Βοηθεια σας Παρακαλω!!!!!!!!

Έχετε τεχνικές δυσκολίες; Δε σας "τρέχει" με τίποτα; Βρήκατε bug και δεν ξέρετε που να το πείτε; Εδώ λοιπόν!
Forum rules
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Locked
pontiaras
Trialist
Trialist
Posts: 11
Joined: Thu Feb 28, 2008 5:19 pm
Football Manager της ομάδας: aek
Has thanked: 0
Been thanked: 0

λοιπον παιδια κατ'αρχας να σας πω οτι ειμαι καινουργιος στο παιχνιδι. εχω παρει την μπενφικα και δεν μπορω να φτιαξω ομαδα να περνει τιτλους ενω εχω πεκταραδες γιατι??????? μερικοι απο τους πεκτες μου :kameni,arshavin,ignashevic,luis garcia, elmander, palacio,maduro rafinha,pander,andreansen,farfan,mitea,aaritalo,diego.Να σας πω οτι παιζω με ενα συστημα 4-4-2 ρομβο που το κατεβασα απο εδω.
προβλημα Ν1: πολες χαμενες ευκαιριες
προβλημα Ν2: ενω ειμαι στην αρχή της χρονιας οι πεκτες μου κουραζονται πολυ ευκολα δηλαδη το ποσοστο τους σε καθε ματς πεφτει, κατω απο 75% ενω των αντιπαλων δεν πεφτει κατω απο 80%. Να ρωτησω κατι αλλο πρεπει οπωσδηποτε να αλλαζουμε την προπονηση ή να την αφηνουμε ως εχει????εγω επειδη φοβαμαι μην κανω καμια βλακεια δεν πειραζω την προπονηση μηπως φτεει αυτο που η ομαδα δεν τραβαει??? αν ναι πεστε μου τι να κανω και πως??????τωρα κατι αλλο εχω παρει τον rafinha, τον palacio και τον pander τους πηρα 10 Αυγουστου και δεν μπορω να τους βαλω να παιξουν στο πρωταθλημα. μου λεει οτι αυτος ο παικτης ειναι (ine) γιατι οταν δηλωνα την ομαδα δεν τους ειχα και τους πηρα μετα, τι πρεπει να κανω για να διορθωθει??????ελπιζω να με βοηθησετε.....ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Locked

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις / Bugs FM2008”