Ιστορίες 2008: Απορίες/Παρατηρήσεις/Σχόλια

Ελάτε τα γνωριστούμε και μάθετε τους κανόνες του τόπικ
Post Reply
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Βλέπωντας αυτό:
DrGonzo wrote:iceburn, sioutas, Sapsalomenos, GreenHell13Salonica, zed's dead, (εμείς τα είπαμε και με pm), jimis21, burnt with fm, Krazy, stricker21, Liakos 4, ThanosTheHam,


ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια και την γενικότερη υποστήριξη...
(Γιατρέ, συγνώμη που το κάνω αυτό με εσένα ως παράδειγμα αλλά με έχει πνίξει ένα παράπονο) βρήκα αφορμή για να ξεσπάσω.

Δηλαδή εμείς που διαβάζουμε ανελειπώς τις ιστορίες των περισσοτέρων εδώ μέσα, αλλά δεν βρίσκουμε τον χρόνο να ποστάρουμε ένα σχόλιο, τι είμαστε; Αν είναι έτσι, να μπει στους κανόνες κάτι σαν "όποιος διαβάζει την ιστορία του αλλουνού να ποστάρει κι όλας, αλλιώς να μην την διαβάσει καθόλου" να ξεμπερδεύουμε.

Επίσης αυτό το "ποστάρω στην ιστορία σου, για να ποστάρεις και εσύ στην δική μου" που υιοθετούν κάποιοι εδώ μέσα δεν μου αρέσει καθόλου! Εγώ την ιστορία μου την γράφω πρώτα για εμένα και μετά για να κάνουμε χαβαλέ όλοι μαζί. Είτε ποστάρετε σε αυτήν είτε όχι, λίγο με νοιάζει! Ας σταματήσουν επιτέλους αυτά τα "ποστάρετε στην ιστορία μου, το έχω ανάγκη για να συνεχίσω!" Δηλαδή...έλεος!

Αυτά...
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Antonisjk wrote:αυτό το "ποστάρω στην ιστορία σου, για να ποστάρεις και εσύ στην δική μου" που υιοθετούν κάποιοι εδώ μέσα δεν μου αρέσει καθόλου! Εγώ την ιστορία μου την γράφω πρώτα για εμένα και μετά για να κάνουμε χαβαλέ όλοι μαζί. Είτε ποστάρετε σε αυτήν είτε όχι, λίγο με νοιάζει! Ας σταματήσουν επιτέλους αυτά τα "ποστάρετε στην ιστορία μου, το έχω ανάγκη για να συνεχίσω!" Δηλαδή...έλεος!

Αυτά...


Εμένα, όχι απλά δε μου αρέσει καθόλου αλλά με εκνευρίζει α φ ά ν τ α σ τ α. Μπορεί η αφορμή που πήρες για να κάνεις το σχόλιό σου να μην είναι ενδεικτική, αλλά έχει 1000 δίκια. Το φαινόμενο αυτό το είδα και στη ψηφοφορία για τα βραβεία, και το στηλίτευσα. Αν κάποιοι θεωρούν οτι είναι σωστή, κακό του κεφαλιού τους. Απλά δεν έχουν πιάσει το νόημα της συγκεκριμένης ενότητας του σάιτ.
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
DrGonzo
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 28004
Joined: Sat Nov 24, 2007 1:09 pm
Football Manager της ομάδας: Aberdden FC
Status: Seemed deep in thought
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Antonisjk wrote:Βλέπωντας αυτό:
DrGonzo wrote:iceburn, sioutas, Sapsalomenos, GreenHell13Salonica, zed's dead, (εμείς τα είπαμε και με pm), jimis21, burnt with fm, Krazy, stricker21, Liakos 4, ThanosTheHam,


ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια και την γενικότερη υποστήριξη...
(Γιατρέ, συγνώμη που το κάνω αυτό με εσένα ως παράδειγμα αλλά με έχει πνίξει ένα παράπονο) βρήκα αφορμή για να ξεσπάσω.

Δηλαδή εμείς που διαβάζουμε ανελειπώς τις ιστορίες των περισσοτέρων εδώ μέσα, αλλά δεν βρίσκουμε τον χρόνο να ποστάρουμε ένα σχόλιο, τι είμαστε; Αν είναι έτσι, να μπει στους κανόνες κάτι σαν "όποιος διαβάζει την ιστορία του αλλουνού να ποστάρει κι όλας, αλλιώς να μην την διαβάσει καθόλου" να ξεμπερδεύουμε.

Επίσης αυτό το "ποστάρω στην ιστορία σου, για να ποστάρεις και εσύ στην δική μου" που υιοθετούν κάποιοι εδώ μέσα δεν μου αρέσει καθόλου! Εγώ την ιστορία μου την γράφω πρώτα για εμένα και μετά για να κάνουμε χαβαλέ όλοι μαζί. Είτε ποστάρετε σε αυτήν είτε όχι, λίγο με νοιάζει! Ας σταματήσουν επιτέλους αυτά τα "ποστάρετε στην ιστορία μου, το έχω ανάγκη για να συνεχίσω!" Δηλαδή...έλεος!

Αυτά...

Συμφωνώ κι εγώ 100% με αυτά που λες. Την ιστορία την γράφεις, πρώτα από όλα, για δική σου ευχαρίστηση. Η ονομαστική ευχαριστήρια αναφορά ήταν για να κάνω μια σύνδεση με τα προηγούμενα post και μου φαινόταν κάπως ''άδειο'' να μην συμπεριλάβω τα ονόματα. Αυτό, προς αποφυγή παρεξηγήσεων και δεν με πειράζει καθόλου το παράδειγμα που ανέφερες.

Υ.Γ. και δεν είμαι γιατρός, είμαι βιοχημικός! :D
'Το Κράτος στην Ελλάδα παραδοσιακά κινητοποιείται πάντα και μόνο σε βάρος του Ολυμπιακού''
Καρπετόπουλος Αντώνης 23-12-2019

And I m up while the dawn is breaking, even though my heart is aching.
I should be drinking a toast to absent friends instead of these comedians.


How you expect to run with the wolves come night
when you spend all day sparring with the puppies?
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Στην ιστορία σου, η σύνδεση δεν πρέπει να γίνεται με τα ποστ που γράψανε οι άλλοι για εσένα, αλλά με το τελευταίο ποστ το δικό σου. Τέλος πάντων όπως το νοιώθει κανείς...

Και: δεν το αλλάζω το "γιατρέ" δεν πάει να είσαι και κηπουρός! Στο κόλλησα, έμεινε :D
Post Reply

Return to “Ανακοινώσεις - Γνωριμίες”