Always look on the spam side of Life

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
Post Reply
Geologos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18243
Joined: Fri Nov 26, 2010 12:10 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 16 times
Been thanked: 7 times

Ρε δινόταν κλειστή δομή σημαίνει Δεν βγαίνει κάνεις έξω από αυτήν και έχουμε και φύλαξη γύρω γύρω για να είναι σίγουρο ότι δεν μπορεί να βγει κανεις.

Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk

User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62689
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Δεν το ξέρω/ήξερα. Εγώ κλειστή δομή καταλαβαίνω είναι κάτι σάν φυσιολογικός καταυλισμός (σπιτάκια ετσετερα) με αστυνομικούς σε επιφυλακή για επεισόδια. Δεν έχω ασχοληθεί τι θέλουν να φτιάξουν. Προφανώς και δεν είμαι υπέρ στο να φτιάξουν μια εν δυνάμει φυλακή για ανθρώπους που έτρεξαν να ξεφύγουν από το πόλεμο.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
Akyla
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 11087
Joined: Sun Jan 23, 2005 1:48 am
Football Manager της ομάδας: Chester FC
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds
Status: Weekends are overrated
Location: Νέο Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κατάφερα να πάθω θλάση και στις δύο γάμπες, και τράβηγμα στον προσαγωγό στο ίδιο παιχνιδι.
Με λες και γυάλινο. Για μεταγραφή στον Παναθηναϊκό με Νταμπίζα είμαι.
User avatar
PanosBonJovi
National Manager
National Manager
Posts: 9916
Joined: Wed Sep 05, 2012 11:12 am
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, Veria
Status: Talk about a dream, try to make it real
Location: Gamma Ethniki
Has thanked: 42 times
Been thanked: 11 times

Η Τουρκία ακροβατεί σε ένα πολύ λεπτό σκηνή και η κατάσταση είναι τεταμένη. Αλήθεια πως μπορεί η Ευρώπη να την πλήξει να κάνει τον Ερντογαν να κάτσει φρόνημα;

Ταχεία ανάρρωση Ακυλα!
User avatar
karembeu-7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14563
Joined: Wed Feb 11, 2009 5:25 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

Τουριστικό εμπάργκο.
zidane72003 wrote:Τι εκανε το μπασκετ και εφταιγε να τραβηξει ολα αυτα τα παθη απο τον Παπαλουκα ειναι το θεμα.
dwra24 wrote:Δν νομίζω οτι πρέπει να σεβαστώ έναν αθλητή που διακινδυνεύει την υγεία του για να παίξει μια σειρά αγώνων ώστε να τον πουν χρήσιμο.
User avatar
scorpions
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3706
Joined: Wed Nov 03, 2004 2:28 pm
Football Manager της ομάδας: On Holidays
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος - Inter -R.Madrid
Location: Κρητη
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

με τις τιμες που εχουν, μου φαινεται πολυ δυσκολο.

ειχε παει η ξαδερφη προσφατα και ειχε δει κατι πιο εξειδικευμενο που εχουν εκει, πακετα που περιλαμβανουν εισιτηρια-διαμονη-ξεναγηση-διαφορες παροχες ΣΥΝ μεταμοσχευση μαλλιων, με 1500 ευρω.

αλλα γενικα οι τιμες στα παντα πρεπει να ειναι πολυ χαμηλες. η ξαδερφη αγορασε απο εκει 20κιλη βαλιτσα με 12 ευρω, και την γεμισε με ψωνια.
Geologos
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 18243
Joined: Fri Nov 26, 2010 12:10 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 16 times
Been thanked: 7 times

Άνοιγμα συνόρων υποδοχή όλων των μεταναστών και χορήγηση ταξιδιωτικών εγγράφων να πάνε όπου θέλουν οι άνθρωποι. Στη χώρα μας Δεν θέλουν να κάτσουν έτσι και αλλιώς

Sent from my SM-G935W8 using Tapatalk

User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62689
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Θα δώσεις έγγραφο...να πάνε σε άλλη χώρα... δίχως να ξέρεις αν αυτή η χώρα κάνει αποδεκτό το έδαφος;;;;

Δλδ στέλνουμε πχ στη Δανία η Γερμανία... δίχως να ξέρουμε αν θα τους δεχθούν; Και θα δούνε ελληνικό έγγραφο και αφού τη στιγμή που δεν έχουν άδεια παραμονής στη β εκεί χώρα...θα τους στείλουν πχ στο Τέξας;;;; Η πίσω στην Ελλάδα να βολοδερνουν σε άλλες μοριες;

Γίνεται έτσι; Το έχεις ψάξει αυτό που λες;

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
anosamos
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 470
Joined: Sat Jun 21, 2008 11:43 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool
Status: Υou'll Νever Walk Alone
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Ζητάς βοήθεια από την ΕΕ κ πιέζεις ως εκεί που δεν πάει...δεν τείνουν χείρα βοηθείας? Ανοίγεις κ εσύ τα δικά σου σύνορα κ συνοδεία αστυνομίας τους αφήνεις στο επόμενο κατώφλι χωρίς να έχεις δώσει ούτε ένα έγγραφο...κ αποχωρείς από την ΕΕ γιατί προφανώς θα σε ταράξουν στις κυρώσεις...αλλά εδώ που φτάσαμε, δεν σε νοιάζει κιόλας γιατί ούτως ή άλλως, αυτή η "ένωση" είναι μόνο στα χαρτιά...

δεν γίνεται από τη μια οι Γερμανοί (κ οι κάθε Γερμανοί) να πουλάνε όπλα στην Τουρκία για να κάνει ντου παντού κ να λέει δεν θέλουμε πρόσφυγες! Αφού είτε άμεσα είτε έμμεσα, οι περισσότερες χώρες τις ΕΕ έχουν βάλει το χεράκι τους σε τόσους πολέμους, ας βοηθήσουν κ τους πολίτες-προσφυγες αυτών των χωρών! Επίσης δεν μπορείς να αφήνεις μια χώρα της Ένωσης στο έλεος του Θεού...για ποιο λόγο υπάρχει τότε?! Για το ευρώ κ τα ανοιχτά σύνορα μεταξύ μεταξύ μας?!

Στάλθηκε από το BLN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Βάλε το γέλιο, λοιπόν, πάνω απ' το ψέμα σαν μια βελόνα οχτάρα που κεντάει μελάνι στο δέρμα...
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62689
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Ναι η ένωση υπάρχεις για το ευρώ και για τα λεφτά και το φακελωμα. Οπότε θα βοηθήσουν όσο βοηθάνε Ισπανία Ιταλία με τα ίδια θέματα φαντάζομαι.

Οπότε δε παίζει ούτε επίσης η ηλιθιότητα της αυτοκτονίας να φύγουμε.

Κάτι πιο ΑΠΤΌ εκτός από το να λέμε...ας το πω απλά καμμενιες... υπάρχει η απλά αν δε τους πάρετε τους αφήνουμε ελεύθερους (όπως είχε κάνει ο πρώην υπουργός Άμυνας κ. Καμμένος αν θυμάμαι)και φευ και οκ?

Επίσης... έχει κάποιος κατανόηση ότι οι 1000 οι 2000 οι 3000 είναι πρόσφυγες από τη Συρία; Ξέρουμε αν είναι πχ Αιγύπτιοι και δεν τους αρέσει πχ η Αίγυπτος;

Δλδ εμείς δε τους θέλουμε... αυτοί δε τους θέλουν...η διαφορά εμάς με του Ευρωπαίους ποία είναι;

Υπάρχει περίπτωση να δεχθεί η Ευρώπη άτομα που δεν αναγνωρίζει πχ ως πρόσφυγες αλλά ίσως τους θεωρεί οικονομολόγος μετανάστες;

Γενικά πρέπει να βρεθεί συμβολικά μια λύση(έπρεπε να υπήρχε ήδη). Δεν είναι πρόβλημα Ευρώπης μόνο είναι συνολικό ούτως η άλλως του νομισματικού συστήματος τέλος πάντων θα πρέπει να βρεθεί σύντομα λύση γιατί τα πράγματα νομίζω ξεφεύγουν.

Sent from my GM1913 using Tapatalk






Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
anosamos
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 470
Joined: Sat Jun 21, 2008 11:43 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool
Status: Υou'll Νever Walk Alone
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Έχει διαφορά το δεν τους θέλω από το δεν έχω τις δυνατότητες να τους κρατήσω... το θέμα (για μένα προσωπικά) είναι να μπορούν να ζήσουν αξιοπρεπώς απ' όπου κι αν είναι κ να ενσωματωθούν στη κοινωνία κλπ...αυτό σημαίνει υποδομές για να ζήσουν αυτοί οι άνθρωποι (κ δεν εννοώ Καμπ) κ θέσεις εργασίες για όλους...Μπορεί να γίνει αυτό στη Σάμο πχ?! Προφανώς κ όχι! Μπορεί να στηρίξει ένα τέτοιο πρότζεκτ η Σουηδία?! Δεν ξέρω αλλά ίσως μπορεί παραπάνω από την Ελλάδα... επίσης δεν γίνεται στο βαθύ της Σάμου (που είναι κ πρωτεύουσα του νησιού) να έχει 8κ ντόπιους κ 8κ (μέχρι στιγμής) πρόσφυγες/μετανάστες...

Μετά, δεν είπαμε να πάνε όλοι στη Ευρώπη... καταμερισμός πληθυσμού, πχ Ελλάδα 10μ κάτοικοι άρα 300κ μετανάστες, Γερμανία 80μ κάτοικοι άρα 2,5μ μετανάστες κοκ...κ να κάτσουν όλοι κάτω ΕΕ-νατο-οηε-ηπα κ να σταματήσουν να διώχνουν τον κόσμο από το σπίτι του!

Στάλθηκε από το BLN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Βάλε το γέλιο, λοιπόν, πάνω απ' το ψέμα σαν μια βελόνα οχτάρα που κεντάει μελάνι στο δέρμα...
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62689
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Ναι δε ξέρω αν μπορούν. Μπορεί να μη μπορούν στη Σουηδία,στην Ιταλία πουθενά. Ποιός θα το ορίσει αυτό;η Σάμος;η Ελλάδα;το ελληνικό κράτος; Έχεις δει πχ τι γίνεται στη Γαλλία; Στο σημερα που μιλάμε η Ευρώπη καλά καλά δε μπορεί να προσφέρει σε όλους τους δικούς της κατοίκους τα "υπεργαματα δικαιώματα με τα τρελά λεφτά για να ζήσει κάποιος". Βερολίνο οι άνθρωποι ψάχνουν σκουπίδια να πάρουν τα μπουκάλια Νάντα πουλήσουν να φάνε τπτ(το Νοέμβριο που πήγα τουλάχιστον), Βαρκελώνη και Ισπανία υπάρχει κρίση. Δε θα αναφερθώ για θέματα και οικονομιες Γερμανίας ούτε στα θέματα του UK(ούτως η άλλως δεν είναι Ευρώπη οι τελευταίοι κατά απόφαση τους).

Αν είσαι πρόσφυγας θες να ξεφύγεις από το πόλεμο και έχεις δικαίωμα να ζητήσεις άσυλο.

Έχει"αποφασιστεί"πχ ότι αν είσαι από το Μπαγκλαντές τη πουτσισες, και τα σύνορα της Ευρώπης είναι κλειστά. Άδικο; Ναι προφανώς.

Πάμε στο παρακάτω γιατί το παγκόσμιο σύστημα δυστυχώς δε πρόκειται να αλλάξει από μια κρίση ανθρώπων και αξιών που στο σήμερα το ίδιο έφτιαξε (εκτός και αν ο πόλεμος στη Συρία-τωρα αυτό έχουμε-γίνεται μόνος του η αν πιστεύουνε ότι α ου θα το λύσουμε εμείς αν κάποιοι πολιτικοί και ελίτ δε θέλουν να λυθεί). Ώσπου να ελεγχθεί λοιπόν αυτό(το ποιος είναι πρόσφυγας και ποιός είμαι μετανάστης), έχει αποφασιστεί ότι οι άνθρωποι θα μένουν στις χώρες που φτάνουν. Δεν είναι μόνο η Ελλάδα. Είναι η Ιταλία και η Ισπανία (?).

Για να γίνει ο καταμερισμός που λές δε πρέπει να γίνει δεκτός από τις χώρες που θα δεχτούν;; Τι διάλο. Θα αποφασίσει η χώρα ότι οι υπόλοιπες με το ζόρι θα δεχτούν? Και δεν είναι λογική να τους αφήσουμε. Ατυχώς τα περισσότερα κράτη έχουν χερσαία σύνορα. Αν δε κάνω λάθος ο πανιβλακας της Αυστρίας είπε τη χειρότερη λύση. Τα σύνορα της Ελλάδας είναι και της Ευρώπης και θα στείλουμε (?) Ανθρώπους να τα φυλάνε. Λολ.

Τεσπά δεν είναι λύση το μπατε σκυλοι αλεστε μάλλον. Ούτε το αφήστε τους εκεί που είναι. Η λύση πρέπει να είναι κάτι πιο μεγάλο. Τα υπόλοιπα είναι ιστορία.

Άσχετο αναρωτιέμαι αν εχουν το ίδιο θέμα Σαουδική Αραβία;

Sent from my GM1913 using Tapatalk



Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
PanosBonJovi
National Manager
National Manager
Posts: 9916
Joined: Wed Sep 05, 2012 11:12 am
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, Veria
Status: Talk about a dream, try to make it real
Location: Gamma Ethniki
Has thanked: 42 times
Been thanked: 11 times

Καταρχάς το πρόβλημα ξεκιναει με τον Ερντογαν. Για κάποιο λόγο που κανεις δε ξέρει ή όλοι ξέρουν και δε μιλάνε, τον αφήνουν να δρα αλαζονικά και ανεξέλεγκτα και να τους κουνάει το δάχτυλο ενώ μπορούν να τον εξαφανίσουν σε ένα βράδυ.

Δε ξέρω αν ο Ερντογαν είναι ο καλύτερος μας εταίρος ή αν υπάρχει χειρότερο του και απλά γαβγίζει αλλά προς το παρόν φαίνεται επικίνδυνος, ασκεί ιμπεριαλιστική πολιτική και στοχεύει στον επεκτατισμό ενώ δεν έχει καμία ουσιαστική διεκδίκηση στη Συρια με τις ευλογίες του ΝΑΤΟ και του ΟΗΕ.

Επιπλέον εκβιάζει την Ευρώπη με το προσφυγικό και προφανώς η ΕΕ δεν προτίθεται να αφομοιώσει όλους αυτούς.

Επίσης όλοι αυτοί, η πλειοψηφία τους, δεν είναι πρόσφυγες αλλά λαθρομετανάστες ή άνθρωποι που προσπαθούν να εισέλθουν στην Ευρώπη υιοθετώντας τον όρο πρόσφυγας -μέσω Συριας- ενώ στην πραγματικότητα πρέπει επιτέλους να προχωράμε σε απελάσεις μαζικά.

Είναι κρίμα να είσαι πρόσφυγας, είναι άσχημο αλλά στην τελική, εμείς ήμασταν πρόσφυγες στα δικά μας εδάφη κατά πλειοψηφία και όχι σε εδάφη τρίτων. Και όσοι έφυγαν πρόσφυγες στον Καύκασο είτε επέστρεψαν αργότερα ή κατάφεραν να ενσωματωθούν από την εκεί κοινωνία. Το πρόβλημα είναι όμως ότι έρχονται άνθρωποι με διαφορετικά φυλετικά χαρακτηριστικά, άλλη κουλτούρα, θρησκεία και πολιτισμό που δε μπορούν να αφομοιωθούν από το ελληνικό κράτος σε αντίθεση με τους δικούς μας που είχαν κοινά χαρακτηριστικά (πχ τη θρησκεία).

Επίσης οι δικοί μας ήταν πράγματι πρόσφυγες πολέμου σε αντίθεση με τις μάζες που προσπαθούν να εισέλθουν καθημερινά στον ελλαδικό και ευρωπαϊκό χώρο.

Η μόνη λύση που φαντάζομαι για εμάς είναι η ένταξη της Τουρκίας στην ΕΕ και παύει να είναι δικό μας πρόβλημα η μετανάστευση αλλά δε θεωρώ ότι αυτό είναι δυνατό στη φάση της ιστορίας που βρισκόμαστε.


Στα νησιά του Αιγαίου έχουμε πρακτικές Χούντας που αυτομάτως κόστισαν την ανανέωση της τετραετίας στην Κυβέρνηση και ακόμη έχουμε Φλεβάρη, ούτε χρόνο δεν έχει στην κυβέρνηση ο φιλελεύθερος Μητσοτάκης. Αν ο Τσιπρας εφαρμόσει τις ιδέες που έχει για το ΣΥΡΙΖΑ, θα κυβερνάει 40 χρόνια.

Τέλος, διάβασα ότι ο Μητσοτάκης απέσυρε ΒΕΤΟ στο ΝΑΤΟ σχετικά με την Τουρκία και τις αεροπορικές τις επιθέσεις στην βορειοδυτική Συρια χωρίς να ξέρω κατά ποσο ισχύει.

Προφανώς κανεις από αυτούς τους ανθρώπους δε θέλουν να μείνουν εδώ αλλά να περάσουν από εδώ στη Γερμανία και στη Γαλλία, γενικότερα σε αυτό που θεωρούν δίκη τους γη της επαγγελίας αλλά κανένας δεν είναι τρελός να τους δεχτεί. Γιατι μόνο ένας τρελός ηγέτης θα τους δεχόταν. Καμία χώρα δεν είναι προετοιμασμένη να συντηρήσει ένα τόσο μεγάλο κύμα προσφύγων.
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Μια μεγάλη καλημέρα σε όλο το ντουνιά!

Κατα πρώτον, ζώντας σε Μέσα αντιλαμβάνομαι πως μεγαλύτερο πρόβλημα στις μέρες μας είναι η αναζήτηση Μέσου που αντλεί ο καθένας την πληροφόρηση, κάτι που ισχύει σε λίγο μεγαλύτερο βαθμό από ότι παλαιότερα. Η μεγάλη διαφορά από παλιότερα είναι πως κάποτε, όλοι αναζητούσαμε Μέσο να πληροφορηθούμε. Τώρα, για πολλούς το Μέσο τους είναι η αναμετάδοση της πληροφορίας μέσω των σόσιαλ μίντια. Δλδ, να έχω πχ 5000 φίλους στο fb να μου έρχονται ειδήσεις όπως εκείνοι τις μεταδίδουν και να σκέφτομαι/κρίνω βάσει αυτών και όχι βάσει της είδησης όπως μεταδόθηκε από ένα Μέσο.

Κατα δεύτερον, νιώθω οτι έχουν πέσει τόσα πολλά μαζεμένα στα «Ελληνοτουρκικά» που νιώθω πως όλα είναι ένα μέρος ενός παιχνιδιού. Γίνονται όλα τόσο «μεθοδευμένα» έτσι όπως τα εισπράττω εγώ.

Ακολούθως, όταν σε μια χώρα δεν δουλεύει τπτ, με τους κατοίκους της να βγαίνουν πιο εύκολα στο δρόμο για τιμωρία της ομάδας τους και για την απαγόρευση να παρελάσουν ντυμένοι καρναβάλια, δεν περιμένεις και πολλά. Αυτή η κατάσταση, για μένα, δείχνει μια αποδοχή όλων των υπολοίπων σε φάση «εντάξει, μας καταντήσατε όπως μας καταντήσατε, ε μη μας παίρνετε και τις μικρές χαρές μας».

ΥΓ: Απογοητεύτηκα από τα πρωτοσέλιδα του sportime της Παρασκευής και της Κυριακής.
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
Anton Kousnij
Football Legend
Football Legend
Posts: 12695
Joined: Sat Nov 03, 2007 6:29 pm
Football Manager της ομάδας: γιατι προλαβαίνω?
Αγαπημένη Ομάδα: spartak limassol
facebook προφίλ: antonis.bourlis
Status: είναι τα 4 στοιχειά και πανω απ'όλα η φωτιά
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

καλημέρα από το σπορταϊμ .Σαλάμ αλεϊκουμ .
εμετουλης

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γίνε μαντέμι πρώτα
Post Reply

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”