Leonardo De Matos [2017/18]

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τον ΠΑΟΚ!
Locked
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Εδώ μπορείτε να καταθέτετε τις απόψεις σας αναφορικά με τα attributes του ποδοσφαιριστή, σε σχέση με όσα έχετε παρακολουθήσει από την έναρξη της σεζόν.




Image
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
arvanitis
Football Legend
Football Legend
Posts: 11532
Joined: Sat Apr 20, 2013 2:10 pm
Location: Αθηνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Όσοι παρακολουθούν προσεκτικά τα παιχνίδια του ΠΑΟΚ έχουν καταλήξει στο συμπέρασμα ότι εδώ και αρκετές εβδομάδες ο Λέο Μάτος έχει καταφέρει να αποφύγει τις στιγμές υπέρμετρου πάθους στις μονομαχίες με αντιπάλους που του κόστιζαν κάρτες.
Ο Βραζιλιάνος έχει μιλήσει πολύ για το συγκεκριμένο θέμα με τα στελέχη του ποδοσφαιρικού τμήματος και αντιλήφθηκε από μόνος του την ανάγκη να διατηρεί τον αυτοέλεγχο σε στιγμές που η αδρεναλίνη ανεβαίνει στα ύψη, αφού ας μην ξεχνάμε ότι πλέον οι αντίπαλοι του ΠΑΟΚ… κυνηγάνε το παραμικρό φάουλ που κάνει, ψάχνοντας την τιμωρία του. Μάλιστα, έφτασε στο σημείο να ομολογήσει πως «πλέον είμαι πιο ήρεμος, νιώθω ακόμη καλύτερα από πέρυσι».
http://www.metrosport.gr/article/echi-a ... -me-perisi
jimbo84
Rotation
Rotation
Posts: 1030
Joined: Tue Nov 01, 2005 1:07 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

jump ++ πολυ καλο αλμα, εχει δηλωσει κ ο ιδιος οτι ειναι απο τα καλυτερα χαρακτηριστικα του.
marking + μου φαινεται λιγο το 9.
preferred moves : gets forward whenever possible.
Επισης μου φαινεται οτι ειναι πιο ψηλος, 1.84 αντι για 1.82.Καποια site λενε οτι ειναι 1.82 κ σε καποια αλλα 1.84(επισημη σελιδα του Παοκ)
http://www.paokfc.gr/profiles/leonardo-de-matos-cruz/
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.
Locked

Return to “ΠΑΟΚ”