Ακόμα μια;;;

Σηκώστε μανήκια και μπείτε στο κόσμο των ιστοριών. Αξίζει...
Post Reply
User avatar
philippos1611
Rotation
Rotation
Posts: 1035
Joined: Thu Mar 10, 2005 11:34 pm
Football Manager της ομάδας: ΟΣΦΠ
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,BΑRCELONA
Location: Κερατσινι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γνωρίζω οτι το νεο FM βγαινει σε ενα μηνα περιπου(μεσα Νοεμβρη) αλλα δεν αντεχα αλλο χωρις FM. Είχα να παιξω και περιπου 2 μηνες!!! Ζητω συγνωμη προκαταβολικά από όσους κουραζω με μια ακομα ιστορια από το 08.... Η αληθεια ειναι οτι το παιχνιδι ειχε χασει το ενδιαφερον του εν αναμονη των αλλαγων του 09....Αν και απο το 09 δεν με συγκινει ουτε το 3d,ουτε φυσικα η επιλογη γυναικας manager(αν και συμφωνω με αυτη τη προσθηκη), αλλα η αυξηση του ρολου των media, των rumors, οι συνεντευξεις τυπου, και η στατιστικη αναλυση του παιχνιδιου απο τον Assistant(καιρος ηταν να γινει ουσιαστικος ο ρολος του Assistant).......και φυσικα εκμαθηση ειδικών κινησεων στους παικτες

Oποτε λιγη ακομα υπομονη και μετα πάλι καψιμο!!!!

Ας πουμε δυο λόγια για το νεο μου ξεκινημα στο 08....
Ομαδα:

Image

Στόχοι:

1.Πρωτάθλημα :cup:
2.Κυπελλο :cup:
3.Super Cup :cup:
4.Πρόκριση από Ομιλους Champion's League ή τελικό ΟΥΕΦΑ :yea:
5.Αναβάθμιση Και αξιοποιηση νεων παικτών :newb:
6. Προσπάθεια ομοιογενειας ομαδας(αρκετοι Ελληνες,οχι πολλες διαφορετικες εθνικοτητες κλπ)


Τερματοφύλακες....

1.Αντώνης Νικοπολίδης....Βασικός Gk,για φέτος....
Image

2.Αναζητείται....
3.Παναγόπουλος.... Πιστέυω οτι μπορεί να αναλάβει σε λίγα χρόνια....Θέλει δουλεία και παιχνίδια....
Τransfer Listed:Kovac P. & Ντουγέρογλου.....

DR....
1.Tοροσίδης
2.Γκαλιτσιος
Νέο αίμα που ήρθε από.....τον ΒΑΖΕΛΟ (: (: (: (: (: (: (: (: (: (: (:
Image
3.Πατσατζόγλου...
Δυσκολη επιλογη για το Βασικό αφου πιστευω εξισου και στο Τόρο και στο Γκαλιτσιο...Αναλογα τη φορμα τους θα χρησιμοποιηθουν.
Αξιολογο Backup ο Πατσατζόγλου που δεν μπαινει Transfer Listed κυριως για την ευχαίρια του να χρησιμοποιηθει και σε αλλες θεσεις....
Πάντος και Ζεβλάκοφ Transfer Listed....

DL....
1.Leonardo
Image
2.Aναζητείται....
3.Aναζητείται....
Ρ.Μπράβο,Domi Transfer Listed....

DC.....
1.ΑΝΤΖΑΣ.......Βασικό στέλεχος της 11αδας
2.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α..... Παικτης 11αδας....
3.Αναζητείται ο 3ος γιατί ο Παπαδόπουλος Α. μου κανει λιγος για τον Ολυμπιακο....
4.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. Δυστυχως μεχρι το Φεβρουαριο δεν μπορω να τον χρησιμοποιησω λογω ηλικιας αλλα ανεβαινει στη πρωτη ομαδα για να παρει γευση.... Personal Tutoring By P.Antzas....

MR.
1.L.Galletti Image
2.Belluschi
Image
3.Mενδρινός...Πιστευω αρκετα στο νεο για αυτο του εχω το Belluschi personal tutor....
Σίσιτς,Όσκαρ Transfer Listed

ML.
1.Tζόλε για μια τελευταία χρονιά
2.Λέτο,δανεικό από Λίβερπουλ
3.Γ.Παπαδόπουλο...ο Αντικαταστάτης του Τζόλε....

MC....
1.Dudu Cearense
Image
Για να είμαι ειλικρινής ο Ζιλμπέρτο Σίλβα με έπεισε για να αποδεχτώ την προσφορά του Ολυμπιακού και να έρθω σε λίγες ώρες στην Αθήνα. Μίλησα και με τον Λεονάρντο, ο οποίος επίσης μου ανέφερε ότι όλα είναι καταπληκτικά στον Ολυμπιακό και μου είπε ότι δεν πρέπει καν να το σκεφτώ. Μίλησα με τον κύριο Χρυσικόπουλο στο τηλέφωνο και κατάλαβα πόσο με ήθελαν. Η απόφαση έπειτα από όλα αυτά ήταν εύκολη. Επιτέλους πραγματοποιείται το όνειρο μου. Φεύγω από τη Ρωσία και πάω σε μια καλή ευρωπαϊκή ομάδα. Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος και θέλω να υποσχεθώ στον κόσμο του Ολυμπιακού ότι θα τα δώσω όλα για να φτάσει η ομάδα όσο πιο ψηλά γίνεται. Ανυπομονώ να βρεθώ αύριο στο Καραϊσκάκη και να γνωρίσω τον κόσμο της ομάδας.

2.Iεροκλής Στολτίδης
Για το ρόλο του στο παιχνίδι του Ολυμπιακού: «Προσωπικά προσπαθώ να κάνω όσο καλύτερα την δουλειά μου. Αν χρειαστεί να βοηθήσω τους συμπαίκτες μου θα το κάνω εξαρτάτε από το παιχνίδι. Η αλήθεια είναι πως όλα τα φώτα πέφτουν στους επιθετικούς και τις επιθετικές ενέργειες, έτσι είναι το ποδόσφαιρο και έτσι είναι η ζωή, όπου και εκεί κάνουν δουλειές που δεν έχουν δόξα αλλά πρέπει να γίνει. Πάντα μου άρεσε το επιθετικό ποδόσφαιρο το σύγχρονο ποδόσφαιρο ζητάει σε όλους να επιτίθενται».
Για το πρωτάθλημα: «Δεν έχουμε δει κάτι διαφορετικό. Ίσως κάποιες ομάδες όπως πέρσι ο Αστέρας να βγουν. Περιμένω πιο δυνατό ΠΑΟΚ όπως και φαίνεται, αλλά γενικά τα πράγματα είναι ίδια και φέτος. Θα είναι κάπως καλύτερα για τις μεγάλες ομάδες και το ποδόσφαιρο που θα παίξουν. Ακόμα όμως είναι νωρίς αλλά έχω την αίσθηση ότι τα πράγματα θα είναι καλύτερα χωρίς να υπάρχουν πολλές αλλαγές».
Για τους συνδιεκδικητές του τίτλου «Μου φαίνονται πιο δυνατοί από προηγούμενες χρονιές, καθώς έχουν ενισχυθεί σημαντικά, ενώ είναι και πιο ενθουσιώδες για κατάκτηση του τίτλου. Ο Ολυμπιακός έχει πολύ καλό ρόστερ, όμως δεν φτάνει μιας και χρειάζεται συνδυασμός πραγμάτων και αυτό θα φανεί στην πορεία».
Για την Εθνική ομάδα: «Έχει κλείσει το θέμα για την Εθνική και για το μέλλον και για το παρελθόν. Δεν ήταν ποτέ πληγή για μένα η εθνική μα κάτι ιερό. Από την στιγμή πάντως που δεν ήταν αναγκαίο να βρεθώ στην ομάδα δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα Βέβαια η αλήθεια είναι ότι έχασα πολλά πράγματα που αν ήμουν εθνική θα τα είχα κερδίσει αλλά αυτά τώρα δεν αλλάζουν».
Τέλος κάνει μια δήλωση με την οποία δείχνει και την εξωαγωνιστική του αξία: «Αυτά που έχω κερδίσει ως ποδοσφαιριστής και σαν άνθρωπος είναι απίστευτα. Αυτά που έχω προσφέρει σε αυτά που έχω πάρει είναι σταγόνα στον ωκεανό. Έχω κερδίσει απίστευτα πράγματα».



και μετά υπάρχουν πολλοί παίκτες που μπορουν να παιξουν στο χωρο του κέντρου
Image

και επίθεση
1.Darko Kovacevic
Image
2.Diogo
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Pw7CYRULQPE[/youtube]

«Πλέον είμαι παίκτης του Ολυμπιακού. Από σήμερα κιόλας είμαι γαύρος. Θέλω να βοηθήσω την ομάδα να πετύχει στόχους. Γνωρίζω καλά σε ποιο ματς πρέπει να βάλω γκολ, στον Παναθηναϊκό. Ελπίζω να βάλω γκολ και να νικήσουμε», είπε στις πρώτες του δηλώσεις ο Βραζιλιάνος άσος.

«Εγινε αυτό που ήθελα από την πρώτη στιγμή. Η αργοπορία της μεταγραφής μου οφείλεται στη στάση της διοίκησης της Πορτουγκέζα που άλλαζε συνέχεια», συμπλήρωσε ο Ντιόγκο που θα βάλει την υπογραφή του σε συμβόλαιο πενταετούς διάρκειας.



3.Μητρογλου
4.Αναζητειται........

Περιμένω προτάσεις για παικτες στις θέσεις που ζητούνται..........
Ziglak13
Amateur
Amateur
Posts: 213
Joined: Sun Aug 17, 2008 9:47 pm
Football Manager της ομάδας: Napoli
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Leeds,Chelsea.
Location: Χίος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τι μπατζετ εχεις περιπου :?:
User avatar
philippos1611
Rotation
Rotation
Posts: 1035
Joined: Thu Mar 10, 2005 11:34 pm
Football Manager της ομάδας: ΟΣΦΠ
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,BΑRCELONA
Location: Κερατσινι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

13 εκ. και οτι βγαλω από πωλήσεις -kavouras
Ziglak13
Amateur
Amateur
Posts: 213
Joined: Sun Aug 17, 2008 9:47 pm
Football Manager της ομάδας: Napoli
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Leeds,Chelsea.
Location: Χίος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για επιθεση παρε toto tamuz φοβερος παιχτης και εξεληξημος.
Καπου στα 2-2,5 εκ θα κοστιζει.
DL Προσπαθησε να παρεις δανεικο insua,αλλιως και ο sakho κατι λεει
User avatar
philippos1611
Rotation
Rotation
Posts: 1035
Joined: Thu Mar 10, 2005 11:34 pm
Football Manager της ομάδας: ΟΣΦΠ
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,BΑRCELONA
Location: Κερατσινι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τον Tamuz δεν τον είχα καν υπόψη...
Τον Ινσουα και τον Σακχο τους παρακολουθούσα αλλα είναι δυσκολο να ερθουν......

Για την ώρα δοκιμάζεται στο Ρέντη για 2 εβδομάδες ο Ρονάλντο......
Image

Τα θετικά:
Είναι μεγάλο ταλέντο και για ελληνικό πρωτάθλημα απλά Τέλοιος...Δεν μπορεί κανεις να τον σταματήσει....και λατρεύει τα ντέρμπι
Image
αλλα θα παιζει ποτε; η θα ξανατραυματιστει μια και εχει μεγαλο ιστορικό;;;

Εκτός αυτού είναι 1.80μ και 88 κιλα αρα ο ΔΜΣ ειναι 27 που σημαινει Υπέρβαρος...
http://www.medlook.net/kids/weight.asp
Kwstas12345
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7330
Joined: Wed Nov 14, 2007 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Man Utd,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλή λύση,αλλά εγώ θα προτιμούσα έναν εκ των Bogdan Stancu ή Steffen Iversen.O δεύτερος είναι μηχανή του γκολ.
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.”

Tyrion Lannister
User avatar
tasosbin
National Manager
National Manager
Posts: 9253
Joined: Thu Oct 18, 2007 12:02 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Liverpool F.C.
facebook προφίλ: tasosbin
Location: Κυπαρισσία
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
Contact:

παρε τον ροναλντο χθες! θα παιξει μια χαρα :wink:
:liverpool:
User avatar
philippos1611
Rotation
Rotation
Posts: 1035
Joined: Thu Mar 10, 2005 11:34 pm
Football Manager της ομάδας: ΟΣΦΠ
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,BΑRCELONA
Location: Κερατσινι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τον Stancu δεν τον ηξερα.... Θα δω τα χαρακτηριστικα του τώρα....Τον Ιβερσεν πολύ καλή λύση και οικονομική....Μπαίνει ψιλά στη λίστα για μεταγραφή....Ευχαριστώ για τις προτασεις.... Μου δινετε και αλλες λυσεις που δεν ηξερα.......


Συμφωνία επετεύχθει με την Βραζιλιάνικη ομάδα Β΄κατηγορίας Brasiliense Futebol Clube Taguatinga ως affiliated club για να λαβράκια από τη Βραζιλία....
Image
Το στάδιο Boca do Jacar?
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=n6vf3MvxAME[/youtube]
και η ιστορία
Campe?o Brasileiro 2004 - Serie B
Image
:: Campe?o Brasiliense 2008
:: Campe?o Brasiliense 2007
:: Campe?o Brasiliense 2006
:: Campe?o Brasiliense 2005
:: Campe?o Brasiliense 2004
:: Vice Campe?o Brasiliense em 2003
:: Campe?o Brasileiro da S?rie "C" em 2002
:: Vice Campe?o da Copa do Brasil em 2002
:: Campe?o Brasiliense 2? divisao em 2000

Outras categorias:

:: Campe?o Brasiliense de Juniores em 2007
:: Campe?o Brasiliense de Juniores em 2006
:: Campe?o Brasiliense de Juniores em 2005
:: Campe?o Brasiliense de Juniores em 2004
:: Copa de Futebol Sub 20 em 2004
:: Campe?o Brasiliense de Juniores 2003
philip21
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3525
Joined: Wed Jan 09, 2008 6:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK,Barca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ ωραία ιστορία φίλε... :wink:
User avatar
philippos1611
Rotation
Rotation
Posts: 1035
Joined: Thu Mar 10, 2005 11:34 pm
Football Manager της ομάδας: ΟΣΦΠ
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,BΑRCELONA
Location: Κερατσινι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σε σύκριση με τον Ταμουζ δεν συγκρίνεται ο Ροναλντο....
Ενώ και με τον πολυ καλο Ιβερσεν.....
Image
δείχνει να κερδίζει τις εντυπώσεις.......

ενώ ο ΟΣΚΑΡ
Image
υπεγραψε στην ομάδα της ΚΑΤΑΝΙΑ αντί 3.9 εκ. ?
Image

Ωστόσο δεν τα βρήκαμε στα οικονομικά με τον Ρονάλντο....(Υπήρχε μια διαφορα 20.000?-ο Ροναλντο ηθελε 56.000 ? τη βδομαδα,ο συλλογος με αφηνε μεχρι 31.000?)
Για αυτό στραφήκαμε στη λύση Ιβερσεν που είχε ήδη συμφωνήσει και ήταν stand by...
Αλλα μεχρι να τελειωσει η εβδομαδα συμφωνήσαμε με την
Image
για το δανεισμό του 23χρονου Αργεντίνου Φ.Καβενάγκι..........
Image

και ετσι η μεταγραφη του Ιβερσεν δεν εγινε ποτε....
Οποτε η επιθεση του Ολυμπιακου αποτελειτε από Κοβασεβιτς,Ντιογκο,Μητρογλου,Καβεναγκι....
Ευκαιρια να ψαξουμε τώρα για τερματοφυλακα,DL,DC......


Απολάυστε διάφορες στιγμές του
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Y5kgh6KdMcE[/youtube]
User avatar
TazZ
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 25477
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Chelsea
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Status: I intend to spam forever. So far, so good.
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Κλασσικη ιστορια με ΟΣΦΠ, αλλα πολυ ωραια παρουσιαση!

Μπραβο! :-D
Tsakalaki wrote:Όσο σε ταξιδεύει ένα γκολ στο FM δε σε ταξιδεύει τίποτε άλλο.
User avatar
philippos1611
Rotation
Rotation
Posts: 1035
Joined: Thu Mar 10, 2005 11:34 pm
Football Manager της ομάδας: ΟΣΦΠ
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,BΑRCELONA
Location: Κερατσινι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ενώ τελικά ο Ρονάλντο κατέληξε στη ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ.....
και ο Ρ.Μπράβο στη Μπλάκμπερν έναντι 3.3 εκ. ?

Τις υπόλοιπες θεσεις δεν καταφέραμε να τις καλύψουμε ενώ δεν καταφέραμε να ξεφορτωθούμε τους
Κοβατς,Ντουγερογλου,Ζεβλακοφ,Παντο,Ντομι,Σισιτς.........οπότε η ομάδα για τη χρονιά 2007-2008 είναι:

Image

Και η νέα χρονιά ξεκινάει...
Image

1η αγωνιστική:ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ...
Η ώρα το βράδυ της Κυριακής πλησίαζε 9:00
Κόσμος από νωρίς είχε γεμίσει το Γ.Καραισκάκης και δημιουργούσε μια πολύ ζεστή ατμόσφαιρα...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KtX84Up4Gpg[/youtube]
Spoiler: show
Παρακαλούνται οι καρδιακοι φιλοι της ΑΕΚ να μην δουν τα βιντεο.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RMZBFkG6ooM[/youtube]

Ο Δώνης κατέβηκε στο Φάληρο με ενα 4-1-2-1-2 και με τον Λοσάντα στην εντακάδα(απόκτημα της Αεκ το καλοκαιρι)
Image

Τα πράγματα ξεκίνησαν ασχημα αφου από ενα πλάγιο από τα αριστερά ο Djebour πέρασε τη μπάλα στο Λοσάντα στο ημικύκλιο της περιοχής,κάνει το σουτ η μπαλα χτυπαει πάνω στο Ιερο και καταληγει στο αμαρκάριστο Σκόκο που κάνει το 0-1 στο 3'

Αναγκαζόμαστε να αλλαξουμε συστημα και δοκιμαζουμε στο 12' το
Image

αλλά στο 18' ο Burns ανοιξε στα δεξια για το Σκοκο,ο Λεοναρντο κάπου -jerk (αμα τον πιασω στη προπονηση μετα.... -ksilo -ksilo -ksilo )και ετσι εκανε με ανεση στο 18' το 0-2....
Αμεση αναπροσαρμογη του συστηματος.....
Image
και αμεσα αποτελεσματα...1 λεπτο αργοτερα ο Γκαλιτσιος βγαζει τη σεντρα ο Ντιογκο κερδιζει στον αερα τον Λοσαντα και κανει το 1-2......σαν να επαιζε με....Ξανθη!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=04VsR6n65c0[/youtube]
Image
και ενω η πιεση αυξάνεται για τους φιλοξενούμενους ο Λεοναρντο βγαζει μια ωραια μπαλια στο Τζολε στα αριστερα που ανενοχλητος στελνει τη μπαλα συστημενη στο πισω δοκαρι και το κεφαλι του Νταρκο για το 2-2 στο 42'
Image
Βγαινει ο Τζολε και Γκαλεττι και μπαινουν Λετο και Ντουντού.....
H πιεση συνεχιζεται και στο 47' μολις ξεκιναει το β' μερος ο Μπελουτσι σεντραρει στο Ντιογκο,κανει το κοντρολ και το σουτ μπροστα στο Κυργιακο η μπαλα χτυπαει στο ποδι του και καταληγει στα διχτου του Σαχά.... 3-2

55' ο Χουαν Φραν με πλαγιο περναει τη μπαλα μεσα στη περιοχη για το Σκοκο.Πανω του πεφτουν οι Λεοναρντο,Αντζας,Παπαδοπουλος Α. αφηνωντας ξεμαρκαριστο τον Λοσαντα που περνωντας τη πασα του Σκοκο επρεπε απλα να τη σπρωξει στα διχτυα για το 3-3
Περναει ο Καβεναγκι αντι του Νταρκο.......
7΄λεπτα αργοτερα στο 62' ο Γκαλιτσιος διωχνει μακρια τη μπαλα απο την αμυνα ο Καβεναγκι κυνηγαει προλαβαινει την εξοδο του Σαχά και 4-3!!!

Image

71' O ΜπριακοςImage αποφασιζει να βγαλει τη δευτερη -kitrinh και :karta: στον Στολτιδη......

χωρις το μηχανακι μας στο κεντρο η πιεση ηταν τεραστια και τελικα στο 81' ο Ζορο Image
κανει το σουτ ο Αντζας προσπαθει να κοψει τη μπαλα στο τακλιν που επιχειρησε αλλα η μπαλα περασε χιλιοστα διπλα και κατεληξε στο 4-4!!!

και σαν να μην εφτανε αυτό στο 90+2' ο Ντουντού χαριζει χαριζει τη νικη στην Αεκ αφου στην αμυνα κρατησε τη μπαλα αντι να πασαρει και ο Burns εκλεψε ανετα για να τελειωσει τη φαση ο Μπλανκο με το 2ο του γκολ....

Τελικο σκορ....Image
ενω την αλλη μερα οι εφημεριδες εκαναν λογο για το θριαμβο των κιτρινων
Image
και το ναυαγιο -titanikos το δικο μας
Image

Σιγουρα επικρατει απογοητευση.Χασαμε ενα δικο μας παιχνιδι στο σημειο που δεχθηκαμε τη κοκκινη...Με 11 παιζαμε ωραια και κραταγαμε το τριποντο. Πλεον ομως αυτη τη δυσκολη στιγμη και απογοητευση πρεπει μεσα απο τις εμφανισεις μας να τη μετατρεψουμε σε χαρα και ευτυχια....Πιστευω οτι μπορουμε να εκπληρωσουμε το καθε στοχο μας και συντομα θα δειτε τον Ολυμπιακο που ονειρευομαστε ολοι....
Spoiler: show
Image
User avatar
philippos1611
Rotation
Rotation
Posts: 1035
Joined: Thu Mar 10, 2005 11:34 pm
Football Manager της ομάδας: ΟΣΦΠ
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,BΑRCELONA
Location: Κερατσινι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η κληρωση του Champion's League....
Mετα τη Κληρωση των τριων ομαδων καθε ομιλου....
Image
Ο ΠΑΟ με ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ,ΑΓΙΑΞ....
και εγω διαλεγω αναμεσα στους 4 πρωτους ομιλους.....
Μακρια απο τον C,D......
Kαι Μακαρι για τον 1ο με ΠΟΡΤΟ,ΣΤΕΑΟΥΑ.....
.....

.....

Οχι.... Η ΣΑΧΤΑΡ στο 1ο.....
.....

....

Σπαρτα Πραγας στο Β
και δυστυχως η στο 3ο η στο 4ο εμεις....
....

....

Και τελικα 3ο

ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ.......
Image
Καταρχας πολυ δυσκολος ομιλος....
Ιντερ,Πολυ δυνατη ομαδα και φαβορι του ομιλου
Σεβιλλη,Ισπανικη ομαδα και τις ισπανικες τις φοβαμαι περισσοτερο απο ολες...Ειναι πολυ γρηγορες ομαδες
Μαρσειγ,Γαλικη αξιολογη ομαδα και δυσκολη εδρα(Ευτυχως δεν εχουμε απεναντι μας τον Καβεναγκι (: )
Bilyk_13
Banned
Banned
Posts: 8496
Joined: Tue Jun 10, 2008 3:46 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθήναϊκος
Status: χαλαρααααααααααααα
Location: Αθηνα/Μυτιληνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φιλε ωραια η παρουσιαση του αγωνα, να το εφαρμωσεις σε ολα τα ματς,και αν δεν γινετε σε ολα, εστω μονο στα ντερμπυ... :wink:

καλη συνεχεια
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ...
Παναθηναϊκός Αθλητικός Όμιλος: ο μεγαλύτερος σύλλογος στην Ελλάδα και ένας από τους μεγαλύτερους στην Ευρώπη
Image
Kwstas12345
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7330
Joined: Wed Nov 14, 2007 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Man Utd,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κριμα για την ΑΕΚ,αλλά ψηλά το κεφάλι.Μία συμβουλή:Μην αλλάζεις συνεχεια σύστημα μες στον αγώνα,δε βοηθάει καθόλου,εκτός από ελάχιστες περιπτώσεις.

Όσο για την κλήρωση...Στον 4ο όμιλο έπρεπε να ήσουν για να θυμηθούμε τα περσινά.Ρεάλ,Βέρντερ,Λάτσιο......κρίμα που δεν μπήκες εκεί.Εδώ που είσαι τώρα,πάμε για Ουέφα.

Για τις μεταγραφές.Πιστεύω πως έκανες λάθος με τον Οσκαρ.Είναι πολύ καλός παίκτης και κακώς τον πούλησες(στο φμ πάντα).Το ίδιο και για τον Μπράβο.Για στόπερ,κοιτα για Γενάρη τον Gioda και για αριστερό μπακ τον Antunes και τον Kolarov.
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.”

Tyrion Lannister
Post Reply

Return to “Mildly addicted - Ιστορίες στο ξεκίνημά τους”