Ελληνική ΤV

Συζητήσεις σχετικά με σειρές, ταινίες κτλ.
Forum rules
ΟΔΗΓΙΕΣ TV - Κινηματογράφος



1) Όλα τα spoiler θα μπαίνουν σε spoiler tag ,με σημείωση του επεισοδίου/ταινίας, ή(και) του προσώπου που αναφέρετε στο spoiler

2) Οποιοδήποτε προμο-φώτο-βίντεο και αυτό σε spoiler tag με σημείωση για πιο επεισόδιο είναι. Η συζήτηση για το προμο θα γίνεται και αυτή σε spoiler tag.   Καλό είναι να αποφεύγονται τα προμο    

3) Οι συζητήσεις για μέχρι και για την προηγούμενη απο την τρέχουσα season μπορούν να γίνονται χωρίς spoiler

4) Μην ρωτάτε από που θα κατεβάσετε ταινίες κ επεισόδια σειρών,όπως και για τους υποτίτλους αυτών
Post Reply

Όχι ποιος θέλετε, αλλά ποιος πιστεύετε ότι θα αποχωρήσει

Μισθοφόρος από τα λιδλ
23
44%
Γκρίνιας από έλλειψη πρωτεΐνης
17
33%
Κουτσός στρατηλάτης
12
23%
 
Total votes: 52
User avatar
OtiNaNAi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7424
Joined: Sun Jun 22, 2008 10:56 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ-Real Madrid-Arsenal-Milan
facebook προφίλ: manolo.vasiliadoff
Location: Θεσσαλονικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

στηριζουμε Ειρηνη "Μπουλντοζα" Παπαδοπουλου -kavala -kavala -kavala
Þ ★ ᾶ ★ ǿ ★ κ
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τι έκανε πάλι ο Ντάνος ρε. 3 λάθη , έχασε έδαφος και στο τέλος χαλαρά κέρδισε.

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
Antoni-o
National Manager
National Manager
Posts: 8420
Joined: Wed Jul 09, 2008 10:11 am
Football Manager της ομάδας: Νone
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός, Άρσεναλ
Status: Sleeping
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Λισαντρο τον Χρανιωτη καταλάθος τον έβαλες έτσι;

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
Bob Dylan wrote:“When you got nothing, you got nothing to lose”
User avatar
OtiNaNAi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7424
Joined: Sun Jun 22, 2008 10:56 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ-Real Madrid-Arsenal-Milan
facebook προφίλ: manolo.vasiliadoff
Location: Θεσσαλονικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μεχρι κ ο Μπο πηρε αγωνισμα... απο κλαρινο σε κλαρινο πανε οι αλλοι
Þ ★ ᾶ ★ ǿ ★ κ
User avatar
karembeu-7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14548
Joined: Wed Feb 11, 2009 5:25 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Ας αλλάξουν και λίγο τα αγωνίσματα. Όλα έχουν σχέση με μπάλες και στόχους ως τώρα. Στα περισσότερα ο Bo είναι άχρηστος.

Κατά τα άλλα, είμαι Αγγελόσκυλο ως το κόκκαλο. Τρομερός στα αγωνίσματα και χρήσιμος με τα ψάρια που πιάνει. Δεν θα τον διώξουν έτσι εύκολα οι δικοί του. Ζμπρώχνει και τη Βαλαβάνη. Άρχοντας.
zidane72003 wrote:Τι εκανε το μπασκετ και εφταιγε να τραβηξει ολα αυτα τα παθη απο τον Παπαλουκα ειναι το θεμα.
dwra24 wrote:Δν νομίζω οτι πρέπει να σεβαστώ έναν αθλητή που διακινδυνεύει την υγεία του για να παίξει μια σειρά αγώνων ώστε να τον πουν χρήσιμο.
User avatar
Antoni-o
National Manager
National Manager
Posts: 8420
Joined: Wed Jul 09, 2008 10:11 am
Football Manager της ομάδας: Νone
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός, Άρσεναλ
Status: Sleeping
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Αυτό με την Βαλαβάνη που το ξέρουμε στα σίγουρα;

Έβλεπα προχθές στο youtube λίγο το παλιό survivor καθως και το ξένο, και είναι για γέλια τα αθλήματα εδώ. Κανένα ενδιαφέρον σε σχέση με τα άλλα

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
Bob Dylan wrote:“When you got nothing, you got nothing to lose”
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σε ένα αμερικάνικο νομίζω τρωγανε σκουλήκια και εδώ τρώνε μπεργκερ. Τεσπα θυμίζει λιγότερο ριάλιτι και περισσότερο παιχνίδι τύπου Wipe Out.

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
Sup
Football Legend
Football Legend
Posts: 12594
Joined: Wed Nov 23, 2005 10:49 pm
Football Manager της ομάδας: King Y.B.W
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ - St. Pauli
facebook προφίλ: kostassup
Status: So walk away and close the door , and let my life be as it was before
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

OtiNaNAi wrote:στηριζουμε Ειρηνη "Μπουλντοζα" Παπαδοπουλου -kavala -kavala -kavala

Να σε πω την αληθεια πιστευτα οτι θα στηριζες Αγγελοπουλο και λογω σωματοδομης και λογω οτι σου μοιαζει λιγο. :P
Dal- wrote:Άρης και δεν βλεπώ καλά.
Tsakalaki wrote:Αν κάνεις ντου και δεν πετύχει, θα χάσεις μια γκόμενα...Αν δεν κάνεις ντου και απλά κάθεσαι, θα χάσεις χρόνο. Και ο χρόνος είναι πιο πολύτιμος απο κάθε γκόμενα....
Spoiler: show
Konstantinos Superior says: (21:48:55)
lol greek referee
Si J says: (21:49:13)
lmao
Si J says: (21:49:20)
that mafia gets everywhere[/b]
Spoiler: show
Sebastien Finck says: (17:15:40)
yep or do a terrorism attack at SI Towers
-ypoklinomai
User avatar
OtiNaNAi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7424
Joined: Sun Jun 22, 2008 10:56 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ-Real Madrid-Arsenal-Milan
facebook προφίλ: manolo.vasiliadoff
Location: Θεσσαλονικη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

νταξει καλος ο αγγελοπουλος αλλα ωραιο μωρο κ η Ειρηνη
Þ ★ ᾶ ★ ǿ ★ κ
User avatar
theotses
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6914
Joined: Mon May 29, 2006 12:15 pm
Football Manager της ομάδας: Reading
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκος, Man Utd, T.F.F.
Status: Non-stop projecting!!!
Location: Stockholm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πιο πολυ το χάρηκα που μπούκωσε ο Μπο τον Γουιλι (τον ποιον; ). Ο κλόουν λογοθεραπευτης τον υποτιμούσε πριν πάνε στη δοκιμασία


Skickat från min iPhone med Tapatalk
Form Follows Function Follows Financing
User avatar
diego1960
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 26355
Joined: Wed Mar 07, 2007 8:55 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Και εγώ το χάρηκα το συγκεκριμένο. Γενικά πολύ αντιπαθητική η ομάδα των μαχητών με ελάχιστες εξαιρέσεις όπως το μπιλντέρι τον Κωνσταντίνο που ούτε φωνάζει, ούτε καυγάδες προκαλεί, ούτε γκρίνια και γενικά δεν ακούγεται. Αντίθετα, κάτι Πάνος aka μάνατζερ κοκκορομαχίας της κάτω Στρουγκομαγούλας και Κώστας aka ξεβουλωτής χέστρας σε σαπιοκάραβα είναι για σφαλιάρες.

Αγαπώ αντίθετα από την άλλη ομάδα κάτι Βαλαβάνη, Παπαδοπούλου, Νάργες κτλ. Οκ, έχουν κάτι άχρηστους τύπου Σπαλιάρα και Κοκκινάκη αλλά κανένας από αυτούς δε μου φαίνεται αντιπαθής όσο των μαχητών οι παίκτες.

ΥΓ: Ακόμα να χωνέψω οτι κάποιον τον φωνάζουν Γουίλι ρε φίλε! -rofl

ΥΓ2: Θέλω να τους ταπώνει ανελέητα ο Ντάνος επειδή τον έστειλαν αδιάβαστο με τα κλασσικά παιχνιδάκια εξουσίας της αγέλης, 8/12 είχε τότε που τον ψήφισαν να πάει στους άλλους. Δεν πειράζει όμως, έχει χαρίσει κρίσιμες νίκες ο παλίκαρος -doublekiss
Spoiler: show
Lord_Marks wrote:Τείνεις να εξελιχθείς σε λατρεία με τους επιθετικούς προσδιορισμούς σου αποπάνε :D -doublekiss
sirkostas777 wrote:Ρε θα με υποχρεώσετε στο τέλος να σας μιλάω όπως ο diego1960 :D :-D
DjBasile wrote:πραγματικά είναι απόλαυση ο diego, όταν χάνει ο ολυμπιακός!! Μακάρι να συνεχιστεί αυτό και στο 2010 :P
User avatar
jeydee
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2151
Joined: Sun Jul 03, 2005 1:14 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ, Bayern Munchen
Location: Πολύγυρος, Χαλκιδική
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στηρίζουμε φανατικά Αγγελόπουλο δε το συζητάμε.

Μέχρι στιγμής τους κάνει πλάκα ο τυπάς.

Διαφωνώ, για Κοκκινακη σε καμία περίπτωση δεν τον θεωρώ εφάμιλλο του Σπαλιαρα (του οποίου το IQ συναγωνιζεται με δυσκολία αυτό των καρύδων που πέφτουν απ' τα φοινικοδεντρα)

Και σοβαρός είναι και καλός στα αγωνίσματα και μαγειρεύει (βασικό αυτο). Απλά είναι cool και χαμηλών τόνων.

Ωραίο τυπάκι και ο Χρανιωτης και δε του το χα.

Γενικά, μέχρι στιγμής οι διάσημοι κερδίζουν άνετα τόσο τις εντυπώσεις όσο και την ουσία...


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
"Όλοι πληρώνουμε τη ζωή με θάνατο γι αυτό όλο το ενδιάμεσο πρέπει να είναι δωρεάν."
Bill Hicks
User avatar
diego1960
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 26355
Joined: Wed Mar 07, 2007 8:55 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Καλά ναι, ο Σπαλιάρας είναι κλινικά ηλίθιος, δεν τίθεται θέμα, απλά ο άλλος είναι άθλιος "αθλητής", περίμενα πολλά περισσότερα και σε ταχύτητα και σε ευστοχία σε ασκήσεις που έχουν να πετύχεις "καλάθι" με το χέρι. Το καταλαβαίνω οτι λόγω ύψους δεν θα είναι και τρομερά ευκίνητος, αλλά δε στρίβει το παιδί. Σμρ ήταν καλός πράγματι, αλλά γενικά με έχει απογοητεύσει πολύ. Βασικά και ο Χούτος που αν θυμάμαι καλά τον είχε πελατιάσει ο Τσανγκ σε κάποια φάση, δλδ ρε γαμώτο, είστε πρώην αθλητές, ο πιο μεγάλος από τους 2, ο Κοκκινάκης είναι 42, δεν τον πήραν και τα χρόνια, και σας γλεντάνε κάτι τυχάρπαστοι τύποι σαν τον Κινέζο?

Dr. Χρανιόλας ναι είναι λατρεία, και εγώ δεν του το είχα!
karembeu-7 wrote:Ας αλλάξουν και λίγο τα αγωνίσματα. Όλα έχουν σχέση με μπάλες και στόχους ως τώρα. Στα περισσότερα ο Bo είναι άχρηστος.
Ισχύει, πολύ σπαστικό. Ας βάλουν κάνα άθλημα με βάρη που θα χρειάζεται να μεταφέρεις για απόσταση και θα τους πάει καροτσάκι ο Μπο και ο Ντάνος βέβαια. Θα διορθώσει και το "πλεονέκτημα" του Κύπριου που σε ταχύτητα μοιάζει ενα κλικ πάνω από όλους, μέχρι και από το Ντάνο νομίζω. Και έχει και αντοχή ο άτιμος, αλλά θέλω να δω κάνα άθλημα που θα τονίζει τις αδυναμίες του γιατί στο μυαλό μου είναι σίγουρη νίκη όποτε παίζει αυτός, με οποιοδήποτε αντίπαλο.
Spoiler: show
Lord_Marks wrote:Τείνεις να εξελιχθείς σε λατρεία με τους επιθετικούς προσδιορισμούς σου αποπάνε :D -doublekiss
sirkostas777 wrote:Ρε θα με υποχρεώσετε στο τέλος να σας μιλάω όπως ο diego1960 :D :-D
DjBasile wrote:πραγματικά είναι απόλαυση ο diego, όταν χάνει ο ολυμπιακός!! Μακάρι να συνεχιστεί αυτό και στο 2010 :P
User avatar
beecher
Manager
Manager
Posts: 4650
Joined: Sun Nov 01, 2009 3:24 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos, Bayern Munchen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια οποιος θελει κανα κονε με Βαλαβανη εδω ο φιλος σας ο Beecher (αν και σας προλαβε το μαχιμι ο Αγγελοπουλος οπως φαινεται)

ακομα δεν εχω καταλαβει παντως γιατι επελεξαν να διωξουν τον Αγγελοπουλο...ποσο γιωταδες ειναι τα παιδια, ειστε σε ενα νησι στου διαολου την μανα σε παιχνιδι που λεγεται survivor και επιλεγεις να διωξεις τον τυπο με σωματοδομη commando? Καλα να παθουν λοιπον, καλως τα παιδια ωπ καλως τα, 3-0 που λεει και ο Αλε
dgn8
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6048
Joined: Sun Jun 20, 2010 5:06 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ - Real Madrid
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλώς τα παιδιά 7-0 σερί και συνεχίζουμε βασικά.

Ο Χούτος όσο περνάει ο καιρός βελτιώνεται με αργά και σταθερά βήματα. Η Ειρήνη η Παπαδοπούλου με εκνευρίζει αφάνταστα με τη γκρίνια της όλη την ώρα.
Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
Post Reply

Return to “TV - Κινηματογράφος”