Γκόμενες pt III. Life after marriage and other stories

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
Locked
User avatar
Greco
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6528
Joined: Fri Nov 15, 2002 12:00 am
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

vaggelis2005 wrote:Ναι και άμα σεβαστείς τη γκόμενα του άλλου δεν υπάρχει περίπτωση δική σου μελλοντική γκόμενα να στα φορέσει.

Είπε κανείς κάτι τέτοιο;
Ο Γκεκας ειναι ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και γκολ
User avatar
vaggelis2005
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 17754
Joined: Thu Jul 28, 2005 11:36 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός-Man Utd-Ίντερ
Location: Άνω Πατήσια
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Όχι αλλά από το πολύ σεβασμό στο τελός βγαίνουμε και λαλάκες.Είσαι(όχι εσύ) λαλάκας ή gay που δεν πας με αυτή που σου ρίχνεται και μετά είσαι λαλάκας γιατί πήγε με άλλον.
nick._
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 428
Joined: Sun Jun 10, 2007 7:46 am
Football Manager της ομάδας: Reading F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΣ Γιάννινα
Status: ...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kαι που ξες εσυ τη στιγμη της αποφασης για το αν θα την κερατωσεις πως αυτη στανταρ θα το κανει μελλοντικα ? Γιατι gay ? Επειδη αποφασισες να σεβαστεις προσωπο που ειναι σημαντικο για σενα ? Αυτα ειναι ομοφοβικες λαλακιες . H κοινωνια ειναι τα σκατα, αν σε νοιαξει τι θα πουν τα σκατα για σενα , καηκες . Αν δεν το κανεις ,σωστος θα εισαι κι αν αυτη σε κερατωσει μελλοντικα αυτη θα ναι η ξεκωλιαρα και η πουτανα οχι εσυ ο λαλακας. Χωστης κι ενα χαστουκι να της φυγει το κεφαλι και στην πουτσα σου μετα, πας για αλλα. Αμα θες να σεβεσαι τον εαυτο σου και να σεβονται οσοι δεν ειναι ντενεκεδες εκει εξω.
User avatar
Trapezitis
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 27185
Joined: Thu Nov 27, 2008 4:02 pm
Football Manager της ομάδας: Που τέτοια τύχη.
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ, Barca, Juve, Liverpool
Status: Παντρεμένος με παιδιά...
Location: Πετρούπολη
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Παιδιά έχετε υπόψην σας ότι η μόνη αλήθεια γύρω από το θέμα, είναι όλοι κερατώνουν όλους, υπό τις κατάλληλες συνθήκες.
dgn8
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6048
Joined: Sun Jun 20, 2010 5:06 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ - Real Madrid
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

nick._ wrote:Kαι που ξες εσυ τη στιγμη της αποφασης για το αν θα την κερατωσεις πως αυτη στανταρ θα το κανει μελλοντικα ? Γιατι gay ? Επειδη αποφασισες να σεβαστεις προσωπο που ειναι σημαντικο για σενα ? Αυτα ειναι ομοφοβικες λαλακιες . H κοινωνια ειναι τα σκατα, αν σε νοιαξει τι θα πουν τα σκατα για σενα , καηκες . Αν δεν το κανεις ,σωστος θα εισαι κι αν αυτη σε κερατωσει μελλοντικα αυτη θα ναι η ξεκωλιαρα και η πουτανα οχι εσυ ο λαλακας. Χωστης κι ενα χαστουκι να της φυγει το κεφαλι και στην πουτσα σου μετα, πας για αλλα. Αμα θες να σεβεσαι τον εαυτο σου και να σεβονται οσοι δεν ειναι ντενεκεδες εκει εξω.
Πολύ, πολύ σωστός...
Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
User avatar
Greco
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6528
Joined: Fri Nov 15, 2002 12:00 am
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Trapezitis wrote:Παιδιά έχετε υπόψην σας ότι η μόνη αλήθεια γύρω από το θέμα, είναι όλοι κερατώνουν όλους, υπό τις κατάλληλες συνθήκες.

Mίλησες σαν Τραπεζίτης :D

Δεν μπορώ να πω ότι διαφωνώ. Αντιθέτως είναι η αλήθεια την οποία όμως για πολλούς λόγους δεν μπορείς απλά να την διατυπώσεις γραπτώς ή προφορικώς. Εκτός εάν είσαι Τραπεζίτης :D

Πέρα από αυτό όμως πιστεύω ότι υπάρχει και η λέξη αξιοπρέπεια. Μου την δίνει παντρεμένοι άντρες να τσιλιμπουρδήζουν. Τους θεωρώ γελοίους. Μπορείς να φλερτάρεις. Γιατί μπορεί να κάνεις δίαιτα αλλά δεν πειράζει να κοιτάς το ΜΕΝΟΥ.


Θεωρώ όμως ότι υπάρχει μια σεξιστική μεν αλλά διαφορά δε... Ο άντρας μπορεί να το χώσει κάπου χωρίς συναίσθημα. Η γυναίκα εάν και τείνει όπως λένε και οι νεότεροι να φέρεται ως άνδρας όταν κερατώσει δεν νομίζω ότι απλά θα ικανοποιηθεί σωματικά και θα κρατήσει το σπίτι της.
Ο Γκεκας ειναι ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και πινακιδα, ευκαιρια και γκολ
User avatar
equi_gonzalez
National Manager
National Manager
Posts: 9573
Joined: Mon Mar 22, 2010 6:21 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Barca, Man Utd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Greco wrote:Θεωρώ όμως ότι υπάρχει μια σεξιστική μεν αλλά διαφορά δε... Ο άντρας μπορεί να το χώσει κάπου χωρίς συναίσθημα. Η γυναίκα εάν και τείνει όπως λένε και οι νεότεροι να φέρεται ως άνδρας όταν κερατώσει δεν νομίζω ότι απλά θα ικανοποιηθεί σωματικά και θα κρατήσει το σπίτι της.
Ειναι αληθεια. Τεραστια αληθεια. Βασικα (ξερω οτι αυτο που θα πω δεν ειναι σωστο) νομιζω οτι θα με πειραζε πολυ πιο πολυ να μαθω οτι η μητερα μου κερατωνει τον πατερα μου παρα το αντιθετο. Ασχημα και τα δυο, απλα σε μια φαση do or die θα προτιμουσα αυτο. Εννοειται οτι δε θελω τιποτα απ'τα δυο.
pirovatis wrote:Τραβάει τις ακροαματικότητες και τα θηλυκά ο Εκι.
User avatar
nikiforenko666
Coach
Coach
Posts: 2907
Joined: Tue Nov 09, 2004 11:12 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλα κρασια
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Aυτό που λέει ο Greco ισχύει 100%.Το έχει πει και ο Ασκητής :P .Η γυναίκα όσο φουτάνα και να είναι το σεξ δεν το βλέπει μόνο σαν απόλαυση και σωματική ικανοποίηση,αλλά και ψάχνει και την συναισθηματική,έστω και λίγο.Εξαιρέσεις μόνο αν η άλλη είναι νυμφομανής ή γεννημένη πορνοστάρ.
Οι άνδρες μερικές φορές το βλέπουμε πιο πολύ σαν ζώα.Να ρίξουμε έναν σε μια τρύπα για να φύγουν τα χοντρά.


Στο κεράτωμα,θα μου ήταν πολύ δύσκολο να μου βρισκόταν στο πιάτο έτοιμη μια και να πω όχι,που με τον γκόμενο της δεν είμαι ούτε φίλος προφανώς,ούτε γνωστός,ούτε συγγενής.Αν δεν το κάνω εγώ,θα το κάνει κάποιος άλλος.Αν μου έριχνε κέρατο η κοπέλα μου θα ζήταγα ρέστα από την ίδια,εκτός και αν με τον άλλον είχαμε επαφές.ΒΑσικά δεν θα ζητούσα τίποτα τώρα που το σκέφτομαι.Μπινελίκι και στη μάνα της :P .Δεν θα μπορούσα να συνεχίσω να είμαι μαζί της ούτε λεπτό.
ball38
Football Legend
Football Legend
Posts: 11042
Joined: Mon Jan 05, 2004 12:00 am
Status: Awesoming around...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

ΞΥΛΟ ΣΤΟΝ ΖΙΝΤΑΝ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΘΑΡΡΥΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑ ΜΕ ΠΙΠΙΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΙΝΗΣΗ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ!!!
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13709
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

ban και ξύλο...
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62687
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

ballas38 wrote:ΞΥΛΟ ΣΤΟΝ ΖΙΝΤΑΝ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΘΑΡΡΥΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑ ΜΕ ΠΙΠΙΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΙΝΗΣΗ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ!!!
Spartakus wrote:ban και ξύλο...
Like.Οχι ομως αλλο ξυλο.Χτες στο Μαϊ ηταν αρκετο
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Aυτό έλειπε να σας έλεγε να μην κάνετε.Θα γελούσε όλο το Χαϊδάρι.
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62687
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Ξες...Τα βυσματα στο στρατο υπαρχουν και για να χωνουν ατομα.Οχι μονο για να γλυτωνουν...

Βουλωνε λοιπον και κρυβε λογια.
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
matthew21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7315
Joined: Sat May 05, 2007 10:21 am
Αγαπημένη Ομάδα: Πρόεδρος Εδεσσαϊκού
Location: Οn a plane (hopefully)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

To manipulation πάντως έπιασε στην περίπτωση Ζιζου. Μπράβο στην κοπέλα πάντως, well played.

Στα δικά μας γελάει ο κόσμος :D
Locked

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”