Πανελλήνιες εξετάσεις 2011

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
Post Reply
User avatar
koufa
National Manager
National Manager
Posts: 9279
Joined: Sat Oct 29, 2005 9:02 pm
Location: Manchester
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Για άλλη μια χρονιά, το ιστορικό πλέον τόπικ των πανελληνίων εξετάσεων είναι εδώ, έτοιμο να ακούσει:
  • την αγωνία σας -hatemirror
  • την προσπάθειά σας -kavala
  • την χαρά σας -gioupi
  • τις λύπες σας :(
  • τα πανηγύρια \:D/
  • τις κατάρες στους βαθμολογητές -stavrwsh
  • την αναμονή των βάσεων -jail
  • τις ερωτήσεις για τις διάφορες σχολές -mathima
Καλή επιτυχία σε όλα τα fmgreeceόπαιδα και σε όσους δίνουν φέτος εξετάσεις! :-)
“Love is not about who you can see spending your future with, it’s about who you can’t see spending your life without.”
thanasis10 wrote:Πού πας και μπλέκεις...;
User avatar
johnara7
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5811
Joined: Sat Feb 02, 2008 1:18 pm
Status: Διαβασμάαα.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kαλή επιτυχία παίδες, εύχομαι ότι καλύτερο :)
Spoiler: show
[quote="zbutsam"]Nτελικάτο πουλέν του Φωστήρος / γειαααααα :D[/quote]
[quote="chris792"]Ο Τζόνι, είναι κοψιά Άνταμ Τζόνσον, πήγε Αγγλία και τους έχει πάρει και τα χαρακτηριστικά ο πστης. -doublekiss[/quote]
[quote="Coach Ventouza"]Όταν μεγαλώσω θέλω να γίνω Χανκ Μουντυ 8)[/quote]
zidane72003 wrote:Κυνηγας,πονας,νοιαζεσαι και στο τελος το μονο που σου εχει μεινει ειναι ενα καλο ποτηρι ουϊσκι για να πας παρακατω.Ε οχι ρε:Πτανες γυναικες.
AEKERGO
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 686
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:36 pm
Football Manager της ομάδας: Αdelaide United
Αγαπημένη Ομάδα: AEK F.C.
Location: Αθηνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ποπο!!!! Ποτε περασε ενας χρονος ουτε που το καταλαβα :D
Σαν χθες μου φαινεται που ανοιγε το τοπικ και στη θεση του 11 ηταν το 10 :D
Επισης μπορω να πω οτι ειναι πολυ πιο ωραιο να εχεις δωσει και να γραφεις σ αυτο το τοπικ παρα να δινεις και να γραφεις.
Αυτο που εχω να πω εγω ειναι πως τωρα σας φαινεται σαν κατι το φοβερο και τρομερο. Οταν θα εχετε τελειωσει και θα καταλαβετε τι μουφα ηταν, εχει να πεσει γελιο -puppie
Αντε καλη επιτυχια σε ολους. Να πανε ολα καλα και πανω απο ψυχραιμια -papas
Να 'ταν ο υπνος για δουλεια, τα ονειρα αγγαρεια, μωρο μου στο κρεβατι σου να κανω υπερωρια
sindarta wrote:Κοίτα, από την στιγμή που δεν σπουδάζεις με δικά σου λεφτά αλλά υπάρχει μια οικογένεια κάπου που στερείται για να μπορείς εσύ να πηγαίνεις πανεπιστήμιο, τότε ναι, δουλειά σου είναι να σπουδάζεις και όχι να "περνάς καλά".
User avatar
happyyy
Football Legend
Football Legend
Posts: 11418
Joined: Tue Oct 30, 2007 11:18 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Αρης-AC Milan-Chelsea-Betis
Status: If you don't go crazy you are not normal...
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

οτι και να κανετε μην περασετε γεωλογια στο απθ.

αντε και καλη επιτυχια!!!
Oι τρεις φιλοι...
zidane72003 wrote:Μαστορα γι'αυτο ποτε δε θα γινεις happy...Εισαι μικρος και ανιδεος μπροστα του...Αυτος εκτος απο βουτιες ξερει και απο χιουμορ
Ο Ντιέγκο Φορλάν τόνισε: «Ο Άρης μας νίκησε δίκαια. Πρόκειται για μία μεγάλη ομάδα»
User avatar
bahraspower
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3814
Joined: Thu Mar 25, 2010 8:31 am
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
Location: πατρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παίδες ειλικρινά καλή επιτυχία στους φετινούς,άντε να παίρνουμε σειρά οι του '12 :P

Είστε και πολύ νομίζω φέτος εδώ μέσα,άντε κεφάλια μέσα,αυτοπεποίθηση κι όλα καλά θα πάνε. :-D
chelseafan wrote:Παρεπιμπτόντως για έσας το ποδόσφαιρο είναι περισσότερο θέαμα ή τακτική;;;
Tsakalaki wrote:Βλάση, για τον οπαδό, το ποδόσφαιρο είναι νίκη, για τον φίλαθλο νίκη και καλό θέαμα, και για τον παρατηρητή, θέαμα.
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλή επιτυχία,και να ξέρετε πως αυτές οι εξετάσεις ΔΕΝ θα κρίνουν τη ζωή σας ούτε αν αποτύχατε ούτε αν περάσατε σε μια σχολή που δεν ήταν στις προτεραιότητές σας.Στρώστε κωλαράκι για λίγο καιρό ακόμα και το καλοκαίρι που έρχεται θα το θυμάστε για όλη σας τη ζωή....
markos92
Football Legend
Football Legend
Posts: 10192
Joined: Tue Jul 08, 2008 11:53 pm
twitter: markosv92
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πανελληνιοτοπικ...σαν χθες :snif: :snif:

Καλη επιτυχια στα καλοπαιδα του ΦΜΓκρις! Στρωστε κωλο καλα μου παιδακια και υπομονη πανω απ'ολα! Δυο μηνες μεινανε και μετα -ksaplwstra :-D
Spoiler: show
να ξέρετε πως αυτές οι εξετάσεις ΔΕΝ θα κρίνουν τη ζωή σας ούτε αν αποτύχατε ούτε αν περάσατε σε μια σχολή που δεν ήταν στις προτεραιότητές σας
Αυτο που εχω να πω εγω ειναι πως τωρα σας φαινεται σαν κατι το φοβερο και τρομερο. Οταν θα εχετε τελειωσει και θα καταλαβετε τι μουφα ηταν, εχει να πεσει γελιο
Δυο προτασεις που σου δινουν να καταλαβεις ποσο πaπαριες ειναι αυτα που λεγονται απο γονεις, αδερφια, καθηγητες κλπ :)
Η ιστορία της Γιουβέντους επιτάσσει να έχουμε πάντα το κεφάλι ψηλά και να αντιμετωπίζουμε τα πάντα με θάρρος, με κουράγιο. Εγώ, εσείς, όλοι οι Γιουβεντίνοι το κάναμε και το κάνουμε πάντα αυτό. Μια συναρπαστική ιστορία, με εσάς πάντα στο πλευρό μας. - Alessandro Del Piero
User avatar
BuLLs3y3
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3015
Joined: Mon Jun 26, 2006 10:25 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος Φιορεντινα Αρσεναλ
Status: Loading ...
Location: Αμπελοκηποι
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

happyyy1986 wrote:οτι και να κανετε μην περασετε γεωλογια στο απθ.

αντε και καλη επιτυχια!!!

Θα προσθετα να μην περασετε γενικως στη Γεωλογια σε οποιαδηποτε σχολης της Ελλαδος!! Απιστευτα ενδιαφερουσα σχολη, χανει απο την αλαζονεία και την απαθεια ορισμενων που κανουν τους καθηγητες!!
Καλη επιτυχια σε ολους, ο,τι ειναι να γινει θα γινει!!Δεν απογοητευομαστε, δεν μιζεριαζουμε, ολοι εξυπνοι ειμεθα και αξιζουμε το καλυτερο!! -kavala
kkostas
National Manager
National Manager
Posts: 8974
Joined: Fri Dec 17, 2004 12:36 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

BuLLs3y3 wrote:
happyyy1986 wrote:οτι και να κανετε μην περασετε γεωλογια στο απθ.

αντε και καλη επιτυχια!!!

Θα προσθετα να μην περασετε γενικως στη Γεωλογια σε οποιαδηποτε σχολης της Ελλαδος!! Απιστευτα ενδιαφερουσα σχολη, χανει απο την αλαζονεία και την απαθεια ορισμενων που κανουν τους καθηγητες!!
Καλη επιτυχια σε ολους, ο,τι ειναι να γινει θα γινει!!Δεν απογοητευομαστε, δεν μιζεριαζουμε, ολοι εξυπνοι ειμεθα και αξιζουμε το καλυτερο!! -kavala
Χεχε....Γεωλογος η αδελφή της γυναίκας, βιολόγος η γυναίκα. Μα όλοι λένε ακριβως τα ιδια ρε παιδί μου. Και απο επαγγελματική αποκατάσταση???Δυσκολα τα πράγματα!!!
Πάντως πραγματικά απιστευτα ενδιαφέρουσες σχολές και οι 2, αποκτάς τρομερές γνωσεις, ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΕΣ αλλά το θέμα ειναι αν αξίζει ο κόπος και ο χρονος γνωριζοντας πως ακομα και σαν εκπαιδευτικος να θελησεις να δουλέψεις , προτιμονται να διδάσκουν το μάθημά σου οι φυσικοχημικοι.
User avatar
vaggelis2005
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 17748
Joined: Thu Jul 28, 2005 11:36 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός-Man Utd-Ίντερ
Location: Άνω Πατήσια
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Καλή επιτυχία παίδες στις εξετάσεις.Όσο αστεία και αν φαίνονται σε μερικούς εγώ δεν θα ήθελα να είμαι στη θέση σας πάντως.Έχω γράψει 2 φορές και ξέρω εγώ. :D

Πάντως σας περιμένω στο ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ από χειμώνα.Εγώ δεν θα είμαι εκεί γιατί ΑΠΟΛΥΟΜΑΙ ΑΠΟΛΥΟΜΑΙ ΑΠΟΛΥΟΜΑΙ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ. -gioupi -gioupi

Βασικά αποφοιτώ αλλά αυτό είναι άλλο θέμα. :wink: :D
FM_MaNI@C
National Manager
National Manager
Posts: 8332
Joined: Wed May 18, 2005 7:54 pm
Football Manager της ομάδας: Getafe Club de Fútbol S.A.D
Αγαπημένη Ομάδα: Α.Ε.Κ.
Location: Thessalonique
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Oh, it's this time of the year. :D

Έχω κανέναν για Νομική Θεσσαλονίκης;

Καλή επιτυχία σε όλους τους υποψηφίους, προσπαθείστε να καταπολεμήσετε το άγχος και σίγουρα θα δώσετε τον καλύτερο εαυτό σας!
Spoiler: show
04/03/2009- Παναθηναϊκός-Πανσερραϊκός 2-3

(75' Χριστοδουλόπουλος, 90+3' Παπάζογλου(αυτ)-23' Μπαϊκαρά, 55' Τσέχ (ΠΕΝ), 71' Τσέχ)

27/10/2009- Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός 3-1

(17' Λεοζίνιο, 52' Αθανασιάδης, 84' Ριμόλντι (Πεν.) - 66' Μήτρογλου)
User avatar
gogos_7
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6469
Joined: Thu Jul 02, 2009 11:09 am
Status: χωριάτης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αντε καλη επιτυχια και σε μας που δινουμε για δευτερη φορα! :)
Spoiler: show
Nik_33 wrote:Ο gogos ο Αλ Καπόνε -rofl
matthew21 wrote:Γεια σου ρε gogos corleone!!
"Director of Football and Responsibilities": All you need to know
Bayer 04 Leverkusen Analysis Football Manager 2015

Μάριο Γκόμεζ ο ένας ο μέγιστος ο παντοτινός.-
User avatar
chris792
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7158
Joined: Mon Dec 29, 2008 1:04 am
Football Manager της ομάδας: Newcastle United
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Sky Valley
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:shock:
Γιώργο δεν είχα ιδέα. Good luck και σε σένα.

Εσύ τουλάχιστον ξέρεις τί έχεις να αντιμετωπίσεις, στους υπόλοιπους να πω ότι μετά από κάμποσο καιρό που θα το σκέφτονται, η όλη διαδικασία θα τους έχει φανεί ένα μεγάλο, τεράστιο "ψέμα".
Αλλά τώρα πρέπει να παίζουν άλλα πράματα στο μυαλό, ατσάλωμα και τα ρέστα, οπότε βουρ. :D
When a man lies, he murders some part of the world.
These are the pale deaths which men miscall their lives.
All this I cannot bear to witness any longer.
Cannot the kingdom of salvation take me home?



ImageImage

Hypocrisy made paramount, paranoia the law.
Kwstas12345
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7330
Joined: Wed Nov 14, 2007 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Man Utd,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αντε να δούμε...
Ο καιρός έχει περάσει σφαίρα,ευχάριστες γενικά οι ώρες στο σχολείο,δεν έχω πιεστεί ιδιαίτερα στο διάβασμα...
Καλή επιτυχία στους συν-υποψηφίους. :D
Δεν υπάρχει λόγος άγχους,εγώ έτσι το βλέπω τουλάχιστον...Πραγματικά,ίσως αγχωθώ μόνο πριν από την έκθεση,μιλάμε
για μεγάλη αναισθησία/ανεμελιά/σιγουριά. (δεν ξέρω τι από τα τρία,σοβαρά :D )
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.”

Tyrion Lannister
User avatar
BuLLs3y3
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3015
Joined: Mon Jun 26, 2006 10:25 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος Φιορεντινα Αρσεναλ
Status: Loading ...
Location: Αμπελοκηποι
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

kkostas wrote:Χεχε....Γεωλογος η αδελφή της γυναίκας, βιολόγος η γυναίκα. Μα όλοι λένε ακριβως τα ιδια ρε παιδί μου. Και απο επαγγελματική αποκατάσταση???Δυσκολα τα πράγματα!!!
Πάντως πραγματικά απιστευτα ενδιαφέρουσες σχολές και οι 2, αποκτάς τρομερές γνωσεις, ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΕΣ αλλά το θέμα ειναι αν αξίζει ο κόπος και ο χρονος γνωριζοντας πως ακομα και σαν εκπαιδευτικος να θελησεις να δουλέψεις , προτιμονται να διδάσκουν το μάθημά σου οι φυσικοχημικοι.
Οποτε ξερεις απο πρωτο χερι τι συμβαινει.. :-D Οταν σου λενε οι καθηγητες οτι τα πραγματα την 20ετια 1980-2000 ηταν μαυρα(οσον αφορα στην επαγγελματικη αποκατασταση) και τωρα ειναι απλα γκριζα, τι κουραγιο να εχεις να σπουδασεις ξεροντας οτι το μονο που θα κανεις με επιτυχια(οχι και πολυ μεγαλη) ειναι να ανοιξεις μπαρ με ονομα "Αμεθυστος" ( επισης ατακα καθηγητων). Επιπλεον,ο τομεας της Σεισμολογιας διαχωριζει τη θεση του,λεγοντας οτι δεν ειμαστε γεωλογοι,αλλα σεισμολογοι-σκετο!! Κατι που μπορεις να το επιβεβαιωσεις βλεποντας οτι οι περισσοτεροι σεισμολογοι εχουν βγει απο το Φυσικο. Αλλα η ατιμη η γεωλογια,συνδυαζει απο γνωσεις θετικων επιστημων σχεδον τα παντα.Τεσπα ειμαι οφτοπικ και συγνωμη απο τα παιδια που εχουν την αγωνια τους.. :wink:
Post Reply

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”