Always look on the spam side of Life

Εδώ οι γενικές συζητήσεις και ό,τι δεν μπαίνει κάτω από τις άλλες κατηγορίες...
Post Reply
User avatar
Zaf
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 19931
Joined: Sun Nov 16, 2008 6:24 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ,Bayern Mün.
facebook προφίλ: VincenzoZaf
twitter: BRClubUNIVERSE
Location: Αλεξανδρούπολη
Has thanked: 15 times
Been thanked: 6 times

Ανησυχώ πλέον για το project Αμμόλοφοι 2020.
"Μην κάνετε quote το αποπάνω ποστ" :evil:

Blu-Ray Club UNIVERSE
User avatar
equi_gonzalez
National Manager
National Manager
Posts: 9561
Joined: Mon Mar 22, 2010 6:21 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Barca, Man Utd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Κι εχουμε και το Γκριζμαν να μας λεει "ειμαι πολυ καλος στο Football Manager" κι αμα ανοιξεις τα saves του το πιο δυσκολο θα ειναι με καποια Bordeaux.

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

pirovatis wrote:Τραβάει τις ακροαματικότητες και τα θηλυκά ο Εκι.
User avatar
Anton Kousnij
Football Legend
Football Legend
Posts: 12695
Joined: Sat Nov 03, 2007 6:29 pm
Football Manager της ομάδας: γιατι προλαβαίνω?
Αγαπημένη Ομάδα: spartak limassol
facebook προφίλ: antonis.bourlis
Status: είναι τα 4 στοιχειά και πανω απ'όλα η φωτιά
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

Ρε ανησυχεί ο Ζαφ. Βοηθάτε τον λίγο.
Έφαγα ένα κουτί πουρακια. Και ένα ή γυναίκα. Πριν το βραδινό

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γίνε μαντέμι πρώτα
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13690
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Pavelnedved ελπίζω να μην έχεις πηδήξει από καμία ταράτσα μετά την ανακοίνωση του bonus που ουσιαστικά δεν θα πάρουμε ποτέ... Στείλε μήνυμα ότι είσαι κακα
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
User avatar
demakos21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5332
Joined: Thu Mar 20, 2008 4:26 pm
Football Manager της ομάδας: AΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Juventus/Liverpool/OM
Status: Θα διασχίσεις ένα πρωινό τον κόσμο και θα 'ναι πιο όμορφα κι από ένα όνειρο.
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γιατί έτσι?Μουφα ήταν?


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
PanosBonJovi
National Manager
National Manager
Posts: 9900
Joined: Wed Sep 05, 2012 11:12 am
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, Veria
Status: Talk about a dream, try to make it real
Location: Gamma Ethniki
Has thanked: 41 times
Been thanked: 11 times

Γύρισα Βέροια σήμερα και χιονίζει, no joke λολ
PavelNedved
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 260
Joined: Thu Jul 05, 2018 6:58 pm
Football Manager της ομάδας: ajax
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: #finoalafine#
Location: Ν.Μηχανιωνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ποιο μπόνους δεν άκουσα τίποτα εκτός άμα εννοείς το κρςσι🤪🤪🤪...απλα μετά και το χθεσινό του μασουτη που μαζί με τους άλλους 2 έχουν δώσει κάνα 10αρικο μύρια σε μπόνους συν την συμπεριφορά που είναι πολύ περίεργη θα έχουν θέμα 100%...
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13690
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Ανακοίνωσαν σήμερα μπόνους άνω των 3 εκατομμυρίων ως ενίσχυση του υφιστάμενου bonus απόδοσης καταστήματος... Τι είναι όμως το bonus απόδοσης καταστήματος..... Είναι ένας στόχος με 2 υποκατηγορίες που παίρνει το κάθε μαγαζί για κάθε μήνα...Αν πιάσει και τους 2 τότε το προσωπικό του μαγαζιού παίρνει bonus για την επίτευξη του...Αν δεν το πιάσει δεν παίρνει...Ε για το διάστημα Μάρτιος - Μάιος απλά αύξησαν το bonus αυτό...Παλι αν δεν το πιάσεις δεν παίρνεις τιποτα


Στα ΜΜΕ και στους εργαζόμενους όμως περασε πολύ ωραία ότι θα μοιραστούν 3 εκατομμύρια ευρω
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
Manuel Jimenez 21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5876
Joined: Sun Feb 13, 2011 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Svay Rieng Province FC
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Liverpool, Panellinios
Status: Στην ρουτίνα.
Location: Γκύζη
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

ο σκλαβενιτης εδωσε 200ε στους εργαζομενους για καταναλωση αποκλειστικα στα σουπερμαρκετ του ομιλου παντως, τα εβαλαν χτες στον πατερα μου
PavelNedved
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 260
Joined: Thu Jul 05, 2018 6:58 pm
Football Manager της ομάδας: ajax
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: #finoalafine#
Location: Ν.Μηχανιωνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αυτό ίσχυε μεχρι πρόσφατα πριν αλλάξει ο χρονος...και εμείς το καταλάβαμε όταν πιάσαμε τις πωλήσεις που παλεύαμε για 2 διαφορετικούς μηνες άλλα μπόνους γιοκ...τουλαχιστον έτσι νομίζω...γιατι με τους από πάνω ενώ είναι μια χαρά όσων αφορά στο κατάστημα σε θέματα που αφορούν την εταιρία επειδή είναι βυσματογλυφτρακια τα βλέπουν όλα καλά.. βέβαια και εγώ άμα καθάριζα κάνα 25000 κ κάνα 20000 τον χρόνο μια χαρά θα τα έβλεπα και δεν θα με ενδιέφεραν τα 50 και τα 100 όπως θα έκανα και τα στραβά μάτια στις συνθήκες...
User avatar
lisandro9
Football Legend
Football Legend
Posts: 12619
Joined: Tue Nov 03, 2009 8:38 pm
facebook προφίλ: giannis.diamantidis.14
twitter: ioannisdiam
Status: watching basketball
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Spartakus wrote:Ανακοίνωσαν σήμερα μπόνους άνω των 3 εκατομμυρίων ως ενίσχυση του υφιστάμενου bonus απόδοσης καταστήματος... Τι είναι όμως το bonus απόδοσης καταστήματος..... Είναι ένας στόχος με 2 υποκατηγορίες που παίρνει το κάθε μαγαζί για κάθε μήνα...Αν πιάσει και τους 2 τότε το προσωπικό του μαγαζιού παίρνει bonus για την επίτευξη του...Αν δεν το πιάσει δεν παίρνει...Ε για το διάστημα Μάρτιος - Μάιος απλά αύξησαν το bonus αυτό...Παλι αν δεν το πιάσεις δεν παίρνεις τιποτα


Στα ΜΜΕ και στους εργαζόμενους όμως περασε πολύ ωραία ότι θα μοιραστούν 3 εκατομμύρια ευρω
Είναι δυνατόν να μην πιάσετε μπόνους αυτούς τους μήνες;

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Giovanni_7
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5448
Joined: Sun Mar 02, 2008 12:57 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

@pantias28
Αν δεις καρτέλα από Ολισαντέμπε ή Κωνσταντίνου θα νομίζεις ότι μιλάμε για τον Thierry Henry και τον Ruud van Nistelrooy..! Ελπίζω να θυμηθώ μες στο σκ να ανεβάσω καμία καρτέλα.. Μιλάμε για τρομερό τουμπανιασμα τότε όλες οι λίγκες.. Όχι μόνο η δική μας..!

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Giovanni Silva de Oliveira
Giovanni Oliveira οε, οε
για παντα στις καρδιες μας θα σε εχουμε..

Απλα ο καλυτερος ποδοσφαιριστης που περασε απο ελληνικη ομαδα
billy_marseille wrote:εγω ευτηχως η δυστηχως δεν υποστιριζω καμια ελληνικη ομαδα!ειμαι μονο marseille λογο καταγωγης!συμπαθω παντος τον ολημπιακο για τον κοσμο κ την ιστορια του! αυτα!
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13690
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

lisandro9 wrote: Wed Apr 01, 2020 10:39 pm
Spartakus wrote:Ανακοίνωσαν σήμερα μπόνους άνω των 3 εκατομμυρίων ως ενίσχυση του υφιστάμενου bonus απόδοσης καταστήματος... Τι είναι όμως το bonus απόδοσης καταστήματος..... Είναι ένας στόχος με 2 υποκατηγορίες που παίρνει το κάθε μαγαζί για κάθε μήνα...Αν πιάσει και τους 2 τότε το προσωπικό του μαγαζιού παίρνει bonus για την επίτευξη του...Αν δεν το πιάσει δεν παίρνει...Ε για το διάστημα Μάρτιος - Μάιος απλά αύξησαν το bonus αυτό...Παλι αν δεν το πιάσεις δεν παίρνεις τιποτα


Στα ΜΜΕ και στους εργαζόμενους όμως περασε πολύ ωραία ότι θα μοιραστούν 3 εκατομμύρια ευρω
Είναι δυνατόν να μην πιάσετε μπόνους αυτούς τους μήνες;

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Ναι γίνεται... Διότι ο 2ος στόχος είναι ο λίγο περίεργος... Και επίσης είναι άδικο σαν μέτρο.... Διότι τα μικρά μαγαζιά με τον περιορισμό κόσμου δεν έχουν τόσο δυνατές πωλήσεις... Με αποτέλεσμα να είναι ριγμένα.... Και επίσης δεν σου επιβραβεύει την προσπάθεια που γίνεται από όλους αυτό το διάστημα αλλά το αποτέλεσμα....δηλαδή σου λέει "ξέρω ότι γα...σαι , ξέρω ότι φοβάσαι και ότι κινδυνεύεις, σε θεωρώ ηρωα αλλά φέρε αποτέλεσμα να σε επιβραβευσω... Αν δεν φέρεις...λυπαμαι αλλά δεν θα παρεις bonus"
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
PavelNedved
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 260
Joined: Thu Jul 05, 2018 6:58 pm
Football Manager της ομάδας: ajax
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: #finoalafine#
Location: Ν.Μηχανιωνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δεν μπορούσες να το περιγράψεις καλύτερα....
Manuel Jimenez 21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5876
Joined: Sun Feb 13, 2011 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Svay Rieng Province FC
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Liverpool, Panellinios
Status: Στην ρουτίνα.
Location: Γκύζη
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

και του μασουτη το μπονους που εχει βουηξει το ιντερνετ, ψιλομουφα πρεπει να ειναι, αφου απ'οτι διαβαζα ουσιαστικα θα μοιραστει το 30% των καθαρων κερδων στο τελος του 2020 με τους εργαζομενους, επιφοβο σε 2 επιπεδα: πρωτον, στο οτι οι εργαζομενοι δεν θα ενισχυθουν τωρα που τρωνε το αγγουρι, και δευτερον, λογω του οτι ο μασουτης εχει κανει μεγαλο ανοιγμα με την επεκταση του στην Αθηνα, τα κερδη τα οποια θα μοιραστει δεν ειναι τοσο μεγαλα οσο σκεφτομαστε αρχικα
Post Reply

Return to “Επικαιρότητα - Άσχετα”