε πιθανότητα της Μούρθια για πρόκριση στην επόμενη φάση...

18.01.2015
Primera Division 20η Αγωνιστική
Image
Άγχος μέχρι το τελευταίο λεπτό του αγώνα, αλλά... 1-0 και συνεχίζουμε!

22.01.2015
Spanish Cup Qtr Final Leg 1
Image
Το μόνο ευχάριστο από αυτό το παιχνίδι είναι που καταφέραμε και γυρίσαμε το ματς στο δεύτερο ημίχρονο. Τώρα πρέπει να πάμε να πάρουμε την πρόκριση στο Μεστάγια (αρκετά δύσκολο τη φετινή σεζόν)...

25.01.2015
Primera Division 21η Αγωνιστική
Image
Ακόμα μία καθαρά επαγγελματική νίκη. Είπαμε πως φέτος έχουμε τέτοια ποιότητα σαν ομάδα, που τους μικρομεσαίους αντιπάλους μας τους έχουμε, ακόμα κι αν δεν παίζουμε καλά...

29.01.2015
Spanish Cup Qtr Final Leg 2
Image
Το πιο ισορροπημένο ματς που έχω δει ποτέ στη ζωή μου. Αν δείτε και στα στατιστικά μόνο στα κόρνερ υπερέχουμε κάπως. Σε όλα τα υπόλοιπα ακριβώς το ίδιο. Παρ' όλα αυτά όμως από τη στιγμή που δεχτήκαμε πρώτοι γκολ, έπρεπε να πετύχουμε ακόμα δύο για να προκριθούμε. Δεν ξέρω, αλλά αυτό το Copa Del Rey μου κάθεται στο λαιμό...

01.02.2015
Primera Division 22η Αγωνιστική
Image
Το κάναμε το ψυχικό στο τέλος. Δυστυχώς δεν πήραμε αυτό που μας άξιζε από το 1ο λεπτό έως το 79ο. Αδικαιολόγητα γυρίσαμε πίσω (ίσως και οι παίκτες μου πίστεψαν πως το ματς είχε τελειώσει) και το πληρώσαμε... Και η ισοπαλία πάντως δεν είναι αποτυχία σαν αποτέλεσμα...

08.02.2015
Primera Division 23η Αγωνιστική
Image
Απλά είμασταν πολύ καλύτεροι από τον αντίπαλο...

14.02.2015
Primera Division 24η Αγωνιστική
Image
Πολύ σημαντικό 2πλό μέσα στη Σεβίλλη. Δείχνουμε χαρακτήρα και σταθερότητα όποτε αυτό χρειαστεί και διεκδικούμε το πρωτάθλημα, ενώ ο ανατγωνισμός αρχίζει να αυξάνεται καθώς και η πίεση στα πόδια των ποδοσφαιριστών μου...

Στο Champions League κληρωθήκαμε με την Βέρντερ Βρέμης. Πιστεύω πως είμαστε πολύ καλύτεροι από τους Γερμανούς, απλά πρέπει να το δείξουμε και στο γήπεδο...

17.02.2015
Champions Cup 1st Knockout Rnd Leg 1
Image
Το ματς ήταν απλά καταπληκτικό. Κι εμείς με ένα γκολ του Paez στο δεύτερο ημίχρονο αποδράσαμε με νίκη, πολύ σημαντική για να μας δώσει την πρόκριση στους "8" της διοργάνωσης...

21.02.2015
Primera Division 25η Αγωνιστική
Image
Βρεθήκαμε πίσω στο σκορ, παίξαμε πολύ σπουδαίο ποδόσφαιρο, αλλά στην τελική προσπάθεια δεν είμασταν αρκετά εύστοχοι για να διεκδικήσουμε κάτι καλύτερο από το παιχνίδι. Ίσως μια ισοπαλία να ήταν το πιο δίκαιο αποτέλεσμα...

Βαθμολογία Primera Division 25η Αγωνιστική
Image
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

25.02.2015
Primera Division 26η Αγωνιστική
Image
Οι καλές εμφανίσεις συνεχίζονται και αυτό μου δίνει κουράγιο και πίστη στο μεγάλο στόχο που θέσαμε φέτος. Η Σαραγόσα σε κανένα σημείο του αγώνα δεν μπόρεσε να παρακολουθήσει το παιχνίδι μας και δικαιολογημένα πήραμε μια άνετη νίκη που μας δίνει αισιοδοξία για τα επόμενα παιχνίδια, τα οποία σε μεγάλο βαθμό θα κρίνουν και τη μετέπειτα πορεία μας...

28.02.2015
Primera Division 27η Αγωνιστική
Image
Το παιχνίδι αυτό αποδείχτηκε πιο δύσκολο από όσο περίμενα στην αρχή. Δείξαμε όμως χαρακτήρα σαν ομάδα και ξεπεράσαμε ακόμη έναν σκόπελο... Επόμενο ματς αυτό με τη Βρέμη... Να παρουσιαστούμε σοβαροί και να πετύχουμε την πρόκρισή μας στους "8" της διοργάνωσης...

03.03.2015
Champions Cup 1st Knockout Rnd Leg 2
Image
Δεν παίξαμε πολύ καλά. Αν και είχαμε την υπεροχή σε όλο τον αγώνα και την κατοχή μπάλας, δεν είμαι ευχαριστημένος από την εικόνα της ομάδας. Ακόμη κι έτσι όμως η Βέρντερ δεν μας απείλησε ιδιαίτερα. Ουσιαστικά μετά την ισοφάριση κλείστηκε πίσω και έπαιξε με αντεπιθέσεις, κάτι που όμως δεν ήταν αρκετό για να διεκδικήσει την πρόκρισή της στην επόμενη φάση. Για εμάς είναι μια πολύ μεγάλη επιτυχία, αφού ουσιαστικά πετύχαμε το βασικό μας Ευρωπαϊκό στόχο.

Η κλήρωση μας έφερε πάνω στη Βαλένθια... Δεν υπήρχε περιθώριο για καλύτερη κλήρωση κι έτσι είμαστε αναγκασμένοι να παλέψουμε την πρόκριση με την καλύτερη ίσως ομάδα της Primera Division...

08.03.2015
Primera Division 28η Αγωνιστική
Image
Το παιχνίδι τελείωσε ουσιαστικά στις αρχές του δευτέρου ημιχρόνου. Μια πολύ καλή ένεση ηθικού για τα επόμενα δύο παιχνίδια, στα οποία πιστέψτε με, κρίνονται πάρα πολλά για τη συνέχεια του πρωταθλήματος...

14.03.2015
Primera Division 29η Αγωνιστική
Image
Ακόμα και με 10 παίκτες για κάτι παραπάνω από ένα ημίχρονο, παλέψαμε για το αποτέλεσμα, αλλά σίγουρα ήταν πολύ δύσκολα τα πράγματα. Αυτό που δεν μου άρεσε είναι ότι παρόλο που προηγηθήκαμε 2-0 δεν κρατήσαμε το σκορ και βρεθήκαμε πίσω 2-3 μέχρι το τέλος του ημιχρόνου. Η συνέχεια ήταν δραματική, αφού είμασταν εκτεθειμένοι στα μετόπισθεν, αλλά ρισκάραμε να βγούμε μπροστά να πετύχουμε το πολυπόθητο γκολ. Αυτό δεν ήρθε κι έτσι πλέον η μοίρα μας φέρνει να παίξουμε το μισό πρωτάθλημα μέσα στο Μεστάγια με τη Βαλένθια την επόμενη αγωνιστική...

28.03.2015
Primera Division 30η Αγωνιστική
Image
Κι όμως γίνονται θαύματα... Η Βαλένθια κυριολεκτικά μας βομβάρδισε στην εστία μας. Η ποιότητά μας στην επίθεση για ακόμα μια φορά καθάρισε την παρτίδα, αλλά και η παρουσία του Joao Carlos κάτω από τα γκολπόστ έπαιξε καταλυτικό ρόλο για αυτήν την τόσο μεγάλη νίκη... Αποτέλεσμα το οποίο ουσιαστικά μας χρήζει το μεγάλο φαβορί για την κατάκτηση του πρωταθλήματος...

Βαθμολογία Primera Division 30η Αγωνιστική
Image

Στη συνέχεια...
Οι μεγάλες μάχες με τη Βαλένθια για την πρόκριση στα ημιτελικά του Champions League...
Το πρωτάθλημα στην τελική του ευθεία...

Stay tuned...
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
Man0lios
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5311
Joined: Sat Nov 17, 2007 2:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αναμενουμε με αγωνια τις τιτανομαχιες με τη Valencia... :drinking:
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και τώρα η συνέχεια...

31.03.2015
Champions Cup Qtr Final Leg 1
Image
Τεράστιο αποτέλεσμα! Η Βαλένθια για ακόμη ένα παιχνίδι που βρεθήκαμε αντίπαλοι έπαιξε καλύτερα από εμάς, όμως η κλάση του Danielle Vantaggiato στην επίθεση και του Joao Carlos στα γκολπόστ μας έδωσε σημαντικό προβάδισμα για την πρόκριση στα ημιτελικά του Τσου-Λου!

04.04.2015
Primera Division 31η Αγωνιστική
Image
Με αρκετές αλλαγές παρέταξα την 11άδα μιας και ακολουθεί ο επαναληπτικός αγώνας με τη Βαλένθια. Δεν ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος από την εμφάνιση και στο 60ο λεπτό έκανα 1-2 αλλαγές και τελικά κερδίσαμε ευκολότερα από όσο έδειχνε η εικόνα του παιχνιδιού στο πρώτο μέρος.

07.04.2015
Champions Cup Qtr Final Leg 2
Image
Περάσαμε! Ναι! Είμαστε στους "4" του Τσάμπιονς Λιγκ! Η Βαλένθια για ακόμη ένα παιχνίδι στην κυριολεξία μας πάτησε! Ο Joao Carlos για ακόμη ένα παιχνίδι ήταν εκεί! Kaka, Vantaggiato και Raylon απλά έκαναν τη δουλειά τους! Πολλά συγχαρητήρια σε όλους! Τώρα το μυαλό μας στο πρωτάθλημα!

12.04.2015
Primera Division 32η Αγωνιστική
Image
Ένα πολύ κακό παιχνίδι απ' την πλευρά μας. Απλά ικανοποίηση για τον έναν βαθμό...

18.04.2015
Primera Division 33η Αγωνιστική
Image
Μία ακόμα νίκη που μας φέρνει όλο και πιο κοντά στον στόχο μας. Οι διώκτες μας σε απόσταση αναπνοής, δύσκολη η συνέχεια, αλλά έχω πίστη σε αυτά τα παιδιά!

Στη συνέχεια...
Ο ημιτελικός του Champions League με την ομάδα της Liverpool - η απίστευτη ανατροπή!
Τα τελευταία πέντε παιχνίδια του πρωταθλήματος...
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
Bob4
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5575
Joined: Thu Feb 15, 2007 5:24 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ω Μπάνε Μπάνε...
Status: Ήρθαμε σκαστοί από την κλινική, ΠΑΟΚάρα μου δεν το ξέρουν οι γιατροί..
Location: Στην πόλη του Θεού
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπράβο ρε!!!Σκίσε την μισητή Ρεαλ :twisted: :twisted: :P
jose_thominho
Indispensible
Indispensible
Posts: 1817
Joined: Fri Oct 19, 2007 9:01 pm
Αγαπημένη Ομάδα: παναθηναικος
Location: Πατρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ελα το νταμπλ...με κακα κ ντανιελε ειδες πως ερχεται
Alexis_Z
Indispensible
Indispensible
Posts: 1826
Joined: Sat Oct 27, 2007 1:20 pm
Status: never say never again
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Απ οτι φαινεται ενας ταλαντουχος προπονητης καταξιωνεται οπου και αν παει...
-You can think i'm wrong, but that's no reason to quit thinking.-
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και τώρα η συνέχεια...

21.04.2015
Champions Cup Semi Final Leg 1
Image
Ωχ αμάν... Φάγαμε μια ξεγυρισμένη τριάρα και κόντεψα να βάλω τα κλάματα! Μπουχουχου!!! Χωρίς πλάκα τώρα... Η Λίβερπουλ μας έδειξε στον αγωνιστικό χώρο για ποιο λόγο έχει σηκώσει το Τσου-Λου τα τελευταία δύο χρόνια. Καταπληκτικές όλες οι γραμμές της, ειδικά η επιθετική της γραμμή πετάει φωτιές. Ότι έγινε, έγινε στο πρώτο ημίχρονο. Μας πιέσανε, μας βάλανε στα δίχτυα και μετά κάπως παράτησαν το ματς. Εκεί βρήκαμε κι εμείς λίγο χώρο να παίξουμε τη μπαλίτσα μας και βάλαμε κι ένα γκολ (ας ελπίσουμε να μας βοηθήσει στον επαναληπτικό). Στην έδρα μας θα τα δώσουμε όλα και ότι γίνει. Επαναλαμβάνω όμως πως ο βασικός μας στόχος είναι το πρωτάθλημα...

25.04.2015
Primera Division 34η Αγωνιστική
Image
Μπράβο ρε παλληκάρια... έτσι μπράβο. Το περίμενα πολύ δύσκολο το αποψινό ματσάκι με τη Σεβίλλη, ειδικά μετά τη βαριά ήττα και το διαφαινόμενο αποκλεισμό από τη Λίβερπουλ. Σταθήκαμε στο ύψος των περιστάσεων και πήραμε τρεις πολύ σημαντικούς βαθμούς για τη συνέχεια.

28.04.2015
Champions Cup Semi Final Leg 2
Image
Είπε κανείς ότι δεν γίνονται θαύματα? Μίλησε κανείς απαξιωτικά για την ομάδα μας? Οι υπερόπτες Άγγλοι εμφανίστηκαν στο γήπεδο πιστεύοντας πως τα πάντα είχαν κριθεί στο πρώτο παιχνίδι. Χαχαχα... Πριν καν καταλάβουν τι συμβαίνει, βρεθήκανε πίσω στο σκορ με 2-0! Στο ημίχρονο πρόλαβα να πω "Χωρίς άγχος αλλά με πίστη στις δυνατότητές μας, μπαίνουμε δυνατά στο δεύτερο ημίχρονο! Το ότι φτάσατε ήδη μέχρι εδώ είναι από τις μεγαλύτερες επιτυχίες του συλλόγου..." Τα πόδια των ποδοσφαιριστών λύθηκαν. Στο δεύτερο ημίχρονο η Λίβερπουλ είχε μια φλύαρη υπεροχή, αλλά όχι εκείνο το πνίξιμο του πρώτου αγώνα. Το σφύριγμα της λήξης μας βρίσκει στον τελικό της διοργάνωσης! Ένα ματς είναι... Ή εμείς ή αυτοί...!!!

03.05.2015
Primera Division 35η Αγωνιστική
Image
Η ομάδα των Βάσκων έδειξε σήμερα για ποιο λόγο πέφτει κατηγορία. Ένα μόλις σουτ κι αυτό εκτός εστίας, σε 90 λεπτά αγώνα. Κι εμείς δείξαμε το αντίθετο. Για ποιο λόγο φτάσαμε να διεκδικούμε επί ίσοις όροις το πρωτάθλημα, αλλά και το Champions League!

Βαθμολογία Primera Division 35η Αγωνιστική
Image

Στο επόμενο...
Είμαστε ικανοί για την κατάκτηση του πρωταθλήματος...?
Ο μεγάλος τελικός του Champions League με την ομάδα της ... :?: (έτσι, για να έχει και αγωνία)!
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
Post Reply

Return to “Retire / Resign - Ιστορίες που έφτασαν στο τέλος”