Η Πλατεία άναψε τα φώτα της... [END]

Ήρθαν εδώ και άφησαν το στίγμα τους...Η ξεκούραση των πολεμιστών...
Post Reply
protaris
Trialist
Trialist
Posts: 23
Joined: Sun Dec 16, 2007 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγώ λέω να συνεχίσεις, και τώρα μες τις γιορτές να φορτσάρεις και να τα δώσεις όλα


KEEP GOING....
Η γυναίκα και το κρέας θέλουν

ΧΕΡΙ
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λίγες ώρες μείνανε ακόμα για να τελειώσει η διαδικασία του poll...
Από ότι βλέπω, χάνεται ο ρομαντισμός στην εποχή μας. Οι αξίες με τις οποίες μεγαλώσαμε αρχίζουν να χάνονται επίσης.
Το μόνο που δεν πρόκειται ποτέ να σβήσει είναι το ακόρεστο πάθος όλων όσων ασχολούνται με το FM (και δικαιολογημένα μπορώ να πω)...
Η επιθυμία της πλειοψηφίας είναι σεβαστή (σε μια δημοκρατία το 50+% είναι η πλειοψηφία, για να μην ξεχνάμε και τα βασικά)!
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
User avatar
aiolikos_2007
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Thu Nov 15, 2007 6:35 pm
Football Manager της ομάδας: R.C.D. Espanyol S.A.D.
Αγαπημένη Ομάδα: Αιολικάρα
Location: Monza
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Πολύ καλή ιστορία φίλε, την διαβασα μονορούφι.....
Καλή επιτυχία για το σημερινό ματς στην Πανιωνάρα, και με το καλό στους 32!!!!!!
ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ ΑΙΟ....ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ, ΤΗ ΦΑΝΕΛΑ ΤΟΥ, ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ, ΤΟ ΝΗΣΙ.
ΜΕ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΧΘΕΣ, ΜΕ ΤΗ ΨΥΧΗ ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΑ, ΟΡΑΜΑΤΙΖΟΜΑΙ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΑΙΟΛΙΚΟ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

aiolikos_2007 wrote:Πολύ καλή ιστορία φίλε, την διαβασα μονορούφι.....
Καλή επιτυχία για το σημερινό ματς στην Πανιωνάρα, και με το καλό στους 32!!!!!!
Ααααχ...
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Είναι αλήθεια πως πέτυχα αρκετά πράγματα. Τι να κάνω όμως στη συνέχεια?
Poll ended at Fri Dec 21, 2007 9:57 pm

α) Δέχομαι την προσφορά για ανανέωση συμβολαίου και μένω στην Ατλέτικο 46% [ 30 ]
β) Παραιτούμαι και αναζητώ την τύχη μου σε άλλη ομάδα ή σε άλλο πρωτάθλημα 23% [ 15 ]
γ) Γράφω τους τίτλους τέλους στην Ιστορία και δίνω περισσότερη σημασία στο μωρό μου (μέρες που είναι) 29% [ 19 ]

Αυτά είναι τα τελικά αποτελέσματα του poll... Ευχαριστώ όλους όσους ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα...

Συνεχίζεται...
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Ωραία....άντε...βουρ....


ΥΓ: Χαιρετίσματα απο Ινδονησία... 8)
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και τώρα η συνέχεια...

Η αγωνιστική σεζόν μόλις τέλειωσε και όλοι συμφωνούν πως ήταν μια πολύ πετυχημένη χρονιά, μιας και ο σύλλογος έφτασε στην κορυφή της Ευρώπης έπειτα από 52 χρόνια, όπως επίσης κατέλαβε την 2η θέση στη βαθμολογία πίσω από τη συμπολίτισσα και αιώνια αντίπαλο Real Madrid...

Είχα ήδη κάτι περισσότερο από δύο χρόνια στον πάγκο της ομάδας και ενώ περίμενα πως και πως πρόταση για ανανέωση του συμβολαίου μου, αυτή δεν ερχόταν. Παράλληλα υπήρχε στο προσκήνιο το ενδεχόμενο να αναλάβω τις τύχες της ομάδας της Valencia, η οποία σκεφτόταν το μέλλον του τωρινού της προπονητή και οι φήμες με ήθελαν ως αντικαταστάτη. Έτσι μέσα στο μυαλό μου έπλαθα διάφορα σενάρια (ακόμη και να παραιτηθώ από τον πάγκο της Ατλέτικο και να συνεχίσω την καριέρα μου σε άλλο πρωτάθλημα).

Κάπου εκεί όμως χτύπησε το τηλέφωνο... ήταν ο Πρόεδρος της ομάδας αυτοπροσώπως και επιθυμούσε να συναντηθούμε στα γραφεία του συλλόγου (κι έτσι έγινε).

Ruben Sepulveda κ. Jaime Poursas είμαι πολύ ικανοποιημένος από το έργο σου στην ομάδα. Όλοι πλέον στη Μαδρίτη είναι υπερήφανοι για την πορεία του συλλόγου τη χρονιά που τελείωσε και πλέον η επιθυμία μας είναι να οδηγήσουμε αυτόν τον σύλλογο ακόμη ψηλότερα.
Jaime Poursas Χαίρομαι που η ομάδα πλέον έχει κερδίσει πάλι την εμπιστοσύνη του κόσμου και είμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένος και από την κατάκτηση του UEFA Cup. Έτσι ξανακερδίσαμε τη θέση μας στην ελίτ του Ευρωπαϊκού ποδοσφαίρου.
Ruben Sepulveda Η ομάδα πια έχει πάρει το δρόμο της και θέλουμε από εσένα να την οδηγήσεις και στην κατάκτηση ενός εγχώριου τίτλου.
Jaime Poursas Ναι, πιστεύω πως η κατάκτηση του κυπέλλου ή του πρωταθλήματος πρέπει να είναι κάθε χρονιά στόχος για την ομάδα.
Ruben Sepulveda Χαίρομαι που συμφωνούμε σε αυτό το θέμα. Επιθυμία λοιπόν όλων είναι να σου δώσουμε τη δυνατότητα να συνεχίσεις το έργο σου στο σύλλογο, ανανεώνοντας το συμβόλαιό σου για ακόμα 2 χρόνια.
Jaime Poursas Νομίζω κ. Πρόεδρε πως προς το παρόν έλω λίγες μέρες να ξεκουραστώ. Ήταν μια πολύ δύσκολη χρονιά αυτή που μόλις τελείωσε και χρειάζομαι λίγες στιγμές χαλάρωσης.
Ruben Sepulveda Κανένα πρόβλημα. Η πρότασή μου και το καινούριο συμβόλαιο θα σου σταλεί με FAX τις επόμενες ημέρες. Ελπίζω να απαντήσεις θετικά και μαζί να οδηγήσουμε αυτήν την ομάδα στη θέση που της αξίζει.
Jaime Poursas Ωραία λοιπόν. Οπότε θέλω να πιστεύω πως μέχρι τα μέσα της επόμενης εβδομάδας θα λάβετε την τελική μου απάντηση.
Ruben Sepulveda Πολύ καλά λοιπόν. Θα τα πούμε μόλις επιστρέψεις στη Μαδρίτη.

Image

Η αλήθεια είναι πως ζήτησα μια εβδομάδα για να σκεφτώ το μέλλον μου. Σίγουρα επιθυμούσα να συνεχίσω το έργο μου στην Ατλέτικο, αλλά αν παρουσιαζόταν μια καλή πρόταση από το Ιταλικό πρωτάθλημα, δεν θα έλεγα όχι...
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έπειτα από 10 ημέρες πλήρους ηρεμίας και χαλάρωσης με φίλους και συγγενείς, ήρθε η ώρα να επιστρέψω στην Μαδρίτη. Αυτές τις 10 μέρες δεν υπήρξε κάποια πρόταση από άλλη ομάδα της Ισπανίας ή άλλης χώρας κι έτσι χωρίς δισταγμό δέχθηκα την, ομολογουμένως, πολύ καλή πρόταση για ανανέωση του συμβολαίου μου με την Ατλέτικο.

Οι στόχοι που θέσαμε, σε πλήρη συμφωνία και με την επιθυμία της Διοίκησης, ήταν η διεκδίκηση του πρωταθλήματος, αλλά και μια αξιοπρεπής πορεία στο Champions League της ερχόμενης περιόδου.

Η ομάδα έχοντας ανασάνει κατά πολύ μεγάλο βαθμό οικονομικά, μου έκανε γνωστό πως για φέτος θα είχα στη διάθεσή μου περίπου 42.000.000 ? για μεταγραφές, ποσό καθόλου ευκαταφρόνητο. Αυτό βέβαια δε σημαίνει πως πρέπει να επαναλάβουμε τα λάθη του παρελθόντος και να προβώ σε αλόγιστη χρήση αυτού του ποσού. Θα δούμε τι υπάρχει στην αγορά από ελεύθερους παίκτες, ικανούς να βοηθήσουν να πετύχουμε τους στόχους μας κι αν δεν συμπληρώσουμε το ρόστερ, τότε μόνο θα κινηθούμε για να κλείσουμε κάποια μεταγραφή αγοράζοντας κάποιον ποδοσφαιριστή...

Image

Παράλληλα συμφωνήσαμε και για τα μπόνους που θα λάβουν οι ποδοσφαιριστές σε περίπτωση κατάκτησης κάποιου από τους τρεις τίτλους που θα διεκδικήσουμε τη νέα χρονιά...

Image

Η οικονομική άνθηση του συλλόγου φαίνεται και στα παρακάτω screenshots, γι' αυτό και φέτος μας δίνεται η δυνατότητα να διαχειριστούμε τόσο μεγάλα ποσά, για μεταγραφές και συμβόλαια ποδοσφαιριστών...

Image

Image

Στόχος του συλλόγου φέτος είναι να ξεπεράσουμε τα 200.000.000 ? σε έσοδα και αν μπορούμε να έχουμε λιγότερα έξοδα από την περσινή χρονιά... Σε αυτό θα μας βοηθήσει η μείωση των μισθών που λαμβάνουν ήδη οι ποδοσφαιριστές μας, αλλά και μια πολύ καλή παρουσία στο Champions League (θεωρώ πως πιθανή συμμετοχή μας στα ημιτελικά, θα μας δώσει αυτή τη δυνατότητα)...

Παράλληλα, σε πλήρη συμφωνία με τη Διοίκηση, αποφασίσαμε να κάνουμε κάποιες εργασίες επέκτασης του γηπέδου μας, καθώς και κάποιες αναβαθμίσεις στις ακαδημίες και στο προπονητικό κέντρο...

Image
Image

Πλέον είμασταν απόλυτα έτοιμοι για να σχεδιάσουμε τη μεταγραφική μας ενίσχυση...
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έπρεπε να κινηθούμε πολύ προσεκτικά στη μεταγραφική αγορά και η κατάκτηση του UEFA Cup την περασμένη χρονιά μας έδωσε την ευκαιρία να φέρουμε στην ομάδα έναν από τους κορυφαίους ποδοσφαιριστές στον πλανήτη...Τον Kaka με ελεύθερη μεταγραφή από την AC Milan...

Image

Παράλληλα, αποδεσμεύσαμε από την ομάδα τους Jose Antonio Reyes, Pablo, Maxi Rodriguez και Antonio Lopez, φέρνοντας στην ομάδα νεαρότερους, αλλά το ίδιο ποιοτικούς ποδοσφαιριστές. Έτσι μειώσαμε αρκετά και το budget στους μισθούς, κάτι που θα φανεί στο τέλος της χρονιά όταν κάνουμε τον οικονομικό απολογισμό του συλλόγου...

Έναρξη αγωνιστικής περιόδου 2014 - 2015

Image

Image
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
Galacticos
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2407
Joined: Sun Oct 28, 2007 7:35 am
Football Manager της ομάδας: The Lockes F.C
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Real Madrid
Status: Don't tell me what I can't do.
Location: Ποσειδώνιο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κι όμως είναι αλήθεια................


















Image



Ντακσ η ιστορία πάει σε άλλη διάσταση ....τα θέλουμε όλα τώρα...δεν υπάρχει δικαιολογία... :drinking:
Image
chronis4 wrote:Τόσο καιρό διάβαζα τα πόστς του Γκαλ περί Κιάμου και λέω δε μπορεί,υπερβάλλει.
Χθες κατάλαβα κάτι.
Και λίγα λέει. 8)
Dawn Rider wrote:Εάν προβληθούν οι 6 seasons της σειράς σε ένα 2-hour special από την οπτική γωνία του Λοκ μόνο, θα έχουμε μαζικές αυτοκτονίες θεατών από τα επίπεδα γαματότητας.
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Galacticos wrote:Κι όμως είναι αλήθεια................

Image

Ντακσ η ιστορία πάει σε άλλη διάσταση ....τα θέλουμε όλα τώρα...δεν υπάρχει δικαιολογία... :drinking:
Χαχαχα... έτσι παιχταρά μου, έτσι όπως τα λες είναι. Και πίστεψέ με, η ιστορία θα αποδείξει ότι ο Κακάς είναι αυτό μας έλειπε τόσο καιρό...

Έχε υπομονή...
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οι αγωνιστικές μας υποχρεώσεις ξεκινούσαν στις 24 Αυγούστου με την Cadiz C.F.,S.A.D. στο ανακαινισμένο Vicente Calderon και στις 29 του ίδιου μήνα είχαμε να αντιμετωπίσουμε τη Liverpool για το European Super Cup...

Πρώτα απ' όλα όμως έπρεπε να "μοντάρω" την ομάδα, μιας και αρκετές θα είναι οι αλλαγές στο βασικό σχήμα σε σχέση με αυτό της περασμένης περιόδου...

Έτσι κλείσαμε κάποια φιλικά παιχνίδια και ιδού, συνοπτικά, τα αποτελέσματα...

Image

Τα φιλικά που δώσαμε δεν ήταν ιδιαίτερα δυνατά, αν εξαιρέσουμε το πρώτο ματς, αλλά βγήκαν πολύ χρήσιμα συμπεράσματα... Ας δούμε ποιοι παίκτες ξεχώρισαν...

Joao Carlos
Ο φύλακας-άγγελος της ομάδας. Ένας από τους καλύτερους GK στην ηλικία του (ίσως ο καλύτερος)!

Image

Tommaso Vailatti
Το δεξί μας χαφ, ένας από τους καλύτερους στις ασίστ στο πρωτάθλημα...

Image

Sylvain Marveaux
Το αριστερό μας χαφ, κατ' εικόνα και καθ' ομοίωση του Tommaso...

Image

Kaka
Τι να πει κανείς... ήδη τον λατρεύουν όλοι στη Μαδρίτη!

Image

Daniele Vantaggiato
Το θωρηκτό της επίθεσης. Από τα αζήτητα και τον πάγκο, με τον ερχομό μου βασικός και αναντικατάστατος. Απλά ο καλύτερος Target-Man που έχω δουλέψει ποτέ...

Image

Είμασταν πλέον έτοιμοι για να ξεκινήσουμε ακόμα μια χρονιά γεμάτη υποχρεώσεις, αλλά και φιλοδοξίες για κάτι καλύτερο από τη σεζόν που τελείωσε...

Η συνέχεια μετά τα Χριστούγεννα...
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
tanasis1990
Rotation
Rotation
Posts: 1010
Joined: Wed Nov 22, 2006 1:24 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Μίλαν,Λίβερπουλ, Βαλένθια
Location: Νίκαια-Leicester
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δείξε και κανένα screenshot του Νίνη,του Μάκου και του Dalla Valle....Είμαι περίεργος να δω πώς έχουν εξελιχθεί.....
Man0lios
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5311
Joined: Sat Nov 17, 2007 2:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

η ομαδα φαινεται κορυφαια...τι μπορει να πει κανεις με bouzani,nini,kaka που αποκτηθηκαν ως ελευθεροι....:drinking:
jamiespoursas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 743
Joined: Mon Mar 19, 2007 1:17 pm
Football Manager της ομάδας: Προσεχώς...
Αγαπημένη Ομάδα: Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.
Status: Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε Πανιώνιος.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

24.08.2014
Primera Division 1η Αγωνιστική
Image
Ξεκίνημα με νίκη στο πρωτάθλημα (η καλή αρχή απ' το πρωί φαίνεται). Είναι νωρίς για να βγουν τα πρώτα συμπεράσματα, αλλά σίγουρα με τις μικρομεσαίες ομάδες δεν θα αντιμετωπίσουμε ιδιαίτερα προβλήματα. Η ομάδα έχει πολύ ποιότητα και σε τέτοια ματς δύσκολα θα έχουμε απώλειες...

29.08.2014
European Super Cup
Image
Ο τελικός του Super Cup κάθε άλλο παρά μας αφήνει ευχάριστες αναμνήσεις. Η ομάδα της Liverpool, η οποία για δύο συνεχόμενες χρονιές κατακτά το Champions League, απέδειξε πως δίκαια έχει επιτύχει όλα αυτά. Εμείς απλά παραδοθήκαμε στην ανωτερότητά της. Η συνέχειά μας πρέπει να είναι καλύτερη...

01.09.2014
Primera Division 2η Αγωνιστική
Image
Είπαμε, εύκολα ή δύσκολα, τέτοια ματς τα έχουμε. Αυτή είναι η ειδοποιός διαφορά μας με πέρυσι...

13.09.2014
Primera Division 3η Αγωνιστική
Image
Τρίτη συνεχόμενη νίκη και συνεχίζουμε πολύ καλά στο πρωτάθλημα. Από τις μέχρι τώρα εμφανίσεις μας, πιστεύω πως φέτος έχουμε τις δυνατότητες για κάτι μεγάλο. Στα επόμενα ματς θα φανεί αν είμαστε ικανοί για κάτι τέτοιο...

Η κλήρωση για το Champions League μπορεί κανείς να πει πως είναι στα μέτρα μας, αφού ουσιαστικά μόνο η Μάντσεστερ είναι μεγάλο όνομα. Σίγουρα μπορούμε να περάσουμε στην επόμενη φάση, αλλά γιατί όχι με λίγη τύχη και στην ορυφή του ομίλου...

Image

16.09.2014
Champions Cup GrpC 1η Αγωνιστική
Image
Ποιο δύσκολα από ότι δείχνει το τελικό αποτέλεσμα, κάναμε καλό ποδαρικό και στη φάση των ομίλων του Champions League. Φέτος πιστεύω πως επιθετικά θα σπάσουμε κάθε ρεκόρ. Αμυντικά όμως θέλουμε βελτίωση...

20.09.2014
Primera Division 4η Αγωνιστική
Image
Η ομάδα δείχνει χαρακτήρα και στα μεγάλα παιχνίδια. Αν και δεν παίξαμε πολύ καλά, η ποιότητά μας στην επίθεση μας έδωσε το δικαίωμα να απειλήσουμε πολλές φορές την αντίπαλη άμυνα και τελικά να πετύχουμε δύο πανέμορφα γκολ και να φύγουμε με το βαθμό της ισοπαλίας...

24.09.2014
Primera Division 5η Αγωνιστική
Image
Εκπληκτικό ματς!!! Προηγηθήκαμε 3-0, το σκορ έγινε 3-2 και τελικά κερδίσαμε 5-3...!!! Η επίθεσή μας για άλλη μια φορά με οργανωτές τους Kaka, Vailatti, Marveaux και εκτελεστές τους Vantaggiato, Paez έκανε άνω κάτω την αντίπαλη άμυνα. Η δική μας άμυνα όμως θέλει πολύ μεγάλη βελτίωση...

Βαθμολογία Primera Division 5η Αγωνιστική
Image
Last edited by jamiespoursas on Wed Dec 26, 2007 2:19 pm, edited 1 time in total.
Γιατί είμαι ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ...

Είσαι αξιοπρεπής; Γίνε ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΜΠΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΕ... Η ΣΜΥΡΝΗ, ΜΑΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ
Post Reply

Return to “Retire / Resign - Ιστορίες που έφτασαν στο τέλος”