downloads εγκατασταση

Έχετε τεχνικές δυσκολίες; Δε σας "τρέχει" με τίποτα; Βρήκατε bug και δεν ξέρετε που να το πείτε; Εδώ λοιπόν!
Forum rules
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
User avatar
dimitrisg21
Trialist
Trialist
Posts: 44
Joined: Wed Apr 01, 2009 6:28 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ,Μελίσσια,Κάλιαρι
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Location: Μελισσια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια επειδη δεν μου εχει ξανατυχει κατεβασα το download με της ελληνικες περιγραφες αλλα δεν ξερω πως να το εγκαταστησω στο παιχνιδι...αν ξερει κανεις να με βοηθησει...εχω τα vista και παιζω με steam αν μπορει να βοηθησει αυτο.ευχαριστω
skif_31
Backup
Backup
Posts: 976
Joined: Fri Apr 17, 2009 7:45 pm
Football Manager της ομάδας: -
Status: Ριλέντλες
Location: Hrakleio
Has thanked: 0
Been thanked: 0

dimitrisg21 wrote:παιδια επειδη δεν μου εχει ξανατυχει κατεβασα το download με της ελληνικες περιγραφες αλλα δεν ξερω πως να το εγκαταστησω στο παιχνιδι...αν ξερει κανεις να με βοηθησει...εχω τα vista και παιζω με steam αν μπορει να βοηθησει αυτο.ευχαριστω

στο αρχειο που κατεβασες δεν υπηρχε ReadMe?
Stonecity3 wrote:Λευτεριά στον Σκιφ ρε.
:protest:


Θ.Π.Τ.Π.Μ.Ρ

:forthosewhothinkyoung:
User avatar
dimitrisg21
Trialist
Trialist
Posts: 44
Joined: Wed Apr 01, 2009 6:28 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ,Μελίσσια,Κάλιαρι
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Location: Μελισσια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ναι εχει το διαβασα ελπιζω να καταφερω κατι..σε ευχαριστω
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις / Bugs FM2008”