Δύσκολος καιρός για πρίγκηπες.

Σηκώστε μανήκια και μπείτε στο κόσμο των ιστοριών. Αξίζει...
User avatar
nirax
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 497
Joined: Sat Feb 11, 2006 2:50 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στο πρωτάθλημα όμως θα έρθει ήττα απο τη Λε Μαν με 2-1 εκτός έδρας.

Image
Image

Δύο μέρες αργότερα....

Image
Image

Εδώ οι καρτέλες των παιχτών.

Lesage

Image
Image

και

Μuslimovic

Image
Image

και όπως πρόεβλεψε η έγκυρη εφημερίδα του Μονακό θα έρθει και ο Αlfaro επίσης δανεικός απο την Σεβίλη.

Image
Image

Εκτός απροόπτου κάπου εδώ κλείνουν οι μεταγραφές για φέτος. Το καλεντάρι για συνέχεια έχει δύο ματς εντός έδρας με την Νις. Ένα για το κύπελλο της Γαλλικής Λίγκας και ένα για πρωτάθλημα. Στο 1ο θα τα πάμε καλά και θα ρίξουμε 3 μπαλάκια. Έτσι αισιώς θα φτάσουμε στον ημιτελικό όπου θα αντιμετωπίσουμε την Λυόν. Στο 2ο θα ηττηθούμε με 0-1.

Συνέχεια για το πρωτάθλημα εκτός έδρας και δεν μπορώ να βρω λέξη για να περιγράψω αυτό το ματς. Διασυρμός; Ισως να μην ανταποκρίνεται στην σκληρή πραγματικότητα. 7 γκολ απο την Τουλούζ είναι πολλά.

Image
Image

Μετά απο αυτό το ματς τα πρόστιμα θα πέσουν βροχή. Παρατήρηση στον Μοnsoreau και απο μία βδομάδα περικοπή μισθού στους Roma, Prokivac, και Santos, Mόνο ο Pokrivac θα γκρινιάξει λίγο όλοι οι άλλοι δεν θα βγάλουν άχνα. Ελεύθερος θα μείνει και ο Gonzalez αφού όταν του προτάθηκε συμβιβασμός δέχθηκε να φύγει χωρίς αποζημείωση. Το συμβόλαιό του τελειώνει σε 6 μήνες και δεν υπάρχει διαθέση για ανανέωση. Έτσι είπαμε να σώσουμε ένα μέρος απο τα 850.000? που είναι το συμβόλαιό του και αυτός να έχει την ευκαιρία να βρεί ομάδα πιο άνετα. Θα του ευχηθούμε καλη επιτυχία στην νέα του ομάδα όποια και αν αυτή είναι και ώρα καλή...

Image
Image
Mια φορά στην Ιταλία viewtopic.php?f=356&t=37724
User avatar
nirax
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 497
Joined: Sat Feb 11, 2006 2:50 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μετά την 7άρα τα περιθώρια στενεύουν. Τα πρόστιμα ελπίζω να έβαλαν σε κάποιους μυαλό. Το επόμενο παιχνίδι είναι παράξενο.
2-0 στο 10'
2-2 στο 20'.
4-2 τελικό

Μάλιστα...

Image
Image

Πάμε προς το τέλος Γεννάρη και μαζί με τον Γεννάρη τελειώνει και η μεταγραφική περίοδο. Και εκεί που είπα να μην κάνω άλλη μεταγραφή ο Kewell έμεινε ελεύθερος και με συνοπτικές διαδικασίες...

Image
Image

Μια μέρα πριν τη λήξη της μεταγραφικής περίοδου πουλήθηκε και ο Bolivar στην Racing. 4.100.000? έφερε στα ταμεία και μας άδειασε και μια θέση ξένου.
Η επόμενη γραμμή που πρέπει να ενισχυθεί είναι η αμυντική αλλά αυτή το καλοκαίρι.
Mια φορά στην Ιταλία viewtopic.php?f=356&t=37724
philip21
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3525
Joined: Wed Jan 09, 2008 6:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK,Barca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αγωνιστικά μπορείς και καλύτερα! :wink:
Ο Kewell ήρθε ή γράφουν ότι θέλουν οι εφημερίδες? :D
User avatar
nirax
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 497
Joined: Sat Feb 11, 2006 2:50 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

philip21 wrote:Αγωνιστικά μπορείς και καλύτερα! :wink:
Ο Kewell ήρθε ή γράφουν ότι θέλουν οι εφημερίδες? :D
Ναι ήρθε.... Και ελπίζω να βοηθήσει...

Off topic: Και παρεπιπτόντος μου κάνει εντύπωση που η Λιβερπουλ σε κάθε manager τον έχει για φτήσιμο. Στο περσινο τον έπερνες δανεικό ευκολα η τον αγόραζες αναλόγως την ομάδα και πάντα το 2008 έμενε ελεύθερος.
Φέτος στο 8.0.0 τα ίδια και στο 8.0.2 τον αφήνει ελεύθερο στα μεσα της περιόδου...
Δε βαριέσαι τόσο καλύτερα για μένα...
Ποιός δε θέλει παίχτη ελεύθερο; Αν είναι και παιχταράς ακόμα καλύτερα; Τζάμπα πράγμα...
Mια φορά στην Ιταλία viewtopic.php?f=356&t=37724
User avatar
nirax
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 497
Joined: Sat Feb 11, 2006 2:50 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kαι για τους άπιστους εδώ η καρτέλα του παίχτη. Για free παίχτης not bad.

Image
Image

Η προσθήκη του κάνει ακόμα πιο ποιοτικό το ποδόσφαιρό μας. Το επομενο παιχνίδι μας είναι για το κύπελλο όπου θα αντιμετωπίσουμε την περσυνή κάτοχο του κυπέλου Σοσο. Ο Χάρι θα αγωνιστεί για 86 λεπτά και θα αποθεωθεί κατά την έξοδό του απο τον αγωνιστικό χώρο. Ο Lesage σιγά σιγά μπαίνει και αυτός με τη σειρά του στο κλίμα της ομάδας
Είμαστε σαφώς καλύτεροι πλεον ως ομάδα.

Image
Image

Μόνη μου έννοια η αμυντική μας γραμμή απο την οποία τον Γενάρη αποχώρησα δυο καλά backup οι Cufre και Bolivar.

Στις αρχές Φεβρουαρίου θα γίνει η κλήρωση για τους 8 του κυπέλλου Γαλλίας και η κληρωτίδα θα μας κάνει τη χάρη. Θα παίξουμε με την άσημη Yzeuve εκτός έδρας. Ενώ η Λυόν έχει αποκλειστεί απο την Παρί στα πέναλντι. Ετσι και στα δύο κύπελλα ειμαι ακόμα ζωντανός.

Σε ερώτηση δημοσιογράφων για την κλήρωση ο προπονητής θα δηλώσει:

"Τύχη; Τι πάει να πει τύχη; Δεν πιστεύω στην τύχη. Μόνο στη δουλειά πιστεύω και αν δεν προσέξουμε μπορούμε να την πάθουμε και απο την Yzeuve. ¨Εχουμε να κατακτήσουμε το κύπελλο απο το 1991 και τα χρόνια περνάνε. Το κύπελλο είναι και αυτό μέσα στις προτεραιότητές μας. Είμαστε η Μονακό και δεν μπορούμε χωρίς τίτλο."

Στο πρωτάθλημα η 25η αγωνιστική θα μας πάει στο Στρασβούργο όπου θα επιβληθούμε της τοπικής ομάδας με 1-0.

Image
Image
Mια φορά στην Ιταλία viewtopic.php?f=356&t=37724
jimis21
Indispensible
Indispensible
Posts: 1556
Joined: Wed Jul 25, 2007 7:42 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Είναι βαριά βαριά της Μονακός η φανέλα!!! :D :D :D

Nirax σήκω φύγε από εδώ!!! :D :D :D


77777-2

Αίσχος!!!Είπαμε προέχουν τα οικονομικά αλλά όχι και 7-2 από την Τουλούζ!!! :D :D
Έλα και εσύ στην κιτρινόμαυρη παρέα μας..

aekfans21.com
User avatar
nirax
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 497
Joined: Sat Feb 11, 2006 2:50 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Aπόσπασμα από συνέντευξη του προπονητή της Μονακό Din Nirax σε αθλητικό κανάλι του Μονακό:

Δημ: Οι φίλαθλοι είναι εκνευρισμένοι μετά τα 7 γκολ που δεχθήκατε απο την Τουλούζ

Din: Είναι αλήθεια πως 7 γκολ δεν είναι τιμητικό για καμιά ομάδα. Οι φίλαθλοι ξέρουν μόνο να απαιτούν αυτός είναι ο ρόλος του δεν τους κατηγορώ αλλά δεν είναι δυνατόν να μειώσεις το Budget και ταυτόχρονα να κάνεις και πρωταθλητισμό.

Δημ: Σκεφθήκατε να παραιτηθείτε;

Din: Δεν πέρασε ούτε για μια στιγμή απο το μυαλό μου. Έχω συμβόλαιο μέχρι το 2009 και θα το σεβαστώ. Και δεν το κάνω για τα λεφτά. Δεν έχω μάθει να παρατάω τα πράγματα στη μέση. Είμαι μαχητής και οι πάιχτες μου επίσης. Αν είναι να χάσω θα το κάνω μέσα στο γήπεδο.

Δημ:Πως είναι δυνατόν η ομάδα να έχει οικονομικα προβλήματα και παράλληλα να κάνετε μεταγραφές πολύ σας κατηγορούν και για αυτό

Din:Πολλοί με κατηγορούν. Αλήθεια είναι αυτό. Αλλά ξέρετε το λόγο; Γιατι κάθε φορά που ασχολούνται μαζί μου γίνονται φήρμες, βγαίνουν σε κανάλια σε εφημερίδες αλλά τι να κάνουμε προπονητές υπάρχουν πολλοί οι εκλεκτοί όμως είμαστε λίγοι.
Όσο για το οικονομικό συμάζεμα θέλει χρόνο, αυτό όμως δε σημαίνει πως θα αφήσουμε την ομάδα στο έλεος του Θεού. Στην πραγματικότητα κάναμε μία μεταγραφή το χειμώνα αυτή του Lesage και μάλιστα σε μια θέση που αποδεδειγμένα είχαμε πρόβλημα. Αυτό που ζητάω είναι χρόνος. Μέχρι το τέλος του 2009 όλα θα έχουν αλάξει. Αν κάποιος με κατηγορεί επειδή θέλω η ομάδα να έχει λόγο μέσα στο γήπεδο να παίζουμε καλό ποδόσφαιρο και να κερδίζουμε τότε δεκτό όμως εγώ θα τους αποδείξω το αντίθετο. Αν μέχρι το 2009 δε φέρω τουλάχιστον 2 κούπες στο πριγκηπάτο θα παραιτηθώ. Τι άλλο να κάνω; Να αυτοπυρποληθώ; Αν και πολύ θα το ήθελαν εγώ θα είμαι εδώ και σε πείσμα τους θα αντέχω....
Ευχαριστώ. Τα υπόλοιπα μέσα στο γήπεδο......
Mια φορά στην Ιταλία viewtopic.php?f=356&t=37724
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η ομάδα πρέπει να ανακάμψει και θα ανακάμψει!
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
User avatar
nirax
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 497
Joined: Sat Feb 11, 2006 2:50 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mετά απο όλα αυτά τα περιθώρια στενεύουν αν θέλουμε να κάνουμε κάτι καλό φέτος. Ειδικά στα εντός έδρας παιχνίδια δεν πρέπει να πετάμε βαυμούς με τίποτα. Αυτό γίνεται σαφές προς κάθε κατεύθυνση και το παιχνίδι με τη Λιλ είναι μια καλή ευκαιριά για να το αποδείξουμε. Νίκη με 1-0 με γκολ του Μenez.

Image
Image

Bάζουμε στο σακούλι τους 3 βαθμούς της νίκης και συνεχίζουμε...

Επόμενο παιχνίδι με τη Νανσί εκτός έδρας.
Το ημίχρονο θα μας βρει να χάουμε με 2-0. Έξω Varela , Lesage και στη θέση τους Μeriem , Piquionne. O 2oς βάλθηκε να μας ενημερώσεις πως αυτός είναι το βασικό σέντερ φορ της ομάδας. 2-1 στο 58 και ύστερα ο Din θα κάνει την έκπληξη. Τι να χάσουμε με 2-1 τι με 3-1 σκέφετε. Χάρη σήκω ακούγεται μια φωνή. Θα μπεις στο κέντρο. Βγάζει τον Kuffour Και γυρίζει το σύστημα απο 4-2-3-1 σε 3-3-3-1.
2 λεπτά αργότερα έρχεται η ισοφάριση.
Στο 88 έρχεται η λύτρωση Μenez 3-2, 1 ημίχρονο 2 τελικό και άντε γεια...

Μετά το τέλος του αγώνα πέρνουμε κατ΄ιδιάν τον Piquionne. Ενα συγνώμη που σε αμφισβήτησα φυσικά και είσαι η πρώτη μου επιλογή για την κορυφή της επίθεση και θα συνεχίσεις να είσαι.


Image
Image

Βλέποντας τη βαθμολογία:

Image
Image

διαπυστώνουμε πως είμαστε 9 βαθμούς πίσω απο την 3η θέση που οδηγεί στο σεντόνι. Αν καταφέρουμε και φθάσουμε εκεί τότε σίγουρα θα μιλάμε για υπέρβαση. Για να βγούμε Ευρώπη πρέπει ή να πάρουμε την 4η θέση στο πρωτάθλημα πράγμα που δεν είναι ακατόρθωτο αφού είμαστε μόλις 1 βαθμό πίσω ή να πάρουμε το κύπελλο της Γαλλικής Λίγκας που σημαίνει πως πρέπει να περάσουμε το εμπόδιο της Λυών, ή να πάρουμε το κύπελλο που είμαστε μακριά απο τον τελικό αλλά είμαστε μέσα ακόμα και εχουμε και εύκολη κλήρωση.

Μόλις κάναμε την 27η αγωνιστική πράγμα που σημαίνει 11 αγώνες ακόμα. Με αυτά τα δεδομένα μαζευόμαστε παίχτες και τεχνικό επιτελείο και ανακοινώνουμε τους στόχους. Στόχος είναι να μπούμε στην 4άδα που θα μας εξασφαλίσει και την αυτόματη έξοδο στο κύπελλο UEFA και να παλέψουμε και τα 2 κύπελλα. Η απόφαση είναι ομόφωνη 4άδα για Ευρώπη.

Ακουλουθούν 2 ματς με Λυόν για το κύπελλο της Γαλλικής Λίγκας και για το πρωτάθλημα. Αυτό κάτι μου θυμίζει. Δες παιχνίδια με Νice (για τους 4 στο κύπελλο της Γαλλική Λίγκας και για πρωτάθλημα)

Με αυτήν την ψυχολογική ντόπα πάμε για κύπελλο Γαλλικής Λίγκας. Εντός έδρας μάλιστα.
18499 Μονεγάσκοι κάνουν το Stade Louis II κόλαση. Το παιχνίδι ξεκινά με κατοχή της Λυών. Σιγά σιγά ανεβαίνουμε και πριν το ημίχρονο ο Piquionne δηλώνει και πάλι παρών. Ο διαιτητής κάνει τα δικά του. Πέναλντι που το είδε μόνο ο ίδιος για τη Λυών στο 64' αλλα ο Roma βάζει και αυτός τη σφραγίδα του. Εδώ που φτάσαμε το παιχνίδι είναι δικό μας.
Έξω ο Almiron μέσα ο Schaars με στόχο να κόψουμε το κέντρο. Ο χρόνος κυλάει 80,81,82 και κρατάμε και σε μια αντεπίθεση ο Schaars κάνει το 2-0 και μας στέλνει στον τελικό με αντίπαλο την 20η ομάδα του πρωταθλήματο το Στρασβούργο. Τώρα η μία κούπα είναι πολύ κοντά...


Image
Image

Μετά απο αυτόν τον αγώνα ο Din θα δηλώσει αφού μπορεσαμε και κερδίσαμε την Λυών μπορούμε να την ξανακερδίσουμε. Όσο για τον τελικό είναι μακριά ακόμα τώρα προέχει το πρωτάθλημα. ¨Οταν φτάσουμε εκεί τότε θα ασχοληθούμε μαζί του.
Mια φορά στην Ιταλία viewtopic.php?f=356&t=37724
User avatar
wolfsbourger
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5166
Joined: Fri Dec 21, 2007 8:08 pm
Football Manager της ομάδας: Watford
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Μπορείς και το Τσαμπιοσλί...
User avatar
nirax
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 497
Joined: Sat Feb 11, 2006 2:50 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου. Νίκη στο κύπελλο ήττα στο πρωτάθλημα. Αυτή τη φορά ο διαιτητής τα κατάφερε έδωσε και πάλι ένα ανύπαρκτο πένανλτι και από 1-0 που κερδίζαμε χάσαμε με 2-1.
1 ημίχρονο 2 τελικό αυτή τη φορά. Με τις τόσες ανατροπές που δίνουμε έχουμε γίνει η αγαπημένη ομάδα των book και η καταραμένη ομάδα για τους παίχτες του στοιχήματος. Κοιτάζω ξανακοιτάζω την ομάδα αλλα δεν μου φαίνεται κανένας ύποπτος.


Image
Image

Η ιστορία επαναλαμβάνεται και πάλι μόνο που αυτή τη φορά η ανατροπή θα γίνει μεσα στο ημίχρονο. Βάζουμε νωρίς γκολ και τρώμε 2 στα καπάκια. Δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει. Η άμυνα μέχρι ένα σημείο έχει τις ευθύνες της αλλα δε φταίει μόνο αυτή. Σίγουρα θέλουμε ένα καλό στόπερ για του χρόνου κάτι έχω δει στα συμβόλαια που τελειώνουν αλλα δεν θελώ να πω περισσότερα αυτή τη στιγμή.


Image
Image

Επόμενος αγώνας του κυπέλλου. Μαζεύω τους παίχτες:

"Παλικάρια τι θα γίνει; Γιατί δεν συγκεντρώνεστε; Να κάτσουμε να συζητήσουμε τι φταίει; Γιατί δεν μπρούμε να κρατήσουμε το σκορ;"

-Coach μπορώ? πετάγεται ο Mendieta
-Μίλα
-Νομίζω ότι πρέπει να πιέσουμε λίγο πιο ψηλά. Κλεινόμαστε πολύ πίσω και δείνουμε χώρο στους αντιπάλους χωρίς λόγο.
-Ασυναίσθητα γελάω χαχαχα. Και δε μου λες ποιος θα πιέσει πιο ψηλά ρε Gaizka εσύ που στα 33 και με stamina 7; Θα σκάσεις. Θα μου πεθάνεις μέσα στο γήπεδο. Αυτό θες να πεθάνεις αλλα οκ ας το δοκιμάσουμε.

Έτσι ανεβάζω κατά 2 κλικ τα Width, closing down και defensive line που ομολογουμένως ήταν πολύ πίσω. Τώρα είναι Normal. Μάγκες πάμε για κύπελλο θέλω να καθαρίσουμε το ματσάκι απο το ημίχρονο. Ποια είναι αυτή η Υzeure?

Πάμε για την αποστολή:

Roma ώρα για ξεκούραση θα κάτσεις στο Μονακό. Vallaurio ξεκινάς βασικός.
Αdriano δεξιά.
Deschacht αριστερά. Κανόνισε. 2.400.000 έδωσε για σένα και ακόμα δεν με έχεις πείσει ότι άξιζες ούτε τα μισά απο αυτά.
Pokrivac αυτή τη φορά θα έχεις παρέα τον Kuffour εκεί στο κέντρο της άμυνας.

Ηιllebrand θέλω να αναλάβεις τον ρόλο του κόφτη
Χάρη (εννοώ τον Kewell) θα παίξεις δίπλα του
Varella στη θέση σου κανονικά δεξί εξτρεμ
Lesage ξέρεις απο τα αριστερά ώς περιφερειακός επιθετικός να κόβεις μέσα και να συνέργαζεσε με τον Χάρη και τον Piquionne.

Piquionne ξεκινάς και πάλι κορυφή. Όσο πιο γρήγορα το καθαρίσεις τόσο πιο γρήγορα θα ξεκουραστείς

Τι μας έμεινε; 10 άρι.

Ramon αυτά είναι τα παιχνίδια σου. Ξέρεις εσύ παλιά καραβάνα είσαι.

Μuslimovic
Bernandi
Santos
Mendieta
Alfaro
Clinkemaillie
Mongogu

έρχεστε μαζί μου. Οι άλλοι ρεπό και θα τα πούμε μόλις επιστρέψουμε

Το παιχνίδι ήταν μια χαλαρή προπόνηση και ευκαιρία για να δώ και κάποιους απο τους μικρούς μου παίχτες
3-0 απο το ημίχρονο άνετα αφου ο Piquionne έκανε μια χαρά τη δουλειά του ακολουθώντας πιστά της οδηγιές μου.

Image
Image
Mια φορά στην Ιταλία viewtopic.php?f=356&t=37724
philip21
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3525
Joined: Wed Jan 09, 2008 6:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK,Barca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Άντε σιγά σιγά ανεβαίνει η ομάδα...
Τι media prediction είχε η Μονακό???
User avatar
nirax
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 497
Joined: Sat Feb 11, 2006 2:50 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

philip21 wrote:Άντε σιγά σιγά ανεβαίνει η ομάδα...
Τι media prediction είχε η Μονακό???
5η αλλά νομίζω είναι πολύ αισιόδοξοι οι δημοσιογράφοι
Mια φορά στην Ιταλία viewtopic.php?f=356&t=37724
User avatar
nirax
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 497
Joined: Sat Feb 11, 2006 2:50 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ακολουθεί το παιχνίδι με τη Σοσό. Το παιχνίδι θα μείνει στην ιστοριά για έναν απλό λόγο.

Στο 8ο λεπτό θα βρεθούμε πίσω με 1-0. Πρίν το ημίχρονο θα ισοφαρίσουμε...
Στο ημίχρονο ο Din είναι έξω φρενών. Τι να σας κάνω; Πως είναι δυνατόν. Τι φταίει πείτε μου. Καταρέουμε.
Λοιπόν ότι και να γινεί από εδώ και πέρα αναλαμβανώ εγώ την ευθύνη. Κάντε μου όμως μια χάρη και κάντε ότι σας λεώ.
Λοιπόν το σύστημα αλλάζει. Για το υπόλοιπο ημίχρονο ο Din θα ακολουθήσει ένα παράξενο σύστημα:

Στην πραγματικότητα δεν είναι τίποτα άλλο από ένα 4-4-2 όπου τα ακραία μπακ κατεβούνε.
Τα στόπερ δεν βγαίνουν απο την περιοχή προσέχωντας την ισχυρή πλευρά του αντιπάλου.
Χρησιμοποιούμε καθαρό κόφτη (Schaars) όπου κατεβαίνει μόνο όταν έχει την μπάλα ενώ το 2ο χαφ είναι πιο δημιουργικό χωρίς όμως να προωθείται.
Στα άκρα χρησιμοποιούμε 2 εξτρεμ γρήγορα όπου παίζουν γραμμή και στην κορυφή της επίθεση είναι τα 2 σεντερ φορ μας.

Image
Image

Το σύστημα θα αποδώσει:


Image
Image

Την επόμενη μέρα όλη μιλάνε για τον Din. Tρελλάθηκε θα πούνε αλλα το αποτέλεσμα τον δικαίωσε.
Επανάσταση στο ποδόσφαιρο. Έμαθε σε ένα ημίχρονο πως παίζεται το σύχρονο ποδόσφαρο

Αλλα ο ίδιος παραμένει προσγειωμένος: "Ήταν απλά μια δοκιμή. Οι παίχτες ήταν εκείνοι που έβαλαν τα γκολ, σε αυτούς να πείτε συγχαρητήρια"
Mια φορά στην Ιταλία viewtopic.php?f=356&t=37724
User avatar
ismael blanco
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7103
Joined: Wed Mar 12, 2008 10:18 pm
Football Manager της ομάδας: Le Havre
Αγαπημένη Ομάδα: ΑEK/Lpool/Barca/OM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τι σύστημα ήταν αυτό ρε τρελέ?
Παιχνίδι από αυτά που σου ανεβάζουν την ψυχολογία...Καλά έκανες και τους τα ψαλες στο ημίχρονο.Καλή συνέχεια...
3-6-1 Guerrilla '16

“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
Post Reply

Return to “Mildly addicted - Ιστορίες στο ξεκίνημά τους”