Real time editors

Έχετε τεχνικές δυσκολίες; Δε σας "τρέχει" με τίποτα; Βρήκατε bug και δεν ξέρετε που να το πείτε; Εδώ λοιπόν!
Forum rules
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Πριν ανοίξετε οποιοδήποτε topic εντός του τομέα διαβάστε οπωσδήποτε τους ΚΑΝΟΝΕΣ-ΟΔΗΓΙΕΣ αναφοράς και ακολουθήστε τους πιστά. Από εδώ και πέρα θα θεωρείται το παρόν μήνυμα σαν προειδοποίηση, και θα κλειδώνονται, και αν κρίνεται σκόπιμο από τους mods/admins θα διαγράφονται, τα topics θα που δεν συμφωνούν, χωρίς δεύτερη προειδοποίηση γιατί δημιουργείται σοβαρό πρόβλημα στην προσπέλαση των topics από τους χρήστες.
Post Reply
Spirit_IN_Black
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 330
Joined: Mon Apr 11, 2005 5:42 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑC Milan,Panathinaikos
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ειχε βγει ενα update για το 8.0.2 : http://community.sigames.com/eve/forums ... 088083/p/1
nikosmina
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Thu Dec 09, 2004 1:05 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Χαίρεται σε όλους,έχω βάλει το FMM 2.24 για να αλλάξω μερικά χαρακτηριστικά παικτών,όλα καλά στην αρχή,αλλά έλα που μετά απο κανά δυο μέρες του παιχνιδιού τα ποσοστά ξαναπέφτουν,και όλα αυτά με τις καλύτερες εγκαταστάσεις κ προπονητές,και δεν είναι το θέμα να πέσουν 1 μονάδα,πέφτουν κ ουσιαστικά ξαναπηγαίνουν στα αρχικά νούμερα τους...Μέχρι και CA 200-PA 200 έβαλα αλλά τίποτα.Ξέρει κάποιος αν δεν κάνω κάτι σωστά η αν είναι πρόβλημα του προγράμματος?
NK
User avatar
geol13
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 356
Joined: Sat Oct 27, 2007 3:35 pm
Football Manager της ομάδας: MB,Sheffield FC
Αγαπημένη Ομάδα: Pao,Dortmund,Chelsea,Aluminij
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nikosmina wrote:Χαίρεται σε όλους,έχω βάλει το FMM 2.24 για να αλλάξω μερικά χαρακτηριστικά παικτών,όλα καλά στην αρχή,αλλά έλα που μετά απο κανά δυο μέρες του παιχνιδιού τα ποσοστά ξαναπέφτουν,και όλα αυτά με τις καλύτερες εγκαταστάσεις κ προπονητές,και δεν είναι το θέμα να πέσουν 1 μονάδα,πέφτουν κ ουσιαστικά ξαναπηγαίνουν στα αρχικά νούμερα τους...Μέχρι και CA 200-PA 200 έβαλα αλλά τίποτα.Ξέρει κάποιος αν δεν κάνω κάτι σωστά η αν είναι πρόβλημα του προγράμματος?
Βάλτα τέρμα,κάπου 16000-18000 φτάνουν!!Όχι μόνο μέχρι :D 200
dracumel
Trialist
Trialist
Posts: 58
Joined: Sun Feb 04, 2007 3:18 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μηπως βγηκε εστω το mini scout συμβατο με το 8.0.2 ? ξερει κανεις?

ευχαριστω
Spirit_IN_Black
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 330
Joined: Mon Apr 11, 2005 5:42 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑC Milan,Panathinaikos
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

dracumel wrote:μηπως βγηκε εστω το mini scout συμβατο με το 8.0.2 ? ξερει κανεις?

ευχαριστω
viewtopic.php?f=109&t=16266&st=0&sk=t&sd=a&start=210
nikosmina
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Thu Dec 09, 2004 1:05 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Dracumel το έκανα,και έγινε το εξής απίστευτο:Σε μερικούς τα attributes πάτωσαν στην κυριολεξία και σε άλλους εκτοξεύτηκαν...Επίσης έβαλα και σε κανα δυό CA-PA:50000 και το συμπέρασμα μου είναι οτι δεν έβγαλα άκρη,στον έναν παίκτη όλα 20άρια,στον άλλο απο εκεί που είχε 15άρια σε 2 μέρες βρέθηκε στα 4άρια και τα 5άρια...Δεν ξέρω αν παίζει κάτι άλλο ρόλο στο να ανεβαίνουν τα attributes των παικτών,αλλά αν δεν παίζει κάτι άλλο ρόλο,καλύτερα να το αποφύγει ο κόσμος,πάρα πολλά bug...Κάθε γνώμη ευπρόσδεκτη...
NK
User avatar
fat_mike
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Mon Apr 21, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

feanorv wrote:Παράξενο ρε παιδιά αλλά με το τελευταίο patch (8.0.2), δεν μου δουλεύει το fm modifier (2.2.4)... Μου βγάζει error με id: 1073. Και αυτό ενώ έχει φορτώσει την database και λέει ότι "search enabled". Γνωρίζει κανείς ;

Μην αρχίσετε για αυθεντικά κτλ, αυθεντικό το έχω :P
Και εμένα το ίδιο πρόβλημα παρουσιάστηκε. Γνωρίζει κανείς λύση?
Bill_xanthi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5131
Joined: Sat Oct 27, 2007 5:28 pm
Football Manager της ομάδας: Man United
Αγαπημένη Ομάδα: Glory
twitter: iBillxan
Status: As the Reds go marching, on, on, on!
Location: Glory
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Παιδιά μέσα από το FMM μπορώ να κάνω μεταγραφή έναν παίκτη από μία ομάδα σε μία άλλη? Όλα τα υπόλοιπα κατάφερα να τα κάνω αλλά όχι μεταγραφή :? Γιατί ξεκίνησα καινούριο παιχνίδι ελεύθερος και πήγα σε μια ομάδα από την Χιλή και θέλω να δω πως είναι να κάνεις cheat :P
Last edited by Bill_xanthi on Wed Mar 05, 2008 8:34 pm, edited 1 time in total.
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο
και τ' όνομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο..♪♫
User avatar
Portoleonitis7
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 434
Joined: Sun Jul 09, 2006 7:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Location: Κορυδαλλος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bill xanthi wrote:Παιδιά μέσα από το FMM μπορώ να κάνω μεταγραφή έναν παίκτη από μία ομάδα σε μία άλλη? Όλα τα υπόλοιπα κατάφερα να τα κάνω αλλά όχι μεταγραφή :?
οχι φιλε μεταγραφη δν γινεται
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ!!!
Bill_xanthi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5131
Joined: Sat Oct 27, 2007 5:28 pm
Football Manager της ομάδας: Man United
Αγαπημένη Ομάδα: Glory
twitter: iBillxan
Status: As the Reds go marching, on, on, on!
Location: Glory
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Κρίμα ρε γιατί αυτό έχει την πιο πολλή φάση.Δεν έχει τόσο νόημα να κάνεις έναν παίκτη να τα έχει όλα 20 αλλά να φέρεις έναν Κριστιάνο Ρονάλντο, ε?... :D
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο
και τ' όνομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο..♪♫
User avatar
fat_mike
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Mon Apr 21, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Βγήκε και η νέα έκδοση του fm modifier 2.2.5
Λύνει πολλά προβλήματα (τουλάχιστον το δικό μου) της προηγούμενης έκδοσης.
Εδώ απο fmscout
Bill_xanthi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5131
Joined: Sat Oct 27, 2007 5:28 pm
Football Manager της ομάδας: Man United
Αγαπημένη Ομάδα: Glory
twitter: iBillxan
Status: As the Reds go marching, on, on, on!
Location: Glory
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Εμένα πάλι μου εμφάνισε κάποια προβλήματα που δεν τα είχε το 2.24, όπως: error id: 1073.
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο
και τ' όνομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο..♪♫
User avatar
filologos
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1485
Joined: Thu Aug 02, 2007 10:58 pm
Football Manager της ομάδας: Juventus , Dortmunt
Αγαπημένη Ομάδα: Aris
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bill xanthi wrote:Εμένα πάλι μου εμφάνισε κάποια προβλήματα που δεν τα είχε το 2.24, όπως: error id: 1073.
και μενα..οποτε ξαναεβαλα το 2.24 :-D
nikosmina
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Thu Dec 09, 2004 1:05 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλά ρε παιδιά,μας δουλεύουν οι τύποι?Έφτιαξαν και καλά καινούργια έκδοση του FMM στην οποία δεν δουλεύει τίποτα????Αν είναι δυνατόν!!!!Όπως πολύ καλά καταλάβατε κ εμένα το ίδιο σφάλμα μου βγάζει και τα έχω πάρει πολύ χοντρά,στο FMM 2.24 δεν είχα τέτοιο πρόβλημα.Το δοκίμασαν πρίν καν το κυκλοφορήσουν?Λίγη σοβαρότητα δεν βλάπτει.
NK
dracumel
Trialist
Trialist
Posts: 58
Joined: Sun Feb 04, 2007 3:18 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

στην εκδοση 2.25 πατας πανω στο τριγωνακι (πανω δεξια ) και διαλεγεις ποιο patch εχεις εγκαταστημενο κ δουλευει μια χαρα
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις / Bugs FM2008”