Θα σπασω το πισι

Συζητήστε για τη νέα έκδοση του Football Manager!
Post Reply
User avatar
chilipepper
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3583
Joined: Sun Nov 04, 2007 11:53 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια χρειαζομαι βοηθεια επιγοντως. Ειναι η πρωτη φορα που παιζω αυτο το μαναντζερ ( εγω τα μανατζερ τα παιζω με εναν χρονο καθυστερηση καθε φορα ) και ειχα την ραπιντ βιεννης με την οποια εκανα ονομα και μετα πηγα στο αμβουργο. Το προβλημα εμου ειναι οτι τον τελευταιο χρονο με την ραπιντ και τωρα στο ξεκινημα με το αμβουργο κανω τις διπλασιες ευκαιριες απο αντιπαλο και δεν νικαω με τπτ. Θα τρελαθω πραγματικα. Εχω επιθετικους με φινισινγκ 16-18 ο ενας απο αυτους ειναι και ο vagner love και δεν σκοραρουν με τπτ. Πραγματικα χανουν απιστευτες ευκαιριες! Οι αμυνικοι μου απο την αλλη δεν μαρκαρουν παικτες! Αυτο που μ τρελαινει περισσοτερο απ'ολα ομως ειναι οτι η αντιπαλη ομαδα σκοραρει συνεχεια με την 1η η' 2η ευκαιρια. στο μονο παιχνιδι που οι αντιπαλοι παιζαν το ιδιο καλα με μενα εχασα 5-1 -toixos2 . Δεν ειναι προβλημα τακτικης μιας και κανω πολλες ευκαιριες και οι αντιπαλοι πολυ λιγες. Ξερετε μηπως τι μπορει να φταει?
claudiomasti
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Thu Oct 09, 2008 1:44 pm
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ela
pisteyw oloi to idio provima me esena exoun
to exw synithisei pia gia na thelw na spasw to pc
soterakis
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1379
Joined: Wed Dec 26, 2007 9:55 am
Football Manager της ομάδας: Fiorentina
Αγαπημένη Ομάδα: Anorthosis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τα greeklish απαγορεύονται, καλώς ήρθες φίλε, διάβασε τους κανόνες του site.
Για το λόγο που ανοίχτηκε το τόπικ, οφείλω να διαφωνήσω, γιατί όλο και κάτι θα φταίει.
Η προπόνηση, η τακτική, η παίχτες, κάτι πάει λάθος :wink:
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2008”