Γκόμενες VΙ: Και που 'σαι ακόμα

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
Post Reply
User avatar
smtmk
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2128
Joined: Fri May 15, 2015 2:59 pm
Football Manager της ομάδας: Panthrakikos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Αμα ειναι ετσι, θες να εισαι με καποια η οποια επηρεαζεται τοσο πολυ απο το τι της λενε οι φιλες της? Γαμω τα γυναικοκρατουμενα φορα, εμας θα ακους.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Geologos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18243
Joined: Fri Nov 26, 2010 12:10 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 16 times
Been thanked: 7 times

Οταν κανεις σχέση με μια κοπέλα, κανεις σχέση και με όλες τις φίλες της.

Νομος.

Οποτε προχωράμε παρακάτω ειδικα αν την επηρέασαν οι φίλες της.

Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk

User avatar
mitsosvd
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5898
Joined: Sun Jun 04, 2006 11:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Αθηνα
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

jasonas wrote: Fri Jul 12, 2019 3:59 pm Μου φαίνεται θα αρχισω να της στελνω στοίχους του Καββαδια μπας και αλλάξει γνώμη :P #not?
Δε μπορω να φανταστω τι στίχους Καββαδία μπορεις να χρησιμοποιήσεις για να την αλλαξεις γνωμη....λιγοτερο ερωτικος ποιητης δεν υπαρχει. Τι να τις στείλεις δηλαδη, για την μαλαρια; για τούτο το μαχαιρι εδω που θελεις να αγορασεις; Για τον κουφο τον Σάλαχ που το κατάστρωμα σαρώνει; Για εναν εγγλεζο θερμαστη οπου δε μιλαγε ποτε; Για τον αλντεμπαραν που ψαχνει να βρει μες τα νερα το παλινωριο;
User avatar
Anton Kousnij
Football Legend
Football Legend
Posts: 12695
Joined: Sat Nov 03, 2007 6:29 pm
Football Manager της ομάδας: γιατι προλαβαίνω?
Αγαπημένη Ομάδα: spartak limassol
facebook προφίλ: antonis.bourlis
Status: είναι τα 4 στοιχειά και πανω απ'όλα η φωτιά
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

Στείλε για τον μαύρο θερμαστη από το Τσιμπουτι.

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γίνε μαντέμι πρώτα
User avatar
jasonas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3905
Joined: Tue Apr 29, 2008 8:50 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, BOCA
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

ενταξει παιδια βάζω και την απειρία της ηλικίας της μέσα αλλα και την απειρία και των δυο στις σχέσεις!
το κραξανε και οι γυναικες στο φορουμ οτι επηρεάστηκε απο τις φιλες της, αν και πιστεύω και οι ιδιες το ιδιο θα κάνουν! παρόλα αυτα μου είπαν να επιμείνω μπας και...
τελος παντων, οταν ξαναβρεθουμε μεσα στον επομενο μηνα θα κοψω αντιδρασεις και θα δω τι θα κανω...

μεχρι τοτε θα προετοιμάζω το έδαφος, αλλα οχι με Καββαδία εχεις δικιο Μητσο, αλλα με καταραμένους ποιητές... Αναρτήσεις στο fcb και λοιπα με μοναδικο κοινο αυτην και τις φιλες της :P :P

παντως αρχίζει και περνάει σιγα σιγα, οποια και αν ειναι η κατάληξη στο μελλον...
User avatar
demakos21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5332
Joined: Thu Mar 20, 2008 4:26 pm
Football Manager της ομάδας: AΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Juventus/Liverpool/OM
Status: Θα διασχίσεις ένα πρωινό τον κόσμο και θα 'ναι πιο όμορφα κι από ένα όνειρο.
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Geologos wrote: Fri Jul 12, 2019 5:48 pm Οταν κανεις σχέση με μια κοπέλα, κανεις σχέση και με όλες τις φίλες της.

Νομος.
Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk
ή/και τις αδερφές/μητέρα της.


@ jasonas
Μισό, μπαίνεις σε φόρουμ για γυναίκες και μιλάς για τα γκομενικά σου ή το είδα βιαστικά και δεν κατάλαβα κάτι?
User avatar
Paliakoudis
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2364
Joined: Wed Dec 26, 2012 4:12 pm
Football Manager της ομάδας: Monopoli
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: Δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0


jasonas wrote: Μου φαίνεται θα αρχισω να της στελνω στοίχους του Καββαδια μπας και αλλάξει γνώμη Image #not?
Πρόσεχε μην γίνεις κι εσύ μελλοντικό υλικό του Κοντοπίδη μόνο

Γενικά πολύ υπερανάλυση όμως. Δε το κρίνω, το κατανοώ και ταυτίζομαι πλήρως, κι όντας τρίτος/εξωτερικός μπορώ να δω κι ότι δε βγάζει πουθενά(που αν είσαι εμπλεκόμενος δε το καταλαβαίνεις).



Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν έπαιζες στον ουρανό, θα πέθαινα για να σε δώ.
ΠΑΟΚ
1926
User avatar
smtmk
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2128
Joined: Fri May 15, 2015 2:59 pm
Football Manager της ομάδας: Panthrakikos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Καταλαβαινω τον Ιασωνα που ψαχνεται γυρω του για συμβουλες δεδομενης της απειριας του σε τετοιες καταστασεις. Ολοι εχουμε κανει χοντρες [System Interruption: Μη βρίζεις!] που τις σκεφτομαστε πλεον και ανατριχιαζουμε, ενα ανωνυμο ποστ στο ιντερνετ δεν ειναι τιποτα.

Αντικειμενικα δεν υπαρχουν πολλα που μπορεις να κανεις. Ειναι φυσικο το να χωριζεις και δυσκολα μπορεις να το ανατρεψεις και ακομα και αν το κανεις μπορει να δεις οτι τα πραγματα δεν ειναι καλα οπως πριν. Ισως το πολυ πολυ θα μπορουσες να μαθεις ξεκαθαρα ποιος ειναι ο λογος που χωριζετε, αν δεν το εχεις κανει ηδη, και στην περιπτωση που ο μοναδικος λογος ειναι η αποσταση και μονο να μπορουσες να της εξηγησεις οτι συντομα θα γινουν καλυτερα τα πραγματα(αν δεν κανω λαθος ανεφερες οτι η αποσταση ηταν προσωρινη). Και παλι δυσκολα βγαζεις ακρη και ειναι και ψυχοφθορο αλλα απτην αλλη ειναι ωφελιμο το να ειναι ξεκαθαρα τα πραγματα γιατι θα σε βοηθησει πιο ευκολα να προχωρησεις χωρις να εχεις στο μυαλο σου σκεψεις "what if".

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

User avatar
jasonas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3905
Joined: Tue Apr 29, 2008 8:50 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, BOCA
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

@demakos
οχι, ειναι ενα site που εχει μια στήλη και μπαινει ο καθενας και γραφει οτι θελει ανώνυμα και υπαρχουν απο κατω σχολιαστες που δινουν συμβουλες, σχολιαζουν κλπ
ε αυτο ναι μεν εχει και αρκετους αντρες μεσα (οι οποιοι και αυτοι το ιδιο με εσας μου ειπαν), αλλα το 90% του κοινου ειναι γυναικες... ηθελα να δω πως το βλεπουν και απο την αλλη πλευρα δηλαδη...


χαχαχα οχι ειπαμε, δεν θα πανε σε προσωπικά μηνύματα αυτα και δεν ειναι τετοια τύπισσα αυτή, ουτε εγω θα το τραβήξω τοσο...
Βασικα το ολο σκηνικο θα ξεκαθαρισει οταν θα ξαναβρεθουμε για την μπλουζα... θελω να της δειξω οτι ακομα την θελω και οχι "οκ εφοσον με εστειλες, στα παπ. και εμενα" γιατι περα οτι δεν ισχύει, δείχνει οτι την ειχα απλα για να την ειχα... και εν πάση περιπτώσει να ξερω οτι εκανα οτι μπορουσα για να συνεχίσουμε και οχι να εχω στο μυαλο μου στο μελλον "λες αν ειχα επιμείνει να άλλαζε γνωμη και να ήμασταν ακόμα μαζι ενω τωρα ειμαι χαμενο κορμι και ψάχνομαι?"

αν δεν γινει αυτο ειτε θα εχω παντα κρυφη ελπιδα οτι θα τα ξαναβρουμε ειτε αν ειναι αρνητικη η απαντηση, να ξεκαθαρισει το τελος! Γιατι καλα μου τα λετε ολα αυτα (προχωρα στην επομενη κλπ), αλλα εκανα και χρονια για να βρω και μια κοπελα, δεν εχω και τοσο επιτυχία ουτε είμαι Ο γύπας....


edit: Σε μερικα που εγραψα με προλαβες smtmk, Ναι η απόσταση ηταν προσωρινή, μεχρι το επόμενο ταξίδι σε 2 χρονια... αλλα 2 χρονια ειναι τεράστιος χρόνος!
Geologos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18243
Joined: Fri Nov 26, 2010 12:10 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 16 times
Been thanked: 7 times

Ολη μερα στο reapeat sweater weather ο Ιασω νας μέχρι να βρεθουν για την μπλούζα

Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk

User avatar
mitsosvd
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5898
Joined: Sun Jun 04, 2006 11:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Αθηνα
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Πρεπει να βρουμε το mixed site που εγραφε ο Γιασωνας
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το συζήταγα χθες με άτομο από εδώ μέσα που πήγαμε για καφέ...
Όλα ξεκινάνε - καλώς ή κακώς- από το σεξ. Αν ένας άνδρας έχει καλυμένο αυτό το κομμάτι (ή απλά δεν τον ενδιαφέρει και τόσο), για μένα από ένα σημείο και μετά σκέφτεται πολύ πιο καθαρά και δεν κάνει παραχωρήσεις που δεν πρέπει να κάνει. Δηλαδή αυτό που λέει ο Ιάσωνας "αλλα εκανα και χρονια για να βρω και μια κοπελα, δεν εχω και τοσο επιτυχία ουτε είμαι Ο γύπας...." δείχνει πως ρίχνει τα στάνταρ του ως άτομο, όχι ως άνδρας, αλλά ως ανθρώπινο πλάσμα. Αυτό πολλές φορές έχει αποτέλεσμα να βρει ένα τέτοιο άτομο μια χαζοβιόλα, να τον κάνει οτι θέλει.

Ιάσωνα, επειδή πιο πάνω σε έκρινα λίγο σκληρά, το έκανα για να καταλάβεις πως πολλές φορές μπορεί να νομίζεις πως σκέφτεσαι με τη καρδιά σου, αλλά στην ουσία σκέφτεσαι με το πουλί σου, γιατί έχεις στο μυαλό σου "που να βρω άλλη κοπέλα να έχω σταθερό σεξ". Αν θα κολλήσεις συναισθηματικά με κάποια, να ξέρεις θα έρθει πολλές φορές και από μόνο του, και επειδή η ζωή είναι σκληρή μπορεί να το χάσεις χωρίς να το θες και μετά να το ξαναβρεις σε κάποια άλλη.
Προσπάθησε να βγάλεις απ το μυαλό σου πως οι γκόμενες θέλουν μόνο γύπες, πλούσιους και όμορφους και προσπάθησε να είσαι ο εαυτός σου χωρίς να πιέζεις καταστάσεις. Αυτό θα συμβεί και με την εμπερία που θα αποκτήσεις με τις γυναίκες, αλλά περισσότερο με τον ίδιο σου τον εαυτό να αποβάλλει λάθος απόψεις για συγκεκριμένα πράγματα.
Αν ήσουν για παράδειγμα 35 και ακόμα μόνος και είχες 10 χρόνια περισσότερη εμπειρία, να ξέρεις μπορεί να το έβλεπες τελείως διαφορετικά. Στο λέει άτομο που στα 25 του θεωρούσε τον εαυτό του σχεσάκια, άπειρο με τις γυναίκες για την ηλικία του και είχε τις ίδιες ανασφάλειες για το σεξ όπως έχεις εσύ τώρα. Ε, δέκα χρόνια μετά θυμάμαι πως σκεφτόμουν και κοπανάω το κεφάλι μου στον τοίχο γιατί δεν το κατάλαβα νωρίτερα. Και πλέον δεν είμαι ούτε υπέρ των σχέσεων, ούτε κατά, ούτε είμαι γυπαετός και πηδάω ότι βρίσκω, ούτε όμως ανασφαλής με το αν θα έχω κοπέλα (και σεξ) ή όχι.
Σταμάτα να το υπεραναλύεις, γιατί βγάζεις λάθος συμπεράσματα και δημιουργείς σενάρια ιδανικά που μόνο σε συναισθηματική ταινία μπορούν να συμβούν.

Αυτά και σόρι για το κράξιμο, αλλά τα θέλει ο κώλος σου. Ελπίζω να βοήθησα.
User avatar
Anton Kousnij
Football Legend
Football Legend
Posts: 12695
Joined: Sat Nov 03, 2007 6:29 pm
Football Manager της ομάδας: γιατι προλαβαίνω?
Αγαπημένη Ομάδα: spartak limassol
facebook προφίλ: antonis.bourlis
Status: είναι τα 4 στοιχειά και πανω απ'όλα η φωτιά
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

Καρότο και. Μαστίγιο ΕΤΣΕ

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γίνε μαντέμι πρώτα
User avatar
jasonas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3905
Joined: Tue Apr 29, 2008 8:50 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, BOCA
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

mitsosvd wrote: Fri Jul 12, 2019 10:20 pm Πρεπει να βρουμε το mixed site που εγραφε ο Γιασωνας
Αν το βρείτε, θα με δουλεύεται για την υπόλοιπη φορουμιστικη ζωη μου γιατί πολύ απλά εκει περιέγραψα λεπτομερεστατα το τι έγινε και είναι αρκετά μελό η φάση... :P

Συμφωνω και καταλαβαίνω Ακυλα αλλα δεν νομιζω οτι ολοι ψάχνουν να βρουν μόνο σεξ που για τον άντρα όντως είναι πολυ σημαντικό... Γενικα η φάση της σχέσης σε αλλους αρέσει σε άλλους όχι εξαρτάται ειδικά το ποσο εχει δεθεί συναισθηματικά κάποιος! Δεν λέω ότι ειμαι σχεσακιας ή οχι, προτιμώ ναι μεν τις σχέσεις οχι τοσο για το σταθερό σεξ οσο και για όλη την φάση και τα συναισθήματα που σου προσφέρει... Ναι εννοείται ότι παίζει σημαντικό ρόλο και το πρώτο, αλλα οχι μονο!
Καλως ή κακώς ο καθε ενας εχει διαφορετικο ποσοστό επιτυχίας στις γυναίκες ανάλογα την εμφάνιση, το κύρος, την αυτοπεποίθηση, την κοινωνικοτητα, την ευκολία του λόγου κλπ! Όπως και να το κάνουμε όταν αρχικά δεν εχεις επιτυχία και γενικά δεν εχεις καταφέρει σχεδόν τίποτα σε αυτό τον τομεα, θα ρίξεις τα στάνταρ σου οχι μονο εμφανισιακα αλλα και στις προσωπικότητες που θα διαλέξεις ώστε να ξεκινήσεις να αποκτάς μια εμπειρία και αυτοπεποίθηση και να ανέβεις σκαλι σκαλι σιγα σιγα!
Ειχα την τύχη όμως η συγκεκριμένη κοπελα να μην είναι "κάτω από την βάση" σε τίποτα απο τα δυο! Εμφάνιση δεν την λες και κουκλαρα (φανταστείτε δεν της την ειχε πέσει κάνεις τοσα χρονια) αλλα δεν την λες και σε καμία περίπτωση μπαζο, είχε ιδιαίτερα χαρακτηριστικά... Απο προσωπικότητα το ιδιο... Ουτε κομπλεξικη ούτε και η πιο ενδιαφέρουσα! Το θέμα είναι ότι με την εμπειρία που έχω αυτή την στιγμή δεν ξέρω το κατα ποσο μπορώ να βρω ισάξια κοπελα γτ καλώς ή κακως ανέβηκαν τα στανταρ μου στα επίπεδα της... Το ξέρω ότι μπορεί να λεω μλ.κς και να δείχνω έλλειψη αυτοπεποιθησης αλλα αυτο νιώθω...
User avatar
PanosBonJovi
National Manager
National Manager
Posts: 9909
Joined: Wed Sep 05, 2012 11:12 am
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, Veria
Status: Talk about a dream, try to make it real
Location: Gamma Ethniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 11 times

Κατέβασε το Nup που σου λέω και θα βρεις. Φοιτητικό αππ τύπου ανομολόγητα αλλά με ανώνυμο τσατ. Άμα δεν είναι αγοράκι που το παίζει κοριτσάκι διάνα :P
Post Reply

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”