Always look on the spam side of Life

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
Post Reply
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13703
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Καλημέρα αγωνιστή μπουγάτσα
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
Manuel Jimenez 21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5876
Joined: Sun Feb 13, 2011 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Svay Rieng Province FC
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Liverpool, Panellinios
Status: Στην ρουτίνα.
Location: Γκύζη
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

Εκ το ξευ ση
User avatar
equi_gonzalez
National Manager
National Manager
Posts: 9567
Joined: Mon Mar 22, 2010 6:21 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Barca, Man Utd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Το πιανει κ το ελληνικο dna τελικα ε. Προσοχη γτκ.

Sent from my KB2005 using Tapatalk

pirovatis wrote:Τραβάει τις ακροαματικότητες και τα θηλυκά ο Εκι.
User avatar
Trapezitis
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 27182
Joined: Thu Nov 27, 2008 4:02 pm
Football Manager της ομάδας: Που τέτοια τύχη.
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ, Barca, Juve, Liverpool
Status: Παντρεμένος με παιδιά...
Location: Πετρούπολη
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Ποιος να το περίμενε, πραγματικά.


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14791
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Θα χουμε ξεμπερδέψει πριν το εμβόλιο

Και προφανώς αν βρεθούμε χωρίς κλίνες στις εντατικές θα πρέπει να ζητηθούν άμεσα εισαγγελικές ευθύνες από όσους ασχολήθηκαν πολιτικά με την αντιμετώπιση του υιού

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
User avatar
karembeu-7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14551
Joined: Wed Feb 11, 2009 5:25 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Αφού κάνουμε πλέον καθημερινά και στοχευμένα (όπως λένε) 25 χιλιάδες τεστ. Λογικό δεν είναι;
zidane72003 wrote:Τι εκανε το μπασκετ και εφταιγε να τραβηξει ολα αυτα τα παθη απο τον Παπαλουκα ειναι το θεμα.
dwra24 wrote:Δν νομίζω οτι πρέπει να σεβαστώ έναν αθλητή που διακινδυνεύει την υγεία του για να παίξει μια σειρά αγώνων ώστε να τον πουν χρήσιμο.
User avatar
equi_gonzalez
National Manager
National Manager
Posts: 9567
Joined: Mon Mar 22, 2010 6:21 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Barca, Man Utd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Ναι αληθεια ειναι αυτο. Εχουν 4πλασιαστει λεει το τελευταιο διαστημα? Τουλ τωρα βλεπουμε πιο ρεαλιστικα νουμερα.

Sent from my KB2005 using Tapatalk

pirovatis wrote:Τραβάει τις ακροαματικότητες και τα θηλυκά ο Εκι.
User avatar
Agent Of Chaos
National Manager
National Manager
Posts: 9119
Joined: Sat Oct 13, 2012 10:28 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

ναι έγιναν και πολιτικά λάθη αλλά δεν είναι εκεί το κυρίως πρόβλημα. εμείς σαν λαός φταίμε κυρίως. μηδενική τήρηση των μέτρων οδήγησε στα 1000+ κρούσματα. πχ για Σέρρες που ξέρω, είχαν λίγα έως καθόλου κρούσματα, τα μαγαζιά έκλειναν πιο αργά το βράδυ, ε και μαζεύτηκε όλη η Θεσσαλονίκη εκεί. τσακ μπαμ να σου 70 κρούσματα στις Σέρρες. μιλάμε μου έλεγαν για 100% πληρότητα στα ξενοδοχεία τον τελευταίο καιρό, ρεκόρ για τέτοια εποχή σε μη τουριστική πόλη. τι μέτρα να πάρεις μετά σαν κυβέρνηση, μόνο ένα ολικό lockdown έχει αποτέλεσμα αλλά με άλλες σοβαρές συνέπειες.
Spoiler: show
Image
Manuel Jimenez 21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5876
Joined: Sun Feb 13, 2011 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Svay Rieng Province FC
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Liverpool, Panellinios
Status: Στην ρουτίνα.
Location: Γκύζη
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

Τι μέτρα να πάρεις; Να σταματήσεις να μοιράζεις λεφτά σε κάθε είδους μίζας και ρουσφετιού, και να κλείσεις τομείς παρέχοντας στήριξη και επίδοματα. Άλλα τι να περιμένεις, το κράτος είναι καλό μόνο όταν τους ταίζει.

ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΙΣ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΡΑΓΟΥΣ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥΣ.
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13703
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Εδώ Βεάκη στο Περιστέρι (για όσους ξέρουν) τίγκα οι καφετέριες, καμία απόσταση τα τραπέζια και ο κόσμος κυκλοφορούσε στο δρόμο χωρίς μάσκα...
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
User avatar
PanosBonJovi
National Manager
National Manager
Posts: 9909
Joined: Wed Sep 05, 2012 11:12 am
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, Veria
Status: Talk about a dream, try to make it real
Location: Gamma Ethniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 11 times

Manuel Jimenez 21 wrote: Tue Oct 27, 2020 7:02 pm Τι μέτρα να πάρεις; Να σταματήσεις να μοιράζεις λεφτά σε κάθε είδους μίζας και ρουσφετιού, και να κλείσεις τομείς παρέχοντας στήριξη και επίδοματα. Άλλα τι να περιμένεις, το κράτος είναι καλό μόνο όταν τους ταίζει.

ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΙΣ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΡΑΓΟΥΣ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥΣ.
Να μη στοιβάζεστε 25 και 30 χιλιάδες κόσμος σε έναν δρόμο. Και μην πεις ότι δε φταίει. Μια χαρά επηρέασε την αύξηση κρουσμάτων όπως επίσης και τα μυστικά πάρτυ σε ΑΠΘ και ΕΚΠΑ κλπ κλπ, και ναι ήταν και άτομα που ήταν στο συλλαλητήριο σε αυτά τα πάρτι .
Manuel Jimenez 21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5876
Joined: Sun Feb 13, 2011 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Svay Rieng Province FC
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Liverpool, Panellinios
Status: Στην ρουτίνα.
Location: Γκύζη
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

Τα πάρτι στο ΑΠΘ πάντως δεν τα οργανώνει η φοιτητική αριστερά-Α/Α χώρος, τα οργανώνουν οι πρεζέμποροι των πανεπιστημίων και το ξέρει όλη η πόλη. Επίσης, 20 μέρες μετά το εφετείο και η Αττική δεν δείχνει εκθετική αύξηση που ευαγγελίζεται ο κόσμος που φέρνει αυτό το επιχείρημα, αντίθετα βλέπεις την Β.Ελλάδα να ανεβαίνει γαμιώντας. Δεν ξέρω, δεν μου φαίνεται και πολύ μεγάλη η σύνδεση του εφετείου με τις Σέρρες, πως να το κάνουμε.
User avatar
PanosBonJovi
National Manager
National Manager
Posts: 9909
Joined: Wed Sep 05, 2012 11:12 am
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, Veria
Status: Talk about a dream, try to make it real
Location: Gamma Ethniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 11 times

Καλα για το ΑΠΘ πονεμένη ιστορία Μανουελ, σφυράνε όλοι κλέφτικα αντι να τα καθαρίσουν ολα μια και καλή. Τα Εξάρχεια μάλλον ειναι μεγαλυτερο προβλημα για αυτους...

Ναι εχεις δικαιο ειναι λιγα τα κρουσματα στην Αθηνα, καππα κιππο. Το οτι δεν εχουν καταγραφεί ως κρούσματα ασυπτωματικοί δε σημαίνει ότι δεν υπάρχει διασπορά στον πληθυσμό μέσω και του εφετείου.

Φυσικα για ολαα αυτα φταίει το άνοιγμα των συνόρων ανεξέλεγκτα και κυρίως για τις βαλκάνιες χώρες που ούτως ή αλλως δεν ειναι οτι αφηνουν και πολλα λεφτα στ Β. Ελλαδα αυτοι.
User avatar
jasonas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3905
Joined: Tue Apr 29, 2008 8:50 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, BOCA
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Παντως δεν ξέρω πως έχουν μοιράσει τα τεστ ανα την Ελλάδα, αλλα βλέπω στην Αττική που απο μονη της εχει περιπου τον μισο πληθυσμό της Ελλάδας να εχει 295 κρουσματα και Θεσσαλονίκη - Σέρρες 346 μαζι... Επίσης το ποσοστο πληθυσμού - κρουσματων στην Αττικη ειναι 0, 0078% ενω στα Ιωάννινα 0,032%
User avatar
smtmk
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2128
Joined: Fri May 15, 2015 2:59 pm
Football Manager της ομάδας: Panthrakikos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Τελος παντων και απο τη συγκεντρωση 25 χιλιαδων ατομων μπορει να υπαρξει διασπορα προφανως, αν και βοηθαει η μασκα και ο ανοιχτος χωρος, αλλα δε θα κατηγορησω τον κοσμο που βρεθηκε απο κοντα στη μεγαλυτερη δικη απο τη μεταπολιτευση μετα απο αγωνα 10ετιας στο δρομο.
Post Reply

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”