Διάφορα [2018/19]

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τον ΠΑΟΚ!
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Δανεισμοί για Κίτσιου - Μυστακίδη

Ο Στέλιος Κίτσιου θα συνεχίσει την καριέρα του για τους επόμενους έξι μήνες στην Ανκαραγκουτσού στο τουρκικό πρωτάθλημα, όπου θα γίνει συμπαίκτης του Τιμπό Μουλέν.

O Γιάνης Μυστακίδης από την πλευρά του θα βρεθεί στην Πολωνία για λογαριασμό της Γκόρνικ Ζάμπρζε.

Και στους δυο κάλυψη μισθού: 100%
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Ο Γιώργος Κάκκο την φετινή σεζόν αγωνίστηκε στην ΑΕ Καραϊσκάκης, με την μορφή του δανεισμού από τον ΠΑΟΚ, καταγράφωντας σε 23 συμμετοχές δύο γκολ και μια ασίστ, όμως μετά από 10 χρόνια παρουσίας στις ακαδημίες και την πρώτη ομάδα του Δικεφάλου, ο νεαρός μεσοεπιθετικός αποχαιρέτησε τους «ασπρόμαυρους», ετοιμάζοντας το επόμενο βήμα στην καριέρα του.

Αναλυτικά το μήνυμα του νεαρού ποδοσφαιριστή:

«Ήμουν 12 χρονών όταν φόρεσα για πρώτη φορά αυτή τη φανέλα. Ακολούθησαν άλλα 10 χρόνια γεμάτα εμπειρίες! Η ζωή μου συνδέθηκε άμεσα με αυτό τον μεγάλο σύλλογο. Με την σειρά μου θέλω να ευχαριστήσω τον ΠΑΟΚ για την συμπαράσταση, τις σπουδαίες στιγμές που είχαμε και τις ευκαιρίες που μου δώσανε! Ένας κύκλος κλείνει όμως ένας άλλος ανοίγει. Ευχαριστώ για όλα!».

https://www.sdna.gr/podosfairo/superlea ... ic?print=1
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Στον ΠΑΟΚ μέχρι το 2022 ο Γκαργκαλατζίδης

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει την ανανέωση του συμβολαίου του Αλέξανδρου Γκαργκαλατζίδη μέχρι τον Ιούνιο του 2022.
31.05.2019

Ο Αλέξανδρος Γκαργκαλατζίδης είναι ένας ποιοτικός ποδοσφαιριστής που παράλληλα διαθέτει σωματικά προσόντα. Ψηλό παιδί, άνετο με τη μπάλα στα πόδια, δυνατός και με το κεφάλι, διαθέτει την ευχέρεια να σκοράρει. Διεθνής, αν και μικρός, με την Κ17. Ως παίκτης της Κ14 ήταν πρώτος σκόρερ με 15 γκολ σε επίσημα ματς. Ήταν πρώτος σκόρερ με 15 γκολ της πρωταθλήτριας Κ15 τη σεζόν 2014-15, ήταν βασικό στέλεχος και της επιτυχίας της Κ17 τη σεζόν 2015-16 με 11 γκολ, ενώ για τις επόμενες τρεις σεζόν αγωνίστηκε στην Κ19 και κατέκτησε δύο πρωταθλήματα Super League της σεζόν 2017-18 και 2018-19, με 27 γκολ σε 42 συμμετοχές με τη δεύτερη ομάδα του ΠΑΟΚ.

Έχει συμμετάσχει σε προπονήσεις της Α Ομάδας, ενώ πήρε και το βάπτισμα του πυρός τον Σεπτέμβριο του 2017 σε μία εκτός έδρας φιλική αναμέτρηση κόντρα στην NFC Volos, σκοράροντας μάλιστα μετά από ασίστ του Πέλκα.

https://www.paokfc.gr/nea/20190531-ston ... alatzidis/
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Την απόφασή της να μην ενεργοποιήσει την οψιόν αγοράς για τον Γιάννη Μυστακίδη ανακοίνωσε διαδικτυακά η Γκόρνικ Ζάμπρζε. Στην πολωνική ομάδα είχε δοθεί δανεικός από τον ΠΑΟΚ τον περασμενο Φεβρουάριο ο Κατερινιώτης ακραίος μεσοεπιθετικός, το συμβόλαιο του οποίου ολοκληρώνεται και με τον «Δικέφαλο».

http://www.novasports.gr/podosfairo/ell ... ornik-pic/
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.
Locked

Return to “ΠΑΟΚ”