Καλημέρα Γαλλια!!!

Σηκώστε μανήκια και μπείτε στο κόσμο των ιστοριών. Αξίζει...
billy_marseille
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 434
Joined: Tue Dec 04, 2007 3:59 pm
Football Manager της ομάδας: Olympique de Marseille
Αγαπημένη Ομάδα: Olympique de Marseille/Osfp
Location: Athens/Marseille
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nirearas wrote: Κληρωση ομίλων Champions League




Image




McTessaren:<<Σιγουρα μπορούσε να ηταν και καλύτερη>>






Την θεωρώ αρκετα δύσκολη την κλήρωση...Τι λέτε???



ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ...
Μια χαρα πιστευω ειναι η κληρωση! Ανετα στην επομενη φαση! Για να μην σου πω κ πρωτια στον ομιλο! Κανει πολλες γκελες η Milan! Φατους το εχεις!!!

ααα και να μην το ξεχασω! για αριστερο μπακ Mathieu αγορι μου σιγουρη λυση! Κοιτα κ τον φιλαρακο μου τον Taiwo αλλα δεν τον δινει με τπτ! Και αν τον δωσει θα πρεπει να τα σκασεις τρελα!Παντος ειναι τρελα μπακ και οι 2!
DROIT AU BUT
User avatar
nir_8
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3357
Joined: Fri Apr 18, 2008 2:54 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Juventus, Νηρέας
Location: ??????
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευχαριστώ billy_marseille...




Συνεντευξη στον McTessaren



O mctessaren απολάμβανε το πλουσιοπάροχο πρωινό του στην νεα του βίλα,όταν χτύπησε το κινητο του....

-Ναι??
-Καλημέρα σας κ.McTessaren...Ειμαι δημοσιογράφος από την L'Equipe και θα ήθελα να σας παρω μια συνεντευξη για τα όσα έχουν συμβει μέχρι τώρα,όσο είστε στην γαλια..
-Πολυ ευχαρίστως...
-Θα μπορούσατε να ερθετε σε 1 ώρα στην *** καφετέρια???
-Φυσικα σε 1 ωρα θα είμαι εκεί.....




Στην καφετέρια:


-Καλησπέρα σας κ.McTessaren...Καλως ήρθατε στην γαλλία,αν και σας το λέω καθυστερημένα....

-Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα...

-Λοιπόν...Πώς σας φαίνεται 1ον η ζωη στην γαλλια και συγκεκριμενα στη λυον...

-Η γαλλία είναι μια πανέμορφη χώρα με πολύ καλους χαρακτήρες ανθρωπων και ωράια νυχτερινη ζωη(ασχετο)

-Πώς πήρατε εσεις,αλλά και όλα τα κοντινα σας πρόσωπα μια τόσο ξαφνική μετακομιση σε μια νεα χωρα???

-Σίγουρα ξαφνιαστήκανε όλοι(μαζι και εγώ) με μια τόσο απότομη αλλάγη χωρας,περιβάλλοντος και γενικά τρόπου ζωης...Απο εκεί που δούλευα σαν εκπαιδευτής επίδωξων σκιέρ βρέθηκα προπονητης σε μια από τις μεγαλύτερες ομάδες του κόσμου...

-Πάμε και στα της ομάδας...Ποιοι είναι οι στοχοι σας για φέτος???

-Οι στόχοι για αυτην την ομάδα ειναι λιγο πολύ συνηθισμενοι...όλα τα εγχωρια δικα μας και μια πρόκριση μεχρι τους 8 τουλάχιστον του τσαμπιονς λιγκ....

-Τώρα που είπατε για τσαμπιονς λιγκ πώς σας φάνηκε η κλήρωση για τους ομιλους...???

-Πιστεύω ότι η κλήρωση μπορούσε να είναι και καλύτερη,αλλά έχουμε τις δυνατότητες για να ανταπεξελθουμε στις δυσκολίες του...

-Στο πρωτάθλημα είστε ευχαριστημένοι με την απόδοση της ομάδας σας...???

-Πως να μην είμαι αφού ακόμα δεν έχουμε γνωρίσει την ηττα και κυρίως παιζουμε πολύ ωραίο ποδοσφαιρο...

-Πολλοί είπανε ότι με τις μεταγραφές που κάνατε έχετε ένα υπερπλήρες,πραγματικα, ρόστερ...Οι παίκτες ήταν δικές σας επιλογές???

-Κυριως συμβουλέυτηκα τους σκαουτερ μας,αλλα επειδή παρακολουθούσα γαλλικο ποδόσφαιρο ηξερα ότι λαντρο και μακούν είναι αξιολογοι ποδοσφαιριστές και εισηγηθηκα την απόκτηση τους...όσο για τον τζιοντα κάποιοι σκάουτερ μου τον πρότειναν και συναίνεσα...

-Μια τελευταια ερώτηση..Ποιες είναι οι σχεσεις σας με τους παικτες σας και τον πρόεδρο της ομάδας???

-Οι σχεσεις μου με το πρόεδρο είναι άριστες και το ίδιο ισχύει και για τους παίκτες...

-Ευχαριστώ κ.McTessaren και σας έυχομαι καλή επιτυχια για την συνέχεια...

-Ευχαριστώ πολύ...



ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
Image
Babaklas7
Backup
Backup
Posts: 979
Joined: Tue Jun 17, 2008 6:13 pm
Football Manager της ομάδας: Internationale
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εντάξει ρε φίλε, μια χαρά κλήρωση είναι... Τι να πει και η ΑΕΚ... Την έχεις την Μίλαν αν απίξεις καλά και όσο για τους άλλους, είναι του χεριού σου...
[quote="zidane72003"]Μη λες παπαριες παρακολουθει η εφορια το φορουμ ρε[/quote]

These are 8)
User avatar
nir_8
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3357
Joined: Fri Apr 18, 2008 2:54 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Juventus, Νηρέας
Location: ??????
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η φενερ με φοβιζει πολύ...όχι η σελτικ...αλλα και εγώ πιστευω ότι θα περασουμε,απλα εχω αμφιβολίες....
Image
User avatar
philippos1611
Rotation
Rotation
Posts: 1035
Joined: Thu Mar 10, 2005 11:34 pm
Football Manager της ομάδας: ΟΣΦΠ
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,BΑRCELONA
Location: Κερατσινι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eνταξει ... Πιστευω την εχεις ανετα την 2 θεση....... Φενερ και Σελτικ δεν μπορουν να περασουν Ζουνινιο.... :D :D :D
FM 15 ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ
viewtopic.php?f=428&t=41083
Spoiler: show
Tsakalaki wrote:Να δώσω τα εύσημα σε μια απο τις πλέον καλοστημένες ιστορίες του site
Tsakalaki wrote:Χαίρομαι να προωθώ ιστορίες σε νέο επίπεδο. Μπράβο φίλε, καλή συνέχεια στην ιστορία και στη καριέρα σου...
User avatar
nir_8
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3357
Joined: Fri Apr 18, 2008 2:54 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Juventus, Νηρέας
Location: ??????
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν ξερω για ζουνινιο,αλλά μπεν αρφα και κειτα είναι κορυφαίοι...Ευχαριστω για την στηριξη....
Image
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Άνετα η κλήρωση!! Τρένο πας!!!!!
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
User avatar
nir_8
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3357
Joined: Fri Apr 18, 2008 2:54 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Juventus, Νηρέας
Location: ??????
Has thanked: 0
Been thanked: 0

O McTessaren καθόταν στο σπίτι του ήρεμος και εβλεπε στο βιντεο αγώνες της καεν,της προσεχους αντίπαλο της λιον?Ξαφνικά χτυπησε το τηλεφωνο του? Ηταν ο πρόεδρος:


-Ναι?
- Ρε βλαμενο,ρε νουμερο,ρε ελεεινε άνθρωπε, τι είναι αυτά που είπες στην εφημερίδα???
-Τι είπα κ.Πρόεδρε????
-Ελα από το γραφείο μου να σου δείξω τι ειπες?.
-Μαλιστα κ.Προεδε έρχομαι?


O McTessaren έντρομος κατευθύνθηκε προς τα γραφεία χωρίς να ξερει τι είχε συμβεί?


Στο γραφείο:

-Καλημερα?σας
-Καλημέρα,καλημερα???Παρε να διαβασεις για την αφεντια σου?


L,Equipe:<<Ο McTessaren τα ριχνει στον πρόεδρο>>


Ο δανος κόουτς της λυον λεει αποκλειστικά σε εμας:<<Δεν έχω την στήριξη του προέδρου?Με χρησιμοποιει?Οι σχεσεις μας είναι χαλια και έχουμε φτάσει σε σημείο να πιαστούμε στα χέρια?Οι παίκτες με ειρωνεύονται συνεχώς και στα αποδυτηρια το κλίμα είναι πολύ κακο..όλοι πλακώνονται με ολους και βρίζονται>>


-Κ.Προεδρε εγώ δεν είπα ποτε΄κατι τετοιο στον δημοσιογραφο?
-Τι λες ρε?Εκανες ρεζιλι όλη την ομαδα,εμενα,τους παικτες και θες να βγείς και από πάνω τωρα?.
-Λεω αλήθεια κ.Προεδρε?
-Θα παραιτηθείς ρε τομαρι ή θα ανγκαστώ να σε απολυσω ???
-Ενταξει κ.Προεδρε παραιτούμαι,αλλά αδίκως φευγω?.


(Την ίδια στιγμή η τηλεόραση δείχνει έκτακτο?)

<<Καλησπερα σας κυριες και κυριοι?Τραυματισμενος μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο ο γνωστος ρεπόρτερ της L?equipe?Σύμφωνα με πληροφορίες αυτός που τον τραυματισε ήταν ο σεμπαστιαν σκιλασι,ποδοσφαιριστής της λυον,καθώς όπως υποστηρίζει ήταν στην ίδια καφετερια όπου ο δημοσιογραφος πήρε συνεντευξη από τον προπονητη του και άκουσε ότι του ειπε..:Μεσα σε αυτά δεν ηταν τίποτα από ότι γραφτηκε στο σημερινο φύλλο της εφημερίδας?Προφανώς ήταν φίλος αντίπαλης ομάδας και ήθελε να χαλασει το κλίμα στην λυον?Αυτά δήλωσε ο αμυντικός και αποχώρησε?.>>



-Ειδατε κ.Πρόεδρε???
-Οκ γιουργκεν σου ζητώ συγγνώμη και θέλω στον αγώνα με ην καεν να δείξετε το πνεύμα της ομαδας?
-Μαλιστα κ.Πρόεδρε?



7η Αγωνιστική-Για πλάκα


-Λοιπον παίδες σκίστε τους για να αποδείξετε ποια είναι η λιον?


Συνθέσεις:
Image



Το παιχνίδι τελειωσε πριν καν αρχίσει..Στο 3 ο κειτα με δυνατο σουτ άνοιξε το σκορ για την λυον?Στο 6 ο μπενζεμα έβαλε τελος στον αγώνα?.Στο 13ο λεπτό ο ζουνίνιο με μια τρομερή εκτελεση φαουλ έκανε το 3-0?Στο 34 ο σκιλασι με δυνατη κεφαλια έκανε το 4-0?Η ομαδα για λίγο σταμάτησε την πολιορκία?Το τελικό σκορ διαμόρφωσε στο 58 ο σκιλασι με νέα κεφαλια?Στην συνέχεια μεινανε από δυναμεις και παίξανε συντηριτικο ποδόσφαιροι?Ο McTessaren έδωσε συγχαρητηρια στους παίκτες του για αυτό τον θρίαμβο?
Image




8η Αγωνιστική-Κακιστοι


Οσερ-Λυον...


Συνθεσεις:
Image




Στο 5 ο μποντμερ έστειλε την μπαλα στο δοκάρι και έχασε την ευκαιρια να βάλει την ομάδα του μπροστά...Στο 40 η επόμενη φαση όταν ο σκιλασι με καρφωτη κεφαλιά σημαδεψε εκνεου το δοκάρι...Στο 45 ανόητο μαρκαρισμα από τον jaures που επιφέρει την 2η κίτρινη καρτα....Στο 2ο ημιχρονο η λυον αντί να βελτιωθεί χειροτέρεψε και έκανε ελάχιστες ευκαιρίες....
Image




McTessaren<<Πολύ κακη εμφάνιση,μπορούσαμε και πολύ καλύτερα...Πρώτη απώλεια,αλλά εμείς συνεχίζουμε...>>
Image
billy_marseille
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 434
Joined: Tue Dec 04, 2007 3:59 pm
Football Manager της ομάδας: Olympique de Marseille
Αγαπημένη Ομάδα: Olympique de Marseille/Osfp
Location: Athens/Marseille
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ρε την νανανα την L'Equipe μας εκαψε!Τελος οι δηλωσεις και οι συνεντευξεις απο δω και περα!Γραψτους κανονηκα!
Καθαρισε ομως το αλανι ο Squillaci!Ωραιος!
Image

Να σου φερω και μια βολτα τον Cirillo να ριξει και αυτος καμια ψυλη?Ανετα....

Η 5αρα ομως που εριξες δεν τους χαλασε καθολου!
DROIT AU BUT
User avatar
nir_8
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3357
Joined: Fri Apr 18, 2008 2:54 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Juventus, Νηρέας
Location: ??????
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν χρειαζεται...Ο σκιλασι είναι και παιχτούρα και παίζει και ξύλο αμα λάχει...Ευχαριστω παντως billy...
Image
billy_marseille
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 434
Joined: Tue Dec 04, 2007 3:59 pm
Football Manager της ομάδας: Olympique de Marseille
Αγαπημένη Ομάδα: Olympique de Marseille/Osfp
Location: Athens/Marseille
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nirearas wrote:Δεν χρειαζεται...Ο σκιλασι είναι και παιχτούρα και παίζει και ξύλο αμα λάχει...Ευχαριστω παντως billy...
τπτ ρε τρελε! μια πορτα ειμαστε! Γαλλια - Ιταλια! Οτι χρειαστεις σφηρα!
DROIT AU BUT
User avatar
nir_8
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3357
Joined: Fri Apr 18, 2008 2:54 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Juventus, Νηρέας
Location: ??????
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nα με περιμενετε το 09....Ξανα όλα τα σειβ γιοκ και πλέον κουραστηκα...Συνεχεια το ίδιο...Τσακ στην παραδίδω....
Image
Babaklas7
Backup
Backup
Posts: 979
Joined: Tue Jun 17, 2008 6:13 pm
Football Manager της ομάδας: Internationale
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Όπως θες φίλε... Ομαδάρα πάντως την είχες κάνει τη Λυών...
[quote="zidane72003"]Μη λες παπαριες παρακολουθει η εφορια το φορουμ ρε[/quote]

These are 8)
Post Reply

Return to “Mildly addicted - Ιστορίες στο ξεκίνημά τους”